311801
  • Tinman #176039
    Anno a 3D tv-m 5 év garral, smart, 106 centi, 7 db szemüveg = 225k volt.

    Eltelt lassan 2 év, a tv nem lett 50k, meg 80k, főleg nem ilyen kondíciókkal, hanem még mindig 160-170k körül van. Olcsóbb lett, de van egy határ ami alá soha nem megy. Mennyi lesz mikor kifut teljesen? 140k? Az még mindig nem a totális elértéktelenedés kategória.

    Értem mit mondasz, de ami digitális terjesztésű játékoknál megy az betonkemény.
  • Dzsini
    #176038
    Persze, most az akció miatt a hivatalos oldal is lefelezte az árát, de azért lehet itt olvasni, hogy pl. a Batman Arkham Origins is lassan két szép mosolyért kapható, ami szintén egy-két hónapja jelent meg. És az nem a hivatalos oldal, nem fekete péntek.
  • Rapid81
    #176037
    Este nézd a híradót, mert az ma lesz. :D
  • Fpocok
    #176036
    Ha nem lenne fekete péntek, akkor szerintem nem lenne így leárazva. Ilyenkor nagy akciók vannak, pc-re meg pláne.
    Várom már a videókat, amikor halálra tapossa egymást a sok hülye.
  • Dzsini
    #176035
    Igen, csak ennek a "mindig"-nek a mértéke a furcsa. Egy exkluzív, nagy költségvetésű játéknál furcsa, hogy 1 hónap után - persze akcióban - így elérhető. Az, hogy 1-2 évvel később már szotyiért odaadják, az egy folytatás reklámjaként is betudható.

    Olyan, hogy valaki pont egy akció előtti napon vesz meg egy árut, az előfordul mindenhol, mi is vettünk úgy hűtőt, hogy a következő héten az a bolt bejelentette a zárási akcióját és lefelezte az árakat. Persze hűtő kellett, mert az előző megpurcant, és ha tudtuk volna se nagyon lehetett volna várni.
  • Tinman #176034
    Erről sírok nektek itt mindig, de nem lettem tőle túl népszerű.

    K. nem normális az 1 dolláros Alan Wake, Crysis 2, Dead Space 3... mert ez oltári kibaxás azokkal, akik Day1/pre-order vásárolnak. De azokkal is akik tegnap megvették 8k-ért ma meg 2k.

    Persze ez a digitális világ. Tulajdonképpen mi kell a sokszorosításhoz? Kulcsok, meg egy F5 gomb (na jó, meg licenc szerződés, de ez most mellékes). A lényeg az, hogy mivel ezek nem kézzelfogható javak, így nem csoda, hogy az értékük MINDIG lefelé tart, amíg el nem érnek egy kínosan alacsony árat.
  • Dzsini
    #176033
    Érdekes világ az, ahol alig 1 hónappal megjelenés után a hivatalos oldalon harmadáron beszerezhető valami...
  • Tinman #176032
  • Fpocok
    #176031
    Tényleg azt mondták? Akkor igazam volt :D
  • DarkSector
    #176030
    Jah de azt mondják VPN-es, simán semilyen 25 dollár nincs ahogy tippelték, csak 35 dollárért lehet megvenni...vagyis spóroltak nekem kis pénzt.
  • Tinman #176029
    Battlefield 4 Day1 vásárló:

    "yeah its fuking horrible. We payed 60 dollars for 3 weeks of shit servers and constant crashing. Should have waited."

    Most 20 dolcsi kuponnal
  • Tinman #176028
    Amazon: 860 Ft

    Steam: 1080 Ft

    Yeah! Veszem is...
  • Fpocok
    #176027
    " Mikor a havidíj késedelmes befizetése (!!!) esetén pénzbüntetést számoltak fel?:)"

    MICSODA? ILYEN VAN? EZ EGY DOLOG?
    Erről még sosem hallottam...
  • MerlinW
    #176026
    Square egy utolsó senkiházi cég. Gyakorlatilag folyamatosan perli őket mindenki az átb*szásaik miatt. FF XI-es balhéra emlékeztek? Mikor a havidíj késedelmes befizetése (!!!) esetén pénzbüntetést számoltak fel?:) Vagy a számtalan szabadalmi jog megsértése, illegális DRM megoldások, adathalászat, stb. Csinálnak azok mindent:)
  • Zóanagyvarázsló
    #176025
    Ezeknek a szarháziaknak sem adok pénzt.
  • Szabi84
    #176024
    Nekem megvan ps3-ra, el is gondokodtam hogy most megveszem pc-re, grafika miatt, de most elvetted a kedvem.
  • DarkSector
    #176023
    :D
  • Bence94
    #176022
    Nagyon érdekes persze. Van olyan aki ebből él meg vagyis sokan vannak már.. Mindegy írhatnék ide bármit, a lényeg hogy irritál.


    Múltkori humblibundliról jól lemaradtam, mert szolgáltatót kellett váltani.. Steam giftsen pedig tömve volt azokkal a játékokka, de presze egyet se nyertem.
  • DarkSector
    #176021
    itt van valami leirás, csak nekem a BF4 weboldal nem is jön be.
  • DarkSector
    #176020
    Srácok, van BF4 amazonon valami -10$ kuponnal, így 19.99 dollár.

    Valaki tudna nekem ebben segíteni?
  • DarkSector
    #176019
    te de nem egy tunningolt szebb változat ez pc-n? vagyis steam-en? azt hallottam valahol hogy ez egy remake vagy mi.
  • Sir Quno Jedi
    #176018
    Ugye. Pedig ps1-en, ps2-n és psp-n is toltam, de itt PC-n az új kiadástól kihullott a hajam...

    Nomeg mindjárt olyan durva grafhibák vannak benne, hogy beszarsz, vissza kell kapcsolni original módra, amikor olyan amilyen vót (vagy olyanse).
  • DarkSector
    #176017
    jah de én arról sem tudtam hogy létezik profil hozzá, sőtt hogy ennek köze lesz egy 15 éves játékhoz. :D
  • Sir Quno Jedi
    #176016
    itt sem szoktak, ez csak a square inkompetenciája, mint rendesen...
  • DarkSector
    #176015
    Konzolokon ilyen gondok nem voltak. :D
  • Sir Quno Jedi
    #176014
    További szenvedés után bementem az enixes accomra és ott fent a profilomnál a linkeknél összelinkeltem a steam accommal. Az sem volt fáklyásmenet, de immár a rohadék FF7 azonnal indul steam-ből, be sem kell lépnem. Most komolyan?! Ezeket miért nem b@ssza meg egy talicskányi aprómajom!?!??
  • Sir Quno Jedi
    #176013
    Mégjobb. Meghackoltam okosba, hogy ne fusson a javascript abban a pillanatban, mikor beírom a szükséges karaktert (azután viszont kell neki). Utána a captcha-val elszenvedtem még egy ideig, majd a megújítás az email-jük után szintén elég nyűgös volt.

    ÁMDE, mikor meglett és jóak, utána nem enged be az FF7, merthogy túl sok belépési próbálkozás volt, próbáljam meg később, vagy recover-eljem a passwordomet?!?? Dehát most csináltatta meg velem!??!?!?!?!? Ez kész.
  • DarkSector
    #176012
    asztakurva. :D
  • zorrobomber
    #176011
    Hát, ha jól tudom nem rossz lett hanem kb. játszhatatlan, a kriketthez nem sok köze volt.
  • kjhun
    #176010
    Rossz lett a játék, így az ára visszajár
  • Sir Quno Jedi
    #176009
    Imádom a square enixet, remélem sünt szülnek. Megvettem az FF7-et steam-en (is), erre bé kell vele logolni a suqre enix accoddal?!?! WTF! Na mondom oké belogolok, ááááá, nem megy, oké akkor küldjön nekem emílt, az sem megy, mert az email megerősítő mezőbe sokmindent lehet írni, csak pl. KUKACOT NEM. Sehogy sem, mert emailben szerintük nem lehet KUKAC?!!? Itt a vége. Új accot nem enged csinálni az emilemre, merhogy ez használatban van, a réginek meg nem hajlandó elfogadni emailcímnek (meg úgy amúgy semmit sem, ami emailnek nézne ki). Kész, ezért nem is tudom még kipróbálni sem a szennyes szarjukat a mocsok steamen. Rohadna meg mindegyik ÉLVE. Ezek beteg, mocskos szarevő férgek, majmok és még programozni SEM tudnak. Emlékszem már, hogy FF14-nél is szétszopattak hasonló kedvességekkel.

    Amúgy mások is jártak így term., kérdésükre a square válasza, hogy hívják fel a supportot?!?!??!?! Mindenre ez a válaszuk, aztán azok meg semmiben sem tudnak segíteni (ez is szerencsére mindig leíródik, de semmi nem változik). Asszem ha VÉGRE tönkremennek én pezsgőzni fogok.
  • papi08
    #176008
    Nem is kevés :D
  • Dzsini
    #176007
    itt még csak tetoválás se kell (csak pénz)
  • DarkSector
    #176006
    Ha valakinek kell Company of Heroes-hez -40%-os kupon akkor irjon privit.
    Csak olyan aki meg is venné, így 10.5 euro a játék.
  • DarkSector
    #176005
    Én sem értem. :D
  • papi08
    #176004
    Ha a melledre van tetoválva a GS logo, máris kipróbálhatod.
  • zorrobomber
    #176003
    wtf, a mondat vége az mi???
  • DarkSector
    #176002
    "Oculus Rift a PlayIT-en - most kipróbálhatod
    Tudni akarod, hogy milyen a valódi next-gen játékélmény? Kipróbálhatod a PlayIT-en az Oculus Riftet, ha valódi GameStar fan vagy."
  • DarkSector
    #176001
    Na végre az utolsó beszerzendő cím a PC platformra listámról is megvan.
    PC-n a kis hörcsög életem véget ért!
    Halle lújá!

    PH-s kollegának thx a kupont-!

  • Rapid81
    #176000
    GMG-n 4 leárazás 4 napig 4 óránként. Na menjenek a...