311802
  • Sir Quno Jedi
    #176120
    Nyúúúgika, mink itt egy nagy család vagyunk-e! Szeressed a bádogot, de izibe! :D
  • Sir Quno Jedi
    #176119
    A többit is elolvastad remélem...
  • zorrobomber
    #176118
    Igyekszik az ember. Tegnap beidéztem szegény Zomil 10/10 review-ját, ami persze nem jelent semmit, de azért alapvetően be kell látni, nem szar játék, erre mit ad isten ma pont jön egy szokásos ótvarfosszar/10 review-val. Amin kívül csak a 11/10 megaüberultragodus kategória létezik nála. Ja meg a Volvo az isten és igényes autó minden más szar. És igen, persze én vagyok letiltva nála, mert meg mertem sérteni a kegyes urat. Na de aki a Dust-al játszik az nagycsoportos ovis. És hemzseg az ilyen "group" sértegetésekben minden megszólalása. Asszem egy darabig én el.
  • IMYke2.0.0.0
    #176117
    Stílusra azért tessék kérem szépen odafigyelni.
    Nem vagy te ennyire.
  • Shep
    #176116
    Na de, hogy kérdésedre konkrét választ adjak ...
  • Shep
    #176115
    Tippelhetek? :D
  • davidka003
    #176114
    Rayman: Legends 10 fontért PC-re dobozosan
  • Tinman #176113
    #176069
  • zorrobomber
    #176112
    A Giana Sister meg kurvajó, aha.

    Menjél már a -tudodhova- ezekkel az übermegmondó kivagyokénmivagyok review-iddal.

    - Save portál csak akkor ment ha felfele nyomod a bal kart.
    - Lények újratermelődnek, és? Kapod érte az xp-t.
    - az összes eddigi NPC csak azért volt ott, hogy 1 vagy 2 soros értelmetlen questeket adjon, már ha adnak questet. - stílus velejárója

    Tényleg csak engem irritál ez a pöcs bádogember?
  • Sir Quno Jedi
    #176111
    Nem emlékezhetsz, ha újra megerősíttetik veled a theftek miatt vaze. Örülök, hogy olvasni sem megy ma neked... :D
  • Tinman #176110
    Lényeg: Ha nincs Sqare accod 1 perc se, ha emlékszel a Square accod vackaira, még kevesebb :-)
  • Tinman #176109
    Steam-en offline-ba mentem, elindítottam, megy.

    Totálisan net nélkül is megy.
  • Sir Quno Jedi
    #176108
    Kb. egy órám ráment és minden programozó szaktudásomra szükség volt, hogy a működésképtelen rendszereiket átverjem/hackoljam. Tényleg megérte. Kedvem lenne kiszámlázni nekik a mérnökóradíjamat.
  • Dzsini
    #176107
    "- sült csirke potyog a falból"

    Ez mínuszpont? :) A legjobb funkció :D
  • Tinman #176106
    Ezzel a Dust: Elysian Tail-el más is beszívott?

    Nagycsoportos ovisoknak best buy :-/


    - nagyon kiddie, irritálóan az

    - erőltetetten akar vicces lenni... sikertelenül

    - alig toltam vele 1.5 órát, de már k. idegesít, hogy ha átlökődök egy másik pályára a nagy harc közben, akkor 0.5 mp alatt újratermelődik az összes lény! Így ha túlhúzom a pörgős támadást, amivel repül a tag és felfelé "átesek" a másik pályára, visszaeséskor MINDEN lény újra nekem is. Ez iszonyat gáz. Nem. Ez olyan atomgáz, hogy az leírhatatlan.

    - az összes eddigi NPC csak azért volt ott, hogy 1 vagy 2 soros értelmetlen questeket adjon, már ha adnak questet.

    - az első boss harcom a dupla trollokkal vagy mikkel, abból állt, hogy a 2 troll meg sem mozdult én meg 5 perc alatt lepörgettem őket.

    - sült csirke potyog a falból

    - megy a nagy ütleg közelben egy save portál, átesek rajta ment... visszalépek kettőt az ellen irányába, ment, visszaszorulok ment, újra támadok ment. Közben persze gyengülök, így olyan mentést készít, ami qrvára nem kéne! Pfff.


    Eddig számomra úgy fest a cucc, hogy a "legrosszabbul elköltött ~1300 Ft" díjat megkapja és eladni sem tudom.
  • Tinman #176105
    Link.

    A kereső ugyanis nem dobja ki...

    Szerk: GOTY-ként dobja, game of the year-ként nem. :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #176104
    Fogalmam sincs, hogy lesz-e még hozzá, de jelenleg ez a legteljesebb kiadás a Heroes 6-ból.
    A Gold kevesebb ennél.
  • Rapid81
    #176103
    Megveszem, szóval más akkor ne tegye. :)
  • zorrobomber
    #176102
    bunkó vagy bugsy
  • Tinman #176101
    PH-n volt aki megvette...
  • Dzsini
    #176100
    Ez mennyire complete? Lesz még hozzá valami majd egyszer, vagy tényleg összesen 3 kiegészítő van hozzá, és ennyi?
  • Tinman #176099
    Kérdés volt. Honnan kéne tudnom, ha nekem 50mp-be került az egész? Gondoltam olyantól kérdezem aki tudja ^^

    Jah, nagyon meg lettél baxtatva, remélem fájt :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #176098
    Hát a Mass Effect 3 Deluxe továbbra is 8 dodókacsa.
  • zorrobomber
    #176097
    CoD 2 - 3.75 font
  • zorrobomber
    #176096
    Dawn of War 2 - 8 peták
    Fifa 14 - 50 peták (négyezervalamennyi huf)
  • darkling
    #176095
    Nekem sikerült 0 euróért megvenni, legalábbis ilyen sms-t kaptam, banki tranzakciók között pedig nem is látszik.
  • grebber
    #176094
    Amazon

    Dishonored GOTY 13.60 dollár

    Na még a végén kell vennem valamit :D
    Régiózáras vajon?
  • arty
    #176093
    (jójó, a szinglire nem is gondoltam)
  • arty
    #176092
    simán
  • zorrobomber
    #176091
    Nekem jól jött.. én kérek elnézést :)
  • arty
    #176090
    szerintem nem tudnád kifizetni... (nekem is volt már h nem eurósba jött be és nem tudtam pengetni :(( )
  • grebber
    #176089
    Az életemet ráraktam volna,hogy az lesz!
  • IMYke2.0.0.0
    #176088
    Bekaphassák... :()
  • arty
    #176087
    BFBC2 lett az egyeurós akciós :((((((((((((((((
  • IMYke2.0.0.0
    #176086
    STEAM Flash Sale - Heroes 6 Complete - 10 euro.
  • zorrobomber
    #176085
    Ilyennel találkozott már valaki Nuuvem-en?

    "WARNING: This game is only available for Brazil ."

    Sajna pont annál írja ki ami érdekelne :( (FM14)
  • Zóanagyvarázsló
    #176084
    azonnal (2mp) kaptam a visszaigazoló mailt a regisztrációmról.

    Tehát regisztrálni kell a mocskokhoz. Akkor ennyiért még drága.

    DRM amúgy van? Mert amíg nem volt Steamen, online is kellett lenni, meg ilyesmi. Nyilván Steamen is online vagyok, de jó lenne tudnia részleteket, illetve a "talán működik" offline módhoz fordulhatok.
  • darkling
    #176083
    Nuuvem:

    FFVII 800 Ft
    Aliens Colonial Marines 800 Ft
    Binary Domain Coll. 900 Ft
  • Shep
    #176082
    Le merem fogadni ,hogy egy csomó olyan cuccért is ölre mentek amiből legalább 3 rohad már évek óta nekik a padláson ,vagy a pincében.
  • ratgab
    #176081
    Valaki légyszi vegyen nekem Amazonon Metro Last Light Season Pass-t 5 dolcsiért. Azonnal utalom a lóvét amint gépközelbe kerülök.

    A sok flame meg baromság mellett, ne egymás segítése legyen már ami elkerüli a figyelmet...

    Segítőkész kollégának előre is köszönöm!

    Ui.: 30 percen belül megy dolgozni, estig nem lesz gépközelben, előfordulhat, hogy csak holnap délelőtt legközelebb, de a lóvét azonnal tudná utalni (cash megvan csak amazon account nincs).