Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#14558
<#buck><#vigyor5>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#14557
kikérem magamnak -.-
IMYke2.0.0.0
#14556
Szórod a pénzt 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

robotnyk
#14555


<#zavart1>
robotnyk
#14554
bust a move, isten vagy, köszi
Apus
#14553
szerintem ez lehet az, másik neve: Puzzle Bobble.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

#14552
Nekem PS1-en van hasonló játékom.
Bust A Move 4

"Mindenki az emberiséget akarja megváltoztatni, nem önmagát."

zorrobomber
#14551
Zuma?

robotnyk
#14550
az lenne pedig
Apus
#14549
jah emlékszem. 2 ilyen dinószerû arc tekerte az ágyút. nem ugrik be a neve, csak játékteremben toltam még 100 éve.

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

robotnyk
#14548
nem ez, bár amire emlékszem pcn, abban azt hiszem ilyen karakterek álltak alul az "ágyúknál" és volt 2 játékos mód is
Apus
#14547

Xbox360,Gamecube,Sega Megadrive,Sega Master System,Dreamcast,Ps2,NES,DSi,Snes,Atari Lynx,2600,520St,800XL,C16,C64.

robotnyk
#14546
ez most elég off lesz, de hátha valaki tudja a választ

ilyen típusú játékot keresek, de nem webes, flashes, hanem rendes program, valaki nem emlékszik a címére?
Carlos
#14545
A múltkori témához:



<#banplz>

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#14544
gondolom kína vagy india. <#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

grebber
#14543
Külföldrõl honnan lenne a legolcsóbb az AC: Brotherhood collector's edition?

Next PC upgrade: 2022

grebber
#14542
Nem tudom, még külföldön sem látom sehol elõrendelhetõben.

Next PC upgrade: 2022

w77d
#14541
azanyád.... ez nálunk is kapható lesz?

grebber
#14540

Next PC upgrade: 2022

w77d
#14539
ezt a Revenge of the Titans-ot próbáltátok?? komolyan mondom zseniális XD

#14538
Köszi!

Akkor nekem biztosan lesz 10-12. Szeretek nézelõdni... 😊

grebber
#14537
Kb 8-órás volt a Metro.

Next PC upgrade: 2022

Tinman
#14536
Dec 21-tõl dec 31-ig leárazás a Live-on, akit érdekel:

Super Meat Boy Discounted, Price: 800 Savings: 33 per cent
Comic Jumper, Discounted Price: 800 Savings: 33 per cent
Toy Soldiers, Discounted Price: 800 Savings: 33 per cent
Banjo Tooie, Discounted Price: 600 Savings: 50 per cent
Castle Crashers, Discounted Price: 600 Savings: 50 per cent
The UnderGarden, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Risk Factions, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Afterburner Climax, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Borderland's Claptrap New Revolution, Discounted Price: 400 Savings: 50 per cent
Carcassonne Discounted, Price: 400 Savings: 50 per cent

Necrojoe-nak köszi!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14535
Ilyent már régóta szerettem volna. Most már van. <#idiota>

wesker24
#14534
3 van ! Egy Bad ending egy Good Ending és egy Alternative Ending !
#14533
Aha, szóval kétféle befejezés is van! Minimum kétszeri végigjátszás mondjuk így is garantált (legalábbis eddig úgy néz ki).

#14532
Tegnap megvettem én is. Nagyon jó ötlet ez amúgy, bárki bármennyit adhat, és már így is összegyûlt majd' 800000 $-juk... És micsoda játékok vannak a pakkban! Remélem ezeket is be lehet majd regelni Steam alá, ahogy az elsõ pack esetében utólag lehetõvé tették!

#14531
Zombie Driver pedig jó kis cucc, fõleg ennyiért. Én pl inkább ezzel ökörködök ^^ Anno a hülye kameramozgás miatt hagytam az egészet a francba, azóta ezt állítólag javították, meg jött hozzá pár content patch is, úgyhogy ennyiért nem hagyom ki.

Nem utolsó sorban (bár nem is elsõdleges szempont), ha teljesítem a hozzá kapcsolódó feladatot, meglesz a 9. kincsesládám. Úgy néz ki mégiscsak összegyûlik a 10. Csak el ne felejtsünk 20-án bejelentkezni, mert csak akkor indulunk a sorsoláson!

#14530
Igen, kézikönyves-térképes. Szvsz nagyon megéri!

#14529
HP 2010 egy igénytelen, nevetséges hulladék... Én egy órát játszottam vele össz-vissz, és csak azért van még a gépemen, hogy barátnõm öccsének meg tudjam mutatni... Aztán delete, ne is szennyezze a merevlemezemet 😄

wesker24
#14528
Amugy el lehet vele szórakozni nekem nagyon bejött habár a bad endinget kaptam de majd egyszer olyan végigjátszást csinálok amiben kifejezetten majd a good endingre fogok hajtani !

Amugy nálam asszem 4-5 nap volt mire kijátszottam !
#14527
Megkérdezhetem, a Metro 2033 mennyi játékidõt adott?

Sajnos ez a játék is az a kategória, amit piszkosul sajnálni fogok, hogy egyszer véget ér...

#14526
Épp ma jártam MM-ban, de nem láttam Bound in Blood-ot, pedig lehet megvettem volna 😞

Mindegy, van helyette Star Wars elsõ és második trilógia boxset, meg barátnõmnek Karácsonyi ének 😄

#14525
Egyszerûen nem nekem való ez a játék, nem nyerte el a tetszésemet. Pedig imádom a sandbox jellegû cuccokat, de ez túl... túl nagy ökörség... Oké, hogy "móka és kacagás" az egész, legalábbis így kellene felfogni, de nem megy le a torkomon...

Egyszeri ökörködésnek elmegy, de semmi keresnivalója a Steam-es fiókomban.

w77d
#14524
10 eurot megért nekem, most töltöm õket

NEOreg3
#14523
igen

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

w77d
#14522
ez ugyanaz az a teljes Machinarium amit a steamen is lehet venni???

MerlinW
#14521
Ismét 5 szuper indie játék a Humble Bundle jóvoltából, "Pay what you want" jótékonysági keretek között.

[merlinw.org]

w77d
#14520
a mai lófasz..

Bence94
#14519
szintúgy...

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

S2000
#14518
Sziasztok, szeretném magam meglepni végre valahára egy GTA 3-mal, ha innen rendelem, nagy valószínûséggel kapok a szép, kézikönyves-térképes kiadásból? Úgy rémlik, valaki rendelt már innen.

Tinman
#14517
Hát a mai akciók nekem felejtõs kategória...

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14516

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14515
Pedig ügyelek a helyesírásomra 😊

Sosem az er?, mindig a szellem gy?z.

zorrobomber
#14514
Erre én azt szoktam mondani(mondhatni így jegyeztem meg 😊, hogy egyenlõre a sorozatgyilkos fog téged darabolni 😊

Totti5
#14513
Grafika azért elég felemás. Jó választás volt a UE3 motor, mert szép színes és hatalmas területeket lehet vele megjeleníteni és a fények is pont ehhez a játékhoz illenek + a poszt apokaliptikus fémes, lepusztult dolgok is, de nem használták ki. Trip kidolgozásába többet fektettek mint Monkeyéba, ha nem is sokkal de nekem zavaró volt egy kissé. Másik nagy probláma hogy rengeteg a statikus dolog így ha akarsz se tudsz oda, vagy onnan felmászni, ami nagyon zavaró volt. Néha volt popup, ami érdekes, mert nem mindig, de ha volt akkor igen látványos és zavaró, mire rátöltötte a textúrákat már 5 másodperce ment a cinema. A víz... ha már sok helyen van benne ( vagy egyéb folyadék ), akkor lehetett volna víz és nem csak egy statikus textúra, némi csillogással... illúzió romboló volt. A játék elsõ fele érezhetõen szebb és optimalizáltabb volt. FPS pedig az elejétõl kezdve hadilábon állt, igaz nem akadt, de nem volt tükörsima ami késõbb kicsit romlott, pont annyira hogy rontson az élményen.

Csiszolatlan gyémánt a játék.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

soo277
#14512
A figura az atom fasza!!!

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

Tinman
#14511
Na, akkor a 6/10 és a 9.6/10 alapján ez egy 8/10-es cucc, ami jóféle már simán. Thx!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

balee4
#14510
Tinman, ha érdekel itt a kissé elfogultnak tûnõ véleményem az Enslaved-rõl.
Nekem egyébként nem volt gondom a sebességgel, talán néhány nagyobb pályarészen lassult be egy kicsit, alig észrevehetõen.

Enslaved


Mindenképpen az év egyik legjobb játéka, kellemes meglepetés, mert igazából a megjelenés elõtt pár héttel olvastam róla elõször, az infók alapján fel is csigázott, de a videók alapján nem tûnt nagy számnak. Aztán kipróbáltam a demót és csak ámultam, hogy micsoda hangulatos és élvezetes játékot dobott össze a Ninja Theory csapata. Aztán pár demó végigjátszás után meg is vettem a játék gyûjtõi kiadását, de nem bántam meg. Végig baromi jó játék, a 2 fõszereplõvel könnyen azonosul az ember, a történet érdekes, a posztapokaliptikus világ kidolgozása az eddigi leghihetõbb és legszebb amit játékban láttam. A grafika sokszor elképesztõ, Unreal 3 engine, de szinte rá sem ismerni, a szereplõk szebben kidolgozottabbak mint az ezen a téren etalon Mass Effect 2-ben (fõleg Trip durva, minden érzelem leolvasható az arcáról, és iszonyú valósághû arca van, bár az igaz, hogy a Heavy Rain, Uncharted 2 szintjét nem éri el), és táj is sokszor lenyûgözõ, a legszebb játékok között van az tuti...

A játékmenet talán túl könnyû, fõleg az ugrálós részek, le sem lehet esni, esetleg azok a részek nehezebbek amik idõre mennek, a robotokkal való harc sem túl nehéz, egy két szívatósabb rész van.

Néhány negatívumot azért megemlítenék: kevésféle ellenség van, a vége fele egy-két pálya túl átlagosra sikeredett, itt a grafika is gyengébb, illetve néha az orbok gyûjtögetésére nagyon kell figyelni, mert sokszor elõfordul hogyha továbbhaladtunk már nem tudunk visszamenni gyûjtögetni.

A játékidõ az éppen elfogadható kategóriába esik, olyan 8-10 óra, ami a stílusban átlagos.

Pro:
- baromi hangulatos posztapokaliptikus világ
- végig élvezetes játékmenet
- figyelni kell társunkra és erõsen egymásra vagyunk utalva
- gyönyörûen kidolgozott változatos helyszínek
- Trip és Monkey
- érdekes történet
- epic jelenetek (menekülés a dog elõl)
- gyönyörû karakterkidolgozás és grafika
- korrekt játékidõ
- fõcímzene

Kontra:
- az ugrálós részek túl könnyûek
- kevésféle ellenségtípus
- egy-két gyengébb bossharc
- a fejezet, amiben a dog elkapja Trip-et, túl kevés az idõ megmenteni és közben gyûjtögetni az orbokat
- a befejezés bár nem rossz, de kicsit jobban elmagyarázhatták volna a történetet
- egy-két gyengébb pálya (a végén), itt a grafika is gyengébb

96%

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

giorgio81
#14509
Dead Money is Fallout: New Vegas' first DLC -- arriving exclusively on Xbox LIVE on Tuesday, December 21st.

PC-vel megint mi van???

Gigabyte P35-DS3L,Intel C2D E4400, 2x1GB DDRII Kingmax Mars 800MHz, Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB, 320 GB Samsung SATAII, FSP Bluestorm II 400W