Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

balee4
#12408
Köszönöm a magyarázatot, igen ezért vettem PSP-t, a PSP nem egy szar, gagyi grafikát tudó mobiltelefon, nagyon durva játékok vannak rá, most próbáltam a God of War Ghost of Sparta demóját és bazz, szebb a grafja mint a God of War 2-nek.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Totti5
#12407
Merõ hülyeség, hisz rengeteg klasszikus jrpg/rgp van rá ami messze nem pár órás, ráadásul sok érdekes és egyedi játék is elérhetõ rá. Ez nem flessplayer mint egy ájfón, hanem egy komoly kézi játékgép, egy PS2 erejével és az azon látott játékok folytatásaival legfõképp spinoffok mint pl a GoW, vagy FF 7 CC, szóval egyedi dolgok ráadásul szorosan kapcsolódnak az eredetihez így a fanoknak ugymond kötelezõ.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#12406
Nem értem minek vetted meg, baromság.






NOT!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

davidka003
#12405
Annak jó aki sokat vonatozik vagy buszozik és az alatt az 1-2 óra alatt nyomja.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Apus
#12404
ha autóval jársz, akkor használd fürdés közben, vagy a klotyón😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

balee4
#12403
Játszásra való természetesen. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

w77d
#12402
mire jó ez a PSP??? én tuti soha nem használnám egyszerûen XD vezetés közben nem lehet, munka közben nem lehet, otthon emg ott a PC XXD

balee4
#12401
Érzem az iróniát, de azért kösz, tudod a GoW-ok, GTA-k és Metal Gear-ek miatt vettem leginkább a PSP-t.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#12400
Tinman
#12399
Én is :-D

Amúgy szépen alakul a kollekció, dicséretes!
Fable-bõl látom már csak ezt a sajnálatos kiadást sikerült kifognod, nagy kár.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12398
Mirrors Edge és Beyond Good and Evil <#eljen>

Mercenaries is annyit simán megért! Grat!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

balee4
#12397
Mai vételek:



És mellé adtak egy PSP-t is:



i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#12396
Jó kérdés, passz...

davidka003
#12395
Köszi a választ. Akkor ez érdekes, mert azt hittem, hogy az Operation Flashpoint 2 fõleg multis játék.
Akkor hogy azonosítja a játékost? Vagy ennyire nem foglalkoztak a védelemmel és az is ugyan úgy játszik aki lewarezolta, mint aki megvette eredetiben?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#12394
Nekem is. De a kutyának sem kellenek az ilyesmik... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12393
Nekem is vannak régi gs-os meg guru-s játékok, valahogy meg kellene tõlük szabadulni 😄

#12392
Jó az ízlésed (a játékaid alapján 😉) <#eljen>

#12391
A Céh 2 Velencéhez nem kell serial. OFP-ben nekem sincs, úgyhogy gondolom nem kell (eddig csak warez-al toltam, amit azóta töröltem, az origit felrakni meg még nem volt idõm).

#12390
Ez idei termés, kivéve az Ass. Creed 1-t az már megvan pár éve (megjelenéskor vettem)!

Emellett van egy rahedli gamestaros teljes játékom, de nemhiszem, hogy értékelnétek (mint ahogy én sem)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

davidka003
#12389
Na megjött a CDGalaxis csomagom.

Céh 2 Platinum:

Vastag tokos kiadás, szerintem nem igénytelen.
Viszont 2 DVD ki volt esve a mûanyag leszorítóból és lötyögtek a tokban, szépen karcolódtak is de teszteltem és a fájlokat hibátlanul átmásolja a gépre. Valakinek ezért a jó édes anyját, hogy nem voltak rendesen benne a DVD-k. Hogy ki hibázott az már mindegy is.
De lenne egy kérdésem ahhoz aki megvette(Tinman 😊):
Csak két serial van benne? 2 lemez alatt van serial a másik alatt nincs. Nem is kell vagy csak kimaradt a csomagból?

Operation Flashpoint 2:

Szép fehér tok, 22 oldalas színes kézikönyv.
Serialt nem találom. Nincs hozzá?

Rise of the Argonauts:

28 oldalas színes kézikönyvvel.
Serial ebben sincs bár gondolom ehhez akkor nem is kell, mert ez csak singleplayer úgyis.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#12388
But there's a reason Steam is so dominant: it's the only service that's doing things right.

Lehet rajta röhögcsélni meg fikkantgatni, kinek-kinek vérmérséklete szerint, de igaza van.

IMYke2.0.0.0
#12387
KOTOR-okra irigy vagyok 😊
Amúgy, szép! <#eljen><#taps>
Alakul ez. S tudom, rohadt nehéz az embernek kigazdálkodnia a hobbijára, kedvelt szórakozására a pénzt...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12386
Bocs a minõségért, csak telefonnal tudok fotózni!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12385
Na akkor mégegyszer:

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12384
Na mostmár én is bemutatom a drágaszágaimat!

Íme:



Kicsit közelebbrõl a linkeken:
Drágaszágok 1
Drágaszágok 2
Drágaszágok 3
Drágaszágok 4

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12383
Hû... örülök, hogy nem szívtad mellre :-)

Az elsõ résszel kapcsolatban annyit, hogy alig vártam, hogy 3k alá essen az ára, már vettem is.
A 2. rész is vevõs 990 Ft-ért.

De õszintén kívánom, hogy nagyon tetsszen neked!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12382
Nem vettem zokon semmit. Valahol még igazat is adok. Nem vagyok már az a kimondott rajongó amióta Lucas bácsi elbaszta az elõtrilógiát. Én a klasszikus trilógiát szerettem de nagyon. Na és mivel ez abban az érában játszódik kíváncsi voltam a történet folytatására. Az elsõ rész PC-n tényleg szar lett. Az irányítás és a grafikai bugok miatt. Ezért is lett a 2. rész PS3 vétel. Mivel NEM warezoltam le egy verziót sem igy még nem tudok hitelt adni a "kalap szar" minõsítésednek. Ugye ízlések és pofonok. Lehet hogy ez a játék nekem is ad egy párat. Majd meglátjuk. A vak is megmondta. <#vigyor>

IMYke2.0.0.0
#12381
Idõmilliomos vagy <#hehe>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12380
Lassan vége a melónak és lesz kerek 45 percem Two Worlds 2-zni! Na úgye milyen jó nekem???? LOL XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12379
Megpróbálok annyira nem bunkó lenni, amennyire csak bírok.

1. A CE önmagában szép, abs. gratulálok hozzá! Igényes kiadvány!

2. A játék egy kalap szar. Olyan low gametime-al, hogy el sem akartam hinni...

3. "digitális artbook" ---> Abba belegondolva, hogy csak az elmúlt 1 hónapban vagy 10x lapoztam át a Fallout 3 és New Vegas CE-hez adott dolgokat, azt kell mondjam szopjon szét, aki digitális artbook-ot mer "csomagolni" egy alapvetõen nem digitális CE-hez.

4. El vagyok képedve már azon is, ha valaki a SW: TFU MÁSODIK rész ALAP kiadásának vételén gondolkodik. Azon már fõleg, ha a jelenlegi nevetséges kezdõ áron meg is veszi.
Szabályosan vissza kell fognom magam azzal kapcsolatban, hogy ebbõl a játékból megvetted, gyakorlatilag 0-day a CE-t.

Egyetlen kérdésem: MIÉRT?

Ennyire nem lehetsz végletes SW fan. Ha igen, és ott feküdtél az utcán már éjjel kettõkor az SW premier vetítése elõtti napon, akkor elnézést kérek, ne haragudj, mert a rajongás ténye abs. elfogadható indok, én is vagyok így pár dologgal.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12378
<#eljen>Gratula hozzá!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12377
Na végre a drága magyar posta meghozta a
Star Wars: The Force Unleashed 2 CE-t. Bár mondjuk nem az a kimondott gyûjtõi változat. Bár így is olcsóbb volt mint az itthon kapható sima verzió.
Képek:
Eleje
Hátul a zord kinézetû Starkiller Mimobot pendrive
Igényes steelbox belsõ
A két Sith. Na de ki a mester és ki a tanítvány?
A pendrive-on még megtalálható egy Flash weboldal ami HD háttereket és a digitális artbook-ot tartalmazza. Na és, hogy érdekes is legyen a teljes játék forgatókönyvét is angol nyelven.

#12376
Hát általában azt tekintik agyatlannak, ahol csupán gépiesen kattintasz 4-5-6 gombot anélkül, hogy gondolkodnál rajta, magyarul csak "csapkodsz" össze vissza. Messze van az agyatlan játéktól szerintem egy olyan, mint pl a Darksiders.

Agyatlan például a lost planet, a codok, mohaak, BAd company-k, Battlefieldek, mész és lõsz (jó persze vannak taktikák, de attól még sokat nem kell gondolkodni).

Tehát ahol vannak logikai, trükközõs részek, azok az én olvasatomban egyáltalán nem agyatlanok sõt én imádom és dícsérem ezeket az állítólag konzolosok miatt (ez azért érdekes,mert sok konzolos játékban jelen vannak az ún. puzzle vagy platform részek) kiveszõ félben lévõ produktumokat. Egyébként a Prince of Persiák annak idején ezért voltak annyira sikeresek!

Éljenek a puzzle és platform részekkel átitatott rgp-k, hack and slash-ek, tps-ek, sandbox játékok.

Egyszóval maximálisan egyetértek, ha olyan a játék, akkor nem agyatlan!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12375
Majd szépen cserész' velem, gyó? :-D

Magamat ismerve, jövõ héten már 30 óra beletéve, végigtolva, meghirdetve ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#12374
Még ráér, most a Splinterrel küzdök, aztán valszeg RDR zombiag kieget veszem, aztán majd használtan olcsóbban AC Brádörhúd, mert azt nem hagyhatom ki, de a multi nem érdekel és nem fogok teljes árat fizetni olyanért ami nekem NEM KELL BELE és faszság hozzá, aztán majd egyszercsak ha lesz 5kért akkor veszek Castlevania-t.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#12373
Már megvetted te is?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#12372
Platformos, puzzlékkal tüzdelt "lájtos" h&s. Messze nem "agyatalan" ( bár egy mezei játék hogy lehet agyatlan vagy agyas az számomra titok volt mindig is, tény hogy kell némi találékonyság és logika egyes dolgokhoz meg max nyelvtudás, de aki eljut oda hogy játszik az ennyivel talán rendelkezik már )... vannak benne fejtörõk és ügyességi részek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

robotnyk
#12371
van egy kis utalás az egyik pályán egy elõzõ castelvaniara zeneileg.
Totti5
#12370
Patrick Stewart már az elsõ videón megvett hogy már csak õ miatta is végigviszem, ha már szerepel benne😊, amúgy a sorozat fanjai szerint a zene pont rossz pont, az elõzõ zeneileg eléggé brutálra sikeredett részek után, amik egytõl egyig klasszikusok, de mivel én ezeket nem ismerem és a trélerek alatti ill. a demo alatt zenétõl már elájultam, megteszi majd😊 igényes az egyszer biztos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

robotnyk
#12369
ja és összességében olyan 15-18 óra benne van egy végigjátszára kb.
Tinman
#12368
Na, errõl van szó! Egy átlag játékos véleményére jobban adok, mint az ilyen-olyan elSZABott cikkekre. Köszönet.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#12367
ha valaki látta már a god of wart playstationon... na, olyan. fix kamera, sok-sok kombós harc, hatalmas bossok, meglepõen jó puzzleök. a zenéje nagyon jó (linkelek belõle egyet), brutálisan jól néz ki (mûvészileg, és technikailag is), az xboxon egy kicsit izzad is a hardver emiatt. a szinkronnal nem vagyok teljesen megelégedve, pedig Patrick Stewart és Robert Carlyle nem kis név. a sztori elfogadható, egyedül az epilóggal nem tudtam mit kezdeni 😄

Tinman
#12366
Este lefotózom neked a belsejét. Egyébként igen, semmi extra, csak a szokásos.

Érdemesebb inkább a Steam rendszerbõl megvásárolni, mégis csak olcsóbb. 19,99€ vs. 1790 Ft

Vagy nem, de ne szemétkedjetek! Szemetek!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

totyak
#12365
Tegnapi Whispered World-re visszatérve. Sima fapados verzió gondolom, tehát egyszerû dvd tok, lemez meg egy kézikönyv van benne, vagy van valami extra is?
Nekem is kellene, lehet meg kéne rendelni.

IMYke2.0.0.0
#12364
Azért, amit írtam is: amint azt a mondatot elolvastam, azonnal bevillant, hogy mik lesznek a következõ bekezdésben. Tényleg. Semmi értelme nem lenne hazudnom.
Azonnal tudtam, hogy azt fogja írni, hogy a versenytársak csinálják utána.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12363
Holy Shit! Megjelenik itthon is??? <#wow1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12362
Nézd, a demo és amennyit tudok róla, annak alapján ez egy kiba. jó cucc.

Robotnyk-ot ha szépen megkérem, talán még a véleményét is elmondja róla.

Szépen kérlek Robotnyk, 1-2 gondolatot mondj el nekünk tudatlan földtúróknak, hogy szerinted milyen a játék! THX! 5.1! DS! DD! HD!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#12361
hát hogy a pokolból származik az tuti.... de hogy gonosz e azt már isten se tudja XXXD

robotnyk
#12360
mert szerinte a steam a megtestesült gonosz.
zorrobomber
#12359
De azt még mindig nem magyaráztad meg hogy miért nevetted ki 😊