Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Splinter annyira sosem érdekelt, de ennek a demoja bejött, ez meg ócsóért volt. Belekezdtem és nagyon adja a cucc! relisztikon kihívás, pont annyira taktikázós ami nekem elég, a graf és a rendezés elsõ osztályú.
Rumble Rose XX meg 😄, demot néztem pár éve véletlen a japán storeon, és meglepõn jó kis pankráció sunákkal. Nem sokan vették meg itthon kb 10en így nem is lehetett kapni, használtan sem, kivéve most, amire azonnal le is csaptam.
Aki nem tudná elképzelni Rumble Roses XX - Trailer
Holnap még talán lesz egy Call of Juarez: Bound in Blood kemény 2kért, szintén 360ra.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Csak meg kell tanulni kivenni a cuccot belõle, de egyébként sem sokszor van rá szükség, attól függ hányszor telepíted újra õket.
The Matrix has you...
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Én is visszateszem tokba.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Ti amúgy a lemezeket vissza szoktátok pattintani a tokba, vagy külön rakjátok? Elég veszélyes kiszedni, nem? Én ha kiveszem utána átrakom egy papírtokba.
A játék amúgy megabrutális és egy fannak egy ilyen ereklye bármennyit megér és az ilyen Limitedeknek ez a célja..
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Igazán nem rossz akció ez: 19020-ért egy egész éves (kár, hgoy a gamestar korszakból már kinõttem, porfogó meg nem kell több)lapelõfizetést kapsz + választhatsz egy teljes játékot az alábbiak közül: Crysis 2, Dead Space 2, Dragon Age 2, Need for Speed Hot pursuit, továbbá választhatsz még 1 teljes játékot az alábbiak közül:
Fallout New Vegas, Fallout 3, GTA 4, Majesty 2!
Természetesen a játékok a készlet erejéig igényelhetõek!
Gamestar elõfizetõi akció (+2 játék az elõfizetéshez)
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Látni a tõrön a súly alapján, hogy egy mûanyag valami.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
bomba üzlet, nem?
http://www.gamestar.hu/pixelhosok-jatektorteneti-attekintes-egy-gamestaros-szerzo-tollabol.html
õ nem az új generáció,hanem egy öreg motoros.
az elsõ magyar nyelvû munka ebben a témakörben.
http://www.wecollectgames.com/
de most aztán vannak aktualitások!!!
http://gamerterminal.web4.hu/cikk/vilag-legdragabb-gyujtoi-kiadasa
igaz itt 3000 dollárról beszél,de az ebayen már 1500-ért elvihetõ😊)))))
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Na itt kezdõdik egy Gyûjtõi kiadás szerintem...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Én azt javaslom neked, hogy mivel pénzbe nem kerül próbáld ki virágbolti verzióban: ha nem jött be legfeljebb pár órád bánja, ha bejön, akkor meg hidd el, hogy nagyon megéri és akkor meg is veheted ha gondolod!
Iponos teszt.... no comment! Egyébként meg a teszteknek ne higyj csak magadnak... Van egy pár karakter, amik a mai napig eszembe jutnak, pedig már jó pár rpg, meg sok más játékot elfogyasztottam! Zene meg varázslatos!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Ráadásul a River of Time a német értékelések szerint jobb lett nála. Csak az ehhez kiadott kiegészítõ (Phileasson's Secret), ami viszont csak tényleg németül van egyelõre, lett gyenge.
A Drakensang -fórumában már belinkeltem ezt egyszer:
Drakensang - lengyel
Vagyis, érdekes, hogy a lengyeleknél meg pl. az oroszoknál is a nemzetközitõl eltérõ gyûjtõi kiadások jelennek meg, amik szerintem gyakran még jobbak is lehetnek.
Arcania:
lengyel
orosz
Nekem eddig sajnos nem volt hozzá szerencsém, de ha nálunk is forgalomba került volna, biztosan nagyobb figyelmet szentelek neki.
Egyébként a gamerankings-on még magasabban is áll az értékelése. Nem mintha ebbõl kellene kiindulni, de azért egy gagyi játék nem kap ilyen jó értékeléseket.
Nem kapott túl jó értékelést.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
pl a Drakensang elsõ részét láttam videótesztben és eléggé lehúzták meg látszott is, hogy nem az igazi. Bár tudom, hogy hülye dolog úgy véleményt mondani valamirõl, hogy még nem is próbáltam ki de videók alapján nem tûnt valami jónak ezért le sem töltöttem.
Gothic 3-at meg kipróbálom majd, úgyis megvettem múlt héten. Szerintem ez lesz akkor az elsõ német játék a gépemen. 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Pedig nagyon jó német fejlesztésû játékok vannak. Elég csak a Gothic szériára gondolni, vagy a Spellforce-okra, vagy az Anno sorozatra, vagy a The Guild 1-2-re, vagy a számtalan gazdasági stratégiára, ésatöbbi...
Nem tudom milyen játékokra gondoltál, mikor így általánosságban kijelentetted, hogy a német játékok gagyik...
Mindenesetre mennie kell Vista alatt (Steam-en azt írja, hogy Vista 32 bit). Nekem az elsõ rész megvan dobozosan is, és a borító szerint a Win 7-et is támogatja.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Úgy néz ki a mai nap folyamán végre megjelent a Drakensang pc-s játék 2. része River of Time címmel végre angol nyelven (németül már tavasszal megjelent). A "demó" már megtalálható az internet zegzugaiban.
További fontos infó az RPG rajongó kedves sporttársaknak: Ezt a játékot próbáljátok ki. Habár én még csak az elsõ résszel a Drakensang: The Dark Eye-al játszottam, de higgyétek el, hogy ez egy nagyon jó RPG sorozat. (Remélem a 2. rész, ami a történet elõzményeibe enged betekintést, hozza vagy tudja ûberelni az elsõ rész kiváló minõségét)!
Remek történet, emlékezetes karakterek, korrekt harc, számtalan karakter típus (mágus, íjjász, harcos, idézõ stb. stb. ), 1, illetve 2 kezes fegyveres harc, eltérõ tulajdonságú népcsoportok, gyönyörû grafika, stabil szaggatás és fagyásmentes futás, mindezeket tartogatja a játék az RPG rajongóknak. Mindezt a hirhedt német (õk készítették a játékot) precizitással.
Csak ajánlani tudom az elsõ részt és ezt is (higgyétek el egy próbát megér)!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.