Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

davidka003
#14508

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

Totti5
#14507
Mind a kettõ lesz mind a két platformra. A figurás a CE, a kontrollers az meg az áltimét😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

IMYke2.0.0.0
#14506
Grammar Naci mode on:

EGYENLÕRE = pl. egyenlõ, egyforma darabokra feldarabol egy almát
EGYELÕRE = idõhatározó - átmeneti idõre, nem véglegesen, mert késõbb más lesz

No offense. Csak jó, ha helyesen használod.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14505

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

Tinman
#14504
Spectraball 3.49 Euro Steamen, blokkolom.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#14503
akkorisdrága😊 ingyen volt szóval nem gond, csak ez a pontozás pont erre jó, hogy ott nyúlja le az embert ahol tudja és így szépet kasználnak mellékesen...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14502
Már megint másképp számolunk és gondolkodunk.

Ha vesz az ember pontot, akkor ezt érdemes:

XBOX Live 4200 MS Pont Code (csak EU/UK,Magyar reghez!!) 10200,-

Azért, mert valóban 800 MS pont 3100 Ft, ha nem használjuk a fejünket!

800 MS pont, ha 3100 Ft ---> 3,875 Ft-ba kerül így 1 MS pont.
4200 MS pont, ha 10.200 Ft ---> 2,428 FT kerül így 1 MS pont.

Tehát a 4200-as kód vásárlása esetén ez a játék 2.428 Ft x 800 MS pont vagyis 1942,4 Ft egészen pontosan.

Míg a te esetedben 3.100 Ft-ba kerül ugyan az a játék, amit megvehettél volna 1157,6 FT-al OLCSÓBBAN!

Csúnya dolog a matek, de igazságos ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Totti5
#14501
800 pont 3k... ne mondok inkább semmit, met ingyen volt és mert nagyon jó játék, de menjen a picsába az MS XBLAval.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14500
Live rendszerében: ~2000 Ft

Steam rendszerében: ~1100 Ft

Hát ja... este megrágom még a dolgot. Thx!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

davidka003
#14499
Ha már így rákaptatok a Steamre, ajánlanék egy jó játékot:

The Misadventures of P.B. Winterbottom

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G ☑ Final Fantasy XIII ☑ Lost Odyssey ☑

lolSL
#14498
én is megvenném õket, itt fájnak a csontjaim hogy kellenek mert legfeljebb késõbb jobb gépen végigtolom majd õket (xboxon már játszottam velük, PC-n csak max grafikával érdekelne), de tartalékolni kell hátha karácsonykor vmi még jobb akció lesz 😄

Bence94
#14497
úgy megvenném a just cause 2-t meg a metrot DE jc 2 új windows+min dx10 vga oké is lenne a windows de kari nem.metro pedig szintén vga...már nagyon kellene egyet vennem...

Más:Tudtok olyan helyet ahol még lehet kapni mass effect 2 pc ce-t ? Lehetõleg angolt...Ja igen az angol verziót lehet magyarítani ?

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Tinman
#14496
Elõrendeltem Witcher 2 Collectors-t... más valaki is ennyire elmegyenge volt mint én?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14495
késik a Deus EX😞(((
http://www.gamestar.hu/csuszik-a-deus-ex-human-revolution-megjelenese.html
#14494
Gondolkodtam rajta, hogy ránézek. Gyakorlatilag az inkább egy puzzle/platform game enemykkel!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14493
Lesz ott még több is! Karácsony elõtt (20-án) lemegy ez a kincskeresõs hülyeség, na én utána várom a nagy akciókat, karácson táján és 2 ünnep között!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Totti5
#14492
Mondtam tegnap hogy meg fogod kapni mára😊) Jó, sikeresebb játékot!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14491
Látom jó xar kritikákat kapott... na akkor majd 900-é' :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14490
Tolta valaki itt a THE BALL címû puzzle-fps cuccot?
Eléggé bekattintott nálam egy + kapcsolót...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14489
Mass Effect 2 is akció-lövölde :-DDDD (Elnézést azoktól, akik RPG-ként tekintenek rá... azoknak ajánlok egy Ultima-t vagy egy Baldur's Gate-et.)

Robotnyk AC2 ötlete már barátibb felállás <#nyes>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

IMYke2.0.0.0
#14488
Én most a Hot Pursuit 2010-est nyüstölöm - sokszor lever vele a víz, pedig nem vagyok kezdõ. Cheater gépi ellenfelek, lehetetlen körülmények, elérhetetlen idõhatárok, kifejezetten idegesítõ... és mégis csak ez az egy játék van az új rendszeren 😊

A Win7 miatt majd kipróbálom a Just Cause 2-t, ha már annyit emlegettétek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14487
Akkor pakoljad fel izibe a Mass Effect 1-2-õt, és melléjük a valami 10 perces lövöldét - ha megunod az egyiket, jöhet a másik 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

w77d
#14486
nna akkor pár játékra visszamenõleg sorrendben: Saboteur, Kane&Lynch 1, Resident Evil 4, Metro 2033. Elkezdtem a Splinter Cell 1-et de egy kicsit jegelem, valahogy most nem kívánom azt, máskor meg megõrülök a stílusért 😄

IMYke2.0.0.0
#14485
Azt lenne jó tudni, hogy milyen játékokat játszottál eddig végig 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#14484
mass effect 2 jó, azt mindenképp ajánlom, vagy az assassins creed 2t, ha még az is kimaradt eddig ^^
w77d
#14483
igazad lehet... mondjuk egy Metro 2033 után te mit ajánlanál? a Mass Effect 2 nem jönne ki jól? vagy kezdjek inkiább valami stratégiát?

Tinman
#14482
Nem jó az!

Hiába AAAA+++ egy gém, ha elõtte is hasonló stílust toltál, lehet, hogy izzadságszaggal tolnád a cuccot.

jRPG-t én a 110+ órás Lost Odyssey után nem nagyon szeretnék mostanába látni, pedig lassan fél éve...

Fallout 3 után tuti, hogy nem állok neki a New Vegas-nak, etc.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14481
gyerekek eldöntöttem valami random kiválasztó programot fogok használni, ha egy gamet gefejeztem és gondolkodok emlyiket kezdjem el. Itt van kismmillió game a polcon és tegnap este is a gamelésre szánt idõt elgondolkodtam hogy melyiket is kéne kezdeni.... ez meg kidobja a nevet oszt jóvan XXXD

Tinman
#14480
:-DDDDD



Azért mert kicsit szopós a szája, attól még lehet, hogy úri hölgy <#idiota>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#14479
ez a játék lesz az osztály kurvája 😄
Tinman
#14478
Jujj... akkor azt kihagyom :-/

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14477
Ha végigtoltad p.ü.

Thx elõre is :-D

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Gurren
#14476
mindhárom az a fehérdobozosnemtudommilyen kiadás, ami nem olyan csúnya mint pl. az ezt vedd meg.

robotnyk
#14475


Thx 4 Totti, használt, zsír állapotban ^^

ps: worst photo EVAR
davidka003
#14474
Legjobb választás tutira veszem.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

w77d
#14473
egy dobozba van a három game besuhasztva....

Tinman
#14472
Just Cause 1 milyen kiadás?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Gurren
#14471
tegnap 990-ér láttam Just Cause 1-et, Worms 4 Mayhem-et meg Tomb Raider Legend-et együtt a miskolci MM-ban. engem egyik játék se érdekel ezek közül igazán, de lehet, hogy valakit igen.

w77d
#14470
még 2 akció biztos lesz...

grebber
#14469
Remélem év végéig még lesz a STEAM-nek ilyen 5-7 eurós fain kínálata ami esetleg engem is érdekelne!

Next PC upgrade: 2022

w77d
#14468
jah egy hete én is ott vettem emg ennyiért 😊

#14467
Nem tudom van-e itt helye, de azért megírom, hogy a Call of Juarez: Bound in Blood (más néven Call of Juarez 2) 2990-ért kapható a Médiamarktban. Aki a singleplayert már végigtolta esetleg egy kölcsön verzióval (mint én) annak is megéri az online játék miatt!

davidka003
#14466

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

w77d
#14465
nna megjött a dragon age+kieg. volt benne egy specko Mass Effect 2 páncél kód 😊 most már lassan elkezdem a ME2 CE-met, túl soká pihent a polcon és már van elég extra tartalmam hozzá 😄

Tinman
#14464
Nem veszek Chip, se semmilyen magazint, de mintha a postástnál a Chip mellékleteként láttam volna a

MASS EFFECT I.-et, rendes tokos verzióban

ha lenne még olyan humanoid, akinek nincs meg, akkor szvsz nem rossz biznic.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14463
túl komolyan akarod venni amit nem kéne 😊

zorrobomber
#14462
Akkor tényleg hagyd, mert én már olyan kampózási technikákat fejlesztettem ki hogy csak néznél. Még nem is láttam konkrétan errõl a technikáról neten videót, úgyhogy lehet este csinálok egyet 😄

#14461
Úgy beszélek most, hogy csak videóról láttam, tehát nem próbáltam a játékot!

Kicsit hiteltelen számomra, a valóságtól elrugaszkodó dolog, hogy bármihez "csatlakoztathatod magad" (oké hajóról lehúzod a csávókát az oké), de a földre lövöd a kampót és a levegõbõl lehúzod magad, kocsira lövöd és odaugrassz (ebbõl adódóan nekem a wheelman féle kocsin ugrálós baromkodás sem jött be).

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14460
a pókember style nekem kimondottan tetszik 😄 amúgy ez tipikusan olyan játék amit nem szabad komolyan venni, csak szórakozni...

zorrobomber
#14459
mi a probléma a kampózással?