Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lolSL
#13508
200 óra? minden kis fogpiszkálot felszedsz és viszed eladni? <#vigyor3>

#13507
Én tudom mikor fog kelleni. Ha a Steam fiókodba beregelted, és onnan telepített a játékot... Vagy ha letöltötted a warezt 😊

Tinman
#13506
Fallout 3-at tolom lassan 30 órája a Live rendszerében, még 170 óra lehet hátra a játékból, szóval mostanában nem lesz Metro.
De Razor crack már azért megvan... soha nem lehet tudni, mikor kelhet.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13505
A PB egy warez oldal, ingyenes, lassú szar, tele van vírusokkal meg trójaival... És akkor azt is elmondhatod, hogy loptál 😄

De igen, biztosan a Steam szégyene, hogy több millióan használják napi szinten... <#taps>

#13504
Feltételezem, már be is regelted a Steam fiókodba 😊 Vagy a warezzal gagyizol? <#idiota>

Tinman
#13503
"egy éve még a napi 2millió felhasználónál jártak, most már a napi 3at is sokszor átlépi az egy idõben bejelentkezett felhasználók száma"

Hmmm... a piretebay statisztikai adatai is ugyan ezek. Valami nem stimmel <#taps>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13502
Az új házadban és autódban erre vastagon székelnél :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13501
Jah, a limited edition meg egy ezressel volt drágább nem is olyan rég <#idiota>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#13500
nem tudok okosat mondani, ilyen még velem nem volt, de mivel a jóhiszemûen jártál el, nem tudhattad hogy nem vont le pénzt (eljátszod a hülyét aki azt hiszi megtörtént a levonás) szal ha visszavonják írsz supportnak mi volt, bár nem hinném hogy a saját hibájuk miatt most téged vennének elõ, meg 2 euro miatt nem problémáznak szerintem 😊
mindenesetre ha vársz egy napot ugyis kiderül, de én a helyedben nem aggódnék

Carlos
#13499
<#eljen>
És a modell autó? <#zavart1>

Þór vígi þessi rúnar

Jani21
#13498
Én a helyedben mihamarabb írnék a Steam supportnak és elmondanám a helyzetet.

Smuge
#13497
Ma jött meg és nagyon örülök neki 😊
Tartalma:

• Special GT5 packaging with specialised outer box finish
• Collector’s Edition inlay sleeve art
• 200+ page drivers/strategy guide ( kis mérete ellenére elképesztõen igényes, 2 képet mellékeltem, 214 gyönyörû képekkel illusztrált oldal!!)
• 5 x Collector’s Edition artcards/postcards
• 5 x Collector’s Edition 'ChromeLine' car pack
• Exclusive Polyphony designed dynamic theme





w77d
#13496
megnéztem az otp direkt fiókomban, a steam nem vont le érte pénzt... vajon késõbb észreveheti a hibát a steam és visszavonja? Félek telepíteni, mert ha közben vissza veszik, akkor elvileg nem tudom használni...

tototto
#13495
hát vagy volt annyi épp rata, vagy benézte a steam, vagy kitudja, mindenesetre grat hozzá 😄

w77d
#13494
az má meg van dobozosban 😊

viszont valamit nem értek..

A star wars knights of the old republic-ot akartam megvenni steam-en, csak a paypal fizetés közben vettem észre, hogy sajna az erre elkülönített kártyámon már nincs ennyi pénz... a paypal vissza is dobta a tranzakciót DE! a játék listmában ott a játék, rendesen telepíthetõ... ezt a steam most benézte vagy mi?

tototto
#13493
én az avpvel szemezek 😊

w77d
#13492
Steam-en most vettem meg a Metro 2033-at 7 euróért... a galaxisban még mindig 8ezer...

tototto
#13491
szerintem is jó a Grid irányítása
az utóbbi idõk egyik legélvezetesebb autós játék volt, hozzá tartozik hogy az 1.0-s katasztrófa volt, de kijöttek a patchek és szerintem jó lett

#13490
Persze még mindig benne van a képletben, hogy csak neked van fikázhatnékod, mert ennyire azért mégsem lehet különbözõ...

#13489
Akkor tényleg teljesen más a fosboxos Grid... <#hehe>

Totti5
#13488
Akinek bejön a valósnak tünõ, de csak tünõ ótós cucc irreális élvezhetetlen elbaszott fizikával annak biztos nagyon élvezetes tudo lenni. Én imádom az ótós cuccokat, még a trágyákkal is képes vagyok játszani, ha élvezetes és rendben van legalább az irányítás és a fizika ( lehet árkéd simán ), de ha nincs és irreális akkor az szar.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#13487
Honnan tudjam? Most mondtam, hogy a fosboxos változatot nem próbáltam... Meg azt is, hogy PC-n kifejezetten élvezetes. Akkor ezek szerint a fosboxos sem rossz, csak neked van megint fikázhatnékod egy jó játékot?

Totti5
#13486
<#guluszem1> piztos rettentõ eltérõ ugyan az a játék!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#13485
Boxon nem próbáltam, de elhiszem, hogy fos. PC-n kifejezetten élvezetesre sikerült a vezetés megvalósítása.

#13484
Nem fog átalakulni.

A jövõt meg egyértelmûen mutatja az onlive csodálatos "sikere"...

#13483
és bármely idõpontban stabil 1,5 millió felhasználó használja állandó jelleggel!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tonyr
#13482
na megjött az avp is zavvi-rol, nagyon jo, pk olcsobb ill ami kint akcio az tényleg akcio pl 20-80%-os nem ugy mint itthon hogy 5-10%, vagy még drágább csak ráirják h akcio sokan meg hát ha akcios akkor megéri...

Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol

tototto
#13481
szerintem elõbb szûnik meg PCre a játékkiadás minthogy a steam becsõdöljön 😊
egyre csak nõ és nõ a tábora, egy éve még a napi 2millió felhasználónál jártak, most már a napi 3at is sokszor átlépi az egy idõben bejelentkezett felhasználók száma

IMYke2.0.0.0
#13480
A habtestem olyan szinten taszítaná a közönséget, hogy még nekem kellene kártérítést fizetnem a "playgirl"-nek 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#13479
jaja, 100 milláért ánuszrózsát is villantanék 😊 Grat a Bloodlines-hoz, peccselés után mennyire vállalható? A Redemption-t nagyon szerettem!

Tinman
#13478
10 év az éppen fedi a jövõ fogalmát.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#13477
Szerintem bõven van még 10 évük átalakulni, az Onlive még nagyon gyerekcipõben jár. Egyelõre szerintem hazudik aki mást mond.

Tinman
#13476
Mindenkit rá lehet dumálni mindenre. Az ár az egyetlen meghatározó.

I2k, ha jönne egy felkérés a Playgirl-tõl, hogy mutasd meg habtested tízezreknek mit mondanál?

Jó eséllyel: Nem.

Ez már egy jó tárgyalási alap :-D

Lehet indítani mondjuk 1 millióról... mikor már elérsz egy ház és egy autó magasságába azt fogod kérdezni, hogy pucsíts-e vagy sem. ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13475
Ha a Steam nem fog átalakulni onlive jellegû rendszerré, akkor lehúzhatják a rolót.

A jövõ egyértelmûen a "játékszolgáltatóké".

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Jani21
#13474
Sziasztok!

Ismeritek ezt az oldalt? Esetleg valaki vásárolt már innen, mert én csak most találkoztam velük és soha nem is hallottam róluk.

#13473
Munkahelyen van net elérhetõsége! Úgyhogy nem olyan egyszerû az szerintem!

És igazad van, szerintem is ez lesz a jövõ!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13472
Jó! Nekem tetszett a vezetési élmény! Nem vagyok nagy autós játékos amúgy!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13471
Addigra már a lõtéri kutyát nem érdekli!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tototto
#13470
de az nem kifogás a steam ellen hogy nincs net, mert egyszer kell csak net amikor beregisztrálod a játékot, utánna mûködik az offline profil is
és aki meg itt csetel feltételezem egyszer egy héten net közelbe kerül 😊
ez nem bolti dobozos ubisoft játék hogy kötelezõ legyen a net
mint ahogy Carmack papa is elmondta a napokban ez a jövõ aki nem képes dacból kipróbálni és használni az egy idõ múlva nem vagy csak igen kevés játékot tud megvásárolni (és a topic nevébõl gondolva itt nem warez huszárok vannak szal a warez nem alternatíva)

Totti5
#13469
GRID vezetési élménye zéró közeli. Árkédnak is szar, fél árkédnak is. Élvezhetetlen korcs, elcseszett kigyorsításokkal és fékezéssel.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#13468
A Dráva, azaz a határ nincs 300 méterre a településünk legszélsõ házától...



Térerõ olyan fantasztikus, hogy a lakásban, a PC-m mellett például abszolúte nincs - jó idõben <értsd: egyetlen felhõ sincs az égen> pedig max 2 csík a 7-bõl
Legtöbbször a horvát T-Mobile hálózaton van a telefonom, mert legyen bár kézi, vagy automatikus választás, az õ adójuk erõsebb, mint a hozzánk legközelebb lévõ .
Akiknek meg "rádiós" netjük van õszhajszálakat számolgatnak, és szidják, mint a bokrot - drága <1 Mbit 6 ezer>, lassú, de legalább izgalmat okoz: az idõjárás jelentés lutri.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13467
Tartom a véleményem az újkori NFS-sel kapcsolatban: jövõre kapunk majd olyan "feature"-t, amit idén kellett volna... aztán azt követõ évben egy újabbat... majd újabbat...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13466
Vannak olyan helyek, ahol a csekély lakosságszám miatt nem éri nekik megoldani a net elérhetõséget (mobilnet sem biztos, hogy megoldható, Imy biztos már körbejárta a témát)...

Kicsit több toleranciát kérnék tõled... Nem mindenki nagyvárosi! Ennek köze nem volt a Szeretem a Steamet/Nem szeretem a Steamethez...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13465
Flatout 1-el kapcsolatosan egyetértek (nem volt bajnokság, de nagyon jó volt a vezetés és nekem a tuning is sokkal élvezetesebb volt: láttad az alkatrészeket, amit beleraktál a játékba.

NFS-re visszatérve: volt értelme ott versenyezni (jött a pénz és már nemtudom, hogy milyen érték, talán a tisztelet). Új NFS-be semmi nem visz rá, hogy versenyezz! És akkor azonosítható ellenfelekrõl nem is beszéltünk!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13464
Nekem mint ahogy már párszor leírtam NFS-ben a csúcs a Most Wanted!

Nekem nem kell a: "minden beállítást egyenként elvégzek kézileg" fajta autós játék, csak ne legyen a másik véglet sem, hogy versenyzel, semmi extra, 1 másodperc alatt satufékkel 0-ra lassulsz (tudom arcade, de ez azért már túlzás), pénz nincs, autók maguktól nyílnak, csak úgy a levegõbõl, nincs cél, amiért menjek még egy versenyt! Szóval nekem nem gyere be (és akkor még az iszonyat recés élekrõl, no AA, már nem is beszéltem).

Nem tartom magam PowerGamernek, de azért ennyire casualnak sem. Ez az NFS tényleg azoknak való, akik naponta mennek 2-3 versenyt és kész (De azoknak is van jobb alternatíva ilyen stílusú játékban, jobb vezetési élménnyel és szebb grafikával: GRID)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

FSpofon
#13463
Mondj egy jobb alternatívát ami jobban megérdemelné az emberek támogatását. Ki másnak köszönhetõ ennyi 'hardcore' PC-s játék az elmúlt 12 évbõl, mint a valve-nak? és gyakorlatilag azóta egyiket se tudták felülmúlni még õk se az újabb próbálkozásaikkal, mindenki más meg fényévekre van tõlük.
Én mint PC gamer akarom nekik adni a pénzemet, annyit tettek értünk, akkor is ha csak egy véletlen mûve volt hogy a CS ilyen jó játék lett, amit azóta nem tudott senki elfelejteni (- elkonzolosodott, lelküket eladó arcok, de megütnék valakit aki életében képes volt egy HALO-ért fizetni, szerencsére nincs ilyen ismerõsöm 😄).
Esetleg akkor vásárolnék máshol, ha kisebb saját finanszírozású játékokat közvetlenül adnának a fejlesztõk, ilyen volt az Amnesia dark descent idén, de a valve kevés pénzt vesz el a bevételbõl az ilyen fejlesztõktõl, úgyhogy segítik az ilyen garázsfejlesztések terjedését is, nekik pl összejött annyi cash hogy le tudjanak szerzõdni bolti kiadásra is utólag, de ilyen volt a torchlight meg a red orchestra is pár éve.

Arab money

IMYke2.0.0.0
#13462
Rendben - kerüld az üzeneteimet. Téma lezárva.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#13461
<#unalmas>

pointer4
#13460
Semmi ilyesmit, ha tényleg lenne ilyen, már rám küldték volna a fekete öltönyösöket 😄

Csak csítelés miatt bannolnak egy accounton egy játékot, egészet még akkor sem.
IMYke2.0.0.0
#13459
Elhiszem, hogy direkt akartad félreérteni azt, ami mások által nem volt félreérthetõ - de azt már kevésbé, hogy MÁSNAK frusztráló lehet, hogy nincs saját netem, és hogy nem rajongok a világuralomra törõ STEAM-ért...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.