Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
GeoW = Gears of War :-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Aztán a GoW-ban a medúza harccal is van 3/4 órát elvoltam.
Ami még emlékezetes nagyon az a fekete sárkány az IWD2bõl... az úgy megint 1.5 óra taktikázás volt... kicsit gyenge csapattal értem oda.
A Final Fantasy X2-öt pedig abba is hagytam amiatt, hogy 10 órányi játék után, kivesézõs tempóban haladva egy olyan boss-al futottam össze, amit 3 óra alatt sem sikerült kinyírnom.
Mondjuk FF-ben könnyen megesik az ilyesmi FF VII.-ben Ultimecia se volt egy laza menet...
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
A Risen harcrendszere egyébként nem rossz, de kell hozzá türelem, ügyesség, és van pár idegesítõ vonása. Akit a G1-2-re ráérzett, annak ez is megtetszhet, a szériában még mindig itt a legjobb a közelharc. Íjászként és mágusként viszont kevésbé ügyességalapú a játék, ha nem bugzik be, akkor messze az elõbbi a legerõsebb fejlõdési irány, hiába állítja mindenki az ellenkezõjét - aki nem próbálta.
A G4 rendszerérõl elsõ olvasatban tényleg csak annyi jó mondható el, hogy könnyû. Emiatt nemcsak a rajongók, hanem a "szaksajtó" is sír, holott õk e sorozat esetében inkább a kihívásra szoktak panaszkodni. (Számomra ugye vérprimitív, RPG-snek nem RPG-s, akciósnak pedig nevetséges.)
Egyébként nem annyira nehéz a Risen, de nincs benne szinthez igazítás, így aki beleköt minden útjába kerülõ vadállatba, NPC-be, az pórul jár. Na jó, a farkasokkal tényleg vigyázni kell, mert õk alapértelmezetten támadnak.
Szerintem a játszhatatlan kategóriát üti ezzel a buta akciózós harcrendszerrel, legalábbis RPG-ben.
Gothic4 kényelmesen tolható, még az én lassú reflexeimmel és botkezemmel is. Minden durvább támadást ki lehet gurulni valamerre (ráérõsen ám), sõt az ellenfelek jól látható jelét adják, hogy mikor fogják eltolni a speckókat, így nem õrülsz meg.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Tegnap már majdnem letöröltem a picsába de inkább pihentetem egy kicsit és majd jövõhéten újra nekiesek. 😊
Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑
Meglepõ lesz amit írok: megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül a gondolataimmal.
Bár kopnak az egyetemen megszerzett ismereteim, a való élet mégis segít felidézni mindazt, amit a szociális szférával kapcsolatban professzorainktól, adjunktusainktól és óraadóinktól (gyakorló szakmabeliek) elsajátítottam.
A közgazdaság - mert gyakorlatilag errõl szól mostanában inkább minden intézkedés: pénzügyileg gatyába rázni az országot - nehéz tudomány, melyben sosincs egyensúly. Ennek felismeréséért kaptak ugye nem egyesek Nobel-díjat is... <#ravasz1>#ravasz1>
Most túlzásba viszik az "elveszünk"-et. Bízom benne, hogy valóban hosszútávon gondolkodnak, és ez késõbb megtérül.
Nem szabad türelmetlennek lennünk - magyar szokás - és ahogy tették a németek, az osztrákok és a csehek <óriási példaérték!>óriási példaérték!>, talán nekünk is menni fog a 2 ciklus alatti prosperálás.
Politika off.
S bízom benne, hogy megérem még azt, amikor "kétpofára" pakolhatom a virtuális kosaramba a klasszikus és új játékokat 😊)))
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ennek ellenére a forint képes volt már mostanra kemény 20 Ft-ot romlani!
A kettõ összevetve azért már nem semmi romlás ez akárhogy is nézzük.
Off: Csak egy pár gondolat a magánnyugdíj pénztárakról (hosszas gondolkodás után spoilerbe téve, nehogy megtörjem az eredeti játék topik tér idõ kontinuumát...:-) )
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem célom politizálni így nem is teszem, de azért legyen itt néhány szemelvény a legutóbbi ügyrõl:
Amit a magánnyugdíj pénztárakkal tesznek azt nem tartom se jó lépésnek, sem pedig elfogadhatónak: Alkotmánybírósággal bajusz akasztás, magánnyugdíj pénztárak tönkre tétetele, állami nyugdíjrendszer amúgy is tarthatatlan mégis ahhoz akarnak visszatérni, emberek megzsarolása, hogy 70 %-kal kevesebb nyugdíjat fognak kapni, ha nem lépnek vissza, magánnyugdíjak megadóztatás) Legközelebb már bevezetik újra a füst és kapu adót, vagy lesz levegõ adó is?
Megszorítás kell, szarban van a haza, de nem vagyok biztos benne, hogy ez a jó út!
Munkahelyet akartak a programjukban teremteni, erre felszámolnak egy olyan programot, mely munkát biztosított... magánnyugdíj pénztárak dolgozói a fentebbi által lapátra kerülnek! Több állami apparátust is összevonnak, csökkentik a létszámokat takarékossági célból! Önkormányzatok apparátusát csökkentik, kevesebb lesz a képviselõ (ezt helyeslem)! Munkahely teremtést azt nem látok, csak munkahelyek megszüntetését!
Lehet, hogy elérik a célt és drasztikusan csökkentik az költségvetési hiányt, de közben több ezer 1 éven túl már nem regisztrált munkanélküli (így mérik kis hazánkban a munkanélküliséget: 1 évig regisztrálva vagy, aztán mintha nem is lennél munkanélküli, "elfelejt" a rendszer, Ausztriában, Svédországban stb, amíg nincs munkád regisztrálva vagy és kapod a segélyt... és itt nem a kolduláson, a segélyen vagy a hangsúly, hanem a valós adatokon) fog lézengeni az országban, akiknek kiesett adó és járulékbevételei is megnehezítik a nyugdíjak, segélyek, szociális juttatások fizetését! Apropó szociális juttatás: családi pótlékot akkor adnék, ha az illetõ dolgozik és a gyerek iskolába jár (nem bukdácsol), illetve vagy 3 gyerek fölött a 4. gyerek után már nem adnék több pénzt, mint 3 gyerekre.
8-10, 11 %-os munkanélküliségi ráta?? Röhög a vakbelem...
Tévedés ne essék, nem vagyok MSZP-s, Fideszes vagyok, csak egyenlõre nem látok semmit, abból, amit tavasszal ígértek...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Amikor a kormány szóvívõ elköhinti magát a Ft zuhan... Tényleg, szinte így van.
Pedig, már ezelõtt 8 évvel így be kellett volna keményíteni, ahogy ez a kormány - valljuk be: jogosan, és kényszerûen - teszi.
Az, hogy a köpönyegforgató ellenzéknek ez fáj, teszek rá.
De ne politizáljunk 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nem a valuta, illetve a devizapiac a szakterületem, de a piacoknak ilyen esetben pozitívan kellene reagálni a változásra (természetesen, ha pozitív lépésnek értékelik az adott lépést) emlékeim szerint.
Új kormányunk megalakulása óta nem ez az elsõ eset, hogy ilyen történik (biztos a réginél is volt, de azt még akkor annyira nem figyeltem).
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Úgy veszem észre (elbeszélésekbõl), hogy a steam support nagyon vásárló központú és nem zárkóznak el a különleges (sok kereskedõ és szolgáltató kõbe vésett szabályok alapján dolgozik, amiket nem szeg meg semmi áron, holott néha érdekük lenne) megoldásoktól sem.
És ezért hatalmasat nõttek a szememben! Karácsonyi akcióra hagyok a kártyámon lóvét és vásárlás lesz, ha találok valami használhatót!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Igen, bejön! (próbálkoztam régen rally-s játékokkal(Még a Dirt elõtti idõkbõl:Colin Macray-k) kb. nulla sikerélményem volt, jobban fekszik az arcade versenyzés.) <#hehe>#hehe>
Ellenben ismered-e a Rally Championship (szerintem a te olvasatodban az is arcade) címû játékot? Na azt imádtam! Haverral (de röhögtünk, mikor valamelyikünk beszállt az erdõbe egy kanyarnál... és ripityára törte az autót) nyomtuk annak idején PC-n Coopba, hatalmas volt!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Nem frissül? Mér' nem?
Nézd meg az achikat, van 3 olyan, amit lvl8-tól kaphatsz csak meg... azokat is már napokkal korábban megszereztem.
Ennyit a live-ról is <#gonosz3>#gonosz3>
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
1. regisztrálsz az oldalon
2. a kiszemelt terméket kosárba rakod
3. Checkout
4. Ha a regisztrációdtól eltérõ címre kéred a csomagot, megadod - ahogy a bankszámlaszámot stb.
5. Véglegesítés után (s közben is) kapsz egy e-mailt, hogy mit rendeltél, mennyibe került stb., valamint egy ellenõrzõ kódot, mellyel nyomon követheted a csomagod/jaid útvonalát: levonták a pénzt, csomagolóba vitték, postázták...
A csomag postázási díja: 0.99 font. Egy játékot/filmet egy buborékos csomagba tesznek. Ha 5 terméket rendelsz, 5 ilyen csomag érkezik. S nem mind egyszerre. Ha így van, akkor se aggódj, nem fogják magukat blamálni annyi pénzért, mindened megjön!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szóval eladom a timeshiftet, és adok hozzá újságmellékletes cd-ket - Fallout tactics, Fallout 1, Icewind dale 1 , és a Megnevezhetetlen c papírtokos dvd filmet. Odaadom az egészet pk-val ha elõre küldöd a pénzt csekken 1100 Ft-ért.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://www.viddler.com/explore/PSBlogEU/videos/910/404.28
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..
a piratebayel meg mit akarsz az egy torrent oldal, szerinted melyik sorba állnak többen amelyikben ingyen adják a narancsot vagy ahol pénzt is kérnek érte?
Most is csak azért csináltam meg a Galaxy New Radio questet, mert már kezdett ciki lenni, hogy a fõ szálon 1 métert nem haladtam, hanem mellékquestelek.
Ha egyszer végigviszem, írok majd róla egy bitang nagy elemzést, mert ezért ez a játék sem tökéletes.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.