Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12508
Fallout könyvet honnan rendelted?
IMYke2.0.0.0
#12507
Nem szeretek, és nem akarok törölni - nem vagyok lovagló pálcás daemon.
Egyszerûen, józan paraszti ésszel belátható, hogy soha a büdös életben nem fog a két "tábor" egy húron pendülni. Éppen ezért, a békés együttélést forszíroznám.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#12506
Törölhetõ vagyok, nyugodtan.
Komolyan!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12505
LOTR-ból van ilyen díszes kivitelû könyv is, de jó, hogy a DVD-t felhoztad példának. Az is sokkal jobb DIVX avi-ban verbatimra kitóva', nem ilyen gazolin Argonath meg Minath Tirith mûfosadék szobrokkal.

"de az olvasás még mindig az a mûfaj, ahol az ember szereti kézbevenni a könyvet, forgatni, lapozgatni, és úgy olvasni."

Carlos?! Dísznek vetted a Fallout könyveket ugye? Jó, mert én is megrendeltem, miután 1.5 órán át nézegettem a 2 CE tartalmát tegnap elõtt otthon. A gép közben melegpornót töltött, tehát ment, hozzá voltam kötve.

Legújabb szarventilációs szerzeményeim NEM LESZNEK dobozos verzióban!
És sajnos mind a kettõ AAAAAA++++ játék.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12504
Megint elkezdõdött a személyeskedés! Abba lehet fejezni srácok. Értelmetlen, felesleges és frusztráló a dolog.
A két tábor civakodása unalmas már.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12503
Nyilván az ember a családi képeket sem a kínaitól vásárolt bazári keretben teszi ki a szivárvány színû kerti törpe kezébe. Attól még szeretheti õket, ez attól független.

Egyébként nekem is vannak igénytelenebb kiadású játékaim (persze dugdosom õket 😊, ettõl függetlenül is teljesen megértelek, csak nem kéne a ló túloldalára átesni.
#12502
Kár, hogy pont a film bõvített kiadásának a dobozát linkelted be, de sebaj (nekem is ilyesmi kiadásban van meg mindhárom rész). Könyvbõl viszont a 2001-es kiadás van meg, nem ér tízezreket, de nekem tökéletesen megfelel, jó kézbe venni, lapozgatni és olvasni.

De már megint kevered a kavarod. Ha már könyves hasonlattal élünk, akkor legyen a teszkó gazdaságos kiadás megfelelõje valami gagyi játéksorozat, és a digitális játék megfelelõje az e-book, és máris van értelme az összehasonlításnak. De csak így, anyagi hordozó szintjén.

E-book-ot ugyan lehet olvasni valamilyen kijelzõn, de az olvasás még mindig az a mûfaj, ahol az ember szereti kézbevenni a könyvet, forgatni, lapozgatni, és úgy olvasni. Míg videójáték esetében mindenképpen a géphez vagy kötve, és hacsak nem valami extra kiadásról beszélünk, amit jó kézbevenni és nézegetni, akkor nekem (és sok embernek, egyre többnek) tökmindegy, hogy van-e mûanyag tokom és elbaszott borítóm.

A fizetõs warezzal sem akarsz képben lenni, úgy látom. Ti. az az, amikor nem a jogtulajdonosnak fizetsz, hanem egy harmadik, illetéktelen személynek. Ha pl Steam-en vásárolok, akkor ez nem így van. De ha már szarral dobálózol, akkor legalább ne a ventillátor felé dobd (lásd legújabb TR és Limbo(?) szerzeményeid... fizetõs warez?)

Shep
#12501
Nekem errõl mindig a 80-as évek kvarcjátékai jutnak eszembe. A versenyautós, meg a repülõs meg minden egyéb. akkor jók voltak de ma?

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Gurren
#12500
sõt, dvd-re is lehet nyomtatni! 😮

Tinman
#12499
Nem hülyeség! Steam-rõl letöltöd, erre kiírod, kinyomtatod... nice!

I'm gettin' hungry... roááár.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#12498
tudom ajánlani minden doboz fetisisztának: va sok féle tok, meg nyomtatóhoz szines patronok olyan hûdeszép kiadásokat lehet nyomtatni hogy csak na, a polcon ugyanolyan szépen mutat, bele meg ugyse néztek mégegyszer
viccet félretéve elképzelem az még mindig elfogadhatóbb egyeseknek, hogy kiírják a warez steames játékot lemezre és beteszik egy ilyen tokba, mint a steames vásárlás..

Tinman
#12497
<#eljen>

Egyébként ízlésrõl vitatkozunk.

Nekem pl. tetszenek a természetes vörös hajú csajok, a szõkéket ki nem állhatom. Sõt továbbmegyek a szõkék gagyik, a vörösek a sirályok!
Itt tartunk kb.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12496
<#eljen>Nekem is úgy van meg!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tototto
#12495
és ha bestofos a doboza akkor rosszabb emlékek törnek rád? ahha értem..

Encore
#12494
"játék az játék nem valami ékszer vagy festmény"

Én kiteszem a polcra, mert kábé úgy tekintek rájuk, mint a fényképekre. Ránézek a dobozra és emlékek törnek elõ.
Tinman
#12493
Meg is válaszoltad a dolgot, köszönet :-)

Hint: Amint megtehetted, "fejlõdtél" megvetted holt ugyan azt a könyvet, csak igényesebb kiadásban.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#12492
én tesco gazdaságos "gagyi" verziót olvastam ronggyá a 90-es évek elején és semmivel sem volt rosszabb mint a mostani "szép" kiadásom 😊

Encore
#12491
Hasonlóan gondolom én is, nem a rá készült játékokkal van baj, hanem, hogy olyan kis kijelzõn nem igazán élvezetes játszani.
Tinman
#12490
Merevedés nélküli ejaculatio praecox-ról van szó, csak a pontosság kedvéért.

A sznob az más kategória. Az nagyon megválogatja, mit vásárol... legtöbbünk itt szereti a jó akciókat, nem feltétlenül csak CE-et vásárol.

Egy könyv is akkor igazi érték, ha gyönyörû kiadásról van szó.
LOTR-t meg lehet venni tesco gazdaságos gagyiban meg így is:



És el is érkeztünk az igény kérdéséhez. Fizetõs warez szinthez, etc.

Tudod, DO NOT FEED THE TROLL!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

davidka003
#12489
Ha adnának az újsághoz egy nyamvadt DVD tokot meg DVD borítót akkor nem lenne gond azokkal sem. Egyébként még régen 2007 júniusban vettem Gamestart és ahhoz a Syberia 2 volt a teljes játék és adtak hozzá szép borítót meg normál DVD tokot.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

tototto
#12488
hát én nem verem rá ki hogy itt virít egy doboz a polcomon, számomra ugyanúgy eredeti játék minden ami jogtiszta, de vannak olyanok akiknek ilyenkor merevedésük van mint #12461
nem vagyok akkora sznob, számomra a játék az játék nem valami ékszer vagy festmény hogy kitegyem a falakra vagy a nyakamba
a lényeg hogy fizessen érte a vásárló, és a fejlesztõ meg a kiadó ezt látva új játékokat készítsen nekünk
tehát számomra az újság mellékletes játék is eredeti játék és nem nézem le akinek olyan van

Tinman
#12487
Elsõ rész megvan, de még nem bírtam végigtolni... pedig jó az csak, valahogy mégse.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12486
De ha ezt szó szerint vesszük, akkor a Pcgurus, Gamestaros mellékelt teljes játékok is ide tartoznak (fizettél értük), mégis a dobozos játékokat és a steames cuccokat kedvelõk is úgy tekintenek "ezekre", hogy: fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
<#vomit>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12485
LOL XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12484
Dead Rising 2 élményem: Ha trainer nélkül játszol kitéped az összes hajad olyan frusztráló, ha meg azzal, akkor meg totál érdektelen lesz! Nekem nem gyere, pedig adtam esélyt neki!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12483
Azért az durva, hogy ~18k-ért odakint ilyet lehet venni... megmondom a frankót ingyen sem kéne, de azért nem semmi az alacsony ár.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12482
Köszönöm! Szigorú minõségi vizsgálaton megy át (végigjátszom, mérlegelem, hogy elõvenném-e még szivesen máskor, van-e benne újrajátszhatósági faktor, mennyire volt élmény a végigjátszás, ha ezeken átmegy, akkor vásárlom, ha valamelyik pontba bukik, akkor max 1 képfájlba marad meg, rosszabb esetben még az se. Ez utóbbiba tartozó játékok nagyon nagy többségben vannak jelen, egy hatalmas kategória nálam!) minden, amit megveszek!

Idei megjelenésekbõl: Mass Effect 2 (képfájlba, várom a Goty kiadást,ami isten tudja mikor lesz),

Warhammer 40k Chaos Rising (képfájl, Warhammer 40k 2 Goty-t várom, szerintem valamikor jövõre a kieg megjelenése után lehet belõle goty),

Mount and Blade Warband (képfájl),

Alpha protocol (képfájl, nincs benne annyi, hogy megvegyem, de ki tudja, ha lemegy 2k alá, akkor lehet, egyébként tetszett),

Darksiders (képfájl, még vacillálok a megvételen, alacsonyabb áron megfontolandó, habár lehet, hogy már nem veszem elõ többet),

Fallout New Vegas (képfájl, polcon a helye, de majd ha egyben lesz, várom a Goty-t)

Jah és most a Two Worlds 2 tesztelés alatt (tegnap is nyomtam), egyre jobban tetszik:
Egyébként a zenéje fantasztikus jó,
nincs szintedhez igazodó ellenfél (kezdõ szigeten konkrétan 1 csapásból megöltek néhol),
Buzuki Hero rész (síppal, dobbal, nádi he... helyett lanttal lehet gitár hero-s módban különbözõ dalokat elõadni)-> király
Kockapókerrel tegnap 1,5 órát elszórakoztam-> Cool!
Fegyverek rendben vannak.

Idén még az új Hot pursuit-et akarom kipróbálni és az évnek már vége is lesz számomra ezzel!

Legközelebbi a Hunted: The Demon's Forge lesz február 1-én, utána a nagy márciusi dömping: Ass. Creed Brotherhood, Fable 3, Dragon Age 2, Witcher 2, Sims Medieval, Stronghold 3 (régi nagy kedvenc sorozat), Deux Ex új része (Baromi sûrû lesz a márciusunk!!!)

Neked is kösz Indigo!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#12481

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#12480
Pontosan!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#12479
bammeg ennek mennyi lehet az ára? XD

tototto
#12478
"Az eredeti játék az eredeti játék függetlenül attól hogy dobozos, STEAM-es, vagy bármi is legyen, úgy vélem becsülni kell, aki a mai világban megveszi, és nem lewarezolja." (Fabio Capello fórumtárs)

nem tudom melyik topic fejlécében olvastam, de találó

Tinman
#12477
Aljas rágalom!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#12476
bújtott steam fikkantás, mást nem is várunk tõled..

Tinman
#12475
B.E.T.E.G.
NEM kéne.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12474
Köpj reám! Nekem k. tetszik ez a Venice-style :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12473
Zombi õrülteknek:

Dead Rising 2: High Stakes Edition



IGEN - több mint 1,8 méteres bábú is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12472
Facepalm: ratgab! A Jack in the boxot tudod fele felhúzni, ott a kulcslyuk az elején!<#idiota>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12471
FC2 CE dobozom fából van :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12470
Kártyákért mennyit kérsz???

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12469
Na most érted... mire jó egy reneszánsz gyûjtõi doboz? :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12468
És a kulcs mire való a jobb szélen? Orrot lehet vele piszkálni?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#12467
Kis hamis(z) <#ravasz1><#lookaround>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#12466
Hát - a letölthetõ tartalmak engem nem hoznak lázba , és a külsõ icurka-picurkát valóban puritánabbnak hat.
Bár, az a kódex-stílusú doboz azért jól néz ki.
Az extra-giga-szuper-jóság az lenne , ha az fából lenne...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#12465
porfogó 3.0, most még több portároló felülettel!! ha szétszedi a dobozt, a porfogó felület akár 4szerese is lehet az eredetinek!! 😄DD

Tinman
#12464
Ez meg a PC-s. Ne haragudjatok, de a PC-s nekem ehhez képest NEM tetszik!



A kiadás várható tartalma:
- Reneszánsz gyûjtõi doboz
- Kódex stílusú mûvészeti album
- Bónusz tartalom a játékban (2 többjátékos karakter, 2 egyjátékos pálya)
- Róma térképe (különleges, tépésálló anyagból)
- Assassin's Creed Lineage DVD
- Bónusz DVD és hivatalos zenei album
- Többjátékos karakter-kártyák
- Helmschmied Drachen páncél Ezio számára

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#12463
pffff...

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#12462
Van, küldöm fénypostával, ablakot nyiss... 😊

Meg kell hagyni, mutatós a CE - és az elvetemültebbek biztos mindkettõt megveszik 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#12461
Van egy pzs-d?
Fehér lett a nacim...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12460
Assassin's Creed: Brotherhood Collector's Edition Boksz, 2 verzió:
1. doki
2. harlekin


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12459
Licit hiánya: Ha valaki hülye valamihez, akkor az egész világot le kell butítani a szintjére? (ezt akár magamra is mondhatnám néha... sûrûn XD)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.