Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#11155
ez megjelenítõn múlik, nem a konzolon

100hz CRT = semmi gond
60hz LCD = semmi gond

Forza.

balee4
#11154
Ma kijött steamen a Deathspank, Shank. Elõbbi iszonyú nagy játék.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#11153
A legutóbbi leárazásnál 5 euróért akartam megvenni, de nem jött össze (valamiért mindig visszautasította a vásárlást), de így még jobban jártam 😊 Kemény 687 Ft-ot vontak a számlámról...

Daell Drow
#11152
Steamen a Titan Quest Gold most 2.49 euro, nem penz erte. Meg is vettem.
#11150
Hmm, valaki sikere nyomán rendeltem be innen a BioShock 2 CE-t, és mivel a te képgalériád is segített a meggyõzésben, összemoshattalak titeket. Valamint nem is hittem volna, hogy itthon lehetett egyáltalán kapni.

Mindenesetre olvashattad itt jó párszor a CE-rendelõs sikereinket, szóval illene képben lenned! <#ejnye1><#buck>
Tinman
#11149
Olyan feszült vagy néha :-D

Most mértem meg.

FNV CE 988 g, tehát 1 kg alatti, tehát ezzel tuti nem lehetett sehol probléma.
Nem úgy, mint a Bioshock 2 CE-vel, mely több, mint 2 kg!
Egészen pontosan nekem 2020g!
Az adatok CSOMAGOLÁS nélkül értendõk vagyis, kizárólag maga a CE, de az tokkal-vonóval

Nekem a Bioshock 2 CE?

9990 Ft volt 576 kbyte-ban leakciózva :-)
Nem értem miért emlékszel UK-re esetemben?
Ill. sejtem... akkor vettem Stalker Call of Pripyat Special Edition-t, meg Zavvi-ról Star Ocean 4-et, meg Fable 2-öt, meg már nem rémlik még mit, de azt tudom, hogy C&C Generals Bioshock 2 CE-vel együtt érkezett de az 576-ból!
A telefonos srác még mondta is, hogy gratulál, mert az utolsó darabot küldik nekem... igen, sajnos sokat vacakoltam és majdnem elbuktam.

Most is 576-tól vásárolom egyébként a Fable 3 CE-t, mert árban sem rossz, meg ajándék póló is van hozzá, meg van náluk egy olyan cím, amibõl inszájder (LOLmár) információim szerint már max. vidéki boltjaikban maradt ebbõl a kiadásból csak. ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#11148
A New Vegas CE-rõl meg valaki írta (még mikor egyikünk sem kapta meg), hogy az Amazon szerint 900 g, ha ez igaz, akkor kutyakötelességük volt feladni, nem volt mit megköszönni.
#11147
EMBER! Neked mégis honnan van a Bioshock 2 CE?! És nekem honnan van? Honnan rendeltem SC2 CE-t, és innen más is, aki nyomán bepróbálkoztam? A Zavvitól és/vagy a The Huttól rendeltük ezeket, mert õk noha kiírják, nem foglalkoznak vele a gyakorlatban, ellentétes példáról nem tudunk. Ez nyilván változhat, mert Rock Band, vagy valmi ilyesmi kapcsán olvastam arról, hogy valakinek szerencséje volt, és kiküldték neki a CE-knél is jóval kevesebb pakkot, másoknak viszont már nem (eleve utólag írták a UK onlyt, ha minden igaz).

A GAME és testvércégei pedig igen, holott õk fel se tüntetik a "túlsúlyos" terméket, nekem a Gameplay törölte annak idején az SC2 CE-t.

A lényeg, a szóban forgó Bioshock 2 CE-t innen mindannyiunknak kiküldték, te is bevállaltad a kockáztatást. Tehát másnak is érdemes lehet ezt mérlegelni, legrosszabb esetben késõbb kapja vissza a pénzét. Én inkább megpróbálnám, mintsem 4k felárat fizessek egy használt példányért, amire még mindig rájöhet 1k postaköltség, vagy ki kell mászni érte valahova... Szóval a lényeg az, hogy ne írjuk azt, hogy UK only, akkor nem is játszik, amit te írtál a szerk.-ben.
w77d
#11146
annyi.. a media markt-ban is...

jetblack
#11145
Ez biztos nem elírás hogy a Dirt2 csak 1 ezres ? O_o

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

IMYke2.0.0.0
#11144
Meglett. Én nem vettem észre.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#11143
hoppá észre sem vettem... javítanimegmá nem tudom... töröld Imi!!

Prince of Máté
#11142
cd kulcsot is lefotóztad nem gáz?

w77d
#11141
az mi az anyámtól lehet srácok, hogy nem tudom sehogy sem mûködésre bírni a crysist pedig már újra is telepítettem?? Tegnap este még szépen gameltem vele... kilépéskor egyszer csak produkált egy kékhalált a gép, na mondom fasza... erre most este játszanék: a crysis mûködése leált. Mondom anyád, rakom újra valami elbaszódott. Elõször a CD-n a javítás opciót próbáltam, de lefagyott, így ujrahúztam inkább ( abba is majdnem belehalt elõször a gép). Most hogy újraraktam ugyanúgy nem tudm indítani.. Bad Company 2 hiba nélkül megy, ez meg nem :S Gyanús, hogy a Crysis CD baszódott el, de nem látok rajta semmit... ötletek???

#11140
Figyelem! Vallomás következik!

Igen, elismerem, hogy én vagyok a hülye, a primitív, amiért nem tudok egy totálisan élvezhetõ dolgot élvezni, azaz amiért nem szeretem ha rezeg a kezemben a kontroller. Ezután nem marad más hátra, eladom az összes játékomat, szabit veszek ki, és gyógykezeltetem magam. Majd veszek egy zikszbokszot (3 kontrollerrel, hogy be legyek biztosítva), hozzá egy halom über-giaga-epic! "címet" (ezek ugyanis csak boxon vannak, mostmár ezt is muszáj leszek belátni), és naponta 3-4 órán keresztül rezgetem a kezemben a kontrollert, hogy vissza ne essek. Igen, ezt fogom tenni, hogy ne vessen ki magából a társadalom eme betegségemért.

Még valaki óhajt-e belerúgni egy megtört játékosba? <#zavart2>

IMYke2.0.0.0
#11139
Az index.hu megadta a választ. Húúúú....

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11138
Hmm? A game-en new vegashoz nem irtak, hogy uk only, a preorder bonuszhoz irtak, hogy uk only.

Egyebkent valszeg nem tojnak a limitre, de ha ott all nekik raktaron a cucc egy fel evig, akkor gondolom nem lesznek annyira valogatosak.

IMYke2.0.0.0
#11137
Nagy gebasz van srácok - újabb 0,5 Ft-al romlott a font vs Ft.
Megint bejelentett / nem tett valamit a kormányunk?!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11136
Pénz visszautálaás: Rugalmatlan eladók...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#11135
Tehát fõvesztés terhe mellett állítod, hogy magasról leszarják UK shop-ok azt, hogy 1 kg-nál nehezebb-e a cucc vagy sem? A pénz számít, küldik, baxam meg a köszönõlevelem a game-nek, máni iz dö gád?

Akkor nem értem, mi volt múltkor az a pénz visszautalós történet...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#11134
Inkább igyál meg egy kávét! Aztán már elolvashatod újra, hogy mit írtam a témában eddig 😉
Tinman
#11133
A Bioshock 2 CE nehezebb, mint a Fallout NV CE szvsz. De lehet, hogy tévedek. Hazamegyek, lemérem.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#11132
<#csodalk><#wilting><#falbav><#bdead> <#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11131
Mondom, valamelyik fáradt fórumtársunk sok évvel ezelõtt egész takezó lázat indított.
Értelme nem sok van, az egyszer biztos. De, külön topikja is volt/van, ahol ezeket a számokat bizonyítani kellett, vagy mi, és kaptak pontokat - nem tudom, csak a '10 éve az SG-n' témakörben olvastam valami ilyesmit.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11130
Pff... de igen. Viszont mivel a Zavvi ennek ellenére kiküldi, kit érdekel? Amúgy a New Vegas CE szinte pici hozzá képest 😊
Carlos
#11129
ázsiai masszõr-lányok jöttek volna hozzád...

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#11128
Amúgy, én is a saját "hibámból" tanultam meg: kölcsönadni nem nagyon szabad, csak pótolható dolgokat.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11127
És ha beírom, akkor mi történik. Kijön valaki és elviszi a gépem?
(érted: take XD, húú, ez akkora favicc lett, hogy nyáron meggyulladna magától...)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11126
Mondtam, hogy kell. Megveszem. Küldjed az adatokat 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#11125
jogos, rosszul emlékeztem, nameg videók alapján már elég késznek tûnik.

Carlos
#11124
De és igy is történt!

Þór vígi þessi rúnar

#11122
Nekem is lenne ötletem, hogy mi kéne!

Tin# és sok kicsi 1500 Ft-ért (csomagonként 5 font, mégha a fiának odaadja zsebpénznek még az is jó, azért biztos jól keresnek,de azt nem hiszem, hogy fürdenének a pénzben), azért összegyûlne az, és ezért mit kell csinálni? Postázol pár csomagot...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#11121
Súlyban nem több 1 kg-nal a B2 CE? Tuti igen.
Tapasztalat?

SC2 is több volt?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#11120
Kit zavar, hogy UK only? Neked is, nekem is kiküldték magyar címre, ahogy nekem a szintén UK only SC2 CE-t is. Akit érdekel ennyiért, nyugodtan megrendelheti tõlük.
IMYke2.0.0.0
#11119
Beírni: TÉK - egész számos, vagy Tiédhez hasonló számú hozzászólásokként.
Úgy 5-6 éve valamelyik bolond kitalálta.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11118

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11117
Azt sose tudtam micsoda! Felvilágosítanál?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#11116
Én egyetértek a dologgal - lenne pár cím azonnal, ami a címére menne szerintem 😊))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#11115
Dehogy srácok... vicceltek?

Kint egy TAKARÍTÓNÕ 300k-t keres... tudom, mert ismerõsöm 5 órában tolja/nap a takarítást és ennyit kaszál.

Egy másik ismerõsöm biztonsági õr egy teherfuvarozó cégnél, mutatta itthon a fizetési papírját, túlóra nélkül, levonásokkal 1490 Font volt rajta/hó.

1000-1500 Ft-os + pénzért nem terheli magát ott senki.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#11114
és kihagytad a téket<#banplz>

#11113
Na ezt ûbereljétek: egyém az 11111-es hozzászólás XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11112
Mondjuk az igaz, hogy munkás lenne, meg macerás...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11111
Miért? Ez akkora szentségtörés? Lehetne ezt úgy csinálni, hogy a barátnak és Carlosnak is megérje és még az itthoniak is jól járjanak!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#11110
Nem úgy volt, hogy a Fallout Vegas CE a barátod/ismerõsöd által elõbb REAL UK címre ment, aztán hozzád?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#11109
Az. <#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#11108
'Esztetet én nem naggyon metem fehozni, me' kaptam vón' a fejemre, miatta.'

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#11107
Durva összeg nem? :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#11106
Nem értem a poént! Sry...

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#11105
Dzsászt kiding.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.