311797
  • Rapid81
    #175393
    Wattafakk man! Fejlődik a Steam!!!

  • arty
    #175392
    ne is mond - multhéten a moziban ülés közben a bankom letiltotta a bankkártyám miUTÁN* gyanusnak érezték h a netflix** levont 1800forintot ... még jó h a páromnál mindig van pénz ( nálam meg soha, bár nekem a kártya se szokott ottlenni és/vagy le van korlátozva a limitje a netes csalások megelőzésére :D )

    * utána mi értelme letiltani?! :D
    ** sunyi kis garázscég, a gugli se dob ki semmi releváns találatot :D
  • Zóanagyvarázsló
    #175391
    Tényleg, FF-eket hogy ajánlod? Ugye időszerű a kérdés, elvégre nyertem egy 95%-os Septerra Core-t, előtte le kéne tudni a Square Enix középszarjai közül párat. FF VII uyge van már Steamen, FF X és X-2 jön HD-ben, másra egyelőre nincs sok kilátás, ugye én magyar PSN miatt lecsúsztam a pakkról. Talán nem is baj, szerintem nem nekem való ez a stílus, de művelődni kell, és alapvetően nyitott vagyok.
  • Sir Quno Jedi
    #175390
    Az anyagi biztonság relatív dolog ám és mindig csak átmeneti (mint maga az élet). Én is voltam (sokáig) szegény is és éltem eleget napról napra (sőt óráról órára), elhiheted, hogy kissé meguntam, rohadt egy élet és ez nem opció. DE az élet maga egy hullámvasút. Egyszer fent, egyszer lent (többnyire lent). Én azonban nem szálltam el (remélem), hanem óóóvatosan építgetem a bázist. Kerül, amibe kerül. Tudod, defenzív offenzív taktika. Meghúzom magam. Egyik nagybáttyám mondta volt (nem különösebben kedvel :D), hogy képesek kell hogy legyünk az igényeinket a lehetőségeinkhez igazítani. ÉS ez murva nagy igazság vaze!

    Lassan meghalok, nem szeretnék jó nagy adósságokat hagyni a szeretteimre, mint sokan mások...
  • Tinman #175389
    Fura az élet :-(

    Pl. az az ürge, aki megnyerte a 3 milliárdot közölte ugye, hogy senkinek nem nagyon akar adni, némi jótékonykodás lesz, de pl. rendesen visszament melózni!

    Ezer lóval nem bírnának rá, hogy melózak... minek??? Van kb. 15 hobbim aminek élhetnék.
  • DarkSector
    #175388
    Jah az régen lehet hogy előfordult, de vagy off volt vagy nagyobb mint 300kb, a 2 dologt nem ötvöztem mostanában. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #175387
    Lebuktattál, mos' mié'?::????? :)))
  • Shep
    #175386
    Vagy 1 hónapja.
  • Shep
    #175385
    Te még rajtam is túlteszel, én is szeretem a túlbiztosítást de ez már azért kicsit túlzás, ez már legalább legalább 3.0-ás biztonsági tényező. Szerencsére nem vagy statikus, mert ezzel az elgondolással csak atombunkereket terveznél mindenhova :D
  • DarkSector
    #175384
    Thx de várj mikor szurtam be nagy off képet? :D
  • Tinman #175383
    Hanem paint? :-D

  • IMYke2.0.0.0
    #175382
    Az a közel 22,5 millió pont eléggé árulkodó a játékban :)
    A ~80 árm alatt sem hoztam össze ennyit, a két restart ellenére sem. Otthon, nem legálban.
  • IMYke2.0.0.0
    #175381
    OFF képekért inkább DarkSectornak járna a popópacsi... de mivel elfogult vagyok szemben, és Ti is bírjátok a kobakját, nem szóltam neki.
  • Sir Quno Jedi
    #175380
    Konfigom van tartalék itt egy pár, sőt mint már tudjátok VGA is van bele tartalék, meg táp, monitor vagy négy stb. :D Konzolból nem kell tartalék, mivel nem fontos (egymást kiválóan pótolják is), már meg is szabadultam egyiktől (x360), odaajándékoztam keresztlányomnak, ő legalább még játszik vele. :D A konzol fogyóeszköz.

    Fogalmazzunk úgy életszerűen, hogy abból kell FELTÉTLENÜL tartalék, ami fontos, hogy akkor is legyen, ha nincs időd/lehetőséged beszerezni, de tényleg szükség van rá rohadtul. (pl. a PC + alkatrészek). A többi nyilávn opcionális, mert lehet hogy már EGYRE sem lett volna szükséged belőle igazán és talán már meg is bántad hogy megvetted... (vagyok úgy vele néha) :DDD

    Mosógépből sincs kettő most pont itt velem, mert hova a tökömbe tegyem meg kb. leszarom a mosást és akár hétvégén is pótolható a gép simán, meg napokat ráér. De pl. a kocsit, PC-t, fűtést, telefonokat, ruhákat stb. nem tudom nélkülözni egy napra sem (sőt néha órákra sem). ezekra bármikor szükségem lehet meló miatt, betegség miatt, vagy csak úgy.

    Ez olyan mint a készpénz. Sokan soha nem hordanak/tartanak maguknál, úgyis lehet fizetni kártyával felkiáltással. Én szánom őket, őszintén. Számtalanszor kerülhetsz olyan helyzetbe, mikor készpénz kellene, DE AZONNAL. És hát ilyenkor "jó" ötlet csak kártyát tartani, pláne ha ellopták, le van tiltva, benyelte az automata, elvesztetted és zárva a bank (mer az bizony többet van zárva, mint nyitva, én csak tudom). Megszoptad öcsém...
  • DarkSector
    #175379
    A Lego The Hobbit jövő tavasszal érkezik Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita, Wii U és 3DS platformokra.

    :D
  • Rapid81
    #175378
    Weeklong dealeket látja valaki Steamen?
  • Shep
    #175377
    Ott a pont :)
  • arty
    #175376
    bevallom én azt már ellenőriztem :DD
  • IMYke2.0.0.0
    #175375
    Ha személyesen még egyikőtökkel sem találkoztam, azért már mondjuk azt, hogy elég sok mindent tudok rólatok - Sir Quno Jediről például azt, hogy hozzám hasonlóan nem szerencsés csillagzat alatt született, már ami az egészséget illeti.
  • Szabi #175374
    a játékóra számláló mintha bugos lenne, ennél többet multyztam.. és még ott az egyjátékos is :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    megjelenés után meglepően sokan játszottunk vele multyba Magyarok
  • arty
    #175373
    sőt elvileg - nemrég írta, h vannak emberei - alteregók is élnek azokban a házakban és játszanak is a konzol#2 és konzol#3-akkal :DDD

    lehet h a kérdésedre a választ nem is az SQJ#1 írja majd - már ha az eddigieket ő írta.... :DDD
  • Shep
    #175372
    Persze, messziről jött ember ... :D
  • Shep
    #175371
    Én meg azt hittem már rég megvan neki, de akkor warezolt, húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :DDDDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #175370
    Nem Photoshop:



    Sőt, az alapjátékot is arty-tól kaptam.
  • arty
    #175369
    100kbyte, most nézem :D

    (egyébként szvsz most védettségem van - ezen 1 hsz erejéig legalábbis :DD)
  • DarkSector
    #175368
    Ez bundáskenyér. :D
  • Szabi #175367
    lentebb lett írva hogy megkapta ma :D
  • arty
    #175366
    Asszem tényleg nem figyeltem :D (egyébként értem a lényeget - utolso 100 ezerből nem szabad 100 ezres tévét venni, csak ÍGY leírva eléggé FURÁN(!!!) hangzott)
  • Tinman #175365
    Ezen én is meglepődtem, hogy megvan neki, de hát nem tudhassuk :-D
  • Tinman #175364
    Yeah! +1!
  • Tinman #175363
    SQJ-nek anyagi biztonsága vanik, csak egészsége nincs. Esküszöm icike-picikét sem irigylem... sőt :-(
  • Shep
    #175362
    Szeretnénk látni, hogy az accodon az alapjáték :D
  • Sir Quno Jedi
    #175361
    Nana, Impala!
  • Shep
    #175360
    Akkor ezek szerint van otthon még 2 tök ugyanilyen konfigod, meg mindkét konzolból 2-2 ? :)
  • Sir Quno Jedi
    #175359
    Nem hiszem hogy vicces, inkább élettapasztalat. Mondom, van aki szeret veszélyesen élni, én már nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #175358
    Azt a mákos mindenemet!
    Nagyon szépen köszönöm!

    No, most az Ötös Lottó is valamikor és öröm és bódottá :))))
  • Shep
    #175357
    Hát ez jutott eszembe, mert ezt hoztak ismerősék "aprópénzért" szinte szalon állapotban. Én nem sztárolom max a Corvettet meg a Vipert :)
  • Szabi #175356
    Grat Imy, Arty-nak meg mehet a ban mert beszúrt egy bazinagy off képet

    #175353: első körben még a HP-t (Offline és lehetőleg Online is) kiakarom maxolni, utánna jön a RUN, addigra meg hátha lesz jóáras karácsonyi dlc ár is, majd végül Rivals tavasszal negyedáron.. :D
  • Tinman #175355
    Ugh, de sajnálom :-(

    Kegyetlen jó cuccok... FF VII-en konkrétan elsírtam magam anno kölyökként. Akkora hatással volt rám kb., mint a germánokra Adolf bácsi :-D

    Ellenben semmi gond, pótolhatod... ha a PoE megy, az sem fog gondot okozni :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #175354
    Most már biztos. Te nyerted a csilliárdokat. Kétségtelen :))))))))