Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Tinman
#14708
Köszi Totti az Enslaved-et... nem értem miért kell az országot megkerülnie, hogy eljusson hozzám <#bohoc>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14707
Lejött :-)
Elindítottam...

105 forintért:

- Extreme HD felbontás
- achik
- akár online menti el a játékállásom
- XBOX360 vezetékes controlleremmel perfekt

Lõjetek le! Most!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

MerlinW
#14706
Beruháztam én is egy TitanQ-re, Monkey SE pakkra és egy Winterbottom-ra, mert igaz nem tudom mi az, de sosem szabad 100 forintos játékot a polcon hagyni <#idiota>

Bárcsak szeretném a háborús játékokat, nagyon jó áron van az a BF2 is. A jobbik fajta POP trilógiának is 2,49 darabja😊

[merlinw.org]

Totti5
#14705
Azzal vígasztalom magamat hogy nekem ingyen volt😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14704
P.ü.!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14703
105 Forintomba fájt (látható, hogy 5 percembe telt megvenni)... múltkor vettem egy lekváros fánkot, amibe nem volt lekvár. az 45 forinttal többe volt.

Teszentségesatyaúr....!!! <#wilting>

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

robotnyk
#14702
tavaly is volt ilyen, szóval megerõsítem
Totti5
#14701
Én már nem mondok semmit erre<#szomoru1>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tinman
#14700
Winterbottom 0,39 EUR

Wait... WAT??????????????????????????????

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

tototto
#14699
azért arra figyelj ami nincs napi akcióban ne vedd meg szerintem, mert lehet január 2ig lesz és akkor nagyobb kedvezmény is lehet egy mostani pl 33%os játékra, aztán ha nem lesz nagyobb akcióban még mindig ráérsz késõbb megvenni 😊

w77d
#14698
nna holnap feltöltöm a kártyám és most összeszámoltam, minimum még 12ezer ft-nyi kiadásom lesz 😄 de legalább meg lesz 70-80%-os kedvezménnyel, totálisna kurva jó áron pár régóta várt cím...

w77d
#14697
így van, de holnap még utántöltök és pár kötelezõ jóárasított címet még levadászok 😄

pointer4
#14696
Nagyon felkészületlen voltál 😄
w77d
#14695
úgyszint, lehaltak a szerverek XD na majd holnap megy tovább a vadászat meg a gamelés 😊

w77d
#14694
kb, de jó ha emgvan bármikor kedvem szottyanhat XD

balee4
#14693
The Oddbox

- Oddworld: Abe's Exoddus
- Oddworld: Abe's Oddysee
- Oddworld: Munch's Oddysee
- Oddworld: Stranger's Wrath

Utóbbi 2 az xboxos 3D-s részek, csak most jöttek ki PC-re, achievement támogatással, muszáj volt lecsapnom a pakkra, nagy kedvenceim voltak a régi részek

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

tototto
#14692
nem bírja a steam nekem már leis rohadt 😄

Rage47
#14691
gondolom te sem játszol a játékaidnak a felével sem
wesker24
#14690
Remélem majd jössz Titan Questbe multizni !
w77d
#14689
bammeg lefogyott a kártyáról a cash, holnap tölthetek még fel...

ma ezeket tudtam megvenni, mindegyik nagyon megérte:

OddBoxx 12,49 EUR
CivCity: Rome 0,99 EUR
Commandos Pack 2,99 EUR
Red Faction Guerrilla 4,99 EUR
Portal 2,99 EUR
Titan Quest Gold 2,49 EUR
Amnesia: the dark descent 7,49 EUR
Winterbottom 0,39 EUR
Civilization IV: The Complete Edition 6,24 EUR

pointer4
#14688
Hû ha, most valahogy máshogy néz ki az oldal fogadó képernyõje.
Úgy néz ki az összes akció elérhetõ jan. 2-ig végig.
Ez jó hír a pénztárcának, rossz annak, aki nem találja meg a magának valót 😄
tototto
#14687
APA KEZDÕDIK! 😄

zzeN
#14686
Kösz h szóltál, meg is vettem!<#eljen>

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

artschi
#14685
értem, köszi mindkettõtöknek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

w77d
#14684
így van, viszont a civilization 4 kiegek asszem magukban is mennek ezért szerepelnek külön...

Daell Drow
#14683
A vietnam nem is fog szerepelni, mivel be van epulve az alapjatekba.
w77d
#14682
a kieget mindig a downloadable contents menüpontban találod, ha jobbal ráklikkelsz az alapjátékra...

artschi
#14681
nálam a Battlefield Bad Company 2 és a kieg. megvásárlása után csak az alapjáték szerepel... bár eléggé meghalhatott most a Steam 😄

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

w77d
#14680
fura, a civ 4 complete után a könyvtáramba a civ 4 alap, a civ 4 Beyond the Sword és a warlords kétszer szerepel, de csak mindegyiknél az egyik példánynál van install gomb. A colonization egyszer szerepel..

Daell Drow
#14679
En még csak valaogatok mindig.

Amugy megint van Titan Quest Golt 75% kedvezmenyel (2,49 euro) akinek nicns meg nem erdemes kihagynia.
w77d
#14678
mindenesetze én az elõbb már vettem civ4 complete-et, meg amnesia-t meg Misadventures of P.B Winterbottom-ot mindössze 13 euróért 😊

pointer4
#14677
Keresõ is szarakszik...
w77d
#14676
annyi játékot akcióznak, hogy a specials menü szarakszik...

w77d
#14675
beszarás mik vannak 75-80%-os akción 😄

robotnyk
#14674
más szóval: most sokkal olcsóbb az út az agyvérzéshez
NEOreg3
#14673
super meat boy 3,75 euró, tudtam én, hogy felesleges 14-ért megvenni :3

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

w77d
#14672
nnah most dobnak ki akciókat lássuk..

NEOreg3
#14671
a complete pack-okon belül is a legtöbb játékra 50%-os akció van

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#14670
valami keszul a steamen... raadasul ma jon az oddboxx is, allitolag 50%-os akcioval nyit...

pointer4
#14669
Hát az elõbb láttam ilyen akciós csomagokat, 400-500 € helyett 50-70-ért.
De nehéz lesz olyat találni, akinek minden kell épp belõle, és cserébe nincs meg még belõle semmi.
w77d
#14668
nna nálam most nem jön be a steam store, remélem a nagy akciókat készítik elõ 😄

pointer4
#14667
Ja hogy jaaa 😄
Megvettem, be regeltem, de nem jelent meg a steam listában 😄
Amikor újra akarom, azt írja már megvan.
Lehet egyszerûen csak vak vagyok, bár egyszer már volt, hogy csak fél óra múlva jelent meg, ki-be jelentkezés után.
De lehet csak vak vagyok.
MerlinW
#14666
Mert Humble 2-hõz ma jöttek a Steam/Desura kulcsok😊

[merlinw.org]

w77d
#14665
nna elvileg nemsokára vége a mostani steam akciónak, remélem jönnek a durva leárazások 😊

pointer4
#14664
"Steam és Desura kulcsot is kap mindenki hozzá."

Ezt eddig mér nem mondtad? 😄
MerlinW
#14663
Humble Indie Bundle 2 érdekességek😊

It was impressive when Robert Bowling, creative strategist for Call of Duty studio Infinity Ward, paid $500 for a batch of indie games that only cost $85. Then Notch, maker of Minecraft stepped up, with $2000.

Egyébként 1 millió dollár felett jár a jótékonykodás. Aki szeretne akármennyit (1$-tól 1 milliárdig😊) fizetni 5 szuperjó kis játékért, az még 5 napig megteheti. Steam és Desura kulcsot is kap mindenki hozzá.

[merlinw.org]

Shep
#14662
Hát kétségtelen ,hoyg voltak benne hibák ,de szerintem bõven az élvezhetõségi határon belül maradt. Igénytelen fordítás pl. a Ninja Blade-é.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#14661
en beregeltem ea download managerben, megkaptam a digital deluxe editiont es azon mar volt angol nyelv.

zorrobomber
#14660
Én szoftverhonosítással foglalkozom hivatásszerûen és tudom hogy akaratlanul is mennyi félrefordítás kerül be egy hangsúlyozom szoftver lokalizációba, és azt mondom nektek hogy mindenki jobban jár ha eredeti nyelven játszik 😊 Ráadásul a munka - finoman szólva - sem csak annyi vele hogy valaki lefordítja és kész is.

#14659
Én éppen annyi példát láttam belõle, hogy legfeljebb egy láda sör elfogyasztása után, a fordítás poénjai kedvéért vágjak bele. Szerintem az a fordítás azoknak való, akik nem tudnak angolul, de szeretnének vele játszani, nem pedig azoknak, akik tudnak, csak szívesen játszanak az anyanyelvükön is.

Cserébe a magyar nyelvvel együtt jár a buherálás némelyik DLC-vel, melyek közül nem is tudom, hogy pontosan mennyi kapott honosítást. Legalább ez a probléma ki lesz küszöbölve, legalább mûködni fog mindennel, amiért fizet az ember.