Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

balee4
#12558
Gyerekek ez a platinumshop egyre inkább nem tetszik, legutóbb elõrendeltem náluk a The Force Unleashed 2-t, azóta se hívtak hogy mi van a rendeléssel, igaz végül úgy döntöttem, hogy mégsem veszem meg, szal nem gond.
Ma is rendeltem tõlük vmit, még délelõtt, elvileg egy napos határidõvel szállítanák is, tehát hétfõn meg kéne jönnie, de még nem hívtak..., ebbõl sem lesz már semmi. Igazából csak az alacsony (490 Ft-os) szállítási költség miatt vonzóak.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

w77d
#12557
jó volt én szerettem. Aztán haza utazott.. a báttyától egy kicsit féltem, az nem komálta a nem fajtája belieket XXXD

IMYke2.0.0.0
#12556
Sajnos - és már elõre rühellem a többi így megjelenõt is. <#ravasz1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#12555
ideje lesz hozzászokni a day one editionök fogalmához 😊
IMYke2.0.0.0
#12554
Már kitárgyaltuk, hogy kibax™ott nagy átqrás.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#12553
Én azért még tennék vele egy kis próbát... a... hízókúra melletti... élettel 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#12552
DO. WANT.
Tinman
#12551
Except if you're a fan -.-

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

balee4
#12550
Pofás, mennyi volt?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Tinman
#12549
Bármennyire sem tetszik már elõjegyzést kértem rá, nagyjából 1.5 hete. Egy ideje már fent van, gondolom elkerülte a figyelmed... ettõl függetlenül bosszankodhatunk, mert van min!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#12548
piece of crap

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#12547
De jó! Ez nekem nagyon tetszik! Nem ismerem a Vanquish-t egyelõre, de annak alapján, hogy távol-keleti GeOW-nak mondják és ráadásul eléggé pozitívan beszélnek róla, azt kell mondjam irigy vagyok :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

davidka003
#12546
Fuck yeaahh?

Várható extra tartalom a gyûjtõi kiadásban:
*Egy újabb játszható karakter, valamint a hozzá kapcsolódó küldetések.
*A játék zenéinek letöltési lehetõsége.
*Exkluzív játékbeli fegyvertár, amelyben különféle fegyverekhez férhetünk hozzá.
*További letölthetõ tárgyak.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Carlos
#12545
hát ha kis vágottszemû lenne, akkor még határeset lenne, de így... 😊

Þór vígi þessi rúnar

#12544
Na megérkezett végre:
Vanquish Limited Collectors Edition

ARS Combat Suit szobor
Nem egy G.I.Joe szerû valami, hanem egy igényes kb 30 cm magas szobor ami a játék fõhõsét ábrázolja teljes harci díszben.


A játék tokja egy különleges kvázi 3D képpel Kár hogy a fotón nem látszik de nagyon jól néz ki ahogy mozog.

A szobor OOB egy kicsit közelebbrõl

Egy érdekes felirat volt a szobor dobozán:

"This item is for adult collectors only. ITS NOT A CHILDRENS TOY OR A PLAYTHING." Magyarul nem játék, hanem komoly gyûjtõknek szánt cucc.
Mielõtt valaki megkérdõjelezné az épelméjûségemet hogy babát vettem.

Tinman
#12543
Sajnos nem a nyakam körül. Kemény melegeknek :-D (Értsd ahogy akarod :-DD)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12542
Vékonyka, de legalább arányosan az 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#12541
TÚL VÉKONY! HOL A COMBJA?

Þór vígi þessi rúnar

#12540
jaja,árultam ezt-azt(holdfény)
#12539
Muszály ilyen poénokat bedobni, amikor dolgozom, mit gondolnak a többiek, ha röhögõ görcsben török ki...? XD Majd azt mondom bele ment valami a szemembe és csiklandozza a szemgolyómat... XD

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tototto
#12538
ha nem túl indiszkrét megkérdezhetem, mi jót csináltál ott, árultál eztazt, biztonsági õr, esetleg hostess cica voltál? 😄

#12537
Nekem konkrétan az e-booktól megfájdul a szemem...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12536
Na gondolom az izgalmas kapcsolat lehetett... 😄

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12535
Én barna vagy fekete párti vagyok, de õ is nagyon-nagyon ott van a szeren!<#eljen><#hehe>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12534
Showder klub nincs a sztímen?

Hint: Kõhalmi Zoltán.

a, Tudatlan vagy.
b, Humorod nulla.
c, Ejnye.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12533
Dolgoztam,tehát nem volt belépõ,hoztak-vittek(pesti vagyok),szóval tényleg csak egy ezres volt😊))
w77d
#12532
hát igen, azok a koleszes évek XXXXD

#12531
Azt hiszed ez valami? Felénk olyan dolgok zajlottak, hogy nevek említése nélkül is alkotmányos jogokat sértenék, ha csak belefognék egy mondatba pár látottról. Szóval amikor...
IMYke2.0.0.0
#12530
Látom, mégis rá kell vennem magam a takarításra...
Ne személyeskedj Indigo, és Tinman, Te se szítsd a tüzet!
Szuszáááá... szuszáááá...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12529
Baromarcú gyökér vagy?
a., igen
b., de
c., mindenképpen

#12528
Ki mondta, hogy bárkinek is digitális CE-t kell vennie?

Honnan veszed, hogy én e-book olvasásról beszéltem?

Milyen digitális art book, milyen nyomtatás?

Pfff...

Már mindegy is mit írok, csak a hülye lózungok jönnek egy write-only gay-tõl (én meg azt hittem, hogy a múltkori heater elírás volt).

zorrobomber
#12527
off: ismertem olyat kolist aki reggel felkelt, berakta a szendvicset az ndk-s melegszendvicssütõbe, belõtte a poreszt aztán jól bereggelizett miközben nézett egy kis analfistinget <#idiota>

zorrobomber
#12526
Hogy látszódjon hogy igyekszem objektív maradni, a Two Worlds 2 giccses figuráját lefikáztam, viszont a Dead Rising 2 pakk kib****** jó, és ötletes(kártya, zsetonok)!

w77d
#12525
"Melegpornó nélkül pedig rosszul indulna a napom, alap dolog, olyan, mint másnak a kávé. "


állat XXXXXXXXXXXD

Tinman
#12524
Tudom. Majd ebay-rõl azt is, nekem egyelõre jó lesz ez is, nem versenyzek senkivel, nem azért rendelem... egyszerûen rajongó vagyok a magam amatõr és egyszerû szintjén.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12523
Embersajt?

Bociról jutott eszembe.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#12522
De ez nem a Carlos-féle CE guide, ez a sima. Az PC-re talán már elsõ nap elfogyott, és egy ideje már Boxra sem látom készleten 😞
Tinman
#12521
A kedvencem, amikor a CE-hez digitális artbook és mp3 OST jár.
Végül is nem kell kiírnom, csak egy opció :-D

Ebook esetében valamilyen készülékhez vagy kötve és természetesen a valódi könyv nyomába sem ér az "olvasás élménye".

Digitális artbook és guide esetében géphez vagy kötve, vagy ki is nyomtathatod, így olcsóbb a kiadónak. Kár, hogy amennyiért vetted, abból a kinyomtatott verzió is kijött volna.

Melegpornó nélkül pedig rosszul indulna a napom, alap dolog, olyan, mint másnak a kávé. Ráadásul barátnõm sincs, 140 kilómmal szerinted kinek kellenék? Jut eszembe, ma péntek van ugye? Vasárnapi alsógatya van rajtam és még bírom! Jupppí!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12520
Nehogy megsértõdj, me' orrba váglak 😊 Rohadtul irigy vagyok Rád! 😊
Nekem csak minimálisan volt közöm egy indiaihoz, és egy japán hölgyikével is volt némi - de kapcsolat... ó jaj, álmaim ne továbbja! Tényleg.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#12519
Gõz nélkül nekem is van minden - még "hulladék" újságmellékletes is, sok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12518
nekem beszélsz ázsiai nõkrõl, akinek volt vietnami barátnõje? XXXD az egy vadmacska volt XXD

w77d
#12517
egyébként tényleg az vagyok XD van jó sok CE-m, jó sok sima DVD és jó sok steam XD

IMYke2.0.0.0
#12516
Én is jó nõ párti vagyok - és ezen kategóriába nekem már az a nõ is beletartozik, akinek huncut a szeme, vagy csak szép az arca, de körte alakja van stb.
Amúgy meg ne kattints ide, ha nem szereted az ázsiai nõket! Én imádom õket.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12515
Én meg pont a vörös hajúakat nem szeretem. Éljenek a barna hajú, bociszemû lányok! <#vigyor>

#12514
Csak ez pont nem az, de tényleg mindegy 😊

De te már megint félrebeszélsz. Milyen DivX-es AVI verbatimra kitolva? Játék esetében (merthogy most végsõ soron arról vitatkozunk) ugyanazt kapod, akár dobozos, akár digitális formában veszed meg, és nem kell verbatimra "kitóni".

Egyszer érnénk meg, hogy mondasz valami épkézláb hasonlatot...

Könyvolvasásnál nem vagy a géphez kötve! Az egy dolog, hogy azt hazudod, hogy barátnõd van, közben pedig melegpornót töltesz, de a számítógép bekapcsolása opcionális. Miközben olvasol, nem ülsz elõtte, tehát nem vagy hozzá kötve.

Tinman
#12513
Mindenevõ! CE-s sztímes! Ilyen is van :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12512
<#szeret>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12511
én jó nõ párti vagyok.. Naggyon jó a linkelt vörös, de ugyanúgy tetszenek szõkék és feketék is XD ilyenkor mi van...

Tinman
#12510

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12509
Így van! Éljenek a vörös hajú csajok :-D

Ne kattints rá, ha szõke párti vagy! Szóltam!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.