Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
arty: Így van! Megszokás kérdése!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Abszólut igazad van egyébként, sajnos! És ez a nyomtatott olvasnivalóra (könyv) is igaz sajnos!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Forza.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Forza.
szóval mások a szokások amerikában pl meg az a divat hogy megveszik a jogokat és újraforgatják a filmeket pl taxi, kör, átok, tetovált lány
de hogy jön ez most ide, MOról beszéltem
és igenis tartom ha lenne felirat játékokhoz többet adnának el, annyival mindenképpen amennyibe kerül egy ember fordítói munkája
10 HL2 20euro, meglehet venni egész rokonságnak 😄
Ha-ha, tudom még benzint is hoztok kis rohattak'!
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Zó szerint se jó?
= csak szar lehet :-D
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
1 hónappal késõbb meg már 1 millió letöltött DLC-rõl beszélnek, amiben az ingyenesek is benne vannak!
DE az alapból 3,2 milliót adtak el 2010 februárjáig, szerintem azóta meg még többet (fõleg Ultimate Edition is megdobhatta az eladásokat).
Lényeg a lényeg: jól fogyott a Dragon az biztos (piaci tendenciákhoz képest meg fõleg)!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
1.
2.
3.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Others, such as the paid DLC for November's Dragon Age Origins, generated a million downloads in its first week, according to an EA spokesperson.
Forrás
Ez alapján indult ez ki, de nekem erõs kétségeim vannak, valamiért az az érzésem (értsd: a nyakamat tenném rá, miután bevettem rá a mérget), hogy a játékokhoz ingyen járó (amúgy fizetõs) DLC-ket is beleszámolták.
Érdekes módon viszont egy hét után csak egymilliós bevételrõl számoltak be, márpedig fentebb is arra az idõszakra céloznak. Ügyes szemfényvesztés ez, játék a szavakkal, tényekkel. De ez kinek újdonság?
Itt eladott darabszámról beszélnek nem összegrõl!
Demo téma meg a warez révén jött fel, de az általad leírtak alapján éppen árthat is, ez természetesen így van.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
sose derült ki, hogy mind max 30 perc játékidõt tudnak nyujtani egy progémernek... uuristen és még én sírtam a 4 órás MOH miatt !! 😄
Forza.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
A legtöbb shoot'em upban amúgy egyszerûen elakadtam a második-harmadik pályán, így nem tudom, hogy milyen hosszúak voltak, de van egy tippem, miért kellett benehezedniük... Persze akkoriban még ügyetlenebb voltam.
amugy a commandot én is imádtam és sose sikerült végigjátszanom - ahogyan a "folytatást" sem, amit xbla-ra vettem meg:
nemhogy 20, de 3 perc alatt vége:
ebben sincs csekkpoint, save, akármi - a 3P coop se segít:
Forza.
És az volt a vicc, hogy egy délután alatt össze lehetett hozni egy-két kereskedelmi forgalomban kapható ócskábbhoz hasonló színvonalút, vagy akár jobbat. Hosszra is.
Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.
(c64, shoot em up construction kit + némi saját assembly "hack")
Forza.
ráadásul manapság olyan mértékû a folyamatos, akár több hónapig tartó javítás a friss játékokhoz, hogy örülhetünk, ha egy szimpla a feliratos honosított verzióval nem lesz baj, nem hogy még magyarosított hangfájlokkal...nem beszélve a dlc-krõl, amit csak nagyon jó esetben honosítanak az alapjátékhoz.
ha már eredeti játék: én egy ideje azt csinálom, hogy megvárom, míg a várt játék "kifut", megjelenik hozzá az összes dlc, majd megveszem goty vagy más hasonló, "mindent bele" kiadásban (már ha van ilyen). így volt pl. a fallout3-mal, witcherrel. egyszerûen nincs kedvem szarakodni a dlc letöltésekkel, vagy külön dvd-ken megvenni horror áron, szenvedni a magyarosított verzió peccselésével, meg igazság szerint ha én végigviszek a játékot, akkor egy késõbb érkezõd dlc miatt valahogy már nem tudok annyira nekikezdeni, szeretem, ha a játék elkezdésekor minden ott van már a gépen.
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
a gta4 esetében ismeretségi körömben is többen voltak akik csak azért nem vették meg megjelenésekor a játékot mert nem értették volna a sztorit, igy inkább steamen vették meg most pár euróért amikor kijött a magyarítás, jahogy az már nem kerül bele a magyar eladási statisztikába az már más kérdés, ugyanugy nem kerül bele mint aki pl a zavviról rendeli, de hidd el ha lenne magyarul sokan inkább azt vennék meg, de ha ugyanugy angol, sõt még drágább is kicsivel akkor miértne rendelné meg az ember külföldrõl
lehet naiv a felvetés de lehet még pénzt se kérnének fordítók csak egy példányt a játékból mondjuk, ha most ingyen is megcsinálják eltudnám képzelni 😊
Ez a valós (45. hét):
Xbox 360: 1 100 000 56%
PS3: 840 000 41%
PC+Wii+NDS: 60 000 2%
Viszont az elsõ nap 5,6 millió ment el belõle US+UK szinten.
Ne vegyél rá mérget! 😉 Korábban arról volt szó, hogy átlagban 50%-kal nyomja meg az eladásokat a lokalizáció.
Valószínûleg az sem véletlen, hogy Imykével és más hobbifordítókkal csináltatnak a játékokhoz honosítást, nyilván költséghatékonyabb úgy.
Szóval szép idõk voltak, de rengeteg volt a szemét, ontották shoot'em upokat zsákszámra, voltak köztük jobbak is (bár én azt sem nagyon értem, hogy a 20 perc alatt lezavarható Commandóra miért tekintnek klasszikusként), de véletlenül sem voltak többségben. És akkor azt még nem is említettem, hogy milyen sírva röhögõs platformerekkel találkoztam a C64-en, természetesen a jobbak, a Creatures 1-2 és a Giana Sisters mellett.
tototto: és mennyivel kelt volna el több az emlitett cimekbõl, ha van felirat? mennyien döntöttek ugy, hogy felirat nélkül nekik ezek nem kellenek? szvsz minimális a számuk, kiadót alkalmazottastul, irodástul nem tartanának fent, az fix
pláne, hogy a magyar vásárlások szvsz jelentõs szelete angol import 😊
Forza.
Annyit fûznék hozzá a tényekbõl kedvéért, hogy a Dragon Age DLC-k esetében egymillió darabról volt szó, hanem 1 millió dollárt hozó eladásokról. Nem mindegy. Persze jött még ki pár DLC, de piszkos anyagiakról nem szóltak azóta.
A Crysis eladásait tekintve pedig nem lehetnek vérmesek a remények, a nagy pénz a jó áron eladott játékokban van, és egyébként is frontloaded a játékpiac. Vannak stílusok, frencsájzok, melyek hosszú távon is tudnak érvényesülni, lassan csurgatva az eladásokat, de a Crysis és az PS-ek nem a legjobb példák erre.
Különben szerintem 2007-ben a Crysishoz jött egy szórakoztató demó (legalábbis többet annál nem lehetett várni), a CoD 4-hez egy ócska (értsd: engem eltántorított, a rajongók pedig mind azzal gyõzködtek, hogy igen a demó gyenge, próbáljam ki a warezt stb.), mégsem vetette vissza az utóbbi a játékot.
és szerintem jóval nagyobb bevételt hozott mindegyik mint akármelyik turkálós dvd
szerintem ha egy játékhoz csinálnak feliratot azt meglehet oldani hogy a konzolos verziókkal is mûködjön
meg ehez ugye honi kiadó kell, mert a cdgalaxis nem honosittathat játékot... kiadonak alkalmazottai vannak, ami havi sokszáz ezres és vszeg sose jönne vissza
Forza.
legalábbis dobozost sehol nem láttam ... ugyhogy bevárom 5 eurós steam akcióban 😞
Forza.
ha jól tudom lengyeleknél pl van valami szabály hogy kötelezõ honosítani játékokat (de lehet tévedek, mindenesetre elég sok játékból van lengyel verzió)
persze kicsi a piac, de nem tudom mennyibe fájna legalább szöveges magyarításokat készíteni egy egy játékhoz, sokan tök ingyen dolgoznak lásd magyaritasok.hu, ha kapnának pár tízezer esetleg százezres nagyságrendû összeget, sokan örömmel foglalkoznának vele, és a honosított játékokat szerintem sokkal többen vennék meg itthon mint most hogy angol + magyar kézikönyv, lehet a külföldrõl rendeléseket is befolyásolná
ha minden szar filmet képesek leszinkronizálni! ami sokkal drágább mert ugye studio meg szinkronszínészek, plusz háttérmunka nem értem játékoknál ez miért nem valósulhat meg
nevetséges hogy nevenincs filmeket 200ftért szinkronosan árulnak boltokban, egy 10000 ftos játéknál meg ne térülne meg a felirat...