311796
  • Szabi #175352
  • arty
    #175351
    megvan!!



    Imy, gratulálok! Kód megy privibe!
  • Tinman #175350
    Semmi célom nem volt vele, csak az Audi sztároláson mindig jókat tudok vigyorogni.

    Főnököm szerint is k. jó kocsi, de úgy nem telik el negyed év, hogy ne lenne szervizben a gép... de azért jó kocsi :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #175349
    Biztos unod, de én ugye csak 2000 óta játszom... szóval rengeteg (és n+1 felkiáltójel) jó és classic for ever játék kimaradt.
    A 7-est és a 8-ast anno megvettem egy sráctól CD-ken [non legal], és még az 1700-es AMD-n bele is néztem, és rájöttem: murva nehéz ez nekem.

    Nem tudom, hogy bölcsebb lettem-e azóta, de az biztos, hogy okosabb nem - szóval, nem tudom mennyire vagyok FF-kompatibilis :)
  • Sir Quno Jedi
    #175348
    És én nem a levegőbe beszélek, mert minden ingóságom amim csak van tudnám pótolni akármikor, akár mindet, akár többször is. Nem mintha nem lenen minden biztosítva is (minden, több ingatlanban is), így még szükség sem lenne rá, de mivel a biztosítók tudjuk milyen rendibandik és szeretnek szívőzni, így pusztán őrájuk hagytakozni megintcsak butaság lenne. Jó ha fizet a biztosító, de ha NEM, akkor sem esünk ugye kétségbe.

    Persze van aki szeret veszélyesn élni, túlnyújtózkodni a jóóól a takarón és a biztosításokra is sajnálja a dellát. Van az úgy, én megértem... :D
  • Shep
    #175347
    Én nem is rád értettem, csak úgy általánosságban, szerintem rengeteg helyen ki sincsen használva a faltól falig TV, Retek klubhoz, meg teve 2-höz felesleges szerintem.
  • wantonly
    #175346
    Ez most valamiféle humor akar lenni vagy komolyan gondolod?
  • Rapid81
    #175345
    Miért, szerinted a 35 ojróból mennyi a Steamé?

    Én úgy tudom, hogy egy játék árának 70%-a megy a fejlesztőkhöz, ami ugye nem jelenti azt, hogy 30% a Steamé, hanem annyit, hogy a kiadó és a Steam 30%-n osztozik valamilyen mértékben (ha van kiadó ugye).

    Viszont olcsó kulcsból 1000x annyi megy el, mint Steamen a játékból.

    Szóval nem olyan rossz üzlet ez Mr. Puszedlinek.
  • Shep
    #175344
    Ha gond van, arra ott a Provident :)
  • Shep
    #175343
    Most lovagoljál azon a két márkán amit írtam, van ott minden amit akarsz a lényeg ,hogy 10 évesnél régebbi legyen.
  • IMYke2.0.0.0
    #175342
    Na, ez a nem mindegy - a szülői jó példa a legfontosabb az életben.
    Anyám és később a saját lábra állás tanított meg egy fontos igazságra: spórolj, hogy később ne kerülj bajba.
  • Tinman #175341
    AMD.

  • Tinman #175340
    Tényleg, tényleg, tényleg... hamar, hamar meg kell kérdezzem:

    Final Fantasy VII és VIII! Letoltad már őket valamikor?
  • Szabi #175339
    akkor legyen sorszám szerint.. lássuk az egyesnek megvan-e a játék, ha nincs akkor megyünk tovább :DD
  • Tinman #175338
    "továbbra is játszhatok valamivel a konzolok szintje felett valamivel."

    8 évig nyugodt lehetsz a jelenlegi konfigoddal :-D
  • Sir Quno Jedi
    #175337
    HA figyeltél, akkor HÁRMAT. Egyet most, egyet esetlegesen tartalékba és ha minden elvész, akkor bármikor tudsz venni még egyet azonnal, csak úgy, mindenféle különösebb erőfeszítés nélkül. Ha ingóságot úgy vásárolsz, hogy évekig nem fogod tudni pótolni, ha odavész, akkor BUTA VAGY. Tény.
  • IMYke2.0.0.0
    #175336
    Az Origins WRZ próbája óta ott van a kisagyamban, hogy kell az a játék nekem. :)
  • Tinman #175335
    Ez egy nagyon jó téma!

    Ha teszem azt veszek egy kulcsot 5 dolcsiért miközben a Steam-en 35 euro a játék, akkor abból mennyi haszna van a Steam-nek?
  • benőmenő
    #175334
    Nyilván akkor sem étünk volna száraz kenyeren, ha egybe kellnfizetni, így egyszerűen könnyebb, kevésbé érzékelhető kiadás.
    Imy: lekopogom, de a műszaki cikkeink elég jól bírják, így marhára nem tud zavarni, amikor kijön egy sorozatszámmal nagyobb modell. Egy 10+ éves Thomson crt tv lett leváltva, ami mostmár a nagyinál megy tovább. Anyuéknál már lassan 2 éve megy egy okos samu, remélhetőleg sokáig, az egy Akai crt-t váltott, amit még 93-ban vettek az esküvőjük után. Mosógép is egy közel velem egy idős automata hajdu, eddig kb. 3 alkalommal kellett kisebb összegeket a javítására fordítani.
    PC-re is 4 év után költöttem most generációváltásra annyit, hogy vettem bele egy 270X-et és továbbra is játszhatok valamivel a konzolok szintje felett valamivel.
  • Tinman #175333
    Látok benne fantáziát, de ez a DLC agyrém rögtön mínusz 5 pont.

    Amúgy ha már... akkor inkább ajánlom a YS részeket, nem fogsz bennük csalódni, meg karácsony körül mindig le szokták őket akciózni a sárga földig.
  • arty
    #175332
    csúszik a sorsolás...

  • Rapid81
    #175331
    Pedig én azt hittem, hogy a Cryengine miatt harapni fogsz rá.
  • IMYke2.0.0.0
    #175330
    De mondd, hogy nem tűnik fincsinek a játék...
  • IMYke2.0.0.0
    #175329
    Igaz, Gabikának kell a puszedli gyárra, meg a titkos sziget finanszírozására... :()
  • Rapid81
    #175328
    A kulcsokból is van pénze a Szelepnek. Másképp hogyan regelhetnél be bármit rá szerinted? Nem jótékonysági intézmény ez.
  • Tinman #175327
    Meg 53 euronyi DLC hozzá... van ott vagy 30 :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #175326
    Azt gondolom, nem vagy egyedül ezzel - ha problémám adódna, én gyak. másodperceken belül akarnám-de-rohadt-gyorsan, hogy megoldják.
    A 24 óra is sok, de még elviselhetőbb, mint a hetek kérdése és kapok egy STEAM Style semleges kakit a morcos arcomba, hogy "reinstall drivers" stb.
  • Rapid81
    #175325
    Pénteken adtam le egy hibát. Ma reggel jött az email, hogy így, meg úgy, meg amúgy és megoldva.
  • IMYke2.0.0.0
    #175324
    Agarest: Generations of War - 40% - 11,39 euro
  • Tinman #175323
    Nincs rá pénz.

    Vásárol még valaki egyáltalán Steam-ről játékot? :-DDD
  • arty
    #175322
    mer' az ember pénzbe kerül :(
  • Totti5
    #175321
    Én abból indulok ki, hogy az MSnek pl odabökök egy kérdést és chatban válaszol egy ember és 10 perc alatt megoldja nekem bármi bajom van ( ráadásul multkor angol supportal beszélem ). Ez lenne a normális, de még ezt sem várom el. 24 órán belül... azt igen.
  • IMYke2.0.0.0
    #175320
    Értetlen vagyok, tudom, de mi a fenének nem tudják megnövelni a supportos kollégák létszámát?
    ~6 millió állandó online játékos bázisuk van, és merek fogadni, hogy 100 supportos, és az is mind indiai.
  • arty
    #175319
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet h a végén te leszel a hülye, hisz megmentik őket ;)
  • arty
    #175318
    Két hét. Ebből indulj ki :(
  • grebber
    #175317
    MMO fos kell a halálnak!
  • Tinman #175316
  • IMYke2.0.0.0
    #175315
    Műszaki cikket hitelre nagyobb szopóág, mint autót.

    Az autó legalább segít(het)a pénzkeresésben - a műszaki cikkek [és most nem PC-ről, vagy 3D render parkról van szó, ami okos emberrel termeli a zsetont, mint Józsi néni a diósmákost] csak viszik a pénzt [részletek + kamat] és már a megvásárlásukkor megbánod, mert másnap 2-3x jobb cikket látsz itt vagy ott.
  • arty
    #175314
    jól értem, hogy valamit CSAK akkor engedhetek meg magamnak, ha egyből kettőt tudok venni belőle?
  • arty
    #175313
    hát, az sokszor nem áll úgy és mégis ... :(

    az van, h az ember nagyon ritkán marad élete végéig ugyanazon a melohelyen ;)