Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De Razor crack már azért megvan... soha nem lehet tudni, mikor kelhet.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
De igen, biztosan a Steam szégyene, hogy több millióan használják napi szinten... <#taps>#taps>
Hmmm... a piretebay statisztikai adatai is ugyan ezek. Valami nem stimmel <#taps>#taps>
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
mindenesetre ha vársz egy napot ugyis kiderül, de én a helyedben nem aggódnék
Tartalma:
• Special GT5 packaging with specialised outer box finish
• Collector’s Edition inlay sleeve art
• 200+ page drivers/strategy guide ( kis mérete ellenére elképesztõen igényes, 2 képet mellékeltem, 214 gyönyörû képekkel illusztrált oldal!!)
• 5 x Collector’s Edition artcards/postcards
• 5 x Collector’s Edition 'ChromeLine' car pack
• Exclusive Polyphony designed dynamic theme
viszont valamit nem értek..
A star wars knights of the old republic-ot akartam megvenni steam-en, csak a paypal fizetés közben vettem észre, hogy sajna az erre elkülönített kártyámon már nincs ennyi pénz... a paypal vissza is dobta a tranzakciót DE! a játék listmában ott a játék, rendesen telepíthetõ... ezt a steam most benézte vagy mi?
az utóbbi idõk egyik legélvezetesebb autós játék volt, hozzá tartozik hogy az 1.0-s katasztrófa volt, de kijöttek a patchek és szerintem jó lett
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A jövõt meg egyértelmûen mutatja az onlive csodálatos "sikere"...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Süti konzolbirodalma https://www.youtube.com/@sutikonzol
egyre csak nõ és nõ a tábora, egy éve még a napi 2millió felhasználónál jártak, most már a napi 3at is sokszor átlépi az egy idõben bejelentkezett felhasználók száma
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
I2k, ha jönne egy felkérés a Playgirl-tõl, hogy mutasd meg habtested tízezreknek mit mondanál?
Jó eséllyel: Nem.
Ez már egy jó tárgyalási alap :-D
Lehet indítani mondjuk 1 millióról... mikor már elérsz egy ház és egy autó magasságába azt fogod kérdezni, hogy pucsíts-e vagy sem. ;-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
A jövõ egyértelmûen a "játékszolgáltatóké".
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ismeritek ezt az oldalt? Esetleg valaki vásárolt már innen, mert én csak most találkoztam velük és soha nem is hallottam róluk.
És igazad van, szerintem is ez lesz a jövõ!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
és aki meg itt csetel feltételezem egyszer egy héten net közelbe kerül 😊
ez nem bolti dobozos ubisoft játék hogy kötelezõ legyen a net
mint ahogy Carmack papa is elmondta a napokban ez a jövõ aki nem képes dacból kipróbálni és használni az egy idõ múlva nem vagy csak igen kevés játékot tud megvásárolni (és a topic nevébõl gondolva itt nem warez huszárok vannak szal a warez nem alternatíva)
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Térerõ olyan fantasztikus, hogy a lakásban, a PC-m mellett például abszolúte nincs - jó idõben <értsd: egyetlen felhõ sincs az égen>értsd: egyetlen felhõ sincs az égen> pedig max 2 csík a 7-bõl
Legtöbbször a horvát T-Mobile hálózaton van a telefonom, mert legyen bár kézi, vagy automatikus választás, az õ adójuk erõsebb, mint a hozzánk legközelebb lévõ
Akiknek meg "rádiós" netjük van õszhajszálakat számolgatnak, és szidják, mint a bokrot - drága <1 Mbit 6 ezer>1 Mbit 6 ezer>, lassú, de legalább izgalmat okoz: az idõjárás jelentés lutri.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Kicsit több toleranciát kérnék tõled... Nem mindenki nagyvárosi! Ennek köze nem volt a Szeretem a Steamet/Nem szeretem a Steamethez...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
NFS-re visszatérve: volt értelme ott versenyezni (jött a pénz és már nemtudom, hogy milyen érték, talán a tisztelet). Új NFS-be semmi nem visz rá, hogy versenyezz! És akkor azonosítható ellenfelekrõl nem is beszéltünk!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Nekem nem kell a: "minden beállítást egyenként elvégzek kézileg" fajta autós játék, csak ne legyen a másik véglet sem, hogy versenyzel, semmi extra, 1 másodperc alatt satufékkel 0-ra lassulsz (tudom arcade, de ez azért már túlzás), pénz nincs, autók maguktól nyílnak, csak úgy a levegõbõl, nincs cél, amiért menjek még egy versenyt! Szóval nekem nem gyere be (és akkor még az iszonyat recés élekrõl, no AA, már nem is beszéltem).
Nem tartom magam PowerGamernek, de azért ennyire casualnak sem. Ez az NFS tényleg azoknak való, akik naponta mennek 2-3 versenyt és kész (De azoknak is van jobb alternatíva ilyen stílusú játékban, jobb vezetési élménnyel és szebb grafikával: GRID)!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Én mint PC gamer akarom nekik adni a pénzemet, annyit tettek értünk, akkor is ha csak egy véletlen mûve volt hogy a CS ilyen jó játék lett, amit azóta nem tudott senki elfelejteni (- elkonzolosodott, lelküket eladó arcok, de megütnék valakit aki életében képes volt egy HALO-ért fizetni, szerencsére nincs ilyen ismerõsöm 😄).
Esetleg akkor vásárolnék máshol, ha kisebb saját finanszírozású játékokat közvetlenül adnának a fejlesztõk, ilyen volt az Amnesia dark descent idén, de a valve kevés pénzt vesz el a bevételbõl az ilyen fejlesztõktõl, úgyhogy segítik az ilyen garázsfejlesztések terjedését is, nekik pl összejött annyi cash hogy le tudjanak szerzõdni bolti kiadásra is utólag, de ilyen volt a torchlight meg a red orchestra is pár éve.
Arab money
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak csítelés miatt bannolnak egy accounton egy játékot, egészet még akkor sem.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.