Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szerintem, az ERSTE bénázik és még nem került a profilomra a levonás.
Pedig a lekérdezési idõszakot 2 hétre állítottam be.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
kb. játékonként 2ezret tesz rá. A FNV meg kiverte a biztosítékot, 40ezer persze, max 17ezerbõl be lehet szerezni
Az a vicc, hogy veszik is tõle, mennyi hülye ember van, vagy inkább lusta? ha maga intézné a rendelést még többet megspórolna
Gigabyte P35-DS3L,Intel C2D E4400, 2x1GB DDRII Kingmax Mars 800MHz, Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB, 320 GB Samsung SATAII, FSP Bluestorm II 400W
Most néztem e-mailt: Order Despatched!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Amúgy nekem egyáltalán nem muszáj eladnom és mivel perfekt állapotban van, ezért ha kell 1 éven keresztül fogom árulni 1000 FT-al olcsóbban, mint a galaxis, ráadásul a postát is állom :-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Forza.
én imádtam a gta4-et a kiegjeivel együtt. a saboteur is tetszett, csak ugyan az a gondom, mint tottinak: gagyi. mindene megvan, de az összkép mégis egy polirozatlan, béna játék. nem vagyok képes nem azt látni, hogy mi lehetett volna, ha nem a pandemic fejleszti :/ talán egy mafia1-hez hasonló klasszikus.
Forza.
A szarkazmus csak úgy süt a történetbõl...
Egyébként van olyan története, mint a saboteurnek vagy esetleg 1 rpg-nek is (dungeon siege 2 történetével felveszi simán a versenyt)
Nem mondom a grafikát, mert az nálam 1000. rangú dolog (nem ezért,de érdektelenség miatt például a Crysis a mai napig kimaradt, egyszerûen egyáltalán nem érdekel az a gém).
Másik dolog viszont az optimalizáltság, az animációk és mozgáskultúra.
Szabadon futkározhatsz bárhol a városban (olyan parkour feeling van benne, ami nem sok játékben, talán még a Mirrors Edge-ben van hasonló)
Harc az olyan amilyen, de az se lenne jó, ha egyszerre támadna az összes ellenfél, esélyed se lenne (Ríviai Geralt sem kispályás tömeggyilkolásban, pedig a Witcher is egy hatalmas játék)
Meg lehet abba halni (habár az elsõ részben könnyebb volt az biztos), csak nem könnyû! Összességében a Tps-ek (third person slicer) közül szerintem az egyik legmagasabb színvonalú és a második résszel (oké elsõ sztorija a végjátéknál elvágta magát) erre a szintre+ 1-2 lapáttal rátettek... Hangsúlyozom, hogy szerintem!
Lelketlenséggel sem értek egyet, nekem nagyon átjött a hangulat is! (hiába a bosszú a családért, lerágott csont ugyan, de mindig bejön...)
Amit fuckolhat a Ubisoft az a DRM-jük!
Ajjaj, most így olvasom tovább a hsz-eket, hát keletkezett egy grand kanyon az Eredeti Játékaink törzsközönségében AC ügyben...
Apus #11677: Így van! <#eljen>#eljen>
Nonicks # 11684: Ha a játék csak arra elég, hogy ne unatkozzak, akkor az uninstall lesz hamarjában. Ha nem szórakoztat, akkor törlöm!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De ez - annak a tudatában - hogy a megrendeléskor elérhetõ volt, nem fordulhat elõ.
Sajnos elõfordulhat. Épp a Zavvi-n jártam úgy a Fallout 3 GOTY-val, hogy megrendeléskor "in stock" volt az elérhetõség, aztán nem gyõztek elnézést kérni, amiért még egy hónap múlva sem érkezett meg a játék (azóta persze megkaptam). Illetve épp egy ArmA 2-re várok Zavvi-tól, amit 3 hete rendeltem be, szintén "in stock" volt (ellenkezõ esetben be sem raktam volna a kosárba), és azóta hetenként küldik az "order status update" tárgyú leveleket, amiben köszönik szépen, hogy ilyen türelmes vagyok, de sajnos jelenleg nincs készleten a termékbõl...
<#eljen>#eljen><#worship>#worship> Tömör és lényegretörõ, de igaz 😊
pl.: Fallout New Vegas Collector's Edition PC 40.000 ft
De az egyik csaj kommentje elég felháborító, nem értem hogy lehet valaki ennyire hülye:
"nem akarok üzletrontó lenni, de minden játék megtalálható az interneten.
ebbõl üzletet csinálni, nagy arc kell"
"na és ki tudja hogy eredeti e.
ha nem kér cd kulcsot az online játékhoz, akkor honnan tudod hogy kalóz e vagy sem?
szépen lehet venni üres tokot, rányomtatni a borítót.
utána a cdre is rányomtatni a címkét és máris eredeti."
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
A Bónuszlemezen:
Behind the scenes at Crystal Dynamics
Trailers
Becoming Lara Croft
Gallery
Soundtrack
Ez egyébként egy DVD "film" vagyis egy menü fogad, amikre kattintva indulnak az egyes videok.
Az artbook pedig borítóval, hátlappal együtt 38 oldalas, nincs megszámozva, megszámoltam neked :-)
2 képeslap is van ám hozzá :-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Kezd elfogyni az eredeti borítós Mass Effect 2 és jön helyette ez a gagyi.
De van még pár db az eredeti borítósból is: Mass Effect 2
Ha valaki még gondolkozik a vételen érdemes gyorsnak lenni. 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ráadásul azt a szikrányi hangulatmagot, amit felfedezni véltem benne, elrontja, hogy a HUD ilyen modern, sci-fis, valahogy nem sikerült összhangba hozni a futurisztikus elemeket a középkori világgal.
<#alien>#alien><#nyes>#nyes><#worship>#worship>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Engem sem szeret a postáskisasszony, mert sorra küldheti az értesítõket, hogy menjek, csomagom van. 😊
Hát még mi lesz, amikor 3-4-5 részletben érkezik a mostani rendelésünk 😊)))
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Hatalmas gratula a leleményességedhez!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Korporöt meeting, valahol a ködös mittudoménmiben:
Random korporöt arc: - Szerintetek nem lenne jó valami fasza kardozós gamét csinálni?
Rka2: - Ja, legyen bérgyilkosos, de középkori, mert modern már van.
Rka1: - Hm, nem is rossz, lesz egy g**i nagy város amiben lehet majd menni, meg majd a jövõheti meetingen találunk ki minden szart amit lehet majd benne csinálni, mert ugye a semmit mégis pofátlanság eladni.
Rka2: - Zsírszar! Meghalni viszont nehogy lehessen benne! Kardozáskor is max ilyen 30an egyszerre tudjanak legyûrni. Az autista játékosok piaca még egy nagyon szûz, érintetlen terület, sok zsét fogunk kaszálni vele!
Rka1: - Okéj vaze! Hallod aztán valami sztori nem kéne?
Rka2: - Hát-hát, tudod arra figyelni kell meg minden, nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet. Na meg ki a fasz fog értelmes történetet kitalálni? Írónak én pénzt biztos nem fizetek, max ha c++-ban ír. Érted az már valami, de sima szöveget gépelni, pföjj.
Rka1: - Áá, kell az, legyen valami modern cucc is benne és akkor így ilyen több rétes szar lesz. Az nem baj ha értelme nincs mert úgyse játssza majd végig senki, aki meg igen, annak meg jó lesz az, nyilván telibe szarja ha eljutott már a végéig.
Rka2: - Miiiivaaan??? Jól vagy te??
Rka1: - Jó lesz az kussoljál mer én vagyok a fõnököd, nem rémlik???
Meeting vége. Rka1 felveszi a telefont: - Helló a 3D Visual Corporate Team Style Kft-vel beszélek? Csókolom lesz egy új játékunk, de ez nagy cucc lesz, szóval a szokásos 20 textúra helyett rendelnénk most 368000-et, de kérnénk, hogy tényleg jó legyen meg kreatív és stílusos, köszönjük. Ami nem annyira látszik az jó lesz a sima olcsóbbakból is, oké? Jó lenne jövõ hétre, mert a sajtóanyagot már kiadtuk hogy mindjárt kész vagyunk. Persze eltoljuk majd a megjelenést azzal a dumával hogy jó munkához idõ kell, aztán a pattanásos fejüek éjszaka is kardokkal fognak álmodni. Na csókolom és köszönjük a láncos buzogány képet amit tegnap küldtek faxon, nagyon tetszett!
Mégtöbb kép + játék } bigbox.blogja.net
lll l ll lllll l lll ll
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A támogatásos rendszert bizonyosan nem állítják le - azaz, az önkormányzati dolgozókra továbbra is szükség lesz, az már más kérdés, hogy forráshiány okán esetleg kevesebbre 😞
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A free piece of PlayStation 3-exclusive downloadable content for Assassin's Creed Brotherood will bring new single-player content revolving around Renaissance astronomer Nicolaus Copernicus, Ubisoft has announced
Two Worlds Vault, videókkal, miegymással, németesek elõnyben
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
De még ha ilyen is a védelem, akkor is, ha már lehet saját guildem (bérgyilkos guild), akkor én már kilóra meg vagyok véve... Látod, addig ugattam az Ass. Creed 2 ellen is, hogy a végén csak megveszem... 😄
Árva Fable végigjátszás iiiiinndul!!! Kötelezõ, must have!!!! Nem hosszú nyugodtan belevághatsz.
Dragon Age 2:Bioware nem hagy cserben (de ha mégis Mass effect 2 köntösbe bújtatott Dragon 2-t kapunk, akkor keresztre feszítés lesz á la Fallout New Vegas Legion...)
Witcher 2: Innen is üdvözlöm a CD Projekt Red-et és egy virtuális sört küldök mindegyiküknek és nagyon szurkolok a további sikereikhez!
Lábjegyzetbe: Tudsz valamit az Út a Munkához program folytatásáról (a kérdés arra vonatkozik, hogy lesz-e jövõre munkánk)?
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
A feketének én is örülnék. De, mintha az a Dragon Age 2-é lenne, nem?
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.