Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13858
A Company of Heroes Opposing Fronts nálad is fagyott/fagy (nálam azt hiszem a 4 mag volt az oka)? Warezzal próbáltam, de csontra fagyasztotta a gépet mindig, így törlésre került, pedig jó lett volna egynek!

Esetleg, ha valakinek van a fentebbiekkel kapcsolatban tapasztalata, azt is szivesen venném!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13857
Hát igazad is van! Eléggé lehangoló ajánlat ez az 576-tól...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#13856
Remélem túléled <#ticking>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

kifli
#13855
acc visszaszerzése kb fél nap (ebbõl a valós munka 5 perc...)
ENNYI az egész, ha veszel egy játékot, csak ki kell nyomtatni a bizonylatot, amúgy mióta van a verified email, tényleg csak akkor tudják lopni az accod ha balek vagy...
fery02
#13854
Azóta is fejben tartottam, mikor megígérted, hogy Steam-et semmilyen formában nem fogod ócsárolni.
Az mondjuk egyértelmû volt, hogy elõbb-utóbb kibújik a szög.

Azt látom, hogy smiley van mellette, de ebben az esetben nem igazán mentség.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

fery02
#13853
Rally-s játékot hogyan kell elképzelni coop-ban játszva?

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#13852
Egy kicsit offtopic -vagyis annyira nem, leven ez pont a jatekvasarlo kozosseget celozna meg: http://goo.gl/q3zvS
robotnyk
#13851
az a legjobb <#idiota><#eljen>
Tinman
#13850
Nekem olyan jelszavam és user nevem van a steam accomhoz, amit még magam sem tudok <#idiota>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#13849
ha hozzáértõ vagy, egyedi és hosszu jelszavad van, akkor talán tényleg nem (max ha a gépedre juttatnak valami spec programot és az lopja el - ezt viszont könnyebb benyalni. gmail accokat is törögetnek, pedig gondolhatod, ott is szempont a biztonság)

Forza.

pointer4
#13848
Nem bírtam otthagyni, legszívesebben mind a tízet elhoztam volna, én is jobban örülnék steam-esnek, hogy bárhol ahol van egy szabad gép, gyorsan tolhassam 😄
Nem vagyok mondjuk dobozfetisiszta 😄 (remélem ez nem bántó senkinek, ilyet írni)
#13847
Na ez is olyan, amit ilyen formában nem vennék meg... Akkor már inkább GoG-on venném meg egy leárazás keretében (ha nem lenne már meg ingyen egy free code által 😊)

De egyébként grat! Nagyon jó az Another World!

#13846
Akkor lopják el az accodat, ha a sokmillio juzerbõl a tiédet nézték ki.

Én ezt nem hiszem el, hogy ha ismerik is az azonosítómat, csak úgy le tudják nyúlni az acc-omat. Csak akkor tudják, ha hagyom magam becsapni...

#13845
Igazából láttam az akciót, de úgy voltam, hogy még várok vele...

#13844
A héten érkeztek, de csak ma jutottam hozzájuk.

Mindkettõ a Zavvi-ról, természetesen <#wink>



robotnyk
#13843
láttam a helyi 576ban, hogy néhány evms játékot beletesznek ilyen slide-in kartonba normális borítóval, azzal egész elviselhetõek
Totti5
#13842
Minõségi játékok, ebben igazuk van, de kritikán aluli kiadásban...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

davidka003
#13841

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

nonicks
#13840
örök klasszikus játék!!!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

pointer4
#13839
Vásároltam a Spar-ban cukorkát meg nyalókát télapóra, erre mire bukkantam:



Hát olyan mérges lettem, egy dvd tokos üres lemezért többet kérnek, mint ezért a kincsér. Erre egy papóka az unokájával pont kitúrt a nagy kupacból egy ilyen paraszt/traktor szimulátort 1.990,-ér, azóta nem szólok inkább emberekhez. 😊
Hogy egy ilyen nagyszerû klasszikus játékért ilyen keveset kérni. Bár, legalább lehet még kapni 😄 15 éve, hogy végigjátszottam.
kifli
#13838
eredeti játékaim nagyobbik része 😊



robotnyk
#13837
ez nem hinném hogy hivatalos bfbc2 logo, és így már passzol a dragon age, kösz hogy összegyûjtötted, így megvan mi érdekel (Spider-Man: Shattered Dimensions, meg esetleg a reach, ha nagyon durva akció lesz)
#13836
Lehet akár a második rész, mivel mind a kettõnél megtalálható a gránát, lásd pl. ezt:



A Dragon Age pedig biztos:

robotnyk
#13835
bad companyból az az 1, és a dragon ageben nem vagyok biztos
#13834
Ezek lesznek 576-ban a képek alapján. <#smile>

06. 007: Goldeneye
07. FIFA
08. Slpinter Cell Conviction
09. Halo Reach
10. Sims 3
11. Tony Hawk: Shred
12. 007: Bloodstone
13. Assassin's Creed
14. Dragon Age
15. Wii konzol
16. Call of Duty: Modern Warfere 2
17. Spider-Man: Shattered Dimensions
18. Need for Speed: Shift
19. PS3 Surround Sound System
20. God of War
21. Crysis
22. Battlefield Bad Company 2

#13833
Most már mûködik.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

bertino
#13832
nem megy, kicsit szenvednek az uj szerverrel meg.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

davidka003
#13831
Pici off: Prohardver másnál sem megy?

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

grebber
#13830
Remélem mivel kiszivárgott megváltoztatják értelmes játékokra!<#idiota>

Next PC upgrade: 2022

Totti5
#13829
Splinter Cell: Conviction
Halo Reach
Valami deszkás...
Wii

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#13828
08: Splinter Cell: Conviction
09: HALO ?
11: lövésem sincs
15: lövésem sincs

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

balee4
#13827
A 08, 09, 11, 15 micsoda?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Totti5
#13826
Altair van a képen.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

balee4
#13825
A dec. 14-es a DA.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

IMYke2.0.0.0
#13824
December 14...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

balee4
#13823
Mondjuk inkább az elsõ résznek tûnik.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

davidka003
#13822
Én nem látok közte Dragon Age-et bár az igaz, hogy kb a felét fel sem ismerem.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

balee4
#13821
Megvan az alap és kieg is eredetiben.😊

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

IMYke2.0.0.0
#13820
Látom a Dragon Age-re már senki sem reagál 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

balee4
#13819
Látom vmelyik GoW is lesz,"kár", hogy már megvan az összes rész. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

balee4
#13818
Ahogy nézem lesz AC, vajon a Brotherhood lesz?

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

davidka003
#13817
Ebbõl a 13. az érdekes számomra. Ha az elsõ Assassin's Creed lesz olcsón akkor elgondolkozok a vételen.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#13816

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

grebber
#13815
Elég tré dolgok sajnos 😞 Ettõl féltem.

Splinti Conviction az viszont jó lenne 2500 körüli áron.

Next PC upgrade: 2022

#13814
Hehe, lehet elõre tudni az 576-os akciókat! <#vigyor> http://576.hu/site_design/advent/08_dec_on.png Írjátok át benne a napokat és a képekbõl ki lehet találni. <#hehe>

NEOreg3
#13813
felõlem kinézhetik az accomat, mert megszerezni max úgy fogják, ha feltörik a steam-et (az ellen meg semmit nem tudsz tenni); a jelszót bizony nem fogom senkinek elmondani, bármilyen szépen is kéri

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

davidka003
#13812
Egy dolláros ajánlatok a Games for Windowson.

Más: Edigital.hu-n most kb még 10 napig Pick Pack Pontos rendelésnél nincs postaköltség. Játékok is vannak és csomó egyéb dolog.
Én rendeltem két játékot: Eredeti dobozos Zeno Clash és Legjobb választás Condemned de ezek már utolsó darabok voltak. Ezres volt darabja.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

arty
#13811
hiba volt 😊 azért mert pár antisztímes hangoskodik, még nem kell õket túl komolyan venni. a steamnek is megvan a maga helye/szerepe.

Indigo:
"Van olyan, hogy ellopják az acc-odat, de ez csak akkor fordul elõ, ha balek vagy... "

Ez persze nem igaz. Akkor lopják el az accodat, ha a sokmillio juzerbõl a tiédet nézték ki.

Forza.

tototto
#13810
most volt steamen 10€ a goty valamelyik nap, errõl akkor lecsúsztál, gondoltam minden nap beírom az aktuális akciókat ide, mert én mindig figyeltem meg vártam épp mi lesz, de elsõ napi kísérletem után, többeknek nem tetszett hogy egyre több a steam aztán gondoltam nem szítom itt a népharagot 😊

#13809
Pedig én csak a tükröt tartom... A naponta rutinszerûen ideböffentett, sokszor a tényeket is figyelmen kívül hagyó "fikkantásaitok" szerinted nem rendkívül unalmasak, fárasztóak és közösségrombolóak?