311801
  • Zóanagyvarázsló
    #176440
    Szerintem a 30 és 35 közötti, Szűz asztrológiai jegyű férfiak mind elvakultan előítéletesek. Itt legalábbis nap mint nap ezt tapasztalom.
  • jarlaxxe
    #176439
    Jelezned kéne ha íronizálz mert nem mindenki fogja fel...
  • IMYke2.0.0.0
    #176438
    Rendben, neked adok igazat - nincs értelme erről amúgy sem beszélgetni, hiszen az ég világon semmit sem tudunk az adott eset körülményeiről.
    Az előítéletességed számomra viszont abszolúte megerősítetté vált.
  • benőmenő
    #176437
    egy kupac acél, ok már ezt sem lehet

    Rapid: A minap én is ledöbbentem, amikor anyám megszólalt, hogy jobban vezetek, mint a munkatársnője, aki a múltkor hazahozta.
    Tavaly szeptemberben vizsgáztam és azóta olyan 2-3 hetente szoktam volán mögé ülni (kivéve persze augusztustól szeptember közepéig, amikor el volt törve a kezem). Na most annak a nőnek évek óta van jogsija, autója és napi rendszerességgel vezet. És többet bénázik nálam. wow
    Hozzátenném, hogy a női sofőrökkel azóta abszolút nem vagyok előítéletes, mióta az oktatóm is nő volt, aki viszont határozottan azt vallja, hogy a lurkókkal hazasiető anyukáknál csak a részeg sofőr a rosszabb
  • DarkSector
    #176436
    Most valóban nem látod vagy ez valami poén akar lenni? :D
  • Shep
    #176435
    Tudtam ,hogy ez lesz a válaszod :D
  • Rapid81
    #176434
    "aki nem vagizik a mindennapjainak 99,99%-ában"

    Vagy inkább eddig nem történt vele baj...
  • DarkSector
    #176433
    Ja értem köszönöm...mondjuk azt sem vágom flash témában melyik program a legjobb, felhasználóbarátabb.
  • Rapid81
    #176432
    Napi szinten fordul ki elég legalább 1 női biciklis, akit épphogy ki tudok kerülni vagy jön a satuzás rosszabb esetben. Szóval igen, elég sok a hülye. Én tuti kreszvizsgához kötném a biciklit is, de sajna az én szavam sokat nem ér...
  • IMYke2.0.0.0
    #176431
    Miért kéne védeni? Veled, Rapid "előítéletes" 80-el szemben? Nem is lehet.
    Egyszerűen arról van szó, hogy van egy profi autóversenyző, aki nem vagizik a mindennapjainak 99,99%-ában, és egyszer beül a saját sportautójába, gurulnak egyet a haverjával, elnehezül a lába, és rögvest Így Jártál Bammeg kategóriájú címkét kell ráaggatnod/ni?
  • Shep
    #176430
    Én meg láttam 5 nőt aki csak úgy szétnézés nélkül áttekert a kijelölt gyalogátkelőhelyen, vagyis minden női bringás hülye.
  • IMYke2.0.0.0
    #176429
    Bocs, nem azért törlöm, mert szabályt sértettél, hanem mert igazából nagyon nem túl szép látvány.
  • Rapid81
    #176428
    Én meg életemben eddig saját szememmel közel 10 balesetet láttam, amiben nő volt a hibás. A "nem nézünk szét a kereszteződésben, mert múltkor sem jött erre senki"-től az "én megelőzöm a biciklist, majd a szembejövő lehúzódik"-ig. Továbbá ültem már olyan nő mellett régen, akinek szóltam, hogy álljon félre és kiszálltam. Persze, vannak jól vezetők vagy inkább szerencsés nők, meg az a pár maroknyi profi, akiről te írsz.
  • Zóanagyvarázsló
    #176427
    Illetve a CTR nem co-op, hanem értelemszerűen splitscreen móka várományosa.
  • Zóanagyvarázsló
    #176426
    Éppen ez az! Hörcsögölés esetében az egyszer időhatározó is, szóval bukhatnám addigra, mire sorra kerülnének. Nálam nem ritka, hogy 5 évvel vásárlás után kerül elő egy játék vagy egy könyv. Arról nem is beszélve, hogy azért újrajátszásra is hajlamos vagyok, ha valami annyira jó.

    A Castlevania: SotN esetében például elvárom, hogy majd erre sarkaljon (mondjuk az eddig beszerzett PS1-es játáékok közül csak ezzel nem játszottam szignifikáns mennyiséget a co-op tervek miatt bezsákolt Crash Team Racing mellett), abba is csak azért nem fogtam bele, mert még pár régebbi Castlevania tervben van. Sajnos a közvetlen előzmény Rondo of Bloodra nincs jobb megoldás az emulátornál :( (Tudom, kijött PSP-re valami majdnem jó verzió, de az emulátoros a tökéletes.)
  • benőmenő
    #176425
    Ezt csak ehhez tudom hasonlítani
    120 mph Ford Focus crash test
  • Rapid81
    #176424
    "* Vannak a profik, akik tisztában vannak a képességeikkel és az általuk uralt jármű határaival. Nap mint nap próbára teszik, feszegetik a határokat, de az elsődleges adrenalin-fröccs helyett a teljesítmény érdekében [verseny], és a hétköznapokban nyugodt családapák, családanyák - és egyszer, hirtelen, velük történik valami [durrdefekt, elektronika, fékbetét, stb.] és bamm... akkor most ők az IJ-kategória?!"

    Megnézted a videót? Az a kocsi tuti betartotta a 45 kmh sebességhatárt abban a PARKOLÓBAN. De most komolyan. Nem értem én ezt... Tényleg miért kell védeni a hülyéket?
  • Tinman #176422
    Nekem is volt ilyen hülye gyerek korszakom. Manapság sokat töprengek rajta, hogy hogyan is sikerült túlélnem? Szinte csoda.

    Ilyen talán minden ffi életében van csak van aki túléli és van aki nem. Szvsz kevés az olyan ffi, akiben nem buzog fel a benzingőzös vér ha alkalma van rá.
  • Shep
    #176421
    Ennyi, de azért lehet osztani tovább az észt. Nők mellé meg nehogy beüljetek, mert akkor aztán húha! Azért megnézném ahogy Danica Patrik bemutatja vezetői tudását a cseppet sem előítéletes Rapid barátunknak!
  • Fpocok
    #176420
    Most néztem egy videót, ahol az Xbone 50 másodperc alatt kapcsolt be. LOL... annyi alatt az én gépem is bekapcsol. (PS4 ezt 20 sec alatt teszi meg)
  • Tinman #176419
    Láttam egy másik képet a már nem lángoló kocsiról. Eltűnt gyakorlatilag fele, pont az utastér, ahogy te is írod.

    Nem 80-al mentek :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #176418
    Tegyük tisztába:

    * Vannak az idióta, önjelölt szervdonorok (tiszavirágok, kisbetűvel), akik akkora adrenalin-függők, mint a junkiek.
    Nos, ők még az égő kátrány füstjét is beszívnák, ha az adrenalint növelne. S bármit megtesznek a teljesítményért, a rekordért, a sebességért.

    * Vannak a profik, akik tisztában vannak a képességeikkel és az általuk uralt jármű határaival. Nap mint nap próbára teszik, feszegetik a határokat, de az elsődleges adrenalin-fröccs helyett a teljesítmény érdekében [verseny], és a hétköznapokban nyugodt családapák, családanyák - és egyszer, hirtelen, velük történik valami [durrdefekt, elektronika, fékbetét, stb.] és bamm... akkor most ők az IJ-kategória?!

  • Tinman #176417
    Értem az álláspontod. Úgy vagyok vele, ha ilyen olcsójancsi valamit bukok nem egy nagy történet, a lényeg, hogy 1x letolhassam. Annyi jó címem van többet úgysem veszem elő.
  • Totti5
    #176416
    Az már semmit nem segített volna, az utastér megsemmisült az ütközésben.
  • Rapid81
    #176415
    Ezt eltaláltad. De valamikor jártam, azonban azért az megint más, mivel friss jogsis nem nagyon lehet buszon vagy akármin sofőr.
  • Tinman #176414
    Hmmm... ha lett volna nálam poroltó sem mentem volna már oda. (Van mindig egy hátul amúgy.)

    Amelyik autóból ekkora lángok csapnak fel ott már vége mindennek, max saját magam teszem kockára, ha robban. Nem mertem volna odamenni.
  • jarlaxxe
    #176413
    Te miröl beszélsz, hogy jön ez ide?
    Ebböl a topikból szánalmas osztani vagy gyalázni bárkit aki meghalt ebben a balesetben mert szart se tudunk arról mi történt.
    Lehet, hogy a söför akarta megmutatni walkernek milyen faszán vezet, lehet walker húzta a söfört, hogy menjen gyorsabban, lehet átszaladt elöttük egy kutya és félrerántotta a kormányt, lehet szivrohamot kapott a söför, soroljam még?
    Egyelöre egy nagy paripa fütyit tudja bárki is arról ki volt a felelös.
  • Tinman #176412
    +1

    Azóta sem ültem fel senki mögé. U.e. az ürge kb. 1 évvel később sikló ernyőzni hívott. Tandemben természetesen, mert én n00b vagyok. Nemet mondtam.
  • Zóanagyvarázsló
    #176411
    Én szerencsére csak 14 évesen ültem "motoron", haver 50 köbcentis Rigáján utasként. Nem lett baj :)
  • Tinman #176410
    Lassan 1 éve megvan a verda. Nem sok, csak 163 LE. Azt hiszem 1x már mentem vele 145 körül. Fogalmam sincs hol a vége és nem is érdekel. Fontosabb az emberi élet, az autó épsége és a fogyasztás.

    1 helyen hajtanék mocskos mód: A versenypályán. Ott szívesen megküldenék bármit.
  • Zóanagyvarázsló
    #176409
    Van mivel játszanom, szóval tudok várni, tudok mást hörcsögölni, ha nekik nem kell a pénzem (a GOG-nak viszont kell, akkor az övék lesz a mocskok helyett); azért meg nem fogom sajnálni magam, mert 400-700 Ft-ért kellett Crash Bandicootot és Spyrókat vennem. Egyébként mostanában nézegetve a magyar PSN-en az árak megfelelnek az európainak, legalábbis én UK-t néztem pár játéknál és 10% körüli eltérések is alig voltak az engem érdeklő játékoknál. USA más szint, azon nincs ÁFA, de a 10 dolláros játékok vagy 40%-kal drágábbak nekünk.

    A másik meg az, hogy a tulajdonomat - pardon, használati jogomat - nem fogom kamuadatokhoz kötni, hogy rossz esetben bukhassam.
  • arty
    #176408
    nemtom, ez a motorosoknál valami fétis ... ha felül mögéjük valaki, annak meg kell mutatni mekkora király sofőrök és h milyen überállat a motorjuk. velem is eljátszotta ezt egy nagyeszű (amit veled), soha az életbe nem ülnék fel senki mögé soha többet :((
  • zzeN
    #176407
    Videó az égő Porsche-ről, elég nagy sebességgel mehettek.
  • arty
    #176406
    Ha majd egy kedves ismerősöd elcsapja valami országuti racer, talán meglátod a probléma lényegét.
  • Totti5
    #176405
    Közúton nem merném, s ennyi lóerő nem való az utcákra, egyszerűen értelmetlen. De versenypályán is veszélyes dolog ez. Pl 2 hónapja hunyt el az FIA Porsche szuperkupa éllovasa és a sorozat történetének egyik legtehetségesebb versenyezője egy zárt pályás gyakorlás során, ahol hibázott a sofőr, aki pedig nem ő volt, hanem egy "tanítvány".

    Ilyen autókat vezetni tudni kell és még úgy is rettentő veszélyes.
  • Shep
    #176404
    Dehogynem, O'Brian-t.
  • arty
    #176403
    Nézzük a jó oldalát - legalább nem öltek meg senkit ... :/
  • Shep
    #176402
    Akkor gondolom tömegközlekedéssel sem jársz.
  • Rapid81
    #176401
    "Mert én, tuti, hogy egyszer kipróbálnám azt a 300+ km/h-t."

    Persze, egyedül egy versenypályán, de egy parkolóban is, úgy hogy melletted ül a haverod?

    Szerintem nem kell védeni a hülyéket, de ti tudjátok...
  • Shep
    #176400
    Aztán ha valami történne jönne Rapid és megmondaná, hogy aki hülye ... Szóval ezt azért kalkuláld bele!