Eredeti játékaink klub

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

balee4
#14958
Oddworld: Munch's Oddysee faktort végre mûködésre bírtam, csak annyi, hogy XP Sp2 kompatibilitásra kell állítani az exet. Zseniális platform game, nem rosszabb mint a korábbi részek. Irányítás mondjuk kicsit furcsa, a kameramozgás nehézkes.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Prince23
#14957
Én még AC2-õt nem vittem végig. de sokallom az árát. ha már ünnepi akciók vannak.

pointer4
#14956
162, de a bénázós indulás napjától számítva 😄
Dobozosból, nincs meg a 10 PC-re 😄
#14955
Ha definiálnom kéne, akkor azt mondanám, hogy "plusz quest", amiért ugyan semmi nem jár, de mégis quest, így egy 100%-ra végigjátszó embernek kötelezõ és nem utolsó sorban segít még mélyebben megismerni és játszani egy játékot!

Talán így megfoghatóbb már ez az achievement rendszer...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14954
Semmire! Csak ad egy kis plusz faktort... el akarod õket érni, gyakorlatilag segíti a minél szélesebb körû végigjátszást! Motivációs faktor!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14953
de mire jók az achik?

#14952
Bully-n még gondolkodom, de annyit azért nem nyújt, hogy megvegyem (ha lenne hozzá achi (nagyon kezdek rákattanni erre az achievement rendszerre),akkor esetleg...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14951
én is így vagyok vele, ezért dobozos gamem jóval több van 😊

#14950
8,22 Euró=kb. 2300 Ft

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

MerlinW
#14949
Nekem Bully lett a 81.😊
AC2 is jó áron van, de év elején végigjátszottam párszor, így nem visz rá a lélek..:/ Pedig nagyszerû játék.

[merlinw.org]

MerlinW
#14948
Mindkét Mafia 2 DLC botrányosan rossz lett, szerintem ne várd😊

[merlinw.org]

balee4
#14947
Nekem 92, pedig a steam nekem huszadrangú dolog a dobozos játékok mellett.

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

Bence94
#14946
"hõskorban" kezdtem és perpill 41 játékom van.

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Tinman
#14945
Az igen! ^^

Még csak 1 hete kezdtem, már 14 cím van :-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14944
spore kollekciót is megvettem, így most pontosan 77 cím szerepel a library fülecske alatt 😄

HappyHunter
#14943
Ma MAJDNEM vetten egy új könyvet, de aztán eszembe jutott hogy vannak ezek a remek akciók 😄
Sajnos ma sem találtam kedvemre valót, azért pedig nem fogok semmit venni mert olcsó. Egy RUSE akciónak mondjuk nagyon örülnék.

Be happy. :) Running!

Bence94
#14942
basszus megint gondolkozom hogy megvegyem-e a jc 2-t és eltegyem egy új vga-ig...
legjobban mafia 2 dlc akciónak örülnék...

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

Tinman
#14941
Grat! Mennyi volt ez a sokaság?

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14940
Just cause 2 + Aerial, Chevalier , Rocco Dlc bezsákolva!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

w77d
#14939
nekem is. szerintem kivétel nélkül mindenki emgkapta, aki minimum 1 dollárt fizetett nekik..

w77d
#14938
van editor része igen. Engem igazság szerint a sok és részletes jármû vonz benne, de elég borsos így pár DLC-vel. Akciósan most a railworks 2-ért és pár DLC-ért fizettem 76eurot...

artschi
#14937
nekem küldték is 😊

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

#14936
Nem ismerem az ilyen jellegû játékokat, de most nézem a Railworks 2-t. Ez tényleg olyan, hogy mindent saját magam építhetek fel benne? <#wow2>

balee4
#14935
Én is megkaptam az elsõ Humble Packot is, nagyon is megérte az az 1 dollár érte. 😄

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, MSI RTX2080 TI 11GB GDDR6 GAMING X TRIO, LG 27GL850-B, Oculus Rift S, PS4 Pro, Nintendo Switch PSN: SandmanDreamLord

w77d
#14934
volt pár nehéz de hla az égnek azért én boldogultam vele... azé csak meg kellett dolgozni azé a felsõfokúért na XXXD

Totti5
#14933
Arra is sor kerül majd!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

davidka003
#14932
Sokan leszólják a Singularity-t de azért jó játék az.

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

#14931
nyelvtani feladatokat nehezen csináltam meg...

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14930
Sandbox iskolában igen! Egyébként szórakoztató!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#14929
Ismét egyetértek!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

arty
#14928
hamár Raven: Singularity-t semmiképp ne hagyd ki! az egy jó fps - a wolf nem 😞

Forza.

Tinman
#14927
Igen... sajnos most már 3.99 Euro.

Tényleg nem önigazolás, mert megvettem vagy valami ki tudja milyen ok miatt dicsérem.

Nekem tényleg nagy pozitív csalódás!

#14924: Ezt nem értem... milyen csomagról írtok?
Nekem ez az egész ügy 3 perc volt. Vagy én nem tudok valamit jól?

Leveleimet még meg sem néztem, mert szépen, világosan mindent kiírt... kaptam Steam kulcsot is a 2 pakkra, be is vannak már tolva Steam alá.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14926
W77D már leírt mindent, de 680 Ft-ért nem érdemes azon gondolkodni, hogy megéri-e.

Abs. MEGÉRI!

Rockstar játék, ne feledd! ;-)

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14925
Elhamarkodott kérdés volt, tárgytalan.

#14924
Most nézem, hogy én is megkaptam az elsõ csomagot is. Ezeket is be lehet vajon regelni Steam-en?

Tinman
#14923
Live:

- Castle Crashers
- Banjoo Tooie


Humblebundle:

- Braid
- Cortex Command
- Machinarium
- Osmos
- Revenge of The titans
- World of Goo
- Aquaria
- Gish
- Lugaru HD
- Penumbra
- Samorost 2

Bully ügyben gratula! Bölcs döntés volt!

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

#14922
Kezdem bánni, hogy nem vettem meg 2 euróért. Mondjuk PC-n nem szoktam ilyesmivel játszani, falbontóval legutóbb mobilon játszottam (a Gameloft-ossal, ez is nagyon ötletes), de amiket mondasz a Shatterrõl, nem hangzik rosszul 😊

Totti5
#14921
Raven FPSekben eddig nem csalódtam. Nyilván sosem várnék Halo minõséget tõlök és régóta közelébe sincsenek az AAA társaiknak, de ettõl még jó, hiánypótoló alkotások a piacon!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

w77d
#14920
a bully kegyetlen jó. Pontosan sandbox egy suliban. Angol tudás elengedhetetlen hozzá, mivel sokszor nyelvtani feladatokat kell megoldani, meg nagyon kell érteni a feladat leírásokat...

giorgio81
#14919
Mesélj! Miket vettél?

Én eddig CivCity:Rome 0.99
Railroad Tycoon II 1.24
Bully 2.5 euro

Gigabyte P35-DS3L,Intel C2D E4400, 2x1GB DDRII Kingmax Mars 800MHz, Sapphire Radeon X1950 Pro 256MB, 320 GB Samsung SATAII, FSP Bluestorm II 400W

Prince23
#14918
Én a Just Cause 2-re csaptam le.

Még gondolkodom a Bullyban?

az mien gamma? sandbox iskolában játszva vagy mi ez? full angol tudás szükséges hozzá?

Totti5
#14917
Pécén nem játszok megvárom amíg XBLAN lesz annyi😊) talán jövõ télen lesz egy ultraburtál akció rá!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#14916
TDUt pont a mai napon kértem kölcsön ismerõstõl, hogy hátha, viszont az xboxos verzió nem lett a legjobb a demo alapján, így eddig kerültem, de mivel idén már ugyse jön meg a Forzám😞 valami ótóka kell az ünnepekre😊

TDU teknóban egészen biztos hogy minden téren alul maradna egy összehasonlításban, max a belsõ nézetbe vinné el az aranyérmert, mert az az NFSben kritikán aluli, még akkor is ha nincs, de be lehet kukcskálni és látni a 2kb-os minõségõ fos jpgt és a szögletes mûszereket, már ha ki van dolgozva szögletesre jó esetben😊

Majd ha toltam bele 5 órát nyilatkozok, addig nincs mirõl.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#14915
Sajnos nem lett jó a Wolfenstein. Végigtoltam ugyan tisztességgel, de ez a folytonos ide-oda mászkálás egyik dimenzióból a másikba nem jött be... Ráadásul a speciális képességekkel rendelkezõ ellenfelek is roppant idegesítõek. A történet is harmatgyenge, és egyáltalán nem éreztem úgy a játék során, hogy ezt nekem folytatnom kellene. Nem mondom, vannak jó pillanatai, amik néhol még idézik is a régi Wolfit, de összességében nagyon messze áll tõle. Önmagában nézve sem nagy durranás, de egynek elmegy.

Tinman
#14914
Gyerökök'... elképesztõ

Ma egészen pontosan 13 darab játékot vásároltam ^^

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

Tinman
#14913
CTRL + ALT + DEL

Folyamatok fül... lõdd ki a steam.exe-t.

Indítsd el újra.

Nekem azonnal jó lett utána minden.

Ne keverd össze a személyiségemet a viselkedésemmel. A személyiségem én vagyok. A viselkedésem meg attól függ, hogy te ki vagy.

w77d
#14912
szerintem is inkább a nevetséges szó illik az egészre.. egy ilyen tipikus 12-16 éveseknek való cucc

#14911
Nem arról van szó, hogy nem teszik. Sõt, NFS-bõl a MW-t és az Undergroundokat szerettem, szeretném ezt is szeretni, de nem tudom, mert hányok tõle...

Egyébként mondok akkor egy jobbat, Test Drive Unlimited, tessék... Kezdj bele, gyerünk! Hasonlítgasd össze poligonszámtól kezdve az effekteken át a pixelekig mindenben! Mi ebben amúgy az "igényes"? Nem mondom, technikailag lehet, hogy ez jelenti a csúcsot (bár fenntartom a jogot, hogy ettõl még nekem nem tetszik... szabad?), de ki nem szarja le, ha amúgy minden másban egy gagyi, nevetséges, debileknek való fos?

w77d
#14910
nna én nem tudok most steamre bejelentkezni :S

Totti5
#14909
Végre sikerült beszerezni ócón!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10