Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#13658
Ezek után játékot se vennék tõled, nemhogy hardware-t.

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13657
Figyi, ha memóriateszt hibát jelez, akkor ok, hogy el tudod adni veszteség nélkül, de a tükörbenézéssel lehet, hogy gondok lesznek. No offense!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13656
valakit nem érdekel ddr-2 es memória?

#13655
Kösz, amúgy még ha nem is stimmmel vele valami,szerintem el tudom adni úgy hogy ne veszítsek rajta semmit.
Amúgy tegnap vettem egy új alaplapot - Asrock N68c - Gs Ucc -

És a régebbi ddr 2 es memóriák nem mentek bele csak 1 db, azt mondta a boltos hogy csak párban érdemes venni, hát remélem ezek belemennek.

Akkor szerintem le is nyomom, bár hiányzik még vagy 3000 ft, de hát inkább összekaparok még + 3 ezret, mint 15 ezret a bolti memóriához.

Tinman
#13654
Hynix, ha jól emlékszem lassan 30 éves cég. Régóta a piacon vannak, korrekt gyártónak mondanám õket, de értelemszerûen nem felsõ kategóriás chipgyártó.

Ezért a pénzért alap, hogy vedd meg, de memóriateszt menjen egy napig... nem viccelek, egy nap! Jó a stabilitás teszt is.

Csak úgy hozd el, hogy min. 1 hét garit ad rá aki eladja!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13653
Off:
nem ide tartozik, de elég gyorsan pörög ez a topic, azért kérdem itt, és elég fontos lenne mert 6500 ft -ért láttam 2x 2gb ddr3 memóriát 6500 ft-ér, és jelenleg csak 1 giga memóriám van, ami nem sok.
Nem drága, boltban 20.000 ft -ért van ugyanennyi memória, csak épp márkásabb.

Szóval mi a véleményetek a Hynix memóriáról?

bocsi az offért

lolSL
#13652

grebber
#13651
Zavviról x hónapja vettem meg Red Factionnal 3500ft-ért amibõl eladtam a RF-et 1000FT-ért! Nekem csak a Metro kellett!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#13650
Jó neked.Én ha gépbe vagy géphez veszek bármit is kb rejtegetnem kell hazudnom hogy hol voltam és mit vettem.Mert levagyok baszva hogy a gépre nem sajnálom a pénzt.Persze hogy nem az az életem függõ vagyok minden mást leszarok!

Next PC upgrade: 2022

lolSL
#13648
vicc hogy a nagy COD miatt kb csak 5 game jött ki egész novemberben

#13647
igazad van,fullos Deus Ex-et akarok!
itt egy fasza a kis lista azokról a gamekrõl amiknek meg kellett volna jelenni de jövõre eltoltak-vagy késõbbre😊)))
http://ps3.ign.com/articles/113/1137371p1.html
#13646
A probléma az, hogy szétosztják a lent látható bónusz tartalmat kétfelé, attól függõen kitõl veszed (illetve egyeseknél semmit sem kapsz). A JC Denton-féle küldetés pedig GameStop-exkluzív, ezzel egy csomó játékost kizárnak egy ilyen ígéretes DLC-bõl. Köztük minket is, mert ide nem szállítanak. Szóval a képpel azt próbáltam kifejezni, hogy nekem minden kell, de a lényeg, hogy JC-t megkapjam.

Tanulság: a feslett erkölcsõ nõi felmenõjét a Square Enixnek!
lolSL
#13645
ez van a videokban

#13644
De azért remélem, hogy ez lesz belõle:
#13643
Szánalmas.
pointer4
#13642
De jó fej, nálatok nincs örökbefogadás? 😄
davidka003
#13641
Ahogy látom CDGalaxis most beújított pár régebbi játékot.

Például ez is szerintem marhára megéri: Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena 1990 Ft

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

balee4
#13640
Deus Ex Human Revolution Augmented Edition

Nem rossz..., és nem is lesz drága.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Carlos
#13639
Anyukám meglepett egy Two Worlds 2-vel. Merthogy jócsaj van az elején, rpg, biztos jó...
Szuper anyuka! 😊

Þór vígi þessi rúnar

robotnyk
#13638
#13637
Nem maradna pénz ajándékokra. 😞

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

w77d
#13636
ha ennyiért így lenne New Vegas + Fallout 3 GOTY már venném is 😄 csak már van sima Fallout 3-am kiegek nélkül, így sokra nem mennék még 1-el 😊

davidka003
#13635

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

NEOreg3
#13634
gondolom csak a szokásos midweek madness lesz egyetlen játékkal

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#13633
Szerintem a legközelebbi nagyobb hullám (mostani nov. 24- nov. 29 között volt és a mai akcióval véget ér szerintem) dec. 6-tól lesz, majd ugye a karácsonyi elõtti, közbeni idõszak!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#13632
elvileg este megint lesz újabb steam akció nem? ilyen pár eurós cuccokra édemes lecsapni..

w77d
#13631
nna megjött, a steam support meg elnézést kért..

#13630
(- elkonzolosodott, lelküket eladó arcok, de megütnék valakit aki életében képes volt egy HALO-ért fizetni, szerencsére nincs ilyen ismerõsöm 😄)

Megvettem az elsõ két Halót PC-re, szóval lehet próbálkozni.
#13629
FlatOut: UC-hez, Halo 2-höz nincs DLC, Arkham Asylumból, Fallout 3-ból eleve GotY van, DoW 2-höz ingyenesek a "DLC"-k (patchben adtak új játékmódot), amúgy normális kiegészítõkben utaznak, és a másodiknál már szakítottak a Live-val. Szóval nincs mit vennem, csak a tudat kellett, hogy nem nulla az egyenlegem.
#13628
Igen,a tegnapi kavarás miatt más benne lehet, csak írtam, hogy egyszer én is tapasztaltam ilyet (mármint a listában késõn megjelenõ játékokat), de akkor egy 10-20 percen belül rájött a Steam, hogy a mi a helyzet.
Tinman
#13627
Vegyé' DLC-t a Live-os PC-s cuccaidhoz... ingyé' van nem?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#13626
nna de nem ennyi, írtam a supportnak.. lehet amiatt nem aktiválódott mert tegnap jogtalanul oda rakták nekem majd visszavonták. na de most tényleg kifizette, a paypal már vonta is...

#13625
Persze, õk szót sem érdemelnek, azon a részen meg sem lepõdtem. Egyébként én is megkaptam a 800 pontom, csak nekem fogalmam nincs, hogy mit kezdjek vele. Talán jobb lett volna, ha lepasszolom valakinek, mindegy.
Tinman
#13624
Még egy dolog...

"hogy semmilyen XBLA cím nem elérhetõ jelenleg a Magyar Live-on"

Ebben ez volt a "poén". Ugyanis SOK XBLA cím elérhetõ, már a Magyar Live elsõ napjától... a vicc az, hogy errõl 2010.11.30.-án egy ott ülõ "szakértõ" nem tud.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13623
Hosszú távon pedig jól jártam, hiszen na bumm 11 hónapig nem játszhatok a POP Classic-al, kibírom, de cserébe a migrálásért járó 1600 pontot már nem veszi el tõlem senki. Ez forintokban kifejezve 4.000 Ft.

Már csak 11 hónap :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13622
Várj egy kicsit, néha kell neki egy kis idõ!
w77d
#13621
nna feltöltöttem a kártyám, meg is vettem a KOTOR-t steam-en.. csak hogy most meg miután megvettem nem került be a játéklistámba O.O

#13620
Elõre lehetett tudni, de te ész nélkül migráltál a pontokért. Ezt Értelmes Emberek Földjén user errornak hívjuk, sõt ki is nevetünk.

Mármint ne érts félre: jogosan panaszkodsz, de olyan dolgokban vagy figyelmetlen a szerencsétlenkedéseid során, melyekben nem szabad. Aki ésszel él, az odafigyel erre, vagy ha mégse, legalább belátja, hogy nem volt elõrelátó.
Tinman
#13619
Fizetek, kapok valamit, nem jó, nem mûködik.

Béna vagyok. Értem.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Bence94
#13618
szart se ér ez a magyar live és még 2x olyan drága az éves gold...

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Carlos
#13617
1: Nincs isten, te vagy béna!
2: De most komolyan, télleg!
3: Igen, ennyire!

(No offense)

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13616
Azért lássuk, be, hogy VELEM van a baj, vonzom az ilyen dolgokat:

10 perce beszéltem egy nagyon kedves fiatalemberrel a Live supporton,
aki elmondta, hogy semmilyen XBLA cím nem elérhetõ jelenleg a Magyar Live-on, így nem is értik, hogy mit akarok a PoP Classic kódkártyámmal, amit a PoP: TFS CE-hez kaptam.

Kérdéseim:

1. Istenem miért büntetsz?
2. De most komolyan, miért?
3. Ja, hogy náci tiszt voltam elõzõ életembe? De ennyire?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#13615
Írjunk petíciót!

Bence94
#13614
most újból valahogy fuss neki újra hátha...

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Tinman
#13613
Becsszó megpróbáltam :-/

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13612
Atyaég!
A te esetedben meg fõleg nem tudnék továbblépni... nem mesélek inkább ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

NEOreg3
#13611
na ez már valóban logikai fail, ha tudom az emailt minek veszõdnék a bonyolult serial beírásával, ami szintúgy az emailre küldi el

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

robotnyk
#13610
thx
lolSL
#13609
hát egy próbát megér
nekem tavaly segítettek hasonló esetben, az még fent van az oldalon, a dátumok szerint 1 nap alatt megoldódott.