Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

balee4
#10954
Akkor te hülye vagy ha zavar, az minden csak nem zavaró.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Totti5
#10953
Nagyon szép. Nekem zöld Halo ODSTst-s van.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10952
Zavar? hogy lenne már zavaró. Omg. Zárjuk le a témát...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10951
Tudom, hogy nem játék, szóval elõre is bocsi, ha valakinek nem tetszik, de én annyira örülök neki, mintha egy új játékot vettem volna.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

lolSL
#10950
cs meg cod1 után elég extrém eladni a lelked és konzolozni
azok azért igazi vérbeli pc-s játékok, nem ilyen mostani félék

#10949
Az, hogy zavar, ha rezeg a kezemben, az aztán tényleg hozzáad a játékélményhez... 😄

Vicces figura vagy te, tipikus konzolos baromságokkal a vénádban 😄

#10948
akkor hazudok 😞

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#10947
ma már volt téma SW FU.
itt a 2. rész:
http://frontvonal.web4.hu/cikk/star-wars-force-unleashed-ii-nagy-csalodas
totyak
#10946
Tudom, hogy a VC-t már kitárgyaltuk egyszer és természetesen a képre is emlékszem, de mivel a Hardveraprós meberke határozottan állítja, hogy csak egy kézikönyv és egy térkép volt, valamint matrica nem volt, így elbizonytalanodtam.
Mivel emlékeztem, hogy te használtan vetted, így felmerült bennem, hogy lehet, a te verziódba a korábbi tulajdonosa tett bele egy újabb térképet és kézikönyvet valamilyen megfontolásból. Szerintem ez sem elvetendõ ötlet. Ezért lérdeztem rá újra, hátha rajtad kívül más is birtokában van a játéknak, és nyilatkozik.

w77d
#10945
egy kormány esetében tényleg jó az erõvisszacsatolás és a rázkódás, mert valósághû. viszont egy kontrolleren én sem látom túlzott értelmét.

Totti5
#10944
Jajj ne, egy újebb felesleges böffentés tõled...!

Hozzád ad valamit a játékélményhez? hozzá. Aki mást mond hauzdik, vagy sosem tapasztalta.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

wesker24
#10943
Na mivel a zavinn ma Mega Monday van igy nagyon jó akciok és leárazok szoktak lenni !

És a Dead Space is az akciok között volt mindössze csak 5,95 Font volt de mivel volt 1 fontos kuponom igy felhasználtam és már csak 4.95-be került erre jön még a +0,99 Fontos PK és ugyanugy 5,94-nél vagyunk !

Vagyis lefaragtam a PK költségét !XD

Van még egy másik 1 fontos kuponom egy másik e-mail cimemen !
De az még jó lesz késöbbi idökre ! xD
#10942
Tottinak ment volna witcher2 témában

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#10941
a második se biztos hogy megjelenik, eddig a pc a biztos

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#10940
"ami a játékok 99%nál rezeg is ami + élményfaktor."

elég ingerhiányos környezetben nõhettél fel ha ez neked élményt okoz

\"Schnaps im Kopf, du holde Braut Steck Bratwurst in dein Sauerkraut\"

#10939
Pontosan!

Engem pl kifejezetten idegesít a legtöbb játéknál, úgyhogy ki is szoktam kapcsolni (FFB pedig teljesen más, ne is hasonlítsuk!).

Sokkal jobban elvárom a profi hangzásvilágot mondjuk robbanásnál, mint hogy rezgesse a kezemet a kontroller... Dehát ízlések és akármik...

#10938
De magyar nyelvû lesz, ha felrakod hozzá a magyarításokat (nem kell sokat keresgélni, már be lett linkelve az oldal).

Azok meg mod-ok, de nem ismerem õket, sztem nem kell vele foglalkoznod.

#10937
azt hiszem harmadjára írom hogy nézz már szét azon az oldalon.
😊

#10936
beleuntunk hogy mindig venni kell alkatrészeket bele...

Igen, kész rémálom, hogy 3 évente hozzá kell nyúlnom a géphez fejlesztés miatt... 😄

Már bocs, de elég szánalmasan hangzik ez az érv...

w77d
#10935
ha ezeket felteszem akkor nem lesz magyar nyelvû a játék?

illetve mit jelent az, hogy: "NEM BTTR+SOV.ED KOMPATIBILIS!"

#10934
Feltétlenül beadom a derekam, ha addig még kell hozzá, mikor feltelepítem.

Mondasz egy olyan játékot, amibõl utólag kivették a Steam-es védelmet? Vagy reméled, hogy a FNV lesz az elsõ? 😊

#10933
Patch-ek, de alatta olvasd el, hogy mi merre hány méter!

#10932
Van pedig 1.4 -es is. Van még egy kieg hozzá, ami nem jelent meg azt külön le lehet tölteni. Ahoz is van magyarítás.

Itt rajta van minden info:
http://www.guild2hun.netai.net/home.html

w77d
#10931
nna megvettem a céh 2-t... miylen javítások vannak hozzá? én csak az 1.2-est találtam emg

#10930
Én addig toltam sima tévén, amíg vettem egy 23"-as monitort. Arra rákötöttem, nekem tökéletesen megfelel.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#10929
Nem tervezem venni, csak érdeklõdõm! De az se rossz megoldás, erre nem is gondoltam!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#10928
ja hogy mi az😊Mafia 2
#10927
XBOX 360 verzió,csak a játék-tok nélkül,letölthetõ mad man pack-kel érdekel valakit olcsón?
robotnyk
#10926
én szeptember közepén vettem, és az elsõben nem volt jó hdd, vagy a hdd vezérlés, másnap kompletten cseréltem az üzeletben. az 576nál ez volt megjelenése óta a második ilyen hibajelenség, szóval nem gyakori. 3 év garancia van a gépre, a dobozban lévõ egyéb dolgokra meg 1, szal mire az lejár, már szerintem itt lesz a next next gen. 😊
#10925
köszi,este kipróbálom.
#10924
tényleg azt is néztem az is MX-nek.ha lenne valami chipsebesség és memóriasebesség mérõ progi.Leadtek cucc,lehet hogy valami gyárilag tuningolt cucc ami késõbb került piacra?
Totti5
#10923
Nem hallani róluk semmit. Aki megvette az örül a farkának és kb ennyi. Semmi rinya, semmi blogolás nincs róla hogy szar lenne.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#10922
Teljesen élvezhetõ amíg nem látod meg egy HD tévén😊 ( mondjuk olyan játéknál rizikós ahol sok a szöveg, mert azok HDra vannak optimalizálva és régi tévén azon a felbontáson és képi minõségen lehet hogy olvashatatlan lesz ), de nehéz ezt leírni. Olyan mint a PS1-PS2-Xbox 1 csak értelemszerûen a grafika az sokkal szebb. Rá lehet kötni LCD monitorra is.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

balee4
#10921
És a slimmekkel már semmi gond nincs?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10920
Én sem érzem úgy, egyszerûen csak egy plusz ficsõr, ami jó😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#10919
Én pár hónapig toltam sima tévén. Nem vagyok grafbuzi, szóval nekem az is tökéletesen megfelelt. De miért nem kötöd rá majd monitorra?

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

balee4
#10918
Általában jól megcsinálják, és a rezgés is annyiféle lehet, játékfüggõ, általában sokat odatesz az élményhez. Az elmozdulást is figyelõ mozgásrézékelõs kontroller meg még inkább.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Shep
#10917
Hát ok, de attól mert a kezedben remeg még nem érzem úgy, hogy rám szakad a födém. Számomra ez ugyanolyan parasztvakítás, mint a 3D a filmekben.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10916
Akkora magas labda volt, hogy nem tudtam kihagyni 😄

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#10915
Valós FFB egy kormány esetén + pénz. Amúgy FFB nélküli kormányokat 10 ezeré lehet kapni boldog és boldogtalan gyártótól, de hogy mire jók? NFSezni biztos annak akit nem érdekel a vezetés különösebben, de mégis valami kézzel foghatóan akar játszani autósat.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10914
Ok! Kösz az infót! Akkor egész megbízhatónak tûnnek a leírásod alapján! Valaki a haverok közül nem tolja hagyományos tévén (csak eljátszok a gondolattal, mert ugyanis csak olyanom van)? Ott milyen képe lehet ennek a konzolos dolognak vajon?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#10913
Amikor rattetázól akkor azért eléggé valós visszajelzés😊, és akkor is rezeg amikor remegések vannak, robbanás stb... ez a lényege, ezért olyan rohadt jó érzés😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Shep
#10912
tudtam ,hogy lesz aki így reagál majd 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10911
Amíg nem próbálod ki, addig nem tudod milyen. Ha meg kipróbáltad, és nem tetszik, akkor csak más jön be neked, ennyi. Kinek a pap, kinek a papné 😊
Nekem személy szerint nagyon bejön. Már nem játszanék nem rezgõs joy-al.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Totti5
#10910
Az elsõ széria szar volt. Nincs mit róla beszélni, a halálozás 99%, de a 3 év gar miatt mindenkinek cserélték akinek megdöglött és kapott egy új szériásat amivel már nincs baj. Igen enyém is megdöglött, 1 hét alatt kaptam komplett új gépet, amit házttól vitt és házhoz hozott a futár, term. ingyen, csak egy doboz és egy ûrlap nyomtatvány és némi ragasztó volt az össz költségem amit rá kellett szánnom, amibe belepakoltam a rossz gépet.

Nekem volt E74 hiba ( videóvezérlõ csip ) egynek 3 led õ majdnem premierkor vette és egy másiknak egy dvd olvasó csere. Akik 2007 végén, 08 elején-után vették azoknak nincs vele gond.

Nekem egy 26"os Samsung HD tv van, amit tévére és a pécéhez is használok.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#10909
Sok nõ nem értene egyet ... XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10908
Kormány esetében egyenesen kötelezõvé tenném a Force Feedback-et!
Kontrollernél azonban meg lehet nélküle is lenni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Shep
#10907
De az jó, annak van értelme és úgy még én is élveztem az autós játékot de egy rezgõ micsodának a kezemben játék közben, ugyan már.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#10906
Sztem amennyire apróságnak tûnik, annyit hozzáad az élményhez. Gondolj bele, hiszen a legtöbben messzirõl kerülik az ffb nélküli kormányokat.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Shep
#10905
Hát én is játszottam rezgõs kontrollerrel, meg boxossal is és nem találtam benne semmi csodálatra méltót sõt inkább idegesítõ volt.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!