Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#11407
Overlord Pack 7,5 Euró Halloween akció keretében

Hát ez azért elgondolkodtató ajánlat! Ismeritek az Overlord játékokat? Szerintem zseniálisak... én imádom, de még nincsenek meg, szóval lehet, hogy...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Dj Tommy
#11406
Kösz az infót<#wink>

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

IMYke2.0.0.0
#11405
Szerintem, van:



Még ha nem is tõlem akartad megkérdezni 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Dj Tommy
#11404
Véletlenül félre nyomtam, szóval nem IMYke2.0.0.0-tõl kérdezném, hanem Mikeee89 nevû tagtól:
NFS Shift-hez van kézikönyv?

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

Dj Tommy
#11403
NFS Shift-hez van kézikönyv?

80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX

IMYke2.0.0.0
#11402
Hú ez durva... SW:TFU2-höz írta a srác:


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#11401
NFS gyûjteményem:


Emellett még megvan eredetibe a Mass Effect 1, a Cobra 11 Nitro és a Driver 1.

Ha minden jól megy a következõ játékom az NFS Hot Pursuit lesz.

Origin: Mikeee89, NFS World: HUNMikeee, Shift 1: HUNMikeee

bertino
#11400
miert, szted mert leirtam, en csakis azert veszek ?

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#11399
én meg ma megvettem a MOH-t!egyelõre only multi,nekem bejön,bár én nyomtam mindkettõ bétát és már akkor tudtam,hogy megveszem😊))))
#11398
Hát, én nem azért veszek játékot, hogy bõvüljön a listám... Az már így is elég hosszú...

#11397
Nálam meg a tisztes iparosmunkák közé tartozik. Semmi különös, semmi extra, de egy jól összerakott FPS, nagyon hangulatos pályákkal, néhány csavarral a sztoriban... Nekem egy 7/10-et simán megérdemelt, amikor játszottam vele.

wesker24
#11396
Nekem a Front lines Fuels of War nagyon bejött a hibái ellenére végig is vittem mert eléggé lekötött a játék !

Ennyit meg nagyon megért egy ilyen jó játék !

bertino
#11395
sot, vettem hozza nation red-et is, mert olyan izgalmas lehet <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#11394
hat en se tudom milyen, de legalabb ezzel is bovul sajat game listaja, 1.46 fontot biztos vagyok benne, hogy megert.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

wesker24
#11393
Chaser: Nálam a legrosszabb FPS játékok közé tartozik !

De multiba el lehetett vele ökörködni !
Devv
#11392
Na, most felkeltetted az érdeklõdésemet, ránézek erre a Chaser-re.
#11391
Én még a karácsonyi akcióban vettem kb. 5€-ért.
Nem volt nagy élmény, be sem fejeztem. Pedig FPS-nél ez ritka nálam.
De 400 forintért nyugodtan!
Daell Drow
#11390
Igen nagyon jo kis jatek.
Bevallom a 2004es pc guru teljes jatekakent mar meg van, csak tiszteletbol meg vettem megegyszer steamre. Amugy a steames verzioban is van magyar nyelv.
#11389
Ez a Frontlines milyen játék? Single player részérõl vélemény?

#11388
<#eljen>

Érdekes, hogy a Chaser-t viszonylag kevesen ismerik, pedig nagyon jó kis FPS, jól felépített és jó hosszú pályákkal!

#11387
yepp, 406 Ft-omba fájt a Frontlines... 😄

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

Daell Drow
#11386
Steamen halloweni akciok vannak, illetve THQ-nal 1,49 euro a frontlines.
Meg is vettem, most igy nez ki a steam listam:



A pakokat mint pl: company, doom, quake, par euroert vetem.
w77d
#11385
és ez a kiadás miben tud többet a sima verziótól???

#11384
Azt nem tudom, de ha jól emlékszem, ezt a kiadást is hónapokig 999 Ft-ért szórták kifele az üzletekbõl.
w77d
#11383
mennyit érhet kb ez??

Carlos
#11382
zsidó törvény...ehh... <#banplz>

Þór vígi þessi rúnar

davidka003
#11381
Ma jött.

Múlt héten jött 😊

Dirt 2 marha jó, a csomagolás olyan vidám. 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Shep
#11380
Tehát akkor lényegében nincsen különösebb jelentõsége csak a könnyebb azonosítást szolgálja?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Tinman
#11379
"A kártyát menti el: (My husbands card, My Card) stb..." - Carlos

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

The Protector
#11378
Hy.megvan az unreal tournament 3.Beregeltem steamre a cd kulcsot,felismerte h ez valóban ut4.Most 9 giga játékot akar nekem leszedni.Nekem pedig csak az kellett volna h le autopatchelje.
Vkinek 5lete?

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

#11377
Én is leírhatnám újra, de arra te megint leírhatnád újra, amire én megint leírhatnám újra, amire te... 😊

Shep
#11376
game.co.uk-n a kártya adatainál mi az a friendly name?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#11375
Még írtam is, hogy mûfajspecifikusan állítottam össze. Mellesleg régen is RTS-ekhez, TBS-ekhez jött a legtöbb. Az FPS-ek mellõl mára valóban szinte teljesen kikoptak, de azokhoz nekem nem is hiányoznak, és a valódi pluszt adó DLC-k sem jellemzõk hozzájuk.

RPG-kbõl pedig nem jelenik meg tucatnyi évente (tehát az utóbbi évek megjelenéseit tekintve nem rossz az arány), többen leve inkább egy feszes sztorivonalat mutatnak be, ami nem mindig kiált kiegészítõ után (és ezek DLC-t sem mindig kapnak helyette), a többségükhöz pedig régen sem volt, a Tales of the Sword Coast elõttrõl egy sem jut eszembe, de talán most engem csal meg a memóriám 😊
#11374
Jah én is az imént nézegettem a Zavvi-t, hogy mi az ami occsó! :-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11373
Ez egyébként egy baromi érdekes lista, mert szinte csak RTS van itt felsorolva, de alig van pl: RPG!

Oké: Obl. Shivering, Neverwin. 2 kiegek, gothic 3, Dragon age kieg!

De értem a célzást: Ne beszéljek hülyeséget! Oké! Meggyõztél (azt hittem ezek régebben jöttek ki, ennyire nem ástam bele magam bevallom egyégként)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#11372
most valahogy én is szemezgetek egy boxos verzióval, a gépem nem elég hozzá, talán ha nem diavetítést néznék jobban élvezném 😊
#11371
Olyannyira látom, hogy panaszkodtam már ebben a topikban is miatta. De ha valakinek az elmúlt 5 évbõl nem jut eszébe kiegészítõ, annak szüksége lehet egy kis memóriafrissítésre, és bizony az alábbi hozzászólásom éppen ezt szolgálta.

Mindenesetre az NPD legutóbbi számai és elemzése nem tünteti fel túl sikeresnek a DLC-politikát. Másrészt önmagában a DLC nem sátán, megértem, ha másolásvédelemnek használják, ingyen sem bánom õket, ha minõségiek (Witcher), és a például az alább felsoroltak között is akad olyan kiegészítõ, amely még külön DLC-t is kapott 😊 Mindenesetre a nagyobb stratégiai címek többségéhez (!) ma is várható kiegészítõ, RPG-khez pedig régen sem jött mind. (Hány Wizardry, Ultima vagy Might & Magic kiegészítõt tudtok felsorolni? 😊
IMYke2.0.0.0
#11370
Ez is kéne már nekem... Egy 20.000-est el tudnék szórni ilyen GOTY/Complete-ekre.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#11369
Azok szinte egy teljesen új játékok is lehetnének... ahogy az RDR zombis DLC is. A motor, helyszín a karakterek naggya adott, csak új történetet kell kreálni, új akciókkal, itemekkel.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#11368
Egyébként érdekesek lehetnek még a GTA 4 DLC-i is, hiszen tartalmilag egyértelmûen kiegészítõnek tûnnek, és végül kaptak retail kiadást is. Velük nincs is bajom, mint a DLC-kkel alapjáratban.
robotnyk
#11367
azt szerintem azért te is látod, hogy sokat változott a kép. pár éve siker esetén még valódi kiegészítõk jöttek, most már inkább standalone kiegészítõk és DLCk jönnek.
#11366
Tudtam, hogy azt hozod fel példának, nagyon nem is lehet mást, mert nem volt nagyon emlékezetem szerint kiegészítõ az utóbbi 5 évben!

Ugyan, stratégiai játékokhoz szinte több keigészítõ jelenik meg, mint alapjáték!

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault (2005 - ez már régi, de ne maradjon ki egydüli DoW kisgként 😊
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade (2006)
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption (2006)
Hearts of Iron II: Doomsday (2006)
Rome: Total War - Alexander (2006)
Sid Meier's Civilization IV: Warlords (2006)
Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate (2006)
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East (2007)
SpellForce 2: Dragon Storm (2007)
Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword (2007)
Medieval II: Total War - Kingdoms (2007)
Supreme Commander: Forged Alliance (2007)
Company of Heroes: Opposing Fronts (2007)
Sid Meier's Civilization IV: Colonization (2008)
Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm (2008)
Command & Conquer 3: Kane's Wrath (2008)
Company of Heroes: Tales of Valor (2009)
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising (2010)
King's Bounty: Armored Princess - Crossworlds (2010)

Az Europa Universalist inkább nem írom, mert az már külön magyarázatot igényelne, hogy melyik kiegészítõ, melyik stand-alone kiegészítõ addonja 😊 Továbbá nem említettem olyan vitatható "státuszú", sem nem kiegészítõ, sem nem folytatás játékokat, mint a Napoleon: Total War, vagy az alap Armored Princess. A Red Alert 3: Uprisingot is kihagytam, noha inkább expansion (4 új kampány), mint DLC, de retail változatról a Goldon kívül nem tudok.

A Stardock-féle ûrstratégiákat pedig lustaságból hagytam ki (ahogy másokat is), pedig nekik is volt mindegyikhez legalább egy. Megjegyzem, ezek mind ismert címek!

A Might & Magic: Heroes VI is fog kapni kiegészítõket, a Civ V is, a Disciples 2-nél már kettõt említettek, a StarCraft II-t pedig talán mondani sem, kell. Mindjárt itt a legújabb DoW 2 kieg is.

De nézzünk csak pár RPG-t!

The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine (2006)
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (2007)
Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer (2007)
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (2008)
Gothic 3: Forsaken Gods (2008)
Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate (2009)
Dragon Age: Awakening (2010)
Drakensang: Phileassons Geheimnis (2010) - ez a Drakensang folytatásának kiegészítõje, angolul egyelõre még csak az alapjátékot jelentették be

Ugye lesz kiegészítõ a Divine Divinity 2-höz, és az olyan, más stílusú, hack'n'slash RPG-k is kibõvültek, mint a Titan Quest vagy a Sacred 2.

A WoW (és egyéb MMO-k vagy a Guild Wars) és a Sims említését viszont inkább mellõzöm, ki sem férnének egy jókora mozivászonra sem.

Szóval egyetértek, az elmúlt 5 évben egy kiegészítõt sem adtak ki! 😉
#11365
Hát ebben a kontextusban ez így nem túl bizalomgerjesztõ!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#11364
robotnyk
#11363
az 2008 áprilisban jött ki konzolokra, december elején meg pcre. ahogy néztem, a GTA3 óta max! 7-8 hónapra már megjelenés volt, most 5 hónapra még bejelentés sincs.
#11362

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11361
Én még bizakodó vagyok! Emlékszel mit mûvelt, illetve mondott a Rockstar a GTA 4 konzolos megjelenése után is: "SOHA nem lesz pc-re GTA 4, SOHA!!!"

Erre eltelt fél év és bejelentették, hogy mégiscsak...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#11360
Jó hír! Csökkenõben van a Font árfolyama! <#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#11359
ha év végéig legalább hír nem lesz róla, akkor ne nagyon számíts rá azért 😊
#11358
Én azt szeretném már hallani, amikor bejelentik a REd Dead REdemption-t pécére!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.