311797
  • wantonly
    #175473
    A wikipedia a barátod. :)

    Button, Button (The Twilight Zone)
  • Rapid81
    #175472
    Kell neki egy kis idő, míg átáll. Nem azonnal történik meg. A fél órája átállított review-k már értékelve is vannak. A legtöbbet az XCOM Enemy Within. :)
  • arty
    #175471
    kattintottam vásárlási előzményekre, h lássam hol vagyok jogosult - erre "hiba történt"

    ez is olyan "jó", mint a steam review funkciója :D
  • arty
    #175470
    mivel ez csak motorhibákról szól, nem - mérhetetlen a döntésed jósága :) majd az idő igazol vagy cáfol ;)
  • DarkSector
    #175469
    Ezt az EA garancia fost 10 olvastam el, mégsem értem!

    Valaki érti?
  • arty
    #175468
    publicra állítottam a rivjum, mégis azt írja h csak barátok láthatják - "működik!!!" :D
  • Zóanagyvarázsló
    #175467
    Sportágtól is függ, van akinek van diplomája már a pályafutása alatt, és a képzett élsportolókat gyakran levadásszák a fejvadászcégek. Nem csupán az arcuk ismert, de az élsporthoz szükséges tulajdonosok számos munkaterületen keresettek. Persze most nem a focistákra gondolok, pláne nem a magyarokra :)
  • Botond #175466
    Asszonynak Hondát vettem magamnak Opelt, akkor ez most döntetlen? :D

    Természetesen újat és hitelre. Igen hitelre, mert ki tudtam volna fizetni mindkettőt, de jobb likvid nek maradni és forgatni a pénzt. Hitelt csak az vegyen fel, akinek nincs rá szüksége.
  • Rapid81
    #175465
    *Epidemic-be!
  • Rapid81
    #175464
    Még mindig van 2 béta beléptetési lehetőségem a Dead Island Riptide-ba.
  • Rapid81
    #175463
    Aki szar játékot csinál, mostantól b*szhatja.

    Steam Reviews Now In Beta
    Leading Entertainment Platform Provides More Ways To Share Experiences

    November 25, 2013 - Valve today announced the beta launch of Steam Reviews, adding more ways Steam users may share their experiences with others and make more informed purchase decisions.

    Users considering a purchase on Steam may now browse reviews from friends and the community, leave comments on reviews, and indicate which reviews they found helpful.

    Once a user has played a game or used a software title on Steam, they are able to write a review of that product and share their experience with everyone on Steam.

    Steam Reviews is an evolution of the Recommendation system that has been a part of Steam since 2010. Over the past few years, Steam users have written over 7 million Recommendations of games and software to their friends. Those Recommendations have been upgraded to Steam Reviews. As such, users may now choose to make their past Recommendations visible as Reviews to everyone on Steam, if they wish, by visiting their list of Reviews and changing the settings accordingly.

    Steam Reviews is currently in open beta, accessible to any Steam user.

    For more information, please visit www.steampowered.com/reviews
  • Botond #175462
    Nálam sosincs kp, ha kell akkor 3 lépésen belül van ATM, ha szar van ott a másik kártya. Egy csomó kamatot buknak akik folyton cashben ülnek, de végülis az ő dolguk. Pl a dohányosokat is irigylem, nekem sosincs annyi pénzem, hogy elégetni is jut. :D
  • DarkSector
    #175461
    hahaha... :)
  • ratgab
    #175460
    Én bejárnék melózni ugyanúgy. Céget nem alapítanék, francnak se kell a felelősség.
  • ratgab
    #175459
    The Old Box....
  • DarkSector
    #175458
    Srácok filmes kérdésem lenne gyors.

    Van ez a 2009-es film, a "A doboz" = "The Box".

    Namármost tudtommal ez egy régi film feldolgozása, emlékszik még valaki melyik a régi film? mi annak a pontos címe, vagy melyik évben volt?
  • Micsu
    #175457
    jó jó néha kell szépíteni is tudod :D
  • arty
    #175456
    "az hogy 0-24ben utazom, kokózok, játszom az nekem nem menne"

    jah, az utazás és játék szerintem is uncsi lenne hosszabb távon, nade ...
  • Shep
    #175455
    Persze, hát erről beszélek.
  • Micsu
    #175454
    mondjuk akiknek jó menedzsereik meg bereketetőik vannak akik tényleg normálisak azok ált jó helyre teszik a pénzüket de hidd el nem saját észből dolgoznak ők ált csak a sporthoz értenek
  • Micsu
    #175453
    tőlem félhetsz is :)
  • Shep
    #175452
    Ahhoz az kevés :)
  • Micsu
    #175451
    igen, egyébként meg kinek mihez van affinitása
    én biztos hogy alkalmazottként már nem dogoznék, alapítanék egy céget (ha nem lenne de már van :D) és azt csinálnám amit tényleg szeretek, valamit kell csinálni egész nap, az hogy 0-24ben utazom, kokózok, játszom az nekem nem menne
  • grebber
    #175450
    Nem kell nekik a pénz van nekik bőven!
  • genndy
    #175449
    Rebesgettek 27-i kezdetű őszi vásárt, könnyen lehet hogy tényleg indul, és amiatt nincs most weeklong.
  • gszp
    #175448
    Senki sem fizetne a Valve-nek, hogy csináljanak Half-Life 3-at?
  • ratgab
    #175447
    Hát játszani nekem is van mivel. Amúgy is Rocksmith az 100 órákra fog lekötni. 10. órát kezdem meg holnap és még mindig totál kezdő vagyok.
  • arty
    #175446
    a maffia egyedül, amitől kissé paráznék :)
  • Shep
    #175445
    Még, hogy a lottó nyertesek de a milliókat kereső sztársportolók pl. NBA, NFL stb, szintén legatyásodnak szinte egytől egyig, mert ugye a havi csekk már nem jön de az igények maradnak ...
  • ratgab
    #175444
    Pont ezért mennék be ugyanúgy dolgozni ahogy eddig (az óhatatlan, hogy az embernek nagyobb lenne a pofája, de muszáj lenne tűrtőztetnem magam).

    Apróságokat vennék, abból sem sokat, csak ami amúgy is fizetésnek megfelelő lenne. Se ház, se autó, se bútorok garmadája. Sőt még az is lehet a családban sem mondanám senkinek pont azért, amit te is leírtál. Hogy lenne olyan családtagom aki nem bírná ki, hogy el ne pofázza az biztos.

    Akkor meg aztán vége a pénznek csak idő kérdése.

    Lehet mondani, hogy jajj elmenekülnék külföldre, Föld körüli út meg miegymás. Csak az a bibi, hogy ekkor meg már bőven lebuktál és aki olyan az mennek utánad hogy elszedje a lét (maffia pl.). Én sunnyognék az a biztos.
  • arty
    #175443
    milliárd alatt nemis - minek? :D
  • arty
    #175442
    Nem irigyellek, ha jövőhéten megnyered a 700 millát - nagy része az enyém lesz :D
  • Shep
    #175441
    Úgy könnyű osztogatni ha nem is lottózol :D
  • arty
    #175440
    egyrészt igen (könnyebb), másrészt arra van szükségük, nem törődésre - sok ismerősnek nincs lakása (vagy hitele van) és nem látom, hogy a törődésem mennyiben szüntetné meg a jelen helyzetet... :) egy 15 millás tőleinjekciobol összeszednék magukat, egyenesbe kerülnének (igen, a saját lakás/hiteltelenség ennyire sokat számít)

    van amit pénzel is meg lehet ám oldani ;))
  • Dzsini
    #175439
    Hát, nekem elég ha leárazzák a Scrambled kiegészítőket a Civilizationhöz, akkor a kártyapetákokból meg is tudom venni mindkettőt. Más most nem nagyon érdekel, van mivel játszani :)
  • Micsu
    #175438
    meg még ki tudja kinek addig még rá nem jönnek ki vagy majd jönnek a kunyerálók meg a maffia meg mindenki :D

    a lottó nyertesek 90%a ugyanolyan pénzüi szintre süllyed pár év alatt mint a nyeremény előtt volt, erről még könyv is született
    egyébként meg az emberek 95%a nem ért a pénzhez, miért is értene mikor egy külön szakma, mai világba látják hogy pénzed van úgy tapadnak rád mint a piócák,, szívószállal szopják ki belőled a pénzt
  • ratgab
    #175437
    Majd meglátjuk...
  • arty
    #175436
    "De, hogy ennyi pénzzel a zsebemben még a főnök hülyeségeit hallgassam, na azt nem. :D"

    pont ez a lényeg, így már nem kéne mindent szó nélkül hagyni ;))) (eddig se, de időnként az ember nyel egyet, ugye...)
  • Dzsini
    #175435
    Black friday jön hétvégére (aztán cyber monday, bár nem tudom azzal foglalkoznak-e) - annál nagyobb akció karácsony előtt nincs.
  • Sir Quno Jedi
    #175434
    1xűbb némi pénzmagot odalökni nekik, igaz?! Ahelyett hogy törődnél velük, hogy segítenék nekik. Ennyi erővel töltött fegyvert is adhatnál csecsemőknek.