Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tinman
#14408
Szia kolléga ;-) <#eljen>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

lolSL
#14407
biosban az AHCI mode-ot állítsd át, és máris látja az xp telepítõ is (ezt csak akkor csináld ha már a mostani rendszered nem akarod használni),
vagy integráld a sata vezérlõd drivereit a telepítõjébe pl nLite-tal

Tinman
#14406
Ezt megint nem értem. Miért nem ismeri fel a lemezed?

Nekem XP-m kifizetett, legál cucc.. Win7 akció jó volna :-/

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14405
én sajna XP-t felrakni már nem tudok, mert nem ismeri fel egyik merevlemezem sem. De nem bánom, a Vista nekem bejött és még jó sokáig jó is lesz. Na meg mellékesen teljesen eredeti kifizetett 64bites....

#14404
Eddig win7-tõl kategórikusan elzárkóztam...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#14403
Ezt az XP, Win7 kérdést nem értem.

Egyik partíción XP a másikon Win7. Mi a gond?
Több, mint 1 éve így van a masinám.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

arty
#14402
NFS HP (22font, konzolra)

Forza.

IMYke2.0.0.0
#14401
<#vigyor2><#nevetes1>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#14400
én azt szeretném, ha DOSon is menne még minden, hogy képzelik ezt, hogy upgradeljek. ^^
zorrobomber
#14399
szóismétlésért adtam magamnak egy fekete pontot

zorrobomber
#14398
Én nem vennék mérget arra a Microsoft kézre. Miért? Pl. így XP-n nem kellett tesztelni. Ugyanannyi erõforrást elvenne mint a Win7-es tesztelés, eladásban pedig nem biztos hogy meglátszik, akkor miért ne csinálnák? Amúgy épp most hétvégén vettem elõ a JC2-t és ennyi pénzt simán megér. Sõt. Egy dolog bosszantó a játékban, mégpedig az hogy a zseniális játéktér ordít, hogy töltsék tovább tartalommal, lehetõségekkel, de ugye a DLC-k kimerülnek a kapsz egy új pisztolyt jellegû dolgokban. Amúgy zseniális és nem együltõ helyben végigvivõs, hanem rengetegszer betöltöm és egyszerûek csak hagyom magam sodorni az árral, szinte alig haladok a sztoriban. Sokszor csak felszedek egy repülõt, repülgetek a hidak alatt. Meglátok egy hatalmas felhõkarcolót, ok, oda fel kell menni és legurani 😄

lolSL
#14397
Windows 7 64 bit34.18%+0.81%
Windows XP 32 bit 25.49% -1.06%
Windows Vista 32 bit 13.62% -0.03%
Windows 7 11.34% -0.47%
Windows Vista 64 bit 9.43% +0.75%
MacOS 10.6.4 64 bit 2.42% -0.50%
MacOS 10.6.5 64 bit 0.95% +0.95%
MacOS 10.6.3 64 bit 0.84% -0.38%
Windows XP 64 bit 0.80% +0.03%
MacOS 10.5.8 64 bit 0.50% -0.09%
Windows 2003 64 bit 0.31% +0.03%
Other 0.11% -0.05%


már kisebbség az XP a gamerek gépein

w77d
#14396
törõdj bele hogy egyre több lesz a dx10 és dx11 only program, elõbb utóbb váltani kell, vagy nem játszol új játékokat...

#14395
Így van! De nem ez lesz az elsõ és az utolsó ilyen program!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

tototto
#14394
jah, JC2-t én is venném, mert jókat hallottam róla, de az XPmbõl nem engedek, nem is értem hogy adhatnak ki egy játékot ugy hogy nincs XP támogatás, aztán lehet sírni nincs eladás, persze a kérdés költõi tudom a microsoft keze van benne..

w77d
#14393
nna most telefonáltak 576-ból hogy holnap küldik a dragon age-et+ a kieget. házhozszállítással együtt 4000ft-ért nem rosz.

robotnyk
#14392
azóta csak hetente benézek és kitörlöm ami ott van, mert a karbantartónál hiába van az ideiglenes fileok törlése beállítva, valamiért ezt nem törli.
IMYke2.0.0.0
#14391
Sikerült megrémisztened...
Beszerzek valami alapos leírást, karbantartó programokat és kordában tartom ezt a szörnyeteget.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#14390
folyamatos lemezkarbantartás mellett múltkor 22 gbot töröltem a \windows\temp könyvtárból <#wilting>
artschi
#14389
nemtom, valószínûleg az lehet, de ez csak tipp...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

IMYke2.0.0.0
#14388
Van beállítás menedzser, igen, de ez létezik az XP-ben is.
A Win7 sem birizgál mást, mint a rendszer meghajtót - csak nem szabad elfelejtened, hogy a telepítéskor létrehoz magának egy 100 MB-os partíciót, amire dolgozik telepítéskor.
S a legfontosabb: a Windows 7 nem érzi túl jól magát kis helyen. Itt-ott brutális adatokat is olvastam, de az biztos, hogy a korábbi XP-s partícióm leformázott 35 GB-jára nem volt hajlandó települni. Fogalmam sincs miért.
Amikor az új HDD-n elkészített, szûz 50 GB-os partíciót bemutattam neki, hajlandó volt elfoglalni a helyét.

A telepítés után elsõ dolgod legyen a hibernációt kikapcsolni. Energiaellátás alatt megtalálod.
Én eddig ráhagytam a pagefile kezelését, nem is érzem szükségét, hogy maceráljam, de lehet, hogy késõbb korlátozom neki.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14387
Oké! Tárgytalan! Már elolvastam, hogy ugyanúgy zajlik a dolog!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wesker24
#14386
A másik meghajtó ugyanugy marad tovább ahhoz nem nyul hozzá !

Csakis a rendszer particiohoz nyul !
#14385
Mert most olvasgattam és valami windows easy transfert emlegetnek (feltételezem ez csak a programok beállításait viszi át...)

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14384
Úgyan úgy van a Win 7 feltelepítésekor, mint xp telepítésekor, hogy csak a rendszer particiót birizgálja (nálam a rendszer a c-n van, a játékok a d-n, eddig ha újra lett rakva a rendszer, akkor a D-n nem változott semmi))a Win 7 és minden más érintetlen marad?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14383
lázadó korszakodba léptél na XXD

IMYke2.0.0.0
#14382
XP SP3-ról váltottam - HDD-kényszer miatt, az újabb, Green-típusok ugyanis már az Advanced Format Technology-t csak Windows 7-el használják - és bár szó szerint még nem laktam be nagyon .

Azt elmondhatom, hogy kényelmes is, meg nem is a használata <50:50>.
Kényelmes, mert olyan funkciókat ad, amiket XP-ben hiányoltam.
Nem kényelmes, mert még szokatlan 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

wedge31
#14381
Nekem ugyan ennyi a ramom plusz a vga ram és hasit mint atom, egy probát mindenképp megér.

De szerintem ha kiprobálod a Metro 2033-at dx11-ben vagy a borderlands-ot 3d-ben nem fogsz visszaálni xp-re.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#14380
Hiába no, mostanában újító hangulatban vagyok! <#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14379
Nagyon ajánlgatják sokan, úgyhogy lehet ebbe is (lásd.: steam) belevágok!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14378
Tehát aztatat mondod, hogy ha most a 3gb rammal 1gb-s videókártyával rendelkezõ gépemre szépen felrakok 1 win 7-et (tegyük fel 32 bit)a jelenlegi xp helyett, akkor nem fogok lassulást tapasztalni (mivel úgyis csak 3gb-ot látna a rendszer, hiába lenne 4gb-m, abból csak 250 mb adódna hozzá a látóköréhez...)játékok közben? (Bocs a noob kérdésért, de ez irányban nem sok tapasztalatom van).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

wedge31
#14377
A win7-nek böven elég a 3GB rammod meg plusz gondolom ott a VGA ram is.

Ha 32-est teszel fel egyébként se tud többet kihasználni, én a 3D meg a DX10-11 miatt álltam át és nekem nagyon bejött eddig.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

IMYke2.0.0.0
#14376
Win 7, 32 bit - 4 GB a gépben, és csak 3.25 GB-ot lát, és ennek is több mint 80%-a kihasználatlan rendszerhasználatkor.
A 4 GB kihasználásához 64 bit kell.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

wesker24
#14375
Na ez az jelenleg nekem 4 Giga ram van a gépben amivel az XP vigan elvan ugyis csak 3,5-et lát !

Win7-re meg nem látom értelmét átállni csak egy játék miatt csak azért is mert az XP Sp3 megvan eredetiben !
#14374
No ez ám az én nagy próblémám is! Na meg, ha átállok win7-re, akkor kéne még 1 gb ram legalább (jelenleg xp-nek bõven sok a 3gb ram, de win 7-nek már nem ártana a 4)!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Gurren
#14373
a @nothch a minecraft-es notch?

w77d
#14372
a just cause 2 baromi jó. én naponta õrültködök vele, mindig találok valamit benne amit eddig nem vettem észre 😄

wesker24
#14371
Just Cause 1-el játszottam de féluton abbahagytam rohhatul dögunalmas az egész !

Just Cause 2 meg lehet akármilyen jó játék az már nálam eleve kiesett !
Mivel nincs XP Support ezért nálam felejtõs egy játék miat nem fogok Op rendszert cserélni/felrakni !
#14370
Just Cause, illetve Just Cause 2-rõl mi a véleményetek?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14369
Vannak benne unlockolható lószarok...:-D

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Tinman
#14368
Pókember játékot csak 1000 Ft alatt... mert 1x okésak, de újrajátszhatósági faktor zéró, nulla.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14367
Marvel és Spiderman rajongók Figyelem a következõ produktum számotokra kötelezõ darab! Én végigjátszottam és majdnem egy szint a batman Arkham asylummal, illetve a legújabb Wolverine játékkal!

Spiderman Shattered Dimensions

Ezt az árat ugyan drágállom, de késõbb olcsóbban meg lesz véve biza!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

artschi
#14366
jaja, elég durva. Asszem én is beáldozok vmennyi pénzt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

#14365
Jobb oldalt az eddig top vásárlók! Nem semmi árakon vették ezeket!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

artschi
#14364

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

lolSL
#14363
lehet hogy az angol bankok már úgy adják ki
hívd fel a bankod 0/24 vonalát és kérdezd meg hogy lehet-e neten használni

#14362
Ezt megtapasztaltam már sajnos, amikor több oldalon is sikertelenül kerestem a Maestro-t a lehetséges kártyák között. <#szomoru1> Azonban a Zavvi-n ott van a válaszható kártyák közül, szóval biztos van valami módja annak, h azzal vegyek játékot. <#smile>
lolSL
#14361
maestro nem nagyon használható online, visa electron is csak elvétve, rendes mastercard vagy visa kell.

#14360
Vásárolt már vki Maestro-val a Zavvi-ról? Olyan dolgokat kér, ami nincs is rajta a kártyámon. Pl: Issue Number. Állítólag csak a Switch, Maestro, Delta a kártyákon szerepel ilyen, mégpedig jobb alsó sarkában kéne lennie, de ott nincs semmi olyan. A másik problémám az a Security Code. Annak pedig a hátulján kéne az aláírásnál lennie, de nincs ott. Pár helyen körbenéztem a neten és állítólag a Maestro-nak nincs ilyen Security Code-ja, de mivel csillagos a mezõ, kötelezõ kitölteni. Persze ha 0000-át írok be, akkor azt nem fogadja el. <#zavart2>
pointer4
#14359
Ne installálj, F6.