311797
  • ratgab
    #175433
    Hogyhogy nincs ma weeklong deal Steamen? Tán jön valami nagyobb akció (őszi vásárra tippelek amúgy, mert 27-ére van beharangozva) a héten....
  • Zóanagyvarázsló
    #175432
    Master of Orion széria olcsón (GoG)
  • Zóanagyvarázsló
    #175431
    Én 500 milliót adnék neked! Emlékezz erre, ha pénz áll a házhoz!
  • Zóanagyvarázsló
    #175430
    Pedig én látom magam előtt, hogy a lóttónyereményed másnapján fallen paladin karakterként kezdenél el nyomulni a Baldur's Gate-ben.
  • Micsu
    #175429
    LOL

    inkább sztárold az audit akkor :D
  • Sir Quno Jedi
    #175428
    Így van. Lennének terveid és lennének eszközeid, amikkel meg is tudnád valósítani. Csakhogy törekvéseid VALAKIKNEK mindig gonoszságként fognak hatni, bármit is teszel. Más nézőpont, más perspektíva. Erről szól mai világ. Az emberek NEM fognak szeretni, csak ha megtéveszted és elárulod őket, de azt kapják amit várnak. Ami viszont valójában nem is jó nekik, de ők nem tudják mi jó nekik. Mert BUTÁK. Mind1, ez messzire vezet.

    A világot NEM kell megváltani, ez a lényeg. Köszöni, nem kér belőle.
  • Sir Quno Jedi
    #175427
    Nekem ne adjál, köszi. Velem nem kell jótékonykodni. Megoldom a problémáimat magam erejéből, vagy belehalok. Senkinek sem szeretek az adósa lenni. Ha nem szolgáltam meg, nem is érdemlem.
  • Tinman #175426
    Azért én hiszem azt, hogy tonnányi pénz mellett is tud valaki normális ember lenni. Egyszerűen nem látom okát annak, hogy pl. egy hirtelen jött gazdagság hatására elkezdjek nőket erőszakolni/verni, vagy embereket kínozni, vagy lenézni szegényebb melósokat, rommá törni sportkocsikat etc.

    Miért? Mi értelme lenne. A totális gonoszság UNALMAS! Építeni, megőrizni, létrehozni, alkotni, meg az emberi érzelmek pozitív részeit gyakorolni szórakoztatóbb/jobb, mert van benne kihívás és eléggé változatos is.
  • arty
    #175425
    mert nincs szükséged 3000 millióra, másoknak viszont szükségük van a 1-5-10-15 millára, amit tőled ajándékba kapnának? talán ezért érdemes adni :)

    ha pénzt adok (ismerősnek) nem azért adom, amilyen ember LESZ, hanem amilyen eddig VOLT :) még az összes kollegámnak is adnék 1-1 millát, mert 30-40m se hiányozna 3000-ből: 2960 is pont ugyan arra elég... sőt a fullos osztogatás után maradt 2700 is

    még lehet neked is adnék :D
  • Sir Quno Jedi
    #175424
    Az igazi gazdagság és hatalom (és most akkor nem egy szaros lottónyereményről beszélek) mindeképpen torzítani fogja az értékítéletedet (óhatatlanul), azon egyszerű okból, hogy teljesen más perspektívából fogod látni a világot folyamatosan. Már sosem lehetsz az aki voltál. Ez egy új/másik élet. Egy idő után az eredeti életed csak halovány rossz álomnak fog tűnni csupán, mintha nem is veled történt volna meg.

    Jelenleg is, ahányan annyiféle álláspontot képviselünk fontos kérdésekben is, hiszen máshol élünk, mások a tapasztalataink alapvetően. Egy igazán gazdag ember tapasztalatai annyira különböznek a mieinktől, mintha másik bolygón élne kb. (kicsit így is van számára).
  • DarkSector
    #175423
    Én a PÖCS részére tippeltem, de köszönöm a jóindulatodat. D:
  • Tinman #175422
    "Gazdag"

    Fele: "Gaz"

    ;-)
  • Tinman #175421
    Azé' voltak kivételek a történelem során... hatalommal, pénzzel és mégsem süllyedtek el nyakig a mocsokba.
  • DarkSector
    #175420
    Engem most is sokan leszarnak, akkor már legyek gazdag és gazdagon szaranak le. :D
  • DarkSector
    #175419
    Nincs pénzem, szóval értem mire gondolsz. :D
  • Sir Quno Jedi
    #175418
    Én mindig is meg tudtam magam húzni és már teljesen elzárkóztam az emberiségtől. Mág több pénzzel csak tovább növelném az izolációmat a lehető legmagasabb szintre. Az igazán gazdagokat sem látja senki, sokukról nem is tudnak...
  • Tinman #175417
    Fele már megvan!
  • wantonly
    #175416
    A Humble Bundle lassacskán bedobja 1 dolcsiért a közösbe. :)
  • DarkSector
    #175415
    Én is lennék szívesen gazdag pöcs. :D
  • Sir Quno Jedi
    #175414
    A vagyon és a hatalom mindenkit korrumpál. Óhatatlan. DEHAMÁR, akkor inkább engem korrumpáljon, mint őket vaze... :D
  • DarkSector
    #175413
    :D
  • Tinman #175412
    Bizony!

    Kilóra megveheted a céget, ahol melózol és ehelyett ennyi pénzzel a zsebedben egész nap szolgált játszol? Jó vicc.
  • TBTPumpa
    #175411
    WTF. 1 hete jelent meg és már 40%-os kedvezmény?
    Huhh. Akkor ebből hamar lesz budget verzió.
  • Tinman #175410
    Nézd meg a Steam-es teljes nevem...

    Na akkor most beszélgessünk :-D

    Pl. itt is lenne akinek 100000000%, hogy adnék. Tuti, hogy névtelenül, de adnék!

    "Az emberek primitívek, buták, hálátlanok, gonoszak, bénák, rövidlátóak és önzők. SOHA. SENKIBEN. NEM. BÍZHATSZ."

    De lehetnek bölcsek, műveltek, hálásak, jók, ügyesek, széles látókörrel megáldottak és önfeláldozók is. VAN. RÁ. PÉLDA.

    VAN. AKIBEN. BÍZHATSZ.
  • wantonly
    #175409
    "A nyertes azt is írta, tart attól, hogy a vagyon negatív irányba változtatja meg a személyiségét, de bízik benne, hogy nem így lesz. Pszichológus segítségét nem kérte a hirtelen meggazdagodás feldolgozásához."

    Hehe, ez ilyen tudatos személyiség lehet. Biztos nem aszfaltozik vagy cementes zsákokat cipel egész nap, ha ennyire szereti a munkáját.

    Én hülye lettem volna dolgozni menni, maximum saját magamnak, saját vállalkozásban folytatnám tovább. Gyakorlatilag bármibe belekezdhetnék. De, hogy ennyi pénzzel a zsebemben még a főnök hülyeségeit hallgassam, na azt nem. :D
  • DarkSector
    #175408
    Need for Speed Rivals $29.99 (-40%)

    !!!!! Bár jobban sikerült játékról beszélhetnénk, mint amit mondogattak róla.
  • Tinman #175407
    Próbáljuk ki :-)))
  • Tinman #175406
    Ha nem toltál még 1 részt sem érdemes lenne azé' az alapoktól indulni. Sok a grind bennük az tény, de pl. a 4., 6., 7., 8., 9., X. rész erősen must see. Meg ha belejössz, tolj egy kis Golden Sun-t is, csak, hogy érezd aztán, hogy a Septarre Core micsoda csodálatos mű.
  • Sir Quno Jedi
    #175405
    De miért is adna belőle másoknak?! Amit keresel/örökölsz/jutalmat kapsz cégedtől azt sem adod oda másoknak, nemde?! Az a TIEDÉ. Majd te eldöntöd mire használod fel. Ha már odaatad msáoknak, már nem rendelkezhetsz felette és tutira rosszra használják és még torkon is szarnak. NEM bízhatsz senkiben. Jelesül ha jól akarod lakatni a gyerekeket, akkor veszel nekik kaját és megeteted őket, nem pediglen oaadod ismeretlen szervezeteknek, ahol kézen-közön eltűnik szépen a píz. Vagy viszel kaját a menhelyre a kutyáknak, kifizeted az elmaradt számláikat, bérelsz nekik telephelyet. Esetleg csinálsz egy alapítványt, ami önfentartó és támogatja azokat, akiket szeretnél stb. DE az irányításnak mindig nálad KELL maradnia. Az emberek hálátlanok rohadtul és szarnak a fejedre, ha már a pénzed megszerezték. Jelesül adsz pénzt a koldusnak, meglehet elissza és jól megveri az asszonyt odahaza és hamár akkor a gyerekeket is, ergó semmi jót nem tettél senkivel. Nemszabad. Nem engedheted meg nekik, hogy szabadon felhasználják a javakat, amit nekik szánsz. Az emberek primitívek, buták, hálátlanok, gonoszak, bénák, rövidlátóak és önzők. SOHA. SENKIBEN. NEM. BÍZHATSZ.

    Ha ezeket szem előtt tartod, TALÁN valami hasznosat is tudsz alkotni abból amit rád ruházott a karmád.
  • arty
    #175404
    "K. nem kéne sportkocsi, meg kokó, meg ház Hawaii-on..."

    eleinte.... ;))
  • Tinman #175403
    Nekem ez magas. Miért őrülnék bele abba, hogy végre valahára nyugtom lenne?

    K. nem kéne sportkocsi, meg kokó, meg ház Hawaii-on... ellenben tényleg 15 hobbi várja, hogy kiteljesedjek benne, de se pénz, se pénz, se pénz nincs rá, sőt idő sem a rohadék munka miatt -.-
  • DarkSector
    #175402
    Ja így már más, én most hobby szinten gondoltam ebbe bele. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #175401
    SQJ programozó - és azzal keresi a pénzét, szóval...
  • DarkSector
    #175400
    Igazságok vannak a hsz-odban, de mit kell bebiztosítani a gépeden? :D
  • Tinman #175399
    Nyertél... nem lettem vidámabb :-(

    Amúgy tényleg nagy igazság amit írtál... abs. jogos.
  • arty
    #175398
    mert minél kisebbeket változtatsz, annál tutibb h nem bukod el/nem őrülsz bele/nemleszel egy újgazdag patkány :)
  • IMYke2.0.0.0
    #175397
    Pontosan!!!!
    Felénk járja egy poénos kiszólás: "Dolgozzanak a szegények!"
    Mos, akkor én élnék is vele, ha a 3 milliárdos számlakimutatás tulajdonosa lennék.. :)
  • DarkSector
    #175396
    Jah igen az valóban off volt, de kis kép, és úgy rémlik eltettem spoiler-be, de ha nem akkor elnézést utólag is. :D
  • Tinman #175395
    Csak a vágyaimat festettem meg... FF VII-et tolod éppen :-)

    /na jó, nem az Originen, de most az mellékes
  • IMYke2.0.0.0
    #175394
    Rémlik valami vírusos téma a közelmúltból?
    PErsze, nem lónyergelően nagy képek voltak, de off az rendesen :)