Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#12958
Nem tudom, hogy milyen alacsony az ingerküszöböd, de szerintem: sikítva fogod törölni a francba.
Persze, ha elvarázsol <átmeneti lesz> a grafika, az autók és bepróbálkozol a multival is, akkor mondjuk úgy 1 órát adok azoknak a biteknek a gépeden...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12957
2 küldetésrõl van infóm: The Aqueduct, The Trajan Market.
A többit passz.

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

#12956
Most Wantedet annó meguntam olyan 75 %-nál valamiért...

Én azért teszek vele egy próbát: NFS Carbon óta nem járt még csak a HDD-men se NFS rész, nem láttam benne potenciált!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#12955
Nálam a shift+del elõidézõ pillanat az volt amikor realizáltam hogy rendõrökkel az elfogás=3szor hozzáérek a menekülõ autó hátuljához. Plusz még minden amit leírtál 😄 Legutolsó élvezhetõ rész a Most Wanted.

zzeN
#12954
Ehhez is járt, Harlequin és officer multis karakterek, még 2 solo map(jár még 1 minden ps3-as usernek, már fent van Store-on)+ egy armor Ezio-nak. Vagy van más is?

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#12953
Szép darab, van egy felesleges DLC kódom hozzá, ha kell 😊
2 új többjátékos karakter +2 egyjátékos küldetést ad.
privizz, ha kell.

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

IMYke2.0.0.0
#12952
"NFS: Hot Pursuit (2010)" WRZ verziójának beszerzésén még csak ügyködöm - amit az említett topikban írtam, azt az ott írogató emberkék, és a neten olvasott, angol nyelvû hozzászólásokból, szinte szó szerint beidézve raktam össze.
Az xxx-es kolléga meg vérkonzolos, és valami oknál fogva erõsen védi azt az erõsen hiányos, lebutított NFS-t.

Elég csak elolvasni ezt a két hozzászólást, és amúgy a topik utolsó 3 teljes oldalán leírtakat:






Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#12951
Drága és nincs benne semmi olyan dolog... jó lesz nekem a sima 10kért. Amúgy szép a doboza és grat!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#12950
<#eljen><#smile> Olyan sárga vagyok az irigységtõl, mint ez a smiley! Pc-s verziót akarok...MOST! <#smile>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12949
Nagyon szép! Õszintén gratulálok!

PC-s még messze van :-/

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zzeN
#12948
Assassin's Creed: Brotherhood Codex Edition(sry a minõségért)



a titkos retesz



Tartalma:
- Reneszánsz gyûjtõi doboz
- Kódex stílusú mûvészeti album(eléggé durván igényes, nem rá van nyomtatva a lapra)
- Bónusz tartalom a játékban (2 többjátékos karakter, 2 egyjátékos pálya)
- Róma térképe
- Assassin's Creed Lineage DVD
- Bónusz DVD és hivatalos zenei album
- Többjátékos karakter-kártyák
- Helmschmied Drachen páncél Ezio számára

Mindezt 17k-ért, szvsz jobban megérte mint az amerikai verzióját.

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

w77d
#12947
nagyon szemét banda... pl legutóbb a Rush for Berlin elsõ kiadású játékomból hiányzott a serial...

#12946
Apropó Imy! Látom parás vitába keveredtél a Need For Speed Hot Pursuit topikban!

Ezzel kapcsolatosan milyen élményekrõl, észrevételekrõl tudnál beszámolni a játékról (virágbolti verziót érdemes megnézni, vagy még azt sem?)?

Amúgy melyik NFS rész a legjobb olyanoknak, akik szerették az utcai autók tunningolását és nem valós irányítás fanok?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12945
17-re érek haza, de általában már 18-ra menni kell máshova, tanulási célból vagy focizási célból (mert mint tudjuk kell a mozgás)! Ezután olyan este 20 és 21 között érek haza és már olyan 22-22:30-23:00 körül érdemes lefeküdni, hogy másnap ne legyek mosottszar (játék alvás rovására nálam nem pálya). Hétfõtõl-Péntekig így élek! Péntekre már ugyan nincs berakva semmi program, szóval onnan tudok gémelgetni!

És akkor még emellé szabad pár percemben gondoljátok hozzá a házi teendõket...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Carlos
#12944
sose szerettem az 576-ot. 😄

Þór vígi þessi rúnar

Totti5
#12943
Na igen nem nagy kunszt befóliázni... szerencsére boxos játékokon van zárjegy szóval ott nem nagyon lehet eljátszani ezeket. Ha valamit megveszek én premierkor és 1 hét múlva eladom, akkor azt már nem tudom teljes áron csak minimum 2kval kevesebbért mert bár használt, kibontott.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

w77d
#12942
pl hogy az angol nyelvû és kiadású játékban 576 szórólap volt XXXD

Carlos
#12941
és hogy derült ki hogy újrafóliás?

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#12940
Nem engem kérdeztél, tudom, de nálam:
Reggel hétre meló, délután 2-ig, azonnal megyek másik helyre, és ott vagyok este fél 7-ig.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#12939
én eddig 576-tól csak bontott cuccot tudtam venni.. amire azt hittem hogy origi, arról is kiedrült utólag, hogy mégsem... valszeg van nekik ilyen fóliázó gépük, amivel újra tudják fóliázni.

Tinman
#12938
Ajaj. Az nem jó :-/

Nekem is ez a program, de MUSZÁJ idõt keríteni a hobbira.
Hányra érsz haza? (Nálam reggel 7-tõl este 6-ig).

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#12937
<#eljen>

Felõlem megbonthatják, de akkor 3kval olcsóbban adják! amúgy hallani itt ott hogy egyes helyeken simán ezt csinálják aztán odanyomják eléd ugyan annyiért. Nem értem ebbe mi a buli és mi szükség van rá.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#12936
<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12935
Még mindig fóliás állapotban van! A héten a programom: Reggel elmegy dolgozni, délben ebédel, este beesik az ágyba, sleeep, majd ismét reggel...

No time for anything!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#12934
576 Update!

Eszükbe jutottam! Felhívtak! Kerítettek pólót és bontatlan Fable 3 CE-t! Ma adják át a futárnak és direkt kihangsúlyozták, hogy a kérésem miatt NEM bontották meg a Fable 3-at. Eszerint náluk ez protokol amúgy?

576-nak +1 piros pont, ha megérkezik és minden ok, akkor nyilvános dicséret.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12933
Ratgab: Köszi :-)

Tegnap elvoltam vele kb. 4-5 órát és 1x fagyi sem volt! Ez a maximized program aranyat ér!

De TE, hogy állsz a kérdéssel? Tolod már végre?

Úgy döntöttem, hogy egy karizmatikus hacker/robbantási szakértõ leszek... elképesztõ, hogy mennyire más így a játék, mint amikor "tankot" játszottam. Iszonyú jó játék!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12932
Menni-Lõni 2 <#szomoru2>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#12931
Az összes CoD nem mérvadó számomra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#12930
Már az, hogy activision egy bizonyos szinvonalat jelent...lol...

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#12929
Modern Warfare 2.

Fail oka:

- Activision
- Infinity Ward.

No Codemasters.

Azért a minõség elég relatív. Egy FPS rajongónak biztos minõséget képvisel egy MW2. Engem max. elálmosít.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#12928
Asphalt 5-el játszottam egy ügyfél szifonján... egy élmény volt faltól falig keresztbe szenvedni. Not.

Többi, biztos jó.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#12927
mw2?

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#12926
Úristen...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#12925
Szerintem az egyik komment magánál a cikknél is viccesebb.
"codemasters nem az a nagy sikerû kiadó aki egy játékból több milliót ad el, de hogyha tényleg minõségi játékokat csinálnának akkor többen megvennék meg, csak nézzétek meg pl a mw2-t összesen több mint 10 millát adtak el belõle " <#idiota> FAIL

davidka003
#12924
Mától a Tescoban az Assassin's Creed 2 4990 Ft magyar kézikönyvvel.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Katun
#12923
Sziasztok!

Rég jártam erre, vagyis csak régen írtam. "Némán", de itt vagyok veletek olvasom a fórumot néha néha. Mostanság felfüggesztettem a PC játék vásárlást, mert nem játszom már a Számítógépen, helyette iPhone-on kockulok. Így ne haragudjatok meg, tudom nem PC nem Xbox 360 nem PS3 (és még sorolhatnám a konzolokat) platform, de ez is játék. Hadd mutassam meg az új gyûjteményemet amit az iTunes-on lehet látni a legjobban. Ezeket körülbelül másfél év alatt hoztam össze. Kicsiny a lista még, de bõvülgetnek csodásabbnál csodásabb játékokkal. Szóval jelenleg iPhone 4-en játszom rengeteget.

Szóval ha meg nem haragszotok linkelem a képet az iTunes Library-ról.



Üdv

PC | PS2 | PSP | Xbox | Xbox One | iOS eszközök | Alma fan Xbox LiVE: NagyAttilaORG

davidka003
#12922
De legalább nem kellett regisztrálgatni minden sz*rra...

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

robotnyk
#12921
minden kellett warezhoz is.
Carlos
#12920
hát jah... de a warezzal is voltak gondok annó.

Þór vígi þessi rúnar

davidka003
#12919
Tanács: Megveszed és crack-el játszod és akkor nem kell hozzá a sok hülyeség.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

wesker24
#12918
Jah Visual C++ Frame Network Games for Windows Live ! stb...
Carlos
#12917
A többi mit jelent? Live kliens, frameworks?

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#12916
Én úgy tudom, itt már válaszoltak erre, hogy a Social Club nem kell - ellenben, minden más igen.
Én is meg akarom majd venni a Complete-et, csak nem ilyen font-ár mellett.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#12915
Nagyon faszláma kérdés, ne kövezzetek nagyon, de szükségem van némi infóra!

Gondoltam, hogy megveszem majd GTA 4 Complete Edition-t.
Viszont. Régen kellett hogy telepíts mindenféle szarokat a játék mellé, hogy menjen (frameworks, valami club akármi program meg kituggyamégmi). Ezeket most is kell, vagy már ezeket kiszedték, hogy normálisan lehessen játszani?

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#12914
Én benézek többször is, de pörgés az amúgy tényleg nincs.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#12913
Mi történt? Mostanában mindenki ennyire elfoglalt? A héten (én se sokat értem rá mondjuk), de szinte sosincs semmi élet itt...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12912
Hát mindez szép és jó és teljesen jól hangzik, meg ki is próbálnám, de pc-re nem jött ki!

Így ez itt sokunknak kiesik! Nekem személy szerint így nem alternatíva, autós játékként!

Érdekesek egyébként ezek a példák a többiektõl is! Szerintem azért különbséget kellene tenni autós játékokon belül is a stílusok között (úgy, hogy Shift nekem kimaradt, de utánaolvasgattam):

Az eredeti régi pl.: Need for speed 1 és még sok rész azután is még arról szólt, hogy mész a pályán, versenyzel, üldözöl versenyzõket, tuning és minden nélkül (2010-es hot pursuit is erre megy rá, a nosztalgiafaktorra épít)

Aztán jött az underground éra, amikor már megjelent a személyautókkal éjszakai underground versenyzés, az megint más kategória szerintem.

A Shift résszel én úgy érzem az igazi autóversenyzés felé nyitottak a srácok, ami már már az igazira hajazó vezetési élményeket hivatott visszaadni, de nem hasonlítható az elõzõ 2 stílushoz, mert mást akarnak azok a játékok elérni!

Ha és amennyiben elfogadjuk ténynek a fentebbi okfejtést, akkor a Hot Pursuit 2010 csak azt adja, amit az adott kategóriában adnia kell.

A reálisabb vezetési "szimulációkra" vágyóknak meg érdemes más autós programot keresni maguknak.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12911
Ezek szerint (50 euró) 13750 lesz az alapjáték????<#wow1><#csodalk>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12910
Én meg tök jól elszórakozok az új pessel, de csak simán become a legend mode-ban játszom, de nagyon élvezetes!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#12909
Tin: Boldogság költözött a szívembe a hír hallatán! Örülök, hogy sikerült megoldani!<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.