Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11004
Én végigtoltam virágzó verzióban és a véleményem a credits után kifejtettem egy hatalmas uninstallban, még a virágcsokrot is kidobtam, amiben volt a játék!!!!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11003
<#eljen> (látjátok megint elõbb írtam és késõbb olvastam<#falbav>)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11002
Witchert nehogy betold nulla RPG-s múlttal nehéz szintre, mert úgy lealáznak, hogy ihaj (habár a szó szoros értelmében az se igazi rpg legalábbis a harcrendszere nem az)!

Risen (Na ez igazi RPG, én elõbb lájtosabbakkal kezdenék), Oblivion az szerintem kezdésnek nagyon erõs lesz, (ott úgy el fogsz veszni a világban, hogy többé elõ se akarsz venni, majd ilyen játékot)!

Ha régebbiben is gondolkodsz és bejön a Star Wars Feeling, akkor Kotor-t javasolnám, vagy ami még jó és szerintem nem olyan vészes, de nagyon jó a mostaniak közül az a Dragon AGe, lájtosabb keleti verekedõs rpg-t erõsíti a Jade Empire és ahhoz se kell sokat számolgatni.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#11001
Írtam a game-nek, egy köszönõ levelet a CE vs. UK only miatt :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

wesker24
#11000
Én szivesen megvettem volna mert ennyit simán megér meg nagy kedvencem is ! Csak hát mivel nem Pesti vagyok igy nálam kimarad !

Tinman
#10999
Witcher lesz a te barátod! ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10998
Én egyszer-kétszer próbáltam már rezgõ kontrollert! Elsõre amikor megrezdült az kezemben, majdnem elejtettem (nem voltam hozzászokva, pc-n ugye nincs ilyen)! Haver nem örült volna neki ha elejtem az biztos! 😄

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#10997
A "Two Worlds (1)"-öt megvette már valaki a CDG-s akció keretein belül? Mi van benne?
DVD + digitális kézikönyv, vagy esetleg rendesen megvan benne minden?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#10996
Hazafelé tegnap vezetés közben, pont a Mass Effect-en gondolkodtam, hogy mennyire nem tudom elfogadni, hogy inkább akciójáték és nem RPG.
Eszembe jutott az értelmetlen pénz, kereskedelem, tárgyak, potyógó fegyverek, fegyver és karakterfejlesztés és kezdtem magam kényelmetlenül érezni, hogy a ME2 CE-t kipróbálás nélkül 0-day vettem... aztán beugrott a 20 órás szerencsétlenkedés "mellékküldetés" címén a Mako-val és inkább bekapcsoltam a rádiót...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10995
Én fanatikus billentyûzet+egér hívõ vagyok, de ez tényleg egy szép szerszám! Gratula hozzá! <#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#10994
Hát a Dirt 2 tényleg elég cinkes :-D
Igaz én is megvettem 990-ért :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#10993
A bátorságodért le a kalappal elõtted!


Most már csak a hivatalos, nem hivatalos javításokra kell várni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10992
<#nyes><#vigyor5><#buck>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#10991
A "beletette" dolog azért lett volna érdekes, mert a karton eleve úgy van kialakítva, nem házilag barkácsolva, hogy az egyik fülben ott volt/lehetett az angol kézikönyv + angol térkép, a másikban meg a magyar kézikönyv + magyar térkép.

Másrészt: a képeken lehetett látni, hogy két Vice City-rõl készítettem pillanatfotót... nem, nem raktam bele az egyikbõl a másikba semmit, mert a sima DVD-tokosban nem is volt kézikönyv, térkép és ráadásul, a két verziót NEM egy eladótól, nem egy idõpontban vettem meg.

Tehát, szerintem, az eladód valamit sumákol.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

fery02
#10990
Jaaa, úgy értettem Video kártyára gondol, mert olyanhoz adtak Dirt 2-t annak idején. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

w77d
#10989
szerintem ezt inkább õ a Fallout CE-seknek címezte, hisz ott vannak ajándék kártyák meg zsetonok 😄

fery02
#10988
Ha nekem akartad címezni, akkor gondolom a Dirt 2-re gondolsz.
Nos, ha nem lenne jó, akkor nem vettem volna meg. 😄

Amúgy hasra nem kell tõle esni, nagyon szép, pergõs autóversenyes játék, "bulis" hangulattal.

Igen, autóversenyes játék, mert rally-zás csak részben fordul elõ benne, akkor is csak néhány pályával és azok eléggé ismétlõdnek.
Ez általánosan jellemzõ amúgy a játékban, hogy a karrier folyamán eléggé gyakran kell versenyezni ugyanazokon a pályákon, de a változatosság kedvéért elõfordul azért, hogy a szakaszokon a Start-Cél vonalat megcserélik és visszafele zajlik a verseny a pályákon.

A multiplayer-rõl még nem tudok nyilatkozni, de lehet egy darabig további játékok mellett csak késõbb próbálgatom csak.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#10987
Inkább az újabbakra vagyok kíváncsi, annyira azért nem lettem (meg nem is leszek szerintem) a mûfaj szerelmese, hogy a régi klasszikusokat is pótolgatni kezdjem (fõleg meg ugye mert az RPG-k eléggé hosszú játékok többnyire).
Mindent a maga korában kellett volna elkezdeni, szerintem.

Például sajnálom, hogy az elsõ Half-Life játékokat is csak tavaly tudtam csak végigjátszani (mikor is pofátlanul akciósan adták Steam-en az ünnepek miatt) és bizony nem nagyon élveztem. 😞
Ellenben a HL 2-t az Epizódjaival imádom.

Szóval hiába mondják nekem, hogy nem számít a grafika, egy vad idegen, régi játék esetében azért erõsen élmény romboló hatással tud lenni (legalábbis nálam).
Nem hiába tettem hozzá az elõzõ mondatomba, hogy "vad idegen", mert például amiken felnõttem, azoknál nem számít nálam a kinézet, mindig szívesen játszok pl Duke 3D-t DooM-okat, elõzõ generációs NFS-eket meg a további kedvenceimet.

Szóval maradok inkább a mostanibb játékoknál. 😊

De megtartom azért még a korábbi kritériumaimat (szép szó így ragozva 😊), miszerint sci-fi messze álljon tõlem.
Szóval nálam nem lesz Kotor, Deus Ex meg Mass Effect-ek sem, meg pl a Dragon Age sem, mert azt meg csapatban kell játszani, én meg szeretek magányos farkas lenni a játékokban. 😊

Szidhattok most is, hogy ki fogom hagyni a fentebbi címeket, de én ilyen vagyok na. 😊

Arra az Arx Fatalis-ra lehet vetek majd még egy pillantást,

Köszi az ötleteket!


Indigo: Köszönöm! Engem sem zavarnak a játékokban a bugok, de csak akkor, amíg azok nincsenek kihatással a játszhatóságra.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#10986
Messze a bugok miatt kapta a legkevesebb kritikát, inkább körbeugrálták azért, hogy legalább játszható... Egyébként van belõle demó, sajnos minden általam olvasott vélemény azt támasztja alá, hogy a teljes pontosan olyan, amilyennek az alapján az ember elképzeli: nem RPG, nem Gothic, nagy a gépigénye, de legalább egy szellemi fogyatékos csimpánz írta a párbeszédeket.

Szerencsére sokkal gyengébben fogy, mint a G3 vagy a Risen.
#10985
Egyelõre ahogy olvasom a véleményeket, a Witcherre érdemes mindenképp tekintenem, aztán majd a RISEN-re, esetleg majd az Oblivion-ra.

Már amennyiben csak újabbakra vagy kíváncsi, rengeteg klasszikus akad ám! Ezek összegyûjtésétól most eltekintek, még engem is összenyom a teher, hogy mennyi van még hátra, nemhogy téged 😊 Ami viszont egyszerre könnyed (könnyû is, nem is egy hardcore RPG, kézreáll), viszonylag új (vagyis nem DOS-os 😊, de azért vannak benne tisztességgel puzzle-ök is, az a KotOR, ha az SW-t szereted, akkor tökéletes kóstoló lehet RPG-nek. Shooter-RPG-nek pedig ott van a Deus Ex és a Mass Effect, illetve fantasybe az Arx Fatalis (az Ultima Underworld "szellemi utódja"), de ez utóbbit még én sem próbáltam.

A Witcher kötelezõ. A Risen pedig az igazi Gothic 4 (értsd: elvileg még sztoriban is az a valódi folytatása a szériának, nem csupán játékmenetben), de ha nem izgat a kopottasabb grafika, és bevállalod a kevésbé felhasználóbarát mivoltát (azért nem annyira vészes, nem kell megijedni), akkor a legelsõ Gothickal érdemes kezdeni.
HappyHunter
#10984
Egyébként jó ez a játék amit a kártyákhoz adnak ajándékba? 😄

Be happy. :) Running!

Carlos
#10983
<#eljen><#taps>

Þór vígi þessi rúnar

#10982
Elõször is grat! <#eljen>

Akartam kérdezni, hogy tényleg ennyire gáz lett-e a Gothic 4, amiért félig szégyenkezve raktad be a képet, aztán továbbolvasva látom, nem vagy nagy szerepjátékos, így nem nagyon van összehasonlítási alapod.

Az meg sosem zavart különösebben, hogy egy jó játék mennyire bugos, mert nálam érdekes mód nagyon ritkán jönnek elõ súlyos bugok (kop-kop-kop).

fery02
#10981
Most pedig valószínûleg leírom magam valami hatalmas mértékben ebben a topikban, de ezek lennének az új szerzeményeim (ugye nem kérdés melyiket érzem cinkesnek a topikban <#idiota>).






Meg tudom magyarázni: pár napja kaptam egy hírlevelet cdprojekt-tõl, miszerint ha van kedvem, ugyan próbáljam már ki az új Gothic 4 demo-t, méghozzá magyar felirattal.
Elkezdtem gondolkozni, hogy ha már úgyis csak pár kattintásra van tõlem egy szerepjáték szerûség, akkor vetek már rá egy pillantást (tudni kell, hogy eddig, a 21 évvel mögöttem még soha, de soha se töltöttem RPG játékokkal összesen kb fél óránál többet, ugyanis engem valahogyan nem vonzanak ezek a fantasy világok, a manó-tündérmesék, varázslatok, középkori idõszakok a kastélyokkal meg csodás tájakon való barangolásokkal együtt karddal a kezünkben).

Aztán azt vettem csak észre, hogy a demo magába szippantott, most pedig a teljes játékkal is maximális elégedettséggel játszogatok, szóval tetszik a játék!
Nálam nincsen semmi technikai probléma sem, az ismert bugokról is tudok, de azok csak akkor jönnek elõ, ha direkt azokra megyünk (legalábbis nálam).

Azzal is nagyon tisztában vagyok, hogy ez tulkép nem is RPG játék, hanem inkább egy fantasy akció játék (leginkább egy TPS nézetû Diablo klón), de szerintem ha ez nekem mégis így megtetszett, lehet a késõbbiekben hajlandó lennék kipróbálni valami komolyabb fantasy RPG-t is.
Ugyanis ez a játék szerintem újoncoknak kiváló csak, mert még legnehezebb szinten sem megerõltetõ, a crafting-olás nevetségesen könnyû, bármennyi tárgyat magunkkal cipelhetünk, döntési helyzetek nincsenek a játékban, meg a pénznek sincs igazából szerepe.

Szóval mintha nekem találták volna ki az egészet (többek között ugye), nagyon jól elmászkálgatok, harcolgatok benne, élvezem a felfedezés örömét, csodálom a grafikát (mert ugye látvány az van) és alig várom, hogy legközelebb játszhassak vele, mert nálam a játék játszatja magát.

Ahogy a képeken látszik, a cdprojektes regisztrációs kártya mellé egy igencsak vékonyka, 35 oldalas, belül fekete-fehér kézikönyv járt, a végén egy két oldalas kis történettel. 😊


Tehát nem kizárt, hogy végigjátszás után belekóstolok az RPG mûfajba is. Egyelõre ahogy olvasom a véleményeket, a Witcherre érdemes mindenképp tekintenem, aztán majd a RISEN-re, esetleg majd az Oblivion-ra.

Ezeket nem tudom érdemes lenne-e majd egybõl Nehéz fokozaton kezdenem így, hogy életembe nem játszottam még RPG játékot, mert igazából ha lehet, Nehéz fokozaton játszok minden játékot.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

Daell Drow
#10980
Tenyleg nagyon kiraly CE csomag, a kartyak kulon tetszenek mivel en is pokerezek alakalamnkent. Talan csak annyi zavar hogy nem egyforma a hatlapjuk igy konnyu megjegyezni a lapokat.
fery02
#10979
EfLC-re válaszolva: az enyémet MM-ban vettem és full angol az egész...ugye a sima DVD tok melett.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

arty
#10978
Az elkövetkezõkben úgy olvasd a topikot, hogy ahol az én fekete logómat látod, azt átugrod inkább.

Kösssssz!

Forza.

#10977
Én meg elõször végigolvasom a topikot (a hozzászólások sorrendjében - ha a gyengébbek számára esetleg nem lenne egyértelmû), és csak akkor reagálok valamire, ha még aktuális a dolog...

Never mind, maybe next time...

HappyHunter
#10976
Ebben a pillanatban megvenném, ha nem két napja rendeltem volna új fényképezõt. 😄 Lehet hogy visszamondom és beruházok inkább a játékra.<#vigyor5>

Be happy. :) Running!

Totti5
#10975
<#eljen><#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#10974
Meg persze a bónusz kód, amit mail-ben küldtek.

Nagyon kedves számomra ez a CE, 20-at is adtam volna érte... és természetesen, nem hiszem, hogy bármikor is eladnám, akárcsak a Fallout 3 GOTY CE-t :-)

#10972: Egy kis plusz munka pár hétig és meg is van :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#10973
Én a hozzászólások sorrendjében olvasom ám a topikot. Gondolom ezen most megdöbbentél.

Forza.

HappyHunter
#10972
Azokért a kártyákért ölni tudnék.

Be happy. :) Running!

#10971
Közben lapoztunk egyet, ha nem vetted volna észre.

arty
#10970
ennyi erõvel te meg tipikus wsad egeres pcgeek vagy....

Forza.

Tinman
#10969
Nem is tudom... rumble egérhez rumble pad is volt úgy rémlik.
Ebben az Immersion's TouchSense technologiája vanik, mely Inertial Harmonic Drive motorra épül.

Valójában egy szaros kis villanymotor van benne, de bitang jól vezérelhetõ, programozható... sokkal több "effektre" képes, mint a nextgen konzolok rezgései. Meglepõdnél ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#10968
vszeg izlés dolga, de pl igazi fegyver "rezeg" a kezedben, ha lõsz? na, ezt kapod "gagyiban", ua. mint egy ffb kormány

én már nem bírnék nélküle élni, nagyon kell a visszajelzés 😊

Forza.

#10967
Egyszerûen gyönyörû ez a CE!!

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Tinman
#10966
Na Carlos, ennél jobban nem tudtam lefotózni... mire vagy kíváncsi? Érdekelne...

Fõ doboz back:


Belsõ doboz:


Belsõ doboz tetõ levéve:


Bontom:


Kártyák becsomagolva:


Kártyák front:


Kártyák back:


Zsetonok:


Nagy dög 1:


Nagy dög 2:

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#10965
Biztos pöpec. Rumble egérrel még nem játszottam sajnos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

balee4
#10964
Ok akkor ezt megbeszéltük, szent a béke. 😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#10963
Na jó, nem haragszom, de hülye azért nem vagyok 😛

Én is csak reflexbõl írtam a sértõ jelzõket, nomeg picit tükröt tartva, de nem így kellett volna. Én is elnézést kérek!

Tinman
#10962
Várjá'! Nekem Force Feedback-es egerem van srácok!
Az ikonokat is "érzem", a robbanásokról a Mohában, meg mittom' én miben már nem is említve... feeling? Eléggé... fõleg mikor visszarúg a fegyver és mindegyik másképp!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#10961
Nekem nagyon bejön! <#eljen>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#10960

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

balee4
#10959
Sajnálom, így akartam írni: "ne haragudj akkor te hülye vagy". De még ezt is visszavonom: ahogy tototto is írta ízlések és pofonok, nálam feldobja a játékot. Szóval elismerem, hogy ez az effekt nem mindenkinek jön be.

Primitív lennék, mert valami tetszik, ami másnak nem, hát érdekes felfogás. De én is bántót írtam, szóval elnézést.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

tototto
#10958
olyan fontos dolgokon tudtok ti összevitatkozni, izlések és pofonok, valakinek tetszik ha remeg a kezében a kontroller valakinek nem, valakit zavar ha van blur egy játékon valakit nem, a lényeg hogy kilehet kapcsolni mindkettõt, de ne akarjuk már meggyõzni a másikat ki milyen beállításokat használjon, az a lényeg hogy mindenki úgy játszon ahogy élvezi

#10957
Jó, akkor te meg egy primitív majom vagy, ha neked élményszámba megy...

#10956
Azt már csak játékkal együtt lehet, az meg megvan😊 De az is tökre tetszik.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Totti5
#10955
Túl komolyan veszitek a dolgokat, ha ezt így gondolod... ha olyan lenne az új COD mint a COD 1 volt akkor most is játszanánk pécén. A világ legjobb multi fpse volt, imádtuk, hihetetlen sokat toltuk, a legnagyobb buli volt, kiváló pályákon, amiken most is végigtudok menni csukott szemmel, pedig pár éve már nem játszottam vele.

A lelkem a játékoké nem a konzolé és sosem volt a pécéé meg más eszközé... gémer voltam az vagyok és mindig az leszek. A játékokat szeretem, mert ez a fõ hobbim.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10