Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hát ez azért elgondolkodtató ajánlat! Ismeritek az Overlord játékokat? Szerintem zseniálisak... én imádom, de még nincsenek meg, szóval lehet, hogy...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX
Még ha nem is tõlem akartad megkérdezni 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
NFS Shift-hez van kézikönyv?
80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX
80,90's music & Hand's Up Music lover. TommyX Video Edits/videomixes http://www.youtube.com/user/VjTommyX
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Emellett még megvan eredetibe a Mass Effect 1, a Cobra 11 Nitro és a Driver 1.
Ha minden jól megy a következõ játékom az NFS Hot Pursuit lesz.
Origin: Mikeee89, NFS World: HUNMikeee, Shift 1: HUNMikeee
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Ennyit meg nagyon megért egy ilyen jó játék !
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
De multiba el lehetett vele ökörködni !
Nem volt nagy élmény, be sem fejeztem. Pedig FPS-nél ez ritka nálam.
De 400 forintért nyugodtan!
Bevallom a 2004es pc guru teljes jatekakent mar meg van, csak tiszteletbol meg vettem megegyszer steamre. Amugy a steames verzioban is van magyar nyelv.
Érdekes, hogy a Chaser-t viszonylag kevesen ismerik, pedig nagyon jó kis FPS, jól felépített és jó hosszú pályákkal!
\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"
Meg is vettem, most igy nez ki a steam listam:
A pakokat mint pl: company, doom, quake, par euroert vetem.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Vkinek 5lete?
Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér’ De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
RPG-kbõl pedig nem jelenik meg tucatnyi évente (tehát az utóbbi évek megjelenéseit tekintve nem rossz az arány), többen leve inkább egy feszes sztorivonalat mutatnak be, ami nem mindig kiált kiegészítõ után (és ezek DLC-t sem mindig kapnak helyette), a többségükhöz pedig régen sem volt, a Tales of the Sword Coast elõttrõl egy sem jut eszembe, de talán most engem csal meg a memóriám 😊
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oké: Obl. Shivering, Neverwin. 2 kiegek, gothic 3, Dragon age kieg!
De értem a célzást: Ne beszéljek hülyeséget! Oké! Meggyõztél (azt hittem ezek régebben jöttek ki, ennyire nem ástam bele magam bevallom egyégként)
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Mindenesetre az NPD legutóbbi számai és elemzése nem tünteti fel túl sikeresnek a DLC-politikát. Másrészt önmagában a DLC nem sátán, megértem, ha másolásvédelemnek használják, ingyen sem bánom õket, ha minõségiek (Witcher), és a például az alább felsoroltak között is akad olyan kiegészítõ, amely még külön DLC-t is kapott 😊 Mindenesetre a nagyobb stratégiai címek többségéhez (!) ma is várható kiegészítõ, RPG-khez pedig régen sem jött mind. (Hány Wizardry, Ultima vagy Might & Magic kiegészítõt tudtok felsorolni? 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ugyan, stratégiai játékokhoz szinte több keigészítõ jelenik meg, mint alapjáték!
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault (2005 - ez már régi, de ne maradjon ki egydüli DoW kisgként 😊
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade (2006)
Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption (2006)
Hearts of Iron II: Doomsday (2006)
Rome: Total War - Alexander (2006)
Sid Meier's Civilization IV: Warlords (2006)
Heroes of Might and Magic V: Hammers of Fate (2006)
Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East (2007)
SpellForce 2: Dragon Storm (2007)
Sid Meier's Civilization IV: Beyond the Sword (2007)
Medieval II: Total War - Kingdoms (2007)
Supreme Commander: Forged Alliance (2007)
Company of Heroes: Opposing Fronts (2007)
Sid Meier's Civilization IV: Colonization (2008)
Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm (2008)
Command & Conquer 3: Kane's Wrath (2008)
Company of Heroes: Tales of Valor (2009)
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising (2010)
King's Bounty: Armored Princess - Crossworlds (2010)
Az Europa Universalist inkább nem írom, mert az már külön magyarázatot igényelne, hogy melyik kiegészítõ, melyik stand-alone kiegészítõ addonja 😊 Továbbá nem említettem olyan vitatható "státuszú", sem nem kiegészítõ, sem nem folytatás játékokat, mint a Napoleon: Total War, vagy az alap Armored Princess. A Red Alert 3: Uprisingot is kihagytam, noha inkább expansion (4 új kampány), mint DLC, de retail változatról a Goldon kívül nem tudok.
A Stardock-féle ûrstratégiákat pedig lustaságból hagytam ki (ahogy másokat is), pedig nekik is volt mindegyikhez legalább egy. Megjegyzem, ezek mind ismert címek!
A Might & Magic: Heroes VI is fog kapni kiegészítõket, a Civ V is, a Disciples 2-nél már kettõt említettek, a StarCraft II-t pedig talán mondani sem, kell. Mindjárt itt a legújabb DoW 2 kieg is.
De nézzünk csak pár RPG-t!
The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine (2006)
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles (2007)
Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer (2007)
Neverwinter Nights 2: Storm of Zehir (2008)
Gothic 3: Forsaken Gods (2008)
Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate (2009)
Dragon Age: Awakening (2010)
Drakensang: Phileassons Geheimnis (2010) - ez a Drakensang folytatásának kiegészítõje, angolul egyelõre még csak az alapjátékot jelentették be
Ugye lesz kiegészítõ a Divine Divinity 2-höz, és az olyan, más stílusú, hack'n'slash RPG-k is kibõvültek, mint a Titan Quest vagy a Sacred 2.
A WoW (és egyéb MMO-k vagy a Guild Wars) és a Sims említését viszont inkább mellõzöm, ki sem férnének egy jókora mozivászonra sem.
Szóval egyetértek, az elmúlt 5 évben egy kiegészítõt sem adtak ki! 😉
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Erre eltelt fél év és bejelentették, hogy mégiscsak...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
