Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez a hulladék annyira jól fogy, hogy nem akciózzák le? Nem értem miért ennyi az ára.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
a sima f3-ba bejött.
így a mentéseim se mûködnek:S
meg cdgalaxisnál is írja h ugye live kulcsot nem kapsz.
Deadliest Project LIVE acc:DPmurdeer
ennél többet nem is ér
▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬
Én is csak azért venném meg, mert rajongok a filmekért. 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Ez a Pinball is elég keserû ügy.
Pinball FX3 FULL GAME... aztán mikor elindítod trial. Ejnye :-(
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Pinball nem free sajnos. 800 ponty. Akinek megvan az elsõ rész azoknak van ingyen, valami ilyesmit olvastam. Ha veszek pontot lehet megveszem, mert marha igényes.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Hmm aszem veszek még 1-2 jatekot, nehogy el vigyék a hazat a fejem felett.
Mi van MS-el? Mi ez a nagy adakozás? Nemsokára kapom a 800 ajándék MS pöttyöt is :-D
A hsz-edre:
Bizony én a megrögzött digit disztrib ellenes MÁR VETTEM DLC-t!
Lost Odyssey-hez a Seeker of the Deep DLC-t. Bele is öltem vagy 15 órát csak a DLC-be!
Sajnos vannak olyan DLC-k amiket nagyon szeretnék, mert adnak a sztorihoz és nem csak páncél, kard vagy akármi, hanem sztorihoz adnak!
Ilyen volt pl. a Saints Row 2 esetében 2 sztori DLC sajnos nem engedhettem meg magamnak, mert többe került volna, mint az alapjáték!
De ilyen a Fable 2 2 db. DLC-je is... nagyon szórakoztató és JÓ DLC-k, de 800 + 560 MS pont... na ne már, még jó, hogy JÁRT :-)
De nem minden esetben van ez így... lásd SR2, vagy ott van a Dante's Inferno, ahhoz is érdekelt volna a Dark Forrest DLC, de nem ennyiért és ezekbõl nem lesz GOTY.
Nem mindig van GOTY!
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Annak nem látom mi értelme van hogy plusz fegyver, lópáncél... de azért vannak értelmes DLCk is szép számmal, amiket késõbb kiadnak és úk kihivásokra lel bennük az ember.
Persze aki multizik az rá van kényszerítve hogy megvegye a map pakkot, de õk játszanak is vele több 100 órát... Halo 3 összes DLC is jött az ODSTvel, csak hogy még 1 példa.
Amihez komolyabb mennyiségõ DLC van, és téyleg hozzáadnak valamit a jáékhiz és nem csak itemek, azok majdnem biztos hogy kséõbb kijönnek lemezes verzióba és a legtöbb esetben olcsóbban jön ki az ember, persze már aki vár ezekre.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Fúúúúú nagyon várom már, lehet félretolok pár címet miatta :-P
Na menjünk szépen ingyen pályákat szenni' Lara-hoz ;-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Még a régi Halo 2-nél !PC! (idén!) is mentek az achik a profilomba, akárcsak GTA 4 (PC!) vagy Bioshock 2 (PC!) esetében.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Amúgy nem is pont a Fable 3 kapcsán beszéltem milliónyi DLC-ról, csak úgy általánosságban fogalmaztam meg a gondoltaimat arról, ami szerinted normális, szerintem meg "lehúzás"... De hagyjuk, errõl ne is vitatkozzunk, mert soha nem fogsz meggyõzni.
Nem lenne ezzel semmi baj, ha EMBERI ára lenne a DLC-knek...
Nem értem az MS-t! Miért nincsenek DLC akciók? Teszem azt veszel adott hónapban 10 DLC-t és 3 ingyen volt, vagy teszem azt a Fable 3 megjelenésének örömére, a Fable 2 DLC-k féláron lennének.
És nem a forinttal van itt a baj!
Hanem a logikátlansággal!
A DLC-k egyes esetekben TÖBBE kerülnek, mint maga az alapjáték!
Erre nincs mentség, ez úgy fasssság, ahogy van!
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Dirt 1 amúgy nem volt rossz (csak sajnos baromira ismétlõdtek a futamok kampány módban), ráadásul jó nehéz is volt (pozitív értelemben véve!)
Azt a verziót kiadáták boxra is, amikor pécére, mert a pécés ugye 1 évvel késõbb jött ki, így volt idõ portolni + tartalmat csinálni... nekem a bõvített van meg Xboxora.
Ezzel sincs semmi gond az ég világon.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
miaz hogy írja h a live-ot nem tartalmazza?
hivatalosan nem érhetõ el(persze hogy elérhetõ itthonról is)
de akkor is egy teljes featurétól fosztanak meg.
én szeretem a livos gémekbe az achiakt gyûjtögetni, azért ezért így 8k-t elkérni?
Deadliest Project LIVE acc:DPmurdeer
A village maker egy kedveskedés az elõrendelõknek... egy semmiség szinte, de mégis valami plusz. Ami meg a tokban volt az MINDENKINEK jár hisz ez a sima verza, de hogy az mit takar azt nem tudom, még nem néztem.
Töbrõl én nemtudok, nem kell és nem is tudsz venni semmit hozzá mert nincs... késõbb biztos lesz hozzá, meg majd lesz GOTY kiadás is 1 év múlva, de ebben sem látom az ördögöt, csak akkor amikor benyögik hogy a megjelenést követõ napon veheted a DLCt, de amúgy meg most dolgoznak a javításokon meg egy DLCn ami meg fog jelenni mondjuk 3 hónap múlva kb. Ezzel semmi gond nincs, ez a normális, ez a DLC lényege.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Betesznek a játékba egy 10 órás fõszálat, aztán vegyed hozzá a letölthetõ "tartalmakat" ha kevésnek érzed. Márpedig ez a 10 óra kevés, persze hogy kevés. Jó, mondjuk az elsõ résznél is riogattak a 10 óra alatti végigjátszási idõve, nekem mégis kereken 24 órámba telt végigtolni (molyolós típus vagyok). Viszont nagyjából tényleg meg is néztem mindent és kimerítettem minden lehetõséget. És bizony támadt bennem egy kis üresség, hiányérzet, mert annyira hangulatos volt a Fable, hogy eljátszogattam volna még jópár napot-hetet vele... Csak már nem nagyon volt mit csinálni... Ha már egyszer adva van egy engine, és egy ilyen remek világ, miért nem tudnak még megírni pár küldetést, megtervezni pár karaktert és megírni hozzá pár szkriptet, ha más nem, hát opcionális mellékküldetésként, ha akarod megcsinálod, ha nem akarod akkor nem? Ja, és most jut eszembe, hogy én ugye a The Lost Chapers-el játszottam, ami egy bõvített kiadás, folytatódó történettel és új helyszínekkel, tehát az xbox-on megjelent elsõ kiadás még annál is siralmasabban rövid volt... Röhej.
Na, közben elkalandoztam, már nem tudom hová akartam kilyukadni...
Egy esetben zavar kevésbé a dolog, ha az alapjátékot befejezve egy komplett, befejezett és korrekt történetet kapunk, és a további "tartalmak" csak amolyan mellékszálai a történetnek. De amint hallom Mafia 2 esetében ez nem kimondottan így van, így aztán megvárom amíg befejezik a DLC-s bohóckodást, kiadják egy komplett pakkban, aztán majd megnézem, hogy úgy kell-e vagy sem... De akkor is korrektebbnek érzem a "hagyományos" kiegészítõket, amiket feltöltenek annyi tartalommal, hogy elégedett vagyok a végigjátszás után, és nem azt érzem, hogy "nabazdmeg, 10 dollárért kaptam +2 óra játékidõt, de sebaj, két hónap múlva megint jön a következõ néhány jelenet ugyanennyiért"...
Na majd ha eszembe jut mit akartam még ebbõl kihozni, akkor azt is leírom 😄
Mit is mondjak?
Az intro zseniális, de azt te is láttad már gondolom😊
A grafikai motor ugyan az, szebb, de nem számottevõen. A víz szembetünõen szép, természtes lett és a barlagok is, na ott tátottam a szám ahogy a nagy barlangrendszerre lenéztem, mert az mesés volt. Karakterek ugyan olyanok, irányítás, mozgások szintén és a játékmenet is Fable 2.
Szinkron az brutális, angol angol, neves, híres szinészekkel. Magyar felirat hasonlóan magas minõség.
Ami érdekes és újítások. Ugye nincs menü. Akkor jön be egy menü, ha nyomok egy xbox gombot, amúgy sose hozod elõ, mert nem lehet, de abba a menüben sincs semmi csak egy új játék, mentés ( ja igen, a mentés olyan hogy csak 1 van amit a gép kezel, vagyis semmit nem lehet visszatölteni, semmit nem lehet "külön" lementeni, ha valamit elszúrsz, vagy rosszat választasz akkor ez van... így figyelni kell a dolgokra nagyon ) és egy opciók ahol hangot, feliratot állítasz.
Minden mást egy központi helyrõl érsz el pl ruhák, fegyók, térkép, pénz, statisztikák, itemek stb... ez a hely a "menedékház", ahova a back gombal bármikor oda tudsz teleportálódni és ujboli megnyomása után pedig vissza ahonnan jöttél. A poén benne hogy nincs töltés! fél mp alatt itt vagy ott vagy, szóval mûködik!! HUD sincs persze.
Az interakció annyiban módosult a pógárokkal, hogy nincs menü. Odamész nyomsz egy At és akkor lép kapcsolatba és a lehetõségek amiket használhatsz a karakter körül elkezdenek felbukkanni és amit szerentél arra mész, persze így nincs annyi minden, csak amit a gép felajánl, de nincs is ezzel bajom, tetszik!
Kb ennyi, a story izgalmas, kemény döntéseket kell hozni már az elején is...
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
---
Castlevania elég hamar leakciósodott...
Forza.
Innen senkit nem érdekel?
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Mondjuk, a Gothic-ok nekem a "Gothic 3 GOLD" keretein belül vannak meg.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Az Alkotmány Bíróság feloszlatásának híre, és a kötelezõ kompenzálás okozta. De ma is van mit olvasni - sajnos - a témában.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Árakat nem írok, akit érdekel nyugodtan p.ü. szvsz megtudunk egyezni... több darab esetén picike engedmény, vagy állom a postát, vagy ilyesmi.
Csere is játszik!
1. Frankenstein: Through the Eyes of the Monster (Interplay1995, bontatlan, nagydobozos, 2. kiadás lehet)
2. Heroes of Might & Magic IV. Complete (Ubisoft) - The Gathering Storm és a Winds of War-t is tartalmazza, MAGYAR nyelvû változat, Bontatlan!
3. Splinter Cell: Pandora Tomorrow (Perfekt állapot, gépben nem járt.)
4. Far Cry I. (Gépben nem járt, kód sosem használt, exclusive kiadás.)
5. Gothic 3 - Forsaken Gods (1. kiadás, soha nem volt gépben, perfekt állpot!)
6. Gothic 3 - alapjáték (1. kiadás soha nem volt még a gépben, perfekt állapot!)
7. Deus Ex - Invisible War (LV kiadvány, soha nem volt még a gépben, perfekt állapot)
8. Jade Empire Special Edition (LV kiadvány, gépben ez sem járt, perfekt kiadvány.)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
A "Colin McRae Rally"-sorozat minden tagja megvan (kivéve az 1. rész) eredetiben, ilyen-olyan kiadásban. Kell néha az "ótókázás".
A DiRT 2-õt kivégeztem csúnya verzióban, az DiRT (1)-et semmilyen verzióban. Végigjátszom.
A "Two Worlds"-ért azóta pörgök, mióta jobban utánanéztem, kipróbáltam itteni netes gépen aktiválva a csúnya verziót, és eltekintve a sok-sok
Amúgy meg, nem akarok örökké internet-sötétségben élni, egyszer én is belépek a fénybe és lesz gyors netem, STEAM- és LIVE fiókom, és osztom majd a "hedsátokat" multiban, és fizetek elõ a sok MMORPG-re...
<#hehe>#hehe>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.