Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lolSL
#13708
hát nem a legjobb oprendszer váltasztás 😊

Carlos
#13707
annyira nem mozgat már a dolog. Nem fogom széthakkolni a gépemet egy játék miatt. nemtom milyen driverem van, de jól megy rajta minden, szóval nem is nagyon érdekel. 😄

Þór vígi þessi rúnar

#13706
Talán új vagy másik driverrel menne. Tudom, hogy ez Vistás topik, de alighanem ez lehet a kulcs. Persze ezt annak idején is linkeltem neked, de nem rémlik, hogy próbáltad-e. Azóta pedig talán hivatalból van újabb driveröd, és mivel a demó is ugyanezt a hibát generálja, még warezolnod se kell, ha akarsz neki puhatolózásként még egy esélyt adni.
Carlos
#13705
Hehe... Én majdnem beszoptam ugyanezt a King's bounty-val.
Ott áltam a boltban kezemben a dobozzal. Aztán mondtam, azért ez csak 7K, visszatettem, és letöltöttem kipróbálásra. Éshát ugye 64 bites XP-men nem megy...Áldom az eszem!

Þór vígi þessi rúnar

#13704
Megnyugodtam, amint elõrendelhetõ lesz az AE, megteszem tétjeimet. De hál'Istennek a normál változat is tartalmazni fogja Európában a lényeget.
#13703
szabotáljuk=bojkottáljuk
#13702
És ha a warez megy, az eredeti nem? Akkor átvertek a warezzel. Biztos ez is a kiadók mesterkedése, szabotáljuk együtt a release groupokat!
#13701
Na ez az egyik oka, hogy még becsületes embernek is érdemes a Warez verzióval kezdeni mielõtt megvesz egy játékot!

Épp ezért lesz Witcher 2-bõl is próba vásárlás elõtt.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#13700
np

Más. Tegnap este megvettem (steamen😊 a Super Meat Boy-t. Elõtte feltétlen próbáljátok ki a warezt, mert nekem NEM INDUL az eredeti 😊 A fóruma fullon van panaszokkal, rengeteg embernek nem megy, de akinek megy az sem mind felhõtlenül boldog. Steam support már visszaírt egy rakat javaslattal, de mivel relatíve drága game volt, és a sok buherálás(manuális directx, redist update, alacsonyabb felbontások erõltetése, running as administrator) sem segített, én tovább forszíroztam nekik ma reggel azt a megoldást hogy tolják csak szépen vissza nekem a pénzem legalább a steam wallet-be. Kíváncsi leszek mi lesz a vége...

#13699
Semmi gond. Bár megvetem az SMSwebet, de jelen esetben nem kívántam ki mit csinált X éve dolgon rágódni, csak a CD-k számának és a körülményeknek szólt a sajátos és szõrszálhasogatós humorom.
Carlos
#13698
Vagy gyakran "mi" irtuk meg nekik a tesztet...

Þór vígi þessi rúnar

tototto
#13697
nekem kedvencem az volt amikor a fixtvn volt valami játékos mûsor és kiirta a játék hogy helyezze be a cd-t, mondják bent van a cd, kisebb technikai szünet (a cracket elfelejtették felmásolni) pfff 😄

Tinman
#13696
Ahogy gondolom azt sem, hogy sok tesztelõ gyakran cheat vagy clipping használatával tesztelt. Okádmány.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#13695
na ezt nem gondoltam volna

w77d
#13694
jah, nekem még mindig van egy számom...

Carlos
#13693
Az egy másik volt, ami le is állt 4-5 szám után.

Þór vígi þessi rúnar

IMYke2.0.0.0
#13692
Az is volt.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13691
PC-X-et sûrûn forgattuk - haveri körben valaki megvette, és ronggyá nézegettük, és csorgott a nyálunk. Hosszú-hosszú évek után lett ugye saját PC-m... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#13690
nem PC Zed?

IMYke2.0.0.0
#13689
Nincs baj - csak muszáj volt szólnom, mert átmentünk volna nem is tudom mibe... <#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Carlos
#13688
nocsak. Én csak róluk tudtam...akkor gondolom a gamestar elõdje is, fú hogyishivták elfelejtettem már. Pc-X ? vagy valami ilyesmi talán.

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13687
Is.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Carlos
#13686
guru?

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13685
XY újságra is igaz volt anno, hogy mivel ritkán kaptak teszt/sajtópéldányt ezért nemes egyszerûséggel regelve voltak hosszú évekig egy SMSWEB-re és bizony nagyon hálásak voltak, hiszen nagyon nem volt mindegy, hogy 2 napod vagy 2 heted van egy tesztre.

Where XY is = nem mondom meg.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#13684
Elnézést, abbahagytam, és ne haragduj Zó, rosszul emlékeztem tényleg 4 cd-s volt ahogy kedvesen megjegyezted. Tudom hogy tróger dolog volt az smsweb de nem gondoltam volna hogy ekkora billog, fõleg hogy tényleg sok munkát és akkoriban kincsnek számító sávszélességet öltem bele. Gyakorlatilag én fizettem azért hogy másnak legyen 4CD!!-s Blade Runner-e.

Tinman
#13683
Ne felejtsd el azért, hogy 20 éve még az az 576 pl. aki ma hivatalos Microsoft forgalmazó, másolt kazettákat árult...
Sok idõ kell a teljes átalakuláshoz, látod már õ sem csinálja.

Melyikünk nem töltött le játékot élete során soha? Csúnyán alacsony számot kapnánk.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#13682
Na, most lehet abbahagyni!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#13681
Privátba jöhetne valami sample az ügyrõl...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#13680
flame on

zorrobomber
#13679
Igen, pornó volt rajta, ahogy anyádat pakolja 3 kan néger.

#13678
Az én Blade Runneröm 4 CD-s. Nálatok járt hozzá 1 CD-nyi melegpornó grátiszba, vagy mi?
#13677
Azért remélem, hogy ennyivel nem ússzák meg a tetvek, mert ha ennyit lép összesen az ATW, az szégyen... Talán inkább a rendõrséghez kellett volna fordulni. Vagy ukrán bérgyilkosokat felfogadni.
zorrobomber
#13676
Nem az volt a cél hogy gazdasági hasznot húzzak belõle. Egy évig mûködött, az alatt jött össze a kemény 4900 ft, szerinted nem láttam már az elején hogy nem ebbõl leszek csiliárdos? 😊 Csináltam volna ingyen is, a tárhely viszont kellett a nagy cuccokhoz.

MerlinW
#13675
Hát nem felháborító?😊

[merlinw.org]

Sir Quno Jedi
#13674
Szóval ha jól értem, te illegálisan töltöttél fel lopott szoftvereket, amikbõl még gazdasági hasznot is próbáltál húzni, majd pedig az zavart, hogy ez nem sikerült, hanem elpacsáltak szakszerûen?!?!? Nóóóóómális?!!?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Carlos
#13673
lol

Þór vígi þessi rúnar

zorrobomber
#13672
Hát azért tudnak huncutak is lenni 😊 A hõskorban, nem ma, volt smsweb oldalam náluk. Igyekeztem nem a lehúzós "0day ftp-t feltoljuk és húzzuk befele a zsák pénzt" fajtát csinálni, hanem kurva sok munkával leírást csináltam mindenhez, csak régi és ritka cuccokat toltam fel, pl az 5 cd-s Blade Runner-t, Neverhood, stb. Csináltam olyat hogy a hónap gaméja, ilyenkor amit el tudsz képzelni mindent felraktam az adott címhez, borítót, kiegekeket, strat guideot, stb stb. Mûködött az oldal, kéréseket is teljesítgettem, kaptam köszönõ leveleket is, jó volt na. 5000 ft volt a limit ami után ki lehetett belõle pénzt kivenni. 4900 ft után egy sziaheló nélkül törölte atw.

wesker24
#13671
Na ujabb 2 régebbi játékot sikerült beszerezni !

Blood 2 Chosen régen nagy kedvenc játék volt ! Caleb amilyen szövegeket lenyomott a játékban ! xD

Screamer 4x4: Régen jó kis terepjárós autós játék volt !

MerlinW
#13670
Ennyi😊 Ezt nevezem supportnak😊

Üdvözlöm!

Köszönjük a bejelentést, az oldalt tiltottuk!
--
Sipos Attila
sales manager
[email protected]

[merlinw.org]

MerlinW
#13669
atw.hu elérhetõségek, email cím.

[merlinw.org]

w77d
#13668
biztos vagyok benne hogy nemsokára ott is lesznek akciók..

lolSL
#13667
napi akciók rl boltokban.. ez legfeljebb a vidékieknek jók akik rendelnének
erre pont a steam a jobb megoldás, ezt kár másolniuk. rakjanak ki 2 hetes akciót vagy vmi

grebber
#13666
Remélem lesz valami jó game is amit érdemes lesz megvenni!
Galaxisnet is csinálhatna valami akciót!

Next PC upgrade: 2022

Carlos
#13665
<#eljen>

Þór vígi þessi rúnar

#13664
Az 576-ban most minden nap 1-1 játék van akciósan december 22.-ig, ingyenes házhozszállítással! <#taps> Ma pl. az F1 2010-et lehet megvenni PC/PS3/Xbox 360-ra.

Carlos
#13663
alltimebest!
Az megmondja a tutit!

Þór vígi þessi rúnar

Sir Quno Jedi
#13662
memtest86+ , van USB-re rakható boot verziója.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Carlos
#13661
bootolós alkalmazást javallom, akkor nem kavar be semmi!

Þór vígi þessi rúnar

Tinman
#13660
- A legegyszerûbb ha egy 3DMARK, Aquamark, Unigine grafikus tesztprogramot loopra teszel és 24 h-t megy. Ha memhiba van sokkal, de sokkal elõbb kidobja.

- Google: "memtest". Van erre egy bootolható alkalmazás.

- Windows 7 esetében van saját memóriatesztje, sõt ha jól rémlik Vista esetében is van ilyen.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13659
Csak vicceltem, nem szoktam átverni senkit,volt már egy jópár üzletem. Amúgy akitõl venném vállal 1 hónap garanciát. Persze ez utóbbit mindenki tudja mondani, aztán nem biztos hogy be is tartja, na meg a postaköltség is...
Amúgy hogyan tudom letesztelni a memóriát?