Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#13808
Milyen jó, hogy gondolatolvasó vagy - csak éppen a saját gondolataidat tudod csak olvasni.
Hogy értsd: Nem erre gondoltam.

Továbbá: tényleg hagyj fel ezzel a stílussal, mert unalmas, fárasztó, és közösségromboló!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13807
Batman AA zseniális játék! Régebben elkezdtem, aztán kicsit pihentettem, most újból nekiveselkedtem, és úgy elkap mindig a hangulata, hogy alig bírom abbahagyni... 😊 Pedig nem szeretem a "képregényhõsös" játékokat (a legutolsó x-men-es játékról ódákat zengtek, gondoltam kipróbálom, a véleményem róla, meg a körülötte kialakult hype-ról röviden összefoglalva: <#wilting>) De a Batman tényleg üt!

GyK-ban amúgy nem kell, de nekem 5k-t is megérne egy GOTY, csak nem nagyon van már sehol... Sebaj, ha más nem, hát Steam-en elõbb-utóbb lesz akcióban 😊

#13806
én még mindig nem értem hogy tudnak egy accot ellopni.. az user error ha benyalod a hülye dumát és emgadod a jelszavad és a felhasználóneved...

Van olyan, hogy ellopják az acc-odat, de ez csak akkor fordul elõ, ha balek vagy...

A menthetetlen balekokról meg ne is beszéljünk, akik ad-hoc csinálnak egy acc-ot, a jelszavukat meg sem jegyzik, aztán sírnak, mint a fürdõs kurva meg blamálják a steam-et a saját faszságuk miatt... <#nezze>

#13805
Sztímet... tudod. Tényleg.

Hogyne tudnánk... Határszéle, sírás-rívás, stb...

#13804
Sztímen még mindig csak 49.99 Euro

És veszik, mint a cukrot... Még mindig toplistás játék... <#ravasz1>

#13803
de nagyon nem tetszik, ez inkább olyan játék amit inkább letöltök, pénzt nem nagyon ér számomra

Nekem ugyanez a véleményem róla. Egyszer elment, és ötletesnek ötletes - lenne, ha ezeket az ötleteket jól ki tudták volna aknázni... Pár érdekes feladványtól eltekintve én untam, de mivel kíváncsi voltam a végére, végigjátszottam, de baromi csalódás volt az is...

arty
#13802
jah, városrész és plusz küldik

unom a gétét 😄

Forza.

Totti5
#13801
AC2 folytatása, ha az tetszett ez is ugyan úgy fog, mert ugyan olyan.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#13800
Én a multis beta-val játszottam ps3on. Szerintem nagyon izgalmas, nekem tetszett 😄.

lolSL
#13799
Single van olyan jó mint a 2-ben, multi meg vagy bejön vagy nem.

balee4
#13798
AC Brotherhood milyen? Érdemes rá 10k-t kiadni?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Tinman
#13797
#12613

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#13796
Számomra nem volt tiszta hogy most mit is tartalmaz ez a kiadás, de úgy vettem észre hogy csak a DLCk felét... olyan nagyon nem adott hozzá semmit pár ótón kívül, meg talán egy városrész.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

robotnyk
#13795
galaxisnál már kb fél éve ennyi, gg 576 😄
grebber
#13794
Na már jó az ár akciósan 3000 FT a 2008-as PoP.

Next PC upgrade: 2022

zzeN
#13793
Linket tudnál dobni? 7 oldalt lapoztam vissza, nem nagyon találtam...

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

Tinman
#13792
Valóban nem, ahogy az 576-nál sem.

Egyébként párat visszalapozva ötezer párszáz volt a Forgotten Sands, ráadásul a gyûjtõi.

576-al azért óvatosan.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

NEOreg3
#13791
de ez nem a forgotten sands

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Tinman
#13790
Akcióban????

Galaxisnál:

3k

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#13789
pedig mennyivel egyszerûbb lenne ha a listában is benne lenne, akkor nem lenne baj, hogy a websiteot majmok frissítik.
artschi
#13788
Ja, vágom. Most nézem, az a rendes listájukon sincs (nemtom, függ-e ez attól, hogy most akcióban akarják adni, vagy sem).

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

robotnyk
#13787
a leírás szerint még mindig csak UK címre szállítják ezt.
zzeN
#13786
Tud vki a zavvi-s Bioshock 2 CE-nél olcsóbb helyet? Ez is jó ár érte, csak kérdezem😊

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#13785
Nem a Forgotten Sands, hanem a 2008-as PoP játék. Aminek ilyen képregényes-rajzfilmszerû grafikája van.

robotnyk
#13784
nem, az apró kép a fõoldalon a 2008as
artschi
#13783
Ha a Forgotten Sands-rõl van szó, az akcióban most 5999 Ft (576 listája szerint).

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

#13782
Igen, nálam is ez a helyzet :/.

grebber
#13781
576.-on most Prince of Persia (2008) van de nem tudom megnézni mennyibe kerül ha rámegyek a képre üres fehér mezõ fogad!

Next PC upgrade: 2022

zorrobomber
#13780
jaja, a játékmenet elég gáz(pl idõhöz is kötöttek az események ha jól emlékszem és faszán le lehet késni dolgokról), de megéri csak körülnézni is benne, hangulatos cucc

arty
#13779


Az alapváltozatot megjelenéskor, a "goty"-t ma vettem. Lehet a simát eladom ...

Forza.

#13778
És ha zavar - emlékeim szerint - nem kötelezõ felvenni benni a napszemüveget, és akkor az inventory screenen sem látszik 😊
#13777
Érdekesen néz ki, és leírások alapján is hangzik. Kár, hogy rajongói szerint is gáz a játékmenete. Azért listára feljegyeztem, köszönöm a tippet.

Ami még - többek kötött - érdekes a témában, az a DreamWeb, a zenéje kiváló, és a Diary of a Madmant (ez a fõhõs naplója) is érdemes elõtte elolvasni, sajnos magával a játékkal már keveset játszottam, újra elõp kellene venni, illetve alighanem most is a DOSBox által mountolandó mappában sínylõdik.
zorrobomber
#13776
Cyberpunk referencia? Bloodnet megvolt? Vámpíros-cyberpunk 😊 yumm
Légyen igazad amúgy, én csak örülnék neki ha nem lenne konzolos, gondolom sokan mások is!<#worship>

#13775
Tõlem, csak közben olyanokat írtok, hogy sztoriól nem tudnunk, holott volt már szó róla, trélerekben is, a napszemüveg vagy ami helyére megy, az eleve szemimplant megy. Egyszerûen a cyberpunkhoz hozzátartozik a "coolság" (gyûlölöm ezt a szót), éppen úgy, mint az egyedi látványvilág. Hogy most a megszokott kék-fekete helyett arany-fekete lesz, na bumm. Jó lenne mondjuk már látni a "reneszánsz" részleteket.

Amúgy a Neurománcot olvasta itt valaki? Vagy mi számotokra a cyberpunk referwncia? (Nálam Gibson Sprawl-trilógiája és az elsõ Deus Ex.)

Ami amúgy nekem nem tetszik a Human Revoltuionben (konkrétum!):
- nem számítanak a lopakodásnál a fényviszonyok
- nincsen testtájanként számolt sebzés, bénulás (nem is számítottam rá, de az elsõben volt, és fasza volt)
- auto-healing
- csak implantok lesznek, skillek nem - viszont az is igaz, hogy a Deus Ex a karakterfejlesztés része primitív volt, és kiegyensúlyozatlan, viszont az hangulatos volt, hogy lehetett az ember mesterlövész, vagy fakezû - egy "FPS"-ben!

Viszont (ha nem az évezred blöffjérõl van szó): nemcsak harc lesz benne, de lehet benne dumálni, hackelni, lopakodni, zárat törni, sokféleképpen megoldani MINDENT. A jó kis augmentációs karakterfejlesztésrõl nem is beszélve. Tehát a Mass Effectnél legrosszabb esetben is jobb lesz, mint RPG...
zorrobomber
#13774
egyszerûen érzem a vizeletemben, ez elég? 😊

lolSL
#13773
szerintem PC-n lesz rendes real-time combat, mint a mass effectekben

#13772
Ha esetleg kifejtenétek, hogy mi túl konzolosat láttatok benne, az értékelném. A konkrétumokat többre tartom az elõítéleteknél, legyenek azok akár jogosak is.
IMYke2.0.0.0
#13771
Sajnos, a multiplatform státusz ezt szinte már meg is követeli - hiába ígérik az ellenkezõjét.
Konzolosan egyszerû lesz, mint a bot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

zorrobomber
#13770
Eszembe jutott mi bújkált még a fejemben mikor láttam a képsorokat -> nekem ez túl konzolos 😊

zorrobomber
#13769
Sztoriról még egyik bemutatóban sem volt szó, legalábbis azokban amiket láttam 😊 plusz, nagyon rámentek a cool faktorra(napszemüveg, penge, egyedi színvilág), ami saját szubjektív érzésem szerint nem tesz neki jót. Ez csak egy vélemény, és nem is vagyok hardboiled Deus Ex fan, szóval nem kell adni a véleményemre 😊

#13768
Tehát mi az alapelvárásod, amihez nem passzolnak az eddig látottak?

Amúgy fizetésig le lehet mondani az elõrendelést.
zorrobomber
#13767
én már nagyon óvatos vagyok az elõrendelésekkel, és õszintén megmondom nem voltak túl meggyõzõek az eddigi videók. persze mindegyiken megy a hent, de ennyi.

#13766
Elõrendelhetõ a Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition. Meglehet, elárazták, máshol - nem testvércégnél - drágább.
w77d
#13765
akkor errõl lecsúsztam..

#13764
Hónapok óta annyi (~15 font) volt mindenhol, de mostanra már sehol sincs, elfogyott.
lolSL
#13763
Steamen 2k körül volt múlt héten, gondolom karácsonyi akciónál is hasonló árban lesz majd.

zorrobomber
#13762
Más az ízlésünk mert szerintem kegyetlen szarok a zenék 😊

w77d
#13761
és hol lehet kapni GOTY verziót? Az talán megérne nekem egy 5-öst..

balee4
#13760
Felétek mi a helyzet?, nálunk brutális mennyiségû hó esett, lépésben haladtam Gyõr fele, az egyébként 40 perces út, másfél óra volt. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

lolSL
#13759
Szerintem a legjobb autós game menü az eddig, eltalálták a zenéket hozzá így ki lehet bírni azt a kis töltést is.