311801
  • IMYke2.0.0.0
    #176079
    "Rövidebb lesz az új konzolgeneráció

    Legalábbis az Electronic Arts alelnöke, Patrick Soderlund szerint, aki egyébként mindenekelőtt arról beszélt, hogy a kiadó nem szeretne idén is az U.S.A. legrosszabb vállalata lenni - mint ahogy előtte már kétszer megválasztották őket erre a nem túl becses címre. Szerinte a cég változásokon megy át, melynek keretein belül nem csak, hogy a felhasználókra hallgatva kidobnak olyan dolgokat, mint az online pass, hanem igyekeznek visszahozni sokak által kedvelt címeket - például ilyen a Mirror's Edge is.

    Soderlund szerint egyébként a hosszú konzolgeneráció sem tett feltétlenül jót az Electronic Artsnak, bár azt hozzá tette, hogy valószínűleg ennek köszönhető, hogy a generáció végére olyan címeket kaphattunk, mint a The Last of Us, vagy a Grand Theft Auto V. Mindenesetre a PS4 és Xbox One által képviselt korszakot rövidebbre tippeli, szerinte visszatérünk az 5-6 éves ciklusokhoz.

    Egyébként pedig (mint ahogy minden Electronic Arts-fejes) Soderlund úgy véli, a Titanfall lesz a vállalat következő nagy dobása. "A játékosok nem akarnak minden évben ugyanannak a játéknak a folytatásával játszani. Friss címekre vágynak, és mi igyekszünk ezeket megadni nekik. Folytatnunk kell az újdonságok előhozását, különben nem kapjuk meg a játékosok pénzét."

    "Jóval gazdaságosabb a PS4, mint az előde

    Fergal Gara, a Sony UK vezetője elmondta, gazdaságossági szempontból a PlayStation 4 körülbelül a PS2 szintjén mozog, így jóval profitábilisabb, mint az igen-igen drágán előállított PS3 volt a kezdésnél. "Ha a PS3-at nézzük, az nyilván egy nagyon különleges, egyedi felépítésű gép volt, ezért drágán tudtuk előállítani. Drágán kellett adnunk, de még ezen az áron sem kerestünk rajta semmit, csak veszítettünk." - mondta Gara, aki szerint a PS4 esetében nem csak, hogy olcsók tudtak lenni, de számukra is jóval hamarabb térül meg az üzlet. Ahogy arról már írtunk, a PS4-et körülbelül 381 dollárból rakja össze a Sony, így habár a szállítással és egyéb logisztikai költségekkel vélhetően még így is veszteségesen adják el a konzolokat, a cég korábban hangsúlyozta, hogy egy megvásárolt játék, és egy PSPlus előfizetés után már pozitívba lendül a mérleg."

    ipon
  • Fpocok
    #176078
    NEXT GEN!!! MAX KÉT CSAPAT!!!

    [apro]wtf
  • IMYke2.0.0.0
    #176077
    * Arkham Origins: Kapcsolatokra fókuszál a sztori DLC
    "Szinkronban lesz az általunk megálmodott eredetsztorival - nem feltétlen a karakterekével, de a kapcsolataikkal mindenképp" - írta Ben Mattes, az Arkham Origins vezető producere. "Ez egy olyan DLC, mely a kanonikus Batman sztori legfőbb karakterei közt kialakult kapcsolatokra fókuszál."

    * AC4: hol vannak a hiányzó multiplayer módok?
    "Az ok, amiért az Alliance nem térhet vissza az, hogy három kétfős csapatot használ - írta a Twitteren feltett kérdésekre válaszolva. "Három csapatot már nem támogat a játék egyetlen rendszere sem."
    Ez nemcsak az Alliance mód végét jelenti, hanem minden más multiplayer módét is, ami kettőnél több csapatos kombókra épített.

    * A Capcomnak volt néhány ballépése, de tanul a hibáiból
    "Időnként hibáznak. Időnként olyan partnerekkel dolgoznak, akik... néha egyszerűen nem sikerül jól egy játék, mert nincs rá elég pénz, vagy idő, de próbálkoznak, és szerintem jó úton járnak. Ha megnézzük az elmúlt 1-2 év adatait, találunk közöttük sikereket és kudarcokat is, és sok megtanulandó leckét - az emberek figyelnek és tanulnak, és szerintem sok nagyszerű dolgot fogunk még látni az elkövetkezendő pár év során."
  • ratgab
    #176076
    Ebből valaki tudna nekem egyet vételezni, aztán rendeznénk paypalon vagy ahogy óhajtja.
  • Sir Quno Jedi
    #176075
    Ugyeugye. Csak bádogúr értetlenkedik. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #176074
    Most nézem, hogy én linkeltem is hozzájuk a Live-os és STEAM-es fiókom, már akkor.
  • Sir Quno Jedi
    #176073
    Igen, most olvastam utána, 2011 vége előtt volt 1.8millió account lopás. Meghekkelték a szaros rendszerüket. Azután kénytlenek voltak lépni ez ügyben és szigorítani.
  • IMYke2.0.0.0
    #176072
    Én is úgy emlékszem, hogy régebben vót - talán 2012 tavaszán.
  • Sir Quno Jedi
    #176071
    Szerencsés ember vagy. Engem nem engedett be és újra sem engedte regelni. Tudod, nem mindenki szerencsés. Amúgy az acclopásos balhéjuk régebben volt mint egy év, nem?!
  • IMYke2.0.0.0
    #176070
    Nem egy éve - csak 8 hónapja...
  • IMYke2.0.0.0
    #176069
    Nincs 1 mp-e, hogy beléptem a Square Enix-es profilomba.
    Utoljára kb. 1 éve.
  • Sir Quno Jedi
    #176068
    Most tényleg engem akarsz basztatni, olvass utána, ne nekem okoskodjál vaze. Nem én találtam ki. Ha új accot viszel fel a steam-ből indított játékból, akkor nyilván összeköti automatikusan őket, azonban ha már megvan az accod, akkor ezt manuálisan kell megtenned (és az ő accukról bejelentkezni a steam-be újra ráadásul). Kb. mint a uplay-es szopások csak pepitában.
  • Sir Quno Jedi
    #176067
    Hiába is emlékeznél rá, mondom linkelni kell. De amúgy fingom se nem volt mi a password (pediglen mindig ugyanazokat használom ilyesmire). Arra tudok gondolni, hogy mikor voltak a nagy acclopások náluk és nagy balhé volt (teli volt vele a sajtó), akkor mintha nyüglődtek volna, hogy meg kell erősíteni a regeket, avagy mi a fax. ÉS ebből kifolyólag kinullázták a jelszót, míg nem adsz újat. Ez már csak azért is valószínű, mert csomó plusz adatot bekértek az acchoz, ami nem izgatta régen őket ugyebár, de most kötelező. Viszont a biztonsági kérdésre tudtam a választ.
  • Tinman #176066
    Mert különben leesik a fütyim? Én csak játszani akarok, nem tettem ilyet, nem is értem miért kell :-)
  • Tinman #176065
    Border 2 GOTY!!!! 10 FONT
  • Sir Quno Jedi
    #176064
    Amúgymeg az accon össze kell linkelni a Steam, PSN, Live és tán még az EA accokat vele. Ha már megvan term.
  • Tinman #176063
    Az tényleg nem volt, de az miért lehetett gond neked?

    Vagy nem emlékeztél a régi adataidra?
  • Tinman #176062
    YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!

    Frissen lőve:

  • Sir Quno Jedi
    #176061
    Mer nem volt Square Enix ID-d, nekem meg igen.
  • Tinman #176060
    ZÓ! SQJ!

    Final Fantasy VII-el kapcsolatban!


    - Fogalmam sincs SQJ-t miért sújtotta az átok tegnap, de nekem 50 mp volt elintézni azt, hogy a játék a letöltés után induljon!

    - Tudtam @-ot rakni az email címembe, azonnal (2mp) kaptam a visszaigazoló mailt a regisztrációmról.

    - Nem tudom mi volt ez a javascript trükközés, nekem ilyet nem kellett.

    - Fogalmam sincs mi ez az acc linkelés, amiről SQJ beszélt, én ilyet nem csináltam megy a játék.

    - 3 achit már fel is oldottam, grafikai hibával nem találkoztam. Igaz én csak 1080p-ben indítottam, SQJ meg gondolom lóbaxó üzemmódban, ráadásul nekem AMD VGA kártyám van, neki meg nVidia.


    Az első élmények így TIZENHAT év elteltével:

    - Azonnali borsódzás main theme-től, majd az összes zenétől amit eddig hallottam.

    - Aeris-t újra látni félelmetes tempóban hozta vissza a régi gyerekkor élményeit/érzéseit amit ez a játék adott.

    - Tulajdonképpen az ember lát pár sor feliratot ezektől a karakterektől (nincs szinkron ugye) és máris kialakul egy kép róluk, aminek aztán végig meg is felelnek. Ezt fogalmam sincs, hogy csinálják a japók, de mindig ledermedek tőle.

    - Azonnali hangulat. Rögvest ugye belevágnak a dolgok közepébe és csak közben apránként magyarázzák el a játék szabályait.

    - Nekem még mindig tetszik a játék külleme, persze helyén kezelve! Egyszerűen hangulatosak a helyszínek, az egésznek van egyfajta komor és veszélyekkel teli hangulata.

    - Tökéletesen irányítható XBOX360 controllerrel.

    Zó! Ha pont te kihagyod ezt a játékot, akkor őrült vagy. Ha ennyire nem akarod PC-n tolni, vegyél egy PS ONE-t és told ott... amúgy én múltkor megvettem PSN-en is több másik FF-el együtt, akkor told ott, DE TOLD!!!
  • Rapid81
    #176059
    Metro LL SP 5.1$
  • Fpocok
    #176058
    [off]OMG! EGY VILÁG DŐLT BENNEM MOST ÖSSZE!
    A Columbo
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem kapta el a gyilkost a végén
  • Dzsini
    #176057
    A tévéd eladhatod, itt egy használati jogot veszel, amivel később nem kereskedhetsz. Ahogy a konzolos játékoknál is van egy árszint, ami alá nem esik, mert ott van másodlagos piac. A digitális terjesztés világában nincs, mert nincs konkrét tulajdon.
  • DarkSector
    #176056
    :D
  • Tinman #176055
    Linket!!!!

    Telespammelem érvényes kódokkal!!!
  • DarkSector
    #176054
    Én is a Freeway-t veszem kola gyanánt.
  • DarkSector
    #176053
    Igen, mást akartam megkérni de így hogy origines, nem fog menni.

    Ph-n 500ft egy kupon :)
  • Tinman #176052
    Vettem kb. 4 hónapja. Túlértékelt, cukrozott szemét.

    Maradok a Jana ásványvíznél. Hörcsög üzemmód volt ott is, mert a héten (hétfő-szerda között) Sparba jól le volt tolva az ára, be is spájzoltam.
  • Rapid81
    #176051
    200 játék nagyon olcsón a Gala Store-ból.
  • DarkSector
    #176050
    Néztem de nekem kapásból a bf oldala sem jött be.:(

    Mindegy elrakom az árát. :)
  • zorrobomber
    #176049
    Sok olyan tippet olvasok itt is hogy use VPN and set it to USA, Did you use a U.S. address?, felejtős.
  • DarkSector
    #176048
    Hát jogos, ellenben a pepper baszott drága, de készülök megkostólni, azt hallottam nagyon jó. Mondjuk a pepsi is lefelé ível.
  • zorrobomber
    #176047
    Szerintem igen. Most próbáltam bezsákolni egy Fifa14, nem műkdött, próbaképp rádobtam BF4re is és azzal sem.

    Itt van leírva kódot hogy szerzel kódot, próbáld ki, háthat te többre mész vele.
  • Tinman #176046
    Nah megint elvertem 1100 Ft-ot... Sacred Citadel - Jungle Hunt + FF VII.
    Plusz tegnap Skyrim LE.

    Nekem itt a vége a Sale-nek.
  • Tinman #176045
    A vásárláshoz persze, elvégre rasszizmus van!

    Mondjuk azt nem értem, hogy ha itthon is lehet Dr. Pepper-t kapni (lassan 1 éve a Tesco-ba is van), akkor mi ez a niggerezés már megint?
  • DarkSector
    #176044
    Vpn kell hozzá?
  • Tinman #176043
    Jah, saját accomra... azzal mire mész? :-)

    Nyugi nem veszem meg magamnak, se pénzem nincs rá, meg kb. úgy 4 dolcsit adnék érte, hogy legyen +1 kép az Origin accomba :-D
  • DarkSector
    #176042
    Neked mindig :)
  • DarkSector
    #176041
    Basszameg én amazonon figyelgettem.

    Meg is tudod venni? Mert akkor dobok lóvét.
  • Fpocok
    #176040
    Nem nézek híradót már nagyon régóta. Majd a youtube-n megnézem őket :D