Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

arty
#13958
öregszel (is) 😉

Forza.

#13957
2 pár szem szemüvegeseknek, jól látóknak 1 pár is elég <#banplz>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13956
Mivel én is sokáig kizárólag warezban nyomtam, ezért teljesen megértem a gondolatmenetet, de van egy két olyan gyöngyszem (biztos van ilyen neked is), amelyeknél a fejlesztõ megérdemli, hogy pénzt kapjon a munkájáért.

Sajnos (nemtudom ki hogyan értékeli 2010-et?) én ebben az évben azt vettem észre, hogy sok a vagy teljesen értékelhetetlen produktum, vagy a csak 1x végigjátszom és kösz elég volt program, amikre tényleg nem érdeme költeni...

2011 eleje (január-május közötti idõszak) viszont egész érdekesnek ígérkezik. Igazi kánaán lesz ez a TPS, illetve CRPG, RPG rajongók számára.

Apropó mostanában új faktor is szerepet kezd játszani játék vásárlásaim során és ez az achievementek jelenléte/ hiánya. Kezdek rájönni, hogy mennyi + motivációs faktort adnak ezek az apró kis teljesítményelismerések a játékokhoz. Ezentúl az achievementtel ellátott (hálisten egyre több olyan játék kezd lenni már pc-s viszonylatban is, amiben vannak achik) játékok kapnak egy plussz érvet a megvásárlásukhoz.

Valaki a szakavatott kollégák közül tudja-e, hogy mikor óhajt a steam karácsonyi akciókat indítványozni (kincskeresõ játék <#vomit>)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13955
Sose bánd! Az is érték! És még gép se kell hozzá, csak 1 meleg szoba, 1 csésze tea, 2 kéz, meg 2 pár szem (elsõ 2 elem igény szerint hanyagolható)!

Véleményem szerint van olyan jó az olvasás (persze témafüggõ), mint a gépezés!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

grebber
#13954
Én kb ugyanígy vagyok csak én arra jövök rá hogy kivan írva warezba akkor minek vegyem meg?<#banplz>

Next PC upgrade: 2022

HappyHunter
#13953
Minden alkalommal, mikor benézek ebbe a topikba, elhatározom hogy most már tényleg veszek magamnak valami szépdobozos eredeti játékot. De amint összegyûlik rá a pénz és megyek nézelõdni, azt veszem észre hogy már vettem magamnak egy új könyvet. 😄

Be happy. :) Running!

robotnyk
#13952
addig linkelgetitek, amíg kénytelen leszek újra végigjátszani ezt a csodát. vagy megvenni boxra, hogy megnézzem milyen fullhádén. *gulp*
balee4
#13951
Én ma ezt vettem. Remélem a folytatások is jönnek majd.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

robotnyk
#13950
hát, ha érkezéskor tettem volna róla képet, lett volna fejvakarás néhány embernél az biztos
pointer4
#13949
Ez a sors, lesz még jobb áron is, és akkor majd megértesz mindent, hogy mi miért volt 😄
robotnyk
#13948
addig filóztam egy zavvis rendelésen, amíg csak visszaállt az ára az eddigi duplájára, gg <#idiota>
pointer4
#13947
Jajaa, nekem is van félretéve pénzmag a kártyámon a két ünnep közötti idõszakra 😄
w77d
#13946
jah, most szar ez az akció... az elmúlt 3 héten rendezett akciók voltak faszék, ott pl szaré hugyé Metro 2033 meg hasonló nevek voltak, most meg semmi.. remélem karácsonykor azért bedurvulnak és készletkisöprés lesz

pointer4
#13945
Steam most most nem érzi át az akció lényegét, kincskeresõ kisködmön játékukban a Fallout Vegas-al kell pár achievement-et teljesíteni, és ehhez a játékot szuperakciósan adják 49.99€-ért :S
Totti5
#13944
Én sem toltam az elõzõeket, de multkor végigküldtem a Convictiont. Nem kell tõle félni, nem olyan bonyolult a dolog és érthetõ minimális utánaolvasással. Bennem 1-2 kérdés merült csak fel a játék közben ami nem volt tiszta, de arra ismerõstõl kaptam rövidke válaszokat. 3-4kért nagyon! megéri, mert jó igényes és élvezetes játék.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#13943
Splinter Cell Trilogy - fapados, DVD-kiadás. - CDG, 2690 Ft

Splinter Cell (1) - fapados kiadás - CDG, 990 Ft
Splinter Cell: Pandora Tomorrow - elsõ kiadás - Vatera, jelenleg 1000 Ft.
Splinter Cell: Chaos Theory - elsõ kiadás - Vatera, 1000 Ft, még nincs rá licit.
Splinter Cell: Double Agent - fapados, DVD-kiadás - CDG, 1790 Ft.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13942
* Tom Clancy's Splinter Cell
* Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow
* Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
* Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
* Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13941
A "Conviction" története számos olyan elemet tartalmaz , amit az elõzõ részek nélkül nem nagyon értesz - de így is végigjátszható, mert kapunk visszaemlékezõs pályát ...
Azonban, a játék iszonyatosan lebutított játékmenete , lövöldözõs mészárlássá satnyítása hétköznapi tucat hentté degradálta.
Ettõl függetlenül, nekem a parkolóházas rész nagyon tetszett.
Jó tanácsként csak támogatni tudom az igyekezeted: szerezd be, és játszd végig kronológiai sorrendben a sorozatot!
Az elsõ 2 rész kicsit furcsán hathat a mai játékok szellemében , a harmadik pedig a hab a tortán.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#13940
ma megvettem 576-ban a Splinter Cell Convictiont. 3000-et megért sztem. Viszont van egy kis bajom. Nem toltam az elõtte levõ részeket. A sztori sztetek az elõzõ részek nélkül is érthetõ lesz, vagy azért inkább azokat szerezzem be elõször?

grebber
#13939
Metro 2033 csak ma 5 Euro + tököm tudja mennyi a szállítás nem tudom hol kell megnézni 😄

Next PC upgrade: 2022

wesker24
#13938
2 ujabb horror klasszikus játékot hozott ma a postás !

Painkiller Universe (Painkiller+Battle Out of Hell+ Overdose)

The Suffering (Suffering 1+Suffering 2 Ties That Bind)

A Suffering 2 nagyon tetszett na abban a játékban nem volt hiány a vérbõl a brutalitásból és az ersözakbõl nem hiába 18+-os !

3x-szor vittem végig ! (Evil Neutral Good ending)

#13937
A kiadó úgy látta, hogy nem fogy eléggé, így megkapták az ukázt, hogy mostantól ennyi... (Ebben a mai világban amúgy is csak egy dolog biztos...)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#13936
Azért szántam idõt az üzenet megírására, mert a CDGalaxis közölte a játék megjelenésének hetén, hogy az akkori 7990-es ár az akció, utána mindenképp 8990-es árat szab neki. S ez így is volt ~1 hónapig (lusta vagyok utánanézni). Most meg már le(kellett?)vitte 5990-re.
Marketingbõl jeles.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13935
Amúgy is rengetegen akik megvették elõrendelték... Gondolom már nem fogy annyira

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#13934
Ez csak akció!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

IMYke2.0.0.0
#13933
Nem sokáig bírta a 8990 Ft-os New Vegas.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

benőmenő
#13932
Nézd meg a MM helyi újságát, mert Nyíregyházán Zalaegerszegen, Szegeden, meg még nemtom hol szintén 1 ezres a dirt 1-2, gothic 3, grid meg hasonlók.
zorrobomber
#13931
Semmi gond. Teljesen tudatosan vettem meg steam-en, nekem ez kényelmesebb, és megéri a plusz párszáz forintot is. 😊 Eddig dolgoztam...így csak most települ 😊

#13930
Pécsen már nincs,de ha csak live kód kell akkor még sok FUEL van.
grebber
#13929
De ha alapból felmegy pestre tesóm akkor még annyi se Ez a pontos genyó meg nemtudom mi 😄

Next PC upgrade: 2022

Tinman
#13928
590 Ft pick pack pont... érdemes pár haverral összeállva rendelni, akkor még ennyi se.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

grebber
#13927
Mert ezres a kiszállítás azért,meg nem tudom hol a bolt.Westendet tudom hol van oda megy majd báttyám elhozná azért kéne tudni van-e.
1000ft-nál nem ér nekem többet az!

Next PC upgrade: 2022

Tinman
#13926
Ezt hívják: JÁTÉKNAK! <#eljen><#worship>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#13925
bocsi telós kép + nagyonszépen szedtem le azta a matricát:S

Tinman
#13924
2 külön forrás.

Az egyik "földim" õ amazonról vette és elküldte a TW 2 RE-t.
A másik akirõl már meséltem, hogy rossz tapasztalatai vannak velünk magyarokkal... tudomásom szerint nem postáz másnak magyarisztánba rajtam kívül.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13923
CD galaxis 990-ért az elsõ és második rész miért nem jó?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

grebber
#13922
Volt mostanság valaki a Media Marktban? Dirt 2 van-e olcsón?

Next PC upgrade: 2022

#13921
Kitõl? Már ha szabad kérdeznem 😊

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Tinman
#13920
Így van! Ritkán veszek súlyos összegekért játékot... nem hiszitek el, de a Gothic 4 CE és a Two Worlds II. RE esetében legalább 7-8 órát fordítottam összesen 1.5 hónap alatt az ügyre, hogy ne érezzen érvágásnak az árat. Sikerült ;-)

morzsisokdarabötös:

Honnan? EBAY! Csakis power sellertõl! Van már pár kedvencem ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13919
Mennyi gametime eddig?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13918
Errõl beszéltem uraim!

Ez egy letölthetõ játék ára kérem!

Sõt! Ez már túl alacsony... úgy fest nem véletlen, hogy eddig kizárólag a Live-ra voltam hajlandó csak pénzt áldozni.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#13917
Talán 3/4 éve volt az elsõ kiadás 990-ért akciózva Galaxisnál... végül MM-ben vettem meg kemény 590 Ft-ért. Csak tipp volt, semmi fika.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

zorrobomber
#13916
Evil Genius 2.5€ steamen bezsákolva(érzem hogy beteg leszek, tényleg)

#13915
Halo Reach, Wii konzol.

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

w77d
#13914
a dec 9 és dec 15 mi lehet???

#13913
Még a virágboltba se mentem le a 3. részért! Viszont annó Skirmishben rongyosra játszottam a 2. részt!!!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

zorrobomber
#13912
Az mekkora game volt, te jó ég. 1vs1 lan partik hada. A harmadik rész kb 5 percig sem kötött le.

#13911
Ez az iron curtain valahogy nekem a red alert 2-bõl ismerõs...<#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

NEOreg3
#13910
rakj be a steam profilodba egy avatar képet

amúgy ha X achievement teljesítése a cél és te már rég megszerezted, akkor automatikusan teljesítettnek veszi (én pl vagy 2 hete már, hogy megnyertem a heavy-tõl az iron curtain-t és megadta)

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

grebber
#13909
Windows Live-on most a Stalker 1 csak 250FT

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - Fillérekért GFWM-en

Azt hogy a mi régionkban is azt nemtudom nem néztem nekem megvan már!

Next PC upgrade: 2022