Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy a hasonló gondolkodás stimmelt Indigo-val is eleinte elég durván, csak egy dologban nagyon eltérõ a felfogásunk, emiatt arch enemy lettem, pedig ha visszaolvastok õt magát max. akkor torkoltam le személyeskedéssel, amikor már a sokadik sziadlom ért.
Máig nem érti szerintem, hogy a digitális terjesztéssel és a steam-el volt bajom és nem vele, egészen addig amíg durva hangnemet nem vett fel. Ezt továbbra is fenntartom!
El nem tudom képzelni magam, ahogy 10-15-45 euros játékokat vásárolok ott. Inkább a warez... de rongyáleárazott játékokra mindig is vevõ leszek, mert játékos vagyok, nekem a minimum az évi 35 végigjátszott cím, lassú, nyugodt tempóban.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Annak meg még jobban örülnék, ha lenne i2k-nál is normális net és nevetséges árakon vásárolhatna akciós dolgokat, amiket aztán akár az idejárókkal tolhatna.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
De néha néha nem tudok ellenállni a Steam 1-3,5€ közötti ajánlatának (de ez is akkor van, ha dobozosan jóval drágább lenne).
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."
Ígérem Imy ilyen felhívás nem lesz több itt, csak még ezt hagyd meg légyszi!
Elõre is köszönöm!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
(remélem nem túl nagy a kép, ha igen sry)
Viszont a dirt 2-vel akadt problémám, amit a topic neve miatt csak spoilerbe írok:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezért leszedtem a dll-t beraktam a helyére és most már, ha a modify -t választom, akkor felrakja a windows mappábal (LoL) de eliindulni továbbra sem akar. Ötlet? A registry-t is megnéztem, majd úgy is hagytam mert az nekem magas.
Ötletet pm-be, elõre is THX
Egyébként steamhater társak nevében is kösz a szíves fogadtatást<#hehe>#hehe>!
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Elõbb írtam le a fentebbit, mint ahogy elolvastam a te hsz-ed uccsó mondatát! Kísértetiesen ugyanazt gondoljuk...
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Legyetek üdvözölve a Steam világában.<#wink>#wink>
IMYke úgy néz ki magadra maradtál (nehogy sértésnek vedd).<#nevetes1>#nevetes1>
"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."
Steam first impressions, így több, mint 6 év! kihagyás után.
+ piszok gyors lett
+ achik
+ átgondolt, letisztult rendszer
+ abs. user friendly GUI
+ alig eszik több memóriát, mint a Deamon Tools :-D
+ akciók büntetnek
+ tranzakciók mp-ekben mérhetõek, bár ez a bankom felé is plusz pont (Cib)
+ kinézem, megveszem, kifizetem, letöltöm, játszom, nem szarakodok crackekkel, mindez pár perc alatt
- ha szûröm a termékeket, 5 euro alá és csak a games-eket, majd mondjuk a 4. oldalon rábökök egyre, hogy megnézzem, majd visszamegyek a nyíllal vagy a jobb click back-el, újra legelsõ oldalra ugrik ráadásul a games only szûrési feltételt törli. Kényelmetlen, de nagyon.
- 5 euro alatt korrekt dolgok, de felette sokszor hangosan felröhögtem, meg néha alatta is... ezernyi példát mondhatnék, most kapásból legutóbb a Second Sight-on húztam el a szám. Kb. 2 hónapja vettem tecskóba elsõ kiadást kemény 490 Ft-ért... itt 4.5 Euro.
- Steam számomra továbbra is = pofátlan olcsó játékok vételére használt alkalmazás. Kizártnak tartom, hogy 5 Euro felett lesz amivel meg tudnak majd fogni... max. ilyen "four pack jellegû" cucc.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Radasul kezdenek ezek az indie kategoriaju jatekok megfertozni, egyre tobbet veszek beloluk.
Sot en iden ugynez ki nem is veszek a CDG es 576-ban mar semmit.
Ellenben a bankartyamat megtankoltam a steames karacsonyi akciora.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Én még az a motoros vagyok akinek megvolt C64-re EREDETIBEN a Krakout kazettán. AKKOR kb. 1000 Ft-ért vettem, talán a Novotrade forgalmazta idehaza már nem emlékszem.
Ehhez képest most itt van ez:
A Krakouttal kapcsolatban még annyit, hogy nyarakat öltünk bele unokatesómmal.
A Ricochet WAREZ verziójába én személy szerint heteket és k. szégyenlem a pofám, hogy mai napig nem vettem meg eredetiben. Ha jó áron lesz szóljatok.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ránéztem a laptopján futó játékra
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Egy csomóan szidják azokat, akik farmville-hez meg az egyebekhez vesznek pénzt 1-2.000 Ft-ért, de az normális, hogy egy Shatter-ért 600-at csengettek? Micro Transaction mindkettõ. Az ember hamarabb kiad 500 ft-ot egy shatterért vagy egy piros tanksapkáért a traktorra. Szóval kinek mi.
Megnéztem pár képet róla és kábé nekem még a sávszélt se éri meg.
p.s.: Még nem költöttem igazi pénzt Farmville-re. <#idiota>#idiota>
Þór vígi þessi rúnar
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Leálltam mára :-D
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Tiszta Krakout, meg Ricochet csak bigger, better!
2 Euro asszem ugrik elfelé <#banplz>#banplz>
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
STEAM-es topic
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Nem vagyok egy nagy DD fan, nem nézegetem naponta, de vicc árakon jöhetnek dolgok :-)
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Viszont megvan az elsõ Steam vásárlásom:
967 Ft-ot már le is vontak a kártyámról.
Gyilkos összeg... nem tudom mi lesz hó végéig <#idiota>#idiota>
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
És a listában ingyenes kiegnek van említve, a csomag árát látod, csak idétlenül 😄
Max Payne 1 (eredeti) - 850 Ft - 2010/12/14
Soul Reaver 2 (eredeti) - 1 Ft - 2010/12/14
Alone in the Dark (eredeti) - 353 Ft - 2010/12/14
Gabriel Knight 3 (eredeti) - 1 Ft - 2010/12/14 - ez nem 1. kiadás
Desperados (eredeti) - 110 Ft - 2010/12/14
Hitman 2 (eredeti) - 1 Ft - 2010/12/14
Medal of Honor (eredeti) - 750 - 2010/12/14
Haegemonia (eredeti) - 11 Ft - 2010/12/14
Rune (eredeti) - 1 Ft - 2010/12/14
Warcraft (eredeti) - 1138 Ft - 2010/12/14
Az "eredeti" 1. kiadást jelent. A dátum a hirdetés lejárta.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.