Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tinman
#14258
Várgyá' mesterem! Hát még csak most regeltem STEAM-re!
De mindjárt veszem is a cuccot!

Felírtam 5 (ÖT!) helyre minden megadott adatom. Gondolkodom, hogy a homlokomra is tetováltatom.

Lehetne olyat is kérni, hogy itt a topicban i2k engedélyével a GYILKOS OLCSÓ akciókról szóltok.

L4D2 egyáltalán nem akartam és nem is akarom megvenni dobozos verzában, mert multiban jó, úgy kell azt tolni. Egy ilyen játéknak meg semmi értelme a polcon, ha egyszer a mûködéséhez úgyis 100%-ban net kell.

Amúgy nagyon szívesen csatlakoznánk majd Ratgab!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14257
Tin testvér, illetve minden kedves jelenlévõ friss L4D2 tulaj: Engem nyugodtan vegyetek fel friend listbe és akkor nyomhatjuk coopba! Minõ meglepõ fordulat ott is ratgab a nevem! <#hehe> Tegnap is a 3 helyett csak ketten voltunk úgyhogy kéne még legalább 2 ember!

Egyébként a botok is ügyesek, de azért mégiscsak más ha emberi társ van az ember mellett!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#14256
Nagyon jó!

Köszönöm mindenkinek!

Amúgy jó nagy barmok vagyunk ugye tudjátok? L4D2-be láttam van ilyen four pack téma... még olcsóbban kihozhattuk volna. Ehelyett mindegyikünk külön veszi.

IGEN ÉN IS! Mert szeretnNÉNK(!) multYzni vele :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#14255
A korábbi kép, ratgab bontatlan példányáról:



Szereplõk a képen:
Bal oldal: Assassin's Creed II
Jobb oldal: Dragon Age: Ultimate Edition

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

NEOreg3
#14254

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

robotnyk
#14253
az update óta majdnem mindenhez van, és pár régebbihez is jött frissítés. de az oldalon látszik hogy mihez van.
IMYke2.0.0.0
#14252
70 ojró - <#zavart2><#ijedt>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Totti5
#14251
Nem tudom mennyire naprakész de itt van egy lista Steam Achievements

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14250
69.99 Euro nem sok egy kicsit a Lost Coast-ért? Nemfika, de lehetne az.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14249
Indigo feladatom van a számodra, ha elfogadod!

Van/tudsz-e adni listát azokról a STEAM-es játékokról, melyekben jelen van az achievment rendszer? Vagy mindegyikben van?

Komoly a kérdés, no flame, písz, hármoni, etc.

Párom miatt hajlandó vagyok én is engedni, qrvulni, köpönyeget forgatni, mert kiindulva abból, hogy LIVE rendszer alatt coop-ban mennyire jól elvagyunk és mennyire örül(!), örülök/örülünk egy-egy achinak nekem ez sokat megér.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14248
Vannak ott is jó cuccok, kellemes áron pick-pack ponttal.
Holnap jön is egy adag tõlük.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14247
eddig szerettem a galaxist, de asszem kezdenek elszálni magukkal...

lolSL
#14246
10 990 Ft
Call of Duty Modern Warfare 2

ez is mintha 8 ezer lett volna az elmúlt hónapokban.. BF:BC2 vietnamot is drágábban adják mint az EA store eurós ára, pedig csak egy 20 Ft-os dvd tok egy 1 Ft-os cd kulccsal amivel letöltheted onnan..

#14245
Mindent tartalmaz! Bõvebb infóért kérdezze Moderátorát (IMyke) vagy egyéb tulajdonos fórumlakókat (én példányom idõhiány miatt még mindig bontatlan sajnos)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14244
nna idénre a galaxis nálam kilõve, sokkal olcsóbb az 576 és a steam keveréke...

robotnyk
#14243
nekem már megvan mindkettõ, csak gondoltam hátha mozgat valakit. btw, ultimate tartalmazza a dlcket?
#14242
Az kiszállítva 5000 Ft (ha van a közeledben, akkor csak 4k) viszont 6194 Ft a mostani rossz font árfolyammal is házhoz szállítva a zavvitól az Ultimate Edition!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#14241
dragon age + kieg 4000 ma az 576 webshopban
#14240
Jó net kell hozzá! Nekem is max sávszélen jött, csak nem a leggyorsabb a netem!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

robotnyk
#14239
nem csúcsidõben tud az nagyon gyors lenni, 4-5 mb/secet is elértem már vele
btw, én is megveszem azt hiszem, sõt, egyet havernak is karajcsontra 😊
#14238
1k-ért nem vettem volna coop-os gémet máshol! Mivel a L4D2 Valves, ezért egyértelmû volt, hogy úgyis kell a steam!

Nem steames gémet, meg aminek szép a doboza, azt dobozosba fogom venni pl: fable 3, Witcher 2, Dragon 2 dobozosba lesz meg.

Megmondom õszintén Imy már kíváncsi voltam, hogy miért ez a nagy rajongás ez iránt a program iránt. Felfoghatjuk úgy is, hogy tesztelem a rendszert (1k-t megért). Egy Obliviont, Fallout New Vegas-t nem tudnék digitálisban megvenni, azoknak szilárd verzióban kell ott lenni a szobában!

Amúgy is a steam csak akkor éri meg, ha akcióznak! Teljes árú steam gém baromi drága, arra nekem nincs pénzem (amúgy karácsonyi szezonra tudatosan készültem/készülök a steam szempontjából), coopba nyomható gémek élveznek elõnyt (technikailag nagyon egyszerûen össze sikerült hozni tegnap a coopot és ez jó)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14237
Mostmár autentikusabban fogom szidni a steamet... <#nevetes1>

1k-t megért ez a gém, még ha csak a steam rendszerét tesztelem vele, már akkor is nyertem (legalább lesz rálátásom). 1 dolgot már fel is fedeztem: Ha nem dobozosod van az adott gémbõl, akkor sokáig tart mire leszedi a gémet (persze ez netfüggõ, de nekem 1,3 mb/seccel 1 óráig telepítette).

Ellenben a vásárlás pofon egyszerû, csak a jelszót/azonosítót kell nagyon megjegyezni. Az is jó volt, hogy restart után (nekem nem indul a net otomatice, hanem manuálisan) rögtön kidobja, hogy nem sikerült belépni, akarom-e offline módban indítani a steamet? Minden a legfrissebb és magyar (habár ez utóbbi nekem nem akkora élmény, de 1 plusz pontot érdemel)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

davidka003
#14236
Kaptam levelet a Cdgalaxistól, hogy év végi játéközön van náluk.
Az tök jó csak csomó játék mától drágább mint tegnap volt. Például Dirt 2 és az Operation Flashpoint 2 dupla annyi, mint tegnap.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

IMYke2.0.0.0
#14235
Már látom elõre, hogy a gõzgép nagy rajongója leszel...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14234
Köszönöm! Tegnap már haverral nyomtuk 1,5 órát coopba! Eddig jónak tûnik (az elsõ campaignnal kezdtük, de a benzines résznél mindig meghaltunk... hát igen noob vagyok még én L4d2-ben).

Megnézegettem a steam menürendszerét, eddig jónak tûnik, de majd az idõ a megmondhatója, hogy mennyire válik be számomra.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14233
Ha budapesti vagy akkor nézzél be az Andrássy út 86. szám alatti könyvesboltba (ha nem akkor csak a netes rendelés marad). A Mass Effect könyv hátoldalán találtam ennek a könyvesboltnak a hirdetését. Ott lehet kapni a Tuan kiadó könyveit is 25% kedvezménnyel.

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

grebber
#14232
Ma végigjártam helyi könyvesboltokat.
Volt Warhammer,Starcraft Ghost,Alien de Dragon Age és Mass Effect nem.😞
Még egy hely van ahol elvileg lehet hozatni is,ha mégsen akkor maradt netes rendelés.

Next PC upgrade: 2022

#14231
<#eljen>

Nah, ezt a napot is megértük 😄

#14230
Számomra a Conviction nagy csalódás volt. Nem hozta a szokásos Splinter Cell hangulatot.
HappyHunter
#14229
Splinter Cell 1 nekem is megvan. 10db Sony CD mellé volt csomagolva még nagyonrégen 😄 Soká nem játszottam vele, mert nem bírtam továbbjutni a tréningpálya elsõ szakaszán. xD
De most hogy "nagy lettem" pár hónapja nekivesekedtem és kivittem sûrû káromkodások közepette. 😄

Nagyon-nagyon enyhe Conviction spoiler:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A Conviction pedig egy egészen más kategória. Én ahol csak lehetett, lopakodtam keményen, de van pár olyan hely ahol rá vagy kényszerítve a lövöldére, pedig nagyon nem illik bele a játékba. Nem csak azért mert nehézkes a célzás, hanem mert kicsit illúzióromboló hogy nesztelenül belopakodok az épületbe, ott pedig aztán hatmillió kommandóst kell kivégezned egy géppuskával.
Azért jó pillanatokból is van sûrûn, a kedvencem mikor a vidámparkban a tömegben elvegyülve kellett kiiktatni az öltönyösöket. A filmszerû történetmesélés és a "falravetítõs" stílus is nagyon bejött. Na meg a sztoriról sem szabad megfeledkezni, ami ugyan nem egy Oscar-esélyes történet, de sokkal jobb mint az eddigi száraz politikai összeesküvések. 8/10

Be happy. :) Running!

tototto
#14228
Welcome!
remélem nem fogsz csalódni, l4d2 ennyiért kötelezõ 😊

balee4
#14227
2011. február, nincs is olyan messze, muszáj lesz majd megvenni.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

w77d
#14226
neeem, rendes DVD tokos csak nincs exclusive felirat rajta, amúgy a borító olyan, mint amit oda kicsinyítettek...

balee4
#14225
Szóval a papírdobozos? Az volt az elsõ kiadás. Nekem az van meg.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

#14224
Helyzetjelentés: A mai napon 17:45 perckor megszûntem Steamszûznek lenni és haverok nyomására kemény 3,5 euróért megvásároltam a Left 4 Dead 2-t, éppen most települ!

Mostmár hiteles infóm lesz róla, hogy milyen is a rendszer (Tinman hibájából tanulva már 3 helyre felírtam a jelszót és azonosítót)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14223
srácok nagyon szelektíven olvassátok a fórumot!😊)3x tettem már be ide...
#14222
Kár hogy már mindkettõt megvettem!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Apus
#14221

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

Apus
#14220
Európa kiadó, valamikor jõvõre.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

szabii98
#14219
Nemtudom, való igaz, hogy rég volt már akció.Az 576 ittvan a közelemben, én mégis a galaxist választom, mert már sokszor volt hogy a galaxis olcsóbb.Igaz, hogy most amit rendeltem(Farmer Simulator 2011), rendelhettem volna az 576ból is, mert akkor suli után bemehetnék érte, de így jobb, mert valszeg elõbb jön a játék mint mire hazaérek 😊

szerk.:
Ez viszont érdekes, nem csak az AC I hanem az ACII is vele együtt 4900ért az 576-nál.

I met God. She's black

Smuge
#14218
ELADÓ STALKER Call of Prypiat Limited Edition

Sajnos úgy döntöttem, hogy eladom nemrég megszerzett STALKER Call of Prypiat Limited Edition játékomat , nincs vele idõm foglalkozni. Magyarországon nem kapható, angol változat OST-vel, térképpel,art kártyákkal szalonállapotban (csak a fólia hiányzik róla). 6990 Ft-ért vihetõ akit érdekelne!

Carlos
#14217
köszi

Þór vígi þessi rúnar

w77d
#14216
nem, az csak aznapi...

Carlos
#14215
egyetértek!
Én eddig még nem találtam az 576-nál engem érdeklõs játékot!
Kérdés: ha akciós a játék 576-nál (adventi izé) akkor az csak arra a napra vonatkozik? (tehát másnap már nem vehetem meg az elõzõ napi akciós játékot okosított áron?)

Þór vígi þessi rúnar

w77d
#14214
csak így meg az 576 kenterbe veri õket... mind1 õk tudják...

IMYke2.0.0.0
#14213
Jól fogynak a cuccaik, nem úgy tûnik, hogy csökkenteni akarják a befolyó összegeket...
Pedig egy 40-50%-os árcsökkentés mellett még én is kiszorítanék 3-4 játékra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Daell Drow
#14212
En starcraft, es diablo konyveket vettem meg mind.
w77d
#14211
gyerekek a galaxis tényleg cseszik idén akciózni? rohaggyak meg elszokok tõlük...

#14210
Warcraft, Tiberium wars, Dragon age, Halo - ez még lehet nem jelent meg csak tervezik, Baldur's gate -ennek csak az elsõ része jelent meg nálunk, de nem is baj, mert állítólag nagyon rossz lett.

A Witchert kár hogy nem adták ki, arra kíváncsi lennék.

w77d
#14209
asszem vannak warhammer könyvek pl