Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#14158
Gyémánt kiadásban ott van az...
Szembõl, a kanapé támlájának döntve, balról, a 3. sorban a 6. helyen.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#14157
Zó!

Errõl pofáztam... Witcher-t 2x is megvetették a rajongóval.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#14156
<#eljen>

(gridet csak én nem látom?)

Forza.

Daell Drow
#14155
szep <#eljen>
a bioshock 2 durvan kitunik a mezonybol.
w77d
#14154
csináltam egy kis összegzõt a jelenleg itthon levõ gamekbõl...




grebber
#14153
3 a legjobb szerintem!

Next PC upgrade: 2022

IMYke2.0.0.0
#14152
Én megmondtam, ugye megmondtam 😊
A második és harmadik rész is odateszi magát - nekem tetszettek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#14151
örülök hogy nem a convictionnal kezdtem, hanem berendeltem az összes splinter cell részt. Még csak az elsõvel tolom de nagyon fasza 😄 ha nem gondolkozik az ember elõre akkor baj van, pl kb a pálya felére elfogyott a lõszerem amiatt, mert kilövöldöztem lámpákat oszt ost sazrban vagyok pár helyen 😄 ma már sajnos ritka az ilyen játék..

Tinman
#14150
Ezzel az erõvel a Fallout Tactics-om is kidobom, mert sok köze nincs a Fallouthoz.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14149
Üdv!
Pincénkben rendet raktam és megtaláltam pár régebbi játékomat.
Nem tudom mennyire szabad itt hirdetni, de hátha van valami gyûjtõ erre fele akinek kell ez a játék, ugyan is eladásra kínálom:


HappyHunter
#14148
Hogy ez a super meat boy mekkora játék! 😄 érdekes hogy nem idegesít mikor 20adszorra futok neki egy pályának.

Újra kéne játszan a world of goo-t is... Meg a Braidet..

Be happy. :) Running!

Daell Drow
#14147
Nekem eleg ha a 3 nyertes koze kerulok be. XD
5 evig nem vennek jatekot.
grebber
#14146
Én ugyanígy vagyok vele csak a warez verziókkal több mint 200 olyan game van amit végig sem vittem pedig arra várnak mióta!

Next PC upgrade: 2022

HappyHunter
#14145
Énis pont ezen filóztam 😄

Be happy. :) Running!

w77d
#14144
amúgy sztetek mennyi az esélye, hogy az összes steam userbõl bekerülök abba a 20-ba akinek a kívánságlistáját teljesítik? gondolom vagyunk steamen pár millióan XXD

#14143
Nincs valakinek egy eladó, jó állapotban lévõ The Movies c. játéka? (Csakis elsõ kiadás jöhet szóba!)

#14142
Ezzel én is így vagyok 😄

De semmi gond, legalább mindig van mivel játszani 😊 Meg aztán nem sietek én sehová, a magam nyugodt tempójában majdcsak letudom õket ^^ (bár én sem bánnám, ha több idõm lenne játszani...)

#14141
De most érted... hogy nézne ki nekem is a polcom, az összes Gothic ott van, az Arcania meg nem

Mi köze a gagyi Arcania-nak a méltán zseniálisnak mondható Gothic-okhoz? <#nemtudom>

#14140
Na, majd barátnõmet vagy az öccsét ráveszem egy kis coop-ra ^^

Úgyis tervezek beszerezni egy x-box kontrollert a meglévõ Logitech mellé (remélem használható együtt a kettõ).

w77d
#14139
ugye? ha feladnám a real life éltetem többet tudnák játszani... csak ez a verzió nálam nem játszik.. szívesebben vagyok könyékig a p.nában mint hogy gameljek XXD viszont a gameket emg gyûjtöm.. szar egy körforgás ez XXD

Carlos
#14138
gyász

gondold át az életed!

Þór vígi þessi rúnar

w77d
#14137
gyerekek milyen szar már az, hogy csak veszi az ember a játékokat, ott vannak a polcodon és kb a felével nem volt idõm még játszani XXD

pointer4
#14136
Ehh, Alien Breed Tower Assaulton nevelkedtünk 😄
Ahhoz képest sok minden csak sétagalopp 😄
w77d
#14135
nna pár óra splinter cell után: A grafika mai szemmel is tûrhetõ még. A játékélmény egész jó, bár aki a mai gamekhez szokik az könnyen nehéznek találhatja 😄 jófajta ez, örülök hogy elõrõl kezdtem inkább a splinter cell sorozatot....

grebber
#14134
Ez nem jött össze. Lemaradt az Aliens vs Predator játék is!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#14133
Akit érdekel Alpha Protocol a D2D-n most csak 1650ft a játék!

Next PC upgrade: 2022

FrezeR
#14132
Tavaly ilyenkor már akcióztak, most nagy a csend.<#whatever>

grebber
#14131
Star Wars: The Best of PC Collection 8,99Font

* Star Wars: Empire at War
* Star Wars: Knights of the Old Republic
* Star Wars Battlefront
* Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
* Star Wars: Republic Commando
* Star Wars Galaxies 14 Day Trial

Next PC upgrade: 2022

arty
#14130
én már a CT után se bírtam 😄
aztán nekimentem a másodiknak - azt se

Forza.

w77d
#14129
nna megjöttek a splinter cell-ek meg az Arkham Asylum... vágok is neki a splinter cell 1-nek, remélem azért bírható a grafika az idõ ellenére is..

grebber
#14128
Karácsonyi ajándékom letudva. Dirt 2 995Ft-ért! (Báttyámtól)

Next PC upgrade: 2022

#14127
Tudom, utána már rájöttem 😊 Sry

IMYke2.0.0.0
#14126
Star Wars: KoTOR 1 is eladó itt: Hardverapro - ez egy másik eladó, másik játékcsomag.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14125
Áááá, a Youtube videó elõnézete lelõtte a poént, ezért nem szúrom be amit akartam.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14124
Ezt a tanácsot én is köszönöm! <#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#14123
WD-vel nagyon jó tapasztalataink vannak és az ár is kellemes.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#14122
tán kapcsold ki a windowsban, hogy ne kapcsoljon le 😉 ha az megvan, és még mindig lekapcsol (szvsz csak a fejet parkolja max le), akkor samsung saját tool letölt, max performance modba kapcsol

Forza.

Tinman
#14121
Viccelsz?

Külsõ lemezre, ha csak nem esata, nem szabad játékot telepíteni és arról futtatni, mert az USB 2.0 nagyon szûk keresztmetszet.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#14120
De bizonyára lelkes játékos 😊
Társaságban a bénázások amúgy is jó poénfaktorok 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Tinman
#14119
Rossznak mondod én csak idéztem... nem tisztem senkit sem kijavítani.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14118
Amennyit láttam belõle annak alapján egyetértek.
Kieget veszem. :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14117
Párom sajna még n00b, szóval a normal is elég egyelõre :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

lolSL
#14116
azt se amikor az 576-al kartellezve emelgették a starcraft 2 meg a codblackops árakat megjelenés elõtt és után látva a nagy igényeket? 😊 cataclysmmel végre beszopatták õket a kis boltok, máshol 30%-al olcsóbban adták és elpártolt a wow scene, így nekik is lejjebb kellett adni 20%-al.

#14115
Szerintem sem volt annyira rossz. Talán az elsõ egynegyede volt kicsit unalmas, de aztán egészen élvezhetõ volt, tulajdonképpen az orkos résztõl végig. Azt sajnálom csak, hogy sokkal jobb is lehetett volna, ha több életet visznek bele, jobban kidolgozzák az egész rendszert. Például a fegyverkészítésnél -ami szintén nem a legjobban kidolgozott- tetszett, hogy voltak olyan nagyon különleges fegyverek, amit egy másik különlegesen elkészített fegyverbõl plusz ritka összetevõbõl tudtál elkészíteni.
Természetesen nem veszi fel a versenyt egyik Gothickal/Risennel sem, de nálam nem is kellett felvennie, mert esélytelen volt. Ez egy tök különálló játék(-nak sikeredett).
De ez sajnos így alakult, PB már nem csinál Gothic-ot, Warren Spector Deus Ex-et, Richard Garriot meg Ultimát.

Mivel az Arcaniából én is az SE verziót vettem meg, így segített abban, hogy kicsit jobban átérezzem a világot.
Most meg már lehet várni a nemrég bejelentett kiegészítõt! 😄
arty
#14114
remélem hardon nyomjátok! (még ott is tul könnyû, sajnos)

Forza.

#14113
Kivétel erõsíti a szabályt <#kacsint>
Akkor a legtöbbrõl vannak rossz tapasztalatok is.

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

#14112
A cdgalaxisról még nem hallottam rosszat.

#14111
Én egyszer már vásároltam onnan, egy mp4 lejátszót, minden tökéletesen rendben ment. Bár tény, hogy lehet hallani történeteket, de melyik oldalról nem?

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

IMYke2.0.0.0
#14110
Pixmániával - többek között - a garanciális, szállítási, support problémák miatt nem szabad szóba állni.
Az ipon hazai cég. A megrendeléshez képest 2 napon belül a kezedben a cucc.

A 4.000 Ft-os elõny rögvest hátránnyá alakul. Iponnál 2.500 Ft-os szállítási költség is van, cserébe ingyenes a garanciafutár.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14109
Csak azért kérdem, mert ott 4k-val olcsóbb ez a cucc, mint az iponnál! Egyébként adattárolásra kell, telepíteni nem akarok rá!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.