Eredeti játékaink klub
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.
Bust A Move 4
"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."
Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.
Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.
ilyen típusú játékot keresek, de nem webes, flashes, hanem rendes program, valaki nem emlékszik a címére?
Next PC upgrade: 2022
Akkor nekem biztosan lesz 10-12. Szeretek nézelõdni... 😊
Super Meat Boy Discounted, Price: 800 Savings: 33 per cent
Comic Jumper, Discounted Price: 800 Savings: 33 per cent
Toy Soldiers, Discounted Price: 800 Savings: 33 per cent
Banjo Tooie, Discounted Price: 600 Savings: 50 per cent
Castle Crashers, Discounted Price: 600 Savings: 50 per cent
The UnderGarden, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Risk Factions, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Afterburner Climax, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Borderland's Claptrap New Revolution, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Carcassonne Discounted, Price: 400 Savings: 50 per cent
Necrojoe-nak köszi!
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Nem utolsó sorban (bár nem is elsõdleges szempont), ha teljesítem a hozzá kapcsolódó feladatot, meglesz a 9. kincsesládám. Úgy néz ki mégiscsak összegyûlik a 10. Csak el ne felejtsünk 20-án bejelentkezni, mert csak akkor indulunk a sorsoláson!
Amugy nálam asszem 4-5 nap volt mire kijátszottam !
Sajnos ez a játék is az a kategória, amit piszkosul sajnálni fogok, hogy egyszer véget ér...
Mindegy, van helyette Star Wars elsõ és második trilógia boxset, meg barátnõmnek Karácsonyi ének 😄
Egyszeri ökörködésnek elmegy, de semmi keresnivalója a Steam-es fiókomban.
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
[merlinw.org]
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.
Csiszolatlan gyémánt a játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.
Nekem egyébként nem volt gondom a sebességgel, talán néhány nagyobb pályarészen lassult be egy kicsit, alig észrevehetõen.
Mindenképpen az év egyik legjobb játéka, kellemes meglepetés, mert igazából a megjelenés elõtt pár héttel olvastam róla elõször, az infók alapján fel is csigázott, de a videók alapján nem tûnt nagy számnak. Aztán kipróbáltam a demót és csak ámultam, hogy micsoda hangulatos és élvezetes játékot dobott össze a Ninja Theory csapata. Aztán pár demó végigjátszás után meg is vettem a játék gyûjtõi kiadását, de nem bántam meg. Végig baromi jó játék, a 2 fõszereplõvel könnyen azonosul az ember, a történet érdekes, a posztapokaliptikus világ kidolgozása az eddigi leghihetõbb és legszebb amit játékban láttam. A grafika sokszor elképesztõ, Unreal 3 engine, de szinte rá sem ismerni, a szereplõk szebben kidolgozottabbak mint az ezen a téren etalon Mass Effect 2-ben (fõleg Trip durva, minden érzelem leolvasható az arcáról, és iszonyú valósághû arca van, bár az igaz, hogy a Heavy Rain, Uncharted 2 szintjét nem éri el), és táj is sokszor lenyûgözõ, a legszebb játékok között van az tuti...
A játékmenet talán túl könnyû, fõleg az ugrálós részek, le sem lehet esni, esetleg azok a részek nehezebbek amik idõre mennek, a robotokkal való harc sem túl nehéz, egy két szívatósabb rész van.
Néhány negatívumot azért megemlítenék: kevésféle ellenség van, a vége fele egy-két pálya túl átlagosra sikeredett, itt a grafika is gyengébb, illetve néha az orbok gyûjtögetésére nagyon kell figyelni, mert sokszor elõfordul hogyha továbbhaladtunk már nem tudunk visszamenni gyûjtögetni.
A játékidõ az éppen elfogadható kategóriába esik, olyan 8-10 óra, ami a stílusban átlagos.
Pro:
- baromi hangulatos posztapokaliptikus világ
- végig élvezetes játékmenet
- figyelni kell társunkra és erõsen egymásra vagyunk utalva
- gyönyörûen kidolgozott változatos helyszínek
- Trip és Monkey
- érdekes történet
- epic jelenetek (menekülés a dog elõl)
- gyönyörû karakterkidolgozás és grafika
- korrekt játékidõ
- fõcímzene
Kontra:
- az ugrálós részek túl könnyûek
- kevésféle ellenségtípus
- egy-két gyengébb bossharc
- a fejezet, amiben a dog elkapja Trip-et, túl kevés az idõ megmenteni és közben gyûjtögetni az orbokat
- a befejezés bár nem rossz, de kicsit jobban elmagyarázhatták volna a történetet
- egy-két gyengébb pálya (a végén), itt a grafika is gyengébb
96%
i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord
