Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

skate00
#13358
Üdv, keresek egy gamet: Rainbow Six: Rogue Spear
honnan tudnám ezt beszerezni? <#rinya><#conf><#rinya>

robotnyk
#13357
<#vigyor>
#13356
Végre valahára! Hatalmas gratula hozzá! <#eljen> Elsõ rész a kedvenc RPG-m!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Prince23
#13355
Steamen a Kane and Lynch 2 mindösszesen 7.5 euró! hajrá.

IMYke2.0.0.0
#13354
A 10+ éves, alaposan megkopott egérpadomon nem röhög 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13353
Ahogy írtam, teljesen új, hibátlan, karcmentes, gyûrõdésmentes, újszagú. Angol.

Star Wars: Knights of the Old Republic



* 4 hibátlan CD (a papírtokos itt felbontva)
* 45 oldalas, színes, angol nyelvû kézikönyv


Star Wars: Knights of the Old Republic II



* 4 hibátlan CD (a papírtokos bontatlan)
* 76 oldalas, színes, angol nyelvû kézikönyv
* billentyûzet kiosztás

Vatera, 500 Ft-os postaköltséggel együtt 6.000 Ft, a kettõ. Villámgyors üzlet volt.
Igen, darabja 2750 Ft. A második rész újonnan vásárolható: 3770 Ft + 990/590 postaköltségért.
Az elsõ rész sehol sem kapható már.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

wesker24
#13352
Én is 3x-szor vittem végig annak idején az Onscure-öt nagyon jó kis játék ! Remélem lesz majd a jövöben valamikor egy 3-dik rész !
Apus
#13351
Obscure2 <#eljen> Énis megvettem múlthéten a MM-ban, végig is játszottam gyorsan😊

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

wesker24
#13350
Na újabb 2 régi játékot hozott ma a postás ! (GTA3 Obscure 2)

GTA3 (kézikönyv,poszter, 2 CD) Obscure 2 (kézikönyv, DVD)

szabii98
#13349
értem, köszi 😊

I met God. She's black

#13348
Egy cég, tehát mindenben ugyan az!

szabii98
#13347
És utalós/készpénz vagy olyan mint a Zavvi?

I met God. She's black

IMYke2.0.0.0
#13346
Szállítanak, és ott is 0.99/termék a postaköltség

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

szabii98
#13345
Helló!
A The Hutról mennyi a házhoz szállítás, ára, ha esetleg szállítanak ide?😊

I met God. She's black

tonyr
#13344
ellenfelekkel annyira nem volt gond, max a pajzsos katonákkal gyült meg párszor a bajom de amint közelükbe értem: ment az olom fejükbe 😄
40es siren-nel ill agyon tuningolt smg skill-ekkel nem sok esélyük van 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

IMYke2.0.0.0
#13343
Egyetértek. A Borderlands SP-ben is, multiban - igaz, csapatfüggõ - meg egyenesen fenomenális.
Az új javítással (v1.4.1) pedig az ellenfelek is már megfelelõen erõsek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tonyr
#13342
köszi szépen, értem már, eddig ugy gondoltam hogy játékonként 1 font, de egy csomiban jön 😄
na már itt a border goty, avp is nemsoká 😄
borderrel amugy coop-ba toljuk, nagggyon jo, igaz szingle is de a coop remek ! 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

IMYke2.0.0.0
#13341
Nincs mit 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13340
pff..#13335 re ment

#13339
Tyûû.-Kösz a linket,

IMYke2.0.0.0
#13338
Egyesével jön - ezért fizetsz 0.99 fontot csomagonként.
A második csomagod is hamarosan a kezedben lesz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tonyr
#13337
érdeklödnék zavvi-rol rendeléssel kapcs:
2 játékot rendeltem de egyszerre, és csak az 1ik jött meg... kérdésem h ha több játékot rendelek akkor is egyesével jön, vagy ne is várjam már a 2. játékot ? 😄

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

zorrobomber
#13336
Kösz az infót, kipótoltam a listám egy TDU 2-vel 😛

IMYke2.0.0.0
#13335


21 db új és 1 db használt PC játék

Jelenlegi ajánlat: 1 Ft
Licitlépcsõ: 500 Ft
Az aukció vége: 2010/12/07 14:37:38

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13334
Kezdünk nagyon átmenni konzol és STEAM irányba... <#rinya>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tototto
#13333
ajánlom mindenkinek nagyon szórakoztató tower defense játék, ennyiért bagó Defense Grid

#13332
"Eligibility: Entry open to any user holding a Steam account in good standing, who completes a Wish List with at least ten (10) single game titles. One entry per user and one win per user. Multiple entries/multiple Steam accounts will be disqualified. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible."

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

zorrobomber
#13331
Mindenképp 10+ játékot kell tartalmazni a wishlistnek? A te megfogalmazásodból legalábbis ez jön le, de én nem emlékszek ilyenre. Amúgy hozzáadandó hogy elõrendelõs játékok is lehetnek a listádon, azokat is megnyerheted elvileg, nyilván akkor kapod meg amikor kijön. Ez az akció amúgy egyértelmûen arra irányul hogy javítsák a recommended for you feature-t, csepp a tengerben az a pár ember aki nyer 😞

ph!-n nem volt eddig nekem sem senkivel gondom amúgy, sõt, volt hogy rendeltem egy starcraftot úgy hogy majd utólag(!) utalok(nem én vetettem fel), aztán mikor szóltam hogy megjött és mondja a számlaszámot, megköszönte a srác az együttmûködésem és azt mondta hogy hagyjam a fenébe, örül hogy valaki játszik a gaméval, nála csak porosodna. De vettem Fable The Lost Chapters-t egy 3 darabos Raffaello-ért is pl. és ezek csak a szoftverek voltak.

#13330
Én eddig olyan ~200 üzletet bonyolítottam le vadidegen emberekkel (mind vevõ, mind eladói oldalról). Ennek kb. 95%-a elõreutalásos volt. Össze-vissza 1 eset volt, amikor nem azt kaptam amit vártam és a sok ígérgetés ellenére sem vette vissza az illetõ a játékot. A magam részérõl pedig mindig azonnal postáztam, mindig azt és olyan állapotban, ahogy le volt írva. A becsületesség számomra egy olyan dolog amit semmilyen áron nem vagyok hajlandó eljátszani, fõleg nem pár ezer Ft miatt.

Na hogy témánál is maradjunk, a steam-en baromi jó akciók vannak + nov 24 - 29 között kisorsolnak naponta 30 felhasználót, akiknek a whislist-be rakott 10+ játékából 5-öt ingyér odaajándékoznak.

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

IMYke2.0.0.0
#13329
Én épp 2 napja utaltam egy tök idegennek át pénzt - és kaptam egy TÖKÉLETESEN ÚJSZERÛ <értsd: csak felbontva lett, még a tokok belsejébõl árad a gyártás, és a színes kézikönyvek, CD-k "illata"!!!> játékokkal teli pakkot.

Én utánakérdezek.
Ha csak kicsit is gyanús a dolog, inkább lemondok az üzletrõl.
Ezért lett csak meg most az, ami meglett, s nem korábban, 500 Ft-al olcsóbban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13328
Délután teszek fel képeket egy - számomra - fantasztikus üzlet végeredményérõl: 2 játékról.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13327
Én meg éppen, hogy azt preferálom! Most gondolj bele a vevõ ugyanúgy nem ismer téged, mint te õt! Szerintem egy totál idegennek pénzt elõre utalni elég kockázatos!

A karcosságra meg: így járt, miért nem nézett, kérdezett jobban utána, hogy milyen állapotban van a lemez (szóval egyetértek veled darkling)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13326
Erre esetleg megoldás lehet, hogy lefényképezed a cuccot mielõtt postázod.
Én az utánvétet szoktam hanyagolni, mert már vertek át vele, meg a vevõnek is majdnem a duplája a postaköltség.

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

Tinman
#13325
Mindenkinek megvan a maga ára.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Apus
#13324
én meg tudom érteni. ugyanígy üzletelek, nagyon ritka a kivétel. mókás amikor 2 nap mulva benyögi, hogy az egész lemez tiszta karc, vagy hasonló. Bizonyítsd be, hogy nálad még ép volt a lemez.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

IMYke2.0.0.0
#13323
A vidéki ember pénze már nem is kell. "Átvétel csakis személyesen Budapesten."
Így bukott jó pár potenciális vevõt.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13322
Én már elõ is rendeltem. Ez lesz magamnak a szülinapi ajándékom (magamnak).

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

tototto
#13321
jah az elkerülte a figyelmemet sorry, most néztem én is <#wow1>

fery02
#13320
...és még a wishlist részét nem is említetted. 😊

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#13319
amúgy Mass Effect könyv magyarul kedden:
http://www.tuan.hu/index.php?shownews=52
#13318
én meg megszereztem a Mass Effect 2 Collectort!4500.-ft igaz ennek "ára" volt:a külsõ papírdobozon,a bonus disc-en-ami DVD formátum-X-Box logo van,a kézikünyv borítója meg a normál kiadásé.ebbõl mondjuk a kézikönyv és a bonus disc kívülrõl nem látszik😊))nekem meg amúgy is a fémdoboz volt fontos😊
#13317
tényleg, ez a pénztárcás rész hogy mûködik a Steam-en?

\"- Helyben vagyunk, Ádáz. - Helyben vagyunk, Góré.\"

zorrobomber
#13316
Persze, nem is azt mondom hogy a steam-esek hülyék, hanem én, mert nem raktam pénzt a wallet-be 😊

tototto
#13315
na igen, de gondolom a hálaadásra idõzítették

zorrobomber
#13314
Pont hóvégén... <#boxer>

#13313
Én nem írtam, hogy nem jó, hanem érdeklõdtem a véleményed felõl, mivel a demó nem volt meggyõzõ. Furcsállom is, hogy ez a cikk 3-4 órát ír a demóra, nekem ennek töredéke volt. Vagy nem az volt a demó vége, hogy nem engedett az erdõbe menni, mert mindenképpen visszajutottunk a kiindulópontra?
tototto
#13312
én legutóbb az új rémálom az elm utcában filmet néztem meg magyarul, hát freddy hangján majdnem sírva fakadtam, katasztrófa volt :S

IMYke2.0.0.0
#13311
Jolene magyar hangja [Orosz Anna] miatt sokkal jobb szinkronnal.


Jakab Csaba és Orosz Anna

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13310
Enterprise angolul priceless!<#eljen>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#13309
Star Trek-eket eddig csak szinkronnal néztem. Pedig én sem vetem meg a feliratos filmeket - sõt a felirat hiánya sem hoz zavarba.

Az Enterprise-t magyar szinkronnal sokkal jobban élveztem, mint anélkül <úgy is megnéztem, sõt a DVD-extrák csak szinkron nélkül érhetõek el. A kivágott jelenetek eszméletlenek 😊>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.