Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#13208
ez most a magyar lájvért járó pont?

Forza.

#13207
Tudom, hogy hülyeség, de így van. Most néztem meg. Neten nem mutatta, boxon rögtön ott volt az üzenet.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Totti5
#13206
Xbox üziben adja 2*800 ( másnak 1szer ) reedem kódban. Weben nem látszik ez az üzenet.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#13205
Közben újragondoltam és szvsz ez baromság.

Live profil az Live profil.
Weben is látszanak a jelenlegi pontjaim, és a jövõbeliek is látszani fognak, ha veszek. Vagyis, ha MS adott pontokat az már most weben is látható kellene legyen... persze nem látszik, mert én nem kaptam.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#13204
Nem tudnátok mit kezdeni vele - a nyers Excel táblát csak nézegetni lehet, az archívumba nem lehet belemûteni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

balee4
#13203
Ezt nem tudod velünk megosztani?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#13202
Köszi az infót, hogy csak boxon jelzi, ezt nem tudtam, és már azt hittem, nekem nem jut. Most akkor gyorsan meg is nézem 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Tinman
#13201
Ráadásul hétvégén FREE GOLD... lehet Fallout 3-at kicsit félre kell tennem :-)

Viszont nekem még +800 pont is járna... 2400-as vásárlás miatt, hugh mit kapnak ha dec 1-ig nem jön meg ^^

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#13200
MS ma osztoja ki az 1600 pontot, többen most kapták meg, de csak a boxon jelzi ki. Remélem ha hazaértem nekem is ott fog virítani valami.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#13199
Én fordítottam. A játék topikjában, és a játékfordítások topikban is leírtam, hogy a fejlesztõk a 3 hónapos munka elsõ felében megkapott, végigjátszás nélkül, pusztán a látott szöveg alapján készült fordítást tették a master lemezre.
Tudom, mert a Master DVD-rõl kaptam példányt késõbb, hogy egyáltalán játszhassak vele, de a kész fordítást már nem tették - ezek szerint - a végleges lemezre.

Elhiheted: elõször égni kezdett a fejem, mikor jelezték a blõdli fordításokat, és csak miután otthon megnéztem a master lemez - - tartalmát derült ki az, amit fenn írtam.

Ez lett volna a végleges, ami nem került a lemezen lévõ kódolt archívumokba:

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#13198
De igen, õ volt.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

balee4
#13197
Imyke a Runaway 2-t nem te fordítottad? GameStaron azt írják tele van félrefordításokkal. Ha nem te fordítottad, akkor sorry.

"suite -> öltöny
plastic tie (mûanyag pálcika dolgok összefogására) -> mûanyag nyakkendõ
stateroom -> állami szoba"

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Rayden02
#13196
Egy pár játékom!(Bocsi elõre is a rossz képminõségért!)

Mafia:http://i54.tinypic.com/o91qg6.jpg
Mafia:http://i52.tinypic.com/33w1kcp.jpg
Soldier Of Fortune 2:http://i56.tinypic.com/2uomfb8.jpg
Soldier Of Fortune 2:http://i56.tinypic.com/2nt9tv6.jpg

AMD Phenom II X4 Black Edition 965 ,Gigabyte GA-MA790X-UD3P,6GB Kingston HyperX DDR2 1066mhz,Gigabyte Radeon HD 7850 2GB 256bit OC WindForce Edition

zorrobomber
#13195
<#eljen> Grand Prix Manager-ek jóak voltak!

Tinman
#13194
I of the dragon-t anno warezban nagy lelkesedéssel próbáltam, folyamatosan kidobott. Már annyira rákattantam a problémára, hogy még a supportra is írtam, mert köztudomású volt, hogy az eredetivel is csinálta. Aztán mire jött hozzá patch, már olyan szinten nem érdekelt, mint most :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13193
Sajnos a régi, saját korukban nagyon jó, komplex játékokat egyre kevesebben ismerik. Nekem a redguard meg az omikron voltak az elsõ olyan rpg-kaland játékok amiktõl megszerettem ezt a mûfajt. Nem is szívesen játszok más stílussal.
A 99-es omikronban kicsit jobb karakteranimációk voltak, mint a new vegasban.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#13192
Na ezt skubizzátok!

Nem semmi még csak most jelent meg, de ennyiért árulják...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#13191
Szuperek a képek és a játékok is!
Drakan: fincsi - annak idején a fõszereplõ bámulása végett, és a Tomb Raider 2 hatása alatt játszottam vele. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13190
Drakan egy nagyon jó játék! Egyetlen más TPS-ben sem tapasztaltam még, hogy a fegyverek elhasználódnának csak ott! Sárkányos téma külön jó volt!

Outcastot is toltam régebben, azt se rossz, habár akkor még kezdõ játékos volt, így nem nagyon értettem sok mindent!

Egyébként az I of the Dragon-t ismeritek? Nem egy hírhedt cucc, de jól el lehet vele lenni, szerintem kifejezetten jó játék!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Kly
#13189
Kösz, hogy posztoltad, ment is a licit! <#wave>

Scientia potentia est.

#13188
ez is kihagyhatatlan:
http://teszvesz.hu/item1317418274_pc_jatekok_eredetiek.html
komolyan besirok ezektõl😞(((
#13187
Simán, máshonnan egyáltalán nem is lehet megszerezni a Legelõ hõsei kiegészítõt a HoMM V-höz. Kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak a musztángok a cerberusaim ellen.
#13186
szerintetek,igy el lehet valamit adni?
ki venne tõle játékot?😊))
http://szamitastechnika.vatera.hu/szoftver/pc_jatek/heroes_v_a_kelet_torzsei_pc_dvd_rom_187707130.html
#13185
félig off:
vennék egy Mass Effect collectors-t,de X-Box-os.Nem gond a játékot és a kézikönyvet eladom belõle és belerakom a már PC-st viszont a Behind the Scene lemezen ott az X-BOX logo-igaz DVD formátum szóval nem gond lejátszani,viszont valami nyomtató progival rányomnám a PC-s lemez "tetejét".zavarna az a logo ott😊))meg lehet ezt valami nagyon jó minõségben oldani?mert amúgy PC-s verziót sehol nem találom
Apus
#13184
én játszottam vele. izometrikus hentelde, elég unalmas volt egy idõ után.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#13183
Ezt találtam a vaterán:

http://szamitastechnika.vatera.hu/szoftver/pc_jatek/restricted_area_186358812.html

csak már pont megvették.

Errõl tud valaki valamit? Magyar oldalakon semmi infót nem találtam róla, Csak egy pár képet találtam, ez alaplján egész jól néz ki.

Carlos
#13182
najó lehet, hogy benézek énis valamelyik MM-be. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13181
Condemned 2-rõl írtam lassan 1 éve... szerintem egyetértünk :-)

2009. dec. 19. 17:13
Nyah... végigtoltam életem elsõ BOX címét /Condemned 2/.

Gumicsirke:

-Az 1. rész jobb volt.

-Verekedõs, harcolós részek jók voltak, de amikor pisztoly/puska móka volt ott többször lõttem mellé, mint az ellenbe bele-e. :-/

-Grafika nagyon hullámvölgy volt... hol egész pofás textúrák, hol pedig PS2 szintûek. Helyenként ráadásul be is szaggatott néha, sõt még a hang is nagy ritkán elment. Nesze neked optimalizált console gaming.

-Hangulat nem volt rossz, de nagyjából 1x sem ijedtem meg vagy féltem... Condemned 1. része alatt párszor rámtört a frász és az sem volt olyan rég /tavaly/.

-Kissé feleslegesen volt elvont... jobb lett volna, ha erre a nyomozós szálra fektetnek még több hangsúlyt.
Kicsit ez minden volt: -horror, akció, FPS(!), bunyós game, nyomozós game, kaland game, szürreális valami.

-Szokásos linearitás megvolt, de ezt ebben a játékban eltûröm.

-Multiban nem próbáltam, mert mire próbáltam volna, már nem voltam Gold. Azért amit a Gold-ért adnak, az nekem 2 forintot nem ér.

Nálam 7.5/10 a cucc, de csak azért nem jobb, mert az 1. jobban tetszett. Ott nem fordult elõ az, hogy órákig van lõszer a fegyverhez. Ez utóbbi nem tette túl érdekessé azokat a küldetéseket.

....................

God of War? Mit vártál? Az 10/10 mindig és mindenhol :-))))

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13180
"Még jó, hogy direkt írtam: nem a pénz miatt."

Igen, olvastam... immáron 2x-ra is. :-D
Eszerint nem publikus.

Bioforge anno nem indult el a gépemen... 8-16 MB EDO ram, mintha kevés lett volna neki, így kimaradt. Semmit nem tudok róla.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

balee4
#13179
Pár napig nem voltam, na ez meg is látszik az olvasatlan üzeneteken. 😄

Pár nap fejleményei: befejeztem a Condemned 2-t, hát az elsõ rész nyomába nem ér, kicsit, de összességében jó lett, a történet végre kezd kitisztulni, kiderül mitõl is van ez a tébolyda a városban, a nyomozás összetettebb, vannak opcionális feladatok, a harc nehezebb, több a fegyó, de vhogy az egész hangulata, pár pályát leszámítva nem üt akkorát. Míg az 1-ben folyamatosan rettegtem (pedig könnyebb is volt jóval), itt csak néha volt bennem ez az érzés. Kár viszont, hogy nem fejezték be, a folytatásról meg semmi hír.

Illetve továbbra is tolom a Ghost of Sparta-t és csak ámulok és bámulok: brutál egy játék, néha elgondolkozok, hogy biztos, hogy PSP-n játszok? Embertelen a látvány...

És tervezem megvenni a Gran Turismo 5-t, pedig nem vagyok "ótós" fan, sõõõt..., de a hype elkapott. Igaz tesóm fizeti a felét, õ van jobban megõrülve érte. Aztán megveszem újra a Heavy Rain-t, a Move Edition-t, szegény lemezemen van egy hajszálrepedés, nem merem így a gépbe rakni.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

tototto
#13178
hát van egy kampány része ami egy oldalra scrollozós lövöldözõs ugribugri, minden pálya végén fõellenség, az egész játéknak van egy humoros bája, mint mondjuk a dukenukem
de szerintem ami a játék lényege azok a challenge roomok, ezek a bionikus karokra épülõ ügyességi részek, 56 pálya szerintem a játékvilág egyik legkomolyabb kihívásait támasztják, olyan nehezek hogy ha valaki végigviszi akkor elmondhatja magáról hogy egy skillzsák 😄
a lényege: ugye a játékban nem lehet ugrani, minden akadályt ezzel a karral kell végig vinni, hasonlóan mint pl a wormsben a kötél
de csak a kampány miatt is megéri szerintem azt a pár száz ft-ot
egy példa, de youtubeon minden pályát végigvisznek 😊

w77d
#13177
nem, volt régen is egy Heist, ilyen majdnem teljesen felülnézetes gengszteres game, inkább stratégia mint akció...

Apus
#13176
Combat Flight Sim2-t sokat játszottam, a legkedvesebb repcsis játékom volt a European Air War mellett. A Heist az nem valami gta szerû game ami nem jelent még meg?

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

w77d
#13175
valakinek mondanak ezek a régi címek valamit? nekem ezek vannak régi nagydobozosban: Heist, Star Wars Supremacy, Combat Flight Simulator 2, Imperialism II. Az Imperialism 2 volt a nagy kedvencem, nagyon nagy stratégia volt..

#13174
Én azt mondom az Origin cuccok a legjobbak. Mindkét Crusadert végignyomtam, a zenéi is szuperek.
A Sanitarium pedig a legjobb kalandjáték nálam.
Apus
#13173
Bioforge rohadtjó volt, csak pislogtam anno azon a látványvilágon, nálam el se indult, egy ismerõsnél játszottuk.
Egyébként gratula a gyûjteményhez, van pár cím amit nagyon elfogadnék😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#13172
Még jó, hogy direkt írtam: nem a pénz miatt.

A képek mérete valóban fölöslegesen nagy, de nem enyém a kamera, így igyekeztem gyorsan kattintgatni, másra nem is használtam soha. Ráadásul így a kisebb-nagyobb szépséghibák a dobozokon még jobban látszanak, mint élõben 😊 Sajnos ilyen ez, óhatatlanul becsúszik olykor, a Psychonautsot is bontatlanul vettem (mint a Nightlongot is), de a doboz sarka a szállítás során meggyötrõdött. A 4 hónapot utazó MGS-emet inkább meg sem mutatom...

Csodálkozom, hogy a Bioforge neked nem régi jó ismerõs. (Nekem amúgy kimaradt a játék, amikor DOSBoxszal próbáltam, akkor pedig nem mûködött rendesen.
tonyr
#13171
drakan ami nagy kincs nálad szerintem.. kb mint nálam a mafia elsö kiadása ami olyan kézikönyvvel van mint anno az ujságok 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

Carlos
#13170
Kérlek mesélj róla!!!
Csak megnéztem pár shotot, az alapján tetszett!

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13169
És azújGÉJTÉJA?

12 MP-es képeknek meg értelme ugye nem sok, max csak a "zajt" látjuk jobban. Nekem 5 MP-es a teló, de így is rendszeresen felére, gyakran pedig 25%-ra csökkentem a méretet. Nem csoda, ha szenvedtél a képek feltöltésével ^^

A Sanitarium az akkora alap cucc, azt mondom ha ma jönne ki is röhögve megállná a helyét.
Drakan kiba. jó játék volt szintén, kötelezõ darab.
Dark Earth szintén elképesztõ emlékek sorát indította be...
Outcast szintén AAA++++... hát ja ezek nem kispályás cuccok.

Kis pókláb a levesben, hogy szegény dobozaid kissé megvannak hágva :-/

Az SC2 CE-tõl meg nekem égett ki a retinám... FÕVANDARABÓVA' HÁ' NEM ÉTED? :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#13168
jujj a bionic commando marha jó játék, ennyiért mindenképp ajánlom 😊

Tinman
#13167
Ha minden nap ide jársz és kommentelsz, olvasod esetleg a cikkeket /a tudományos cikkek azért elég jók/, nem értem miért lenne gond az a vicc összeg.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13166
#13165
Egy megjegyzés: az elsõ kiadású SC-n a protossfejen az a sérülés az én lábnyomom <#falbav>
w77d
#13164
anyám a Sanitariummal mennyit szenvedtem anno 😄 parázós kis game volt.. vagy pedig én voltam még hozzá kis beszari XXD

#13163
Á, elfelejtettem a Sanitarium és a Nightlong mellé odatennia Blade Runnert! Majd legközelebb, gyereknapon.
#13162
Csak mejött a kephost.com esze!

StarCraft
Menedzserjátékok
Pár Origin-klasszikus
http://www.kephost.com/images3/oqxxb0jxjjaww5ty9gv4.jpg


Feladvány - Mi a téma? (Egy Origin-klasszikus amúgy van itt is, de ez nem segít 😊
Újabb feladvány, itt az a kérdés, hogy mi a közös bennük.Két viszonylag kevésbé ismert kalandjáték

Nem bonyolítottam túl a játékot, a nyereménye pedig mindenkinek ugyanaz: a tudat, hogy én mennyit szenvedtem e pát kép feltöltéséve.
#13161
Na, talán a GTA-kat sikerült összehoznom két helyen.

GTA
GTA London
GTA 3 CE
Vice City
San Andreas LE
Együtt a család
IMYke2.0.0.0
#13160
Tudok jobbat: regisztrálsz fél perc alatt egy magyar tárhelyet, oda felteszed, és itt linkeled az oldalt, mi megnézzük és ámulunk.
Nos? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13159
Egyébként 49 MB-ról van szó, éppen elférnének a galériában, ha VIP lenék 😊