311801
  • Rapid81
    #176399
    Nő mellé elvből nem ülök be. Egyetlen ember, aki mellé beülök, az a haverom, akinek kb ugyanannyi balesetmentes vezetési tapasztalata van, mint nekem, cirka 500k km. Egyikünk sem vagizik a járművel, függetlenül attól, hogy ül-e mellettünk valaki, avagy sem. Tudod van olyan, hogy felelősség, meg hasonlók. Akinek nincs, és netán magával visz még pár embert, az nekem az IJ kategória. Akik meg beültek mellé, azok szintén, mert én speciel egy tök ismeretlen mellé alapból nem ülök be. Inkább megyek a saját kocsimmal vagy gyalog.

    #176390
    Nincs normális motoros. Olyan nem létezik. Mindet megrészegíti az alatta dübörgő sok száz lóerő. Motorra meg senki és semmi mellé, még magam mellé sem ülök fel... Maximum Simsonra vagy Rometra.
  • IMYke2.0.0.0
    #176398
    Szóljon, aki nem próbálná kinyomni a szemét is egy 612 LE-s utcai szörnyetegnek (3,6 mp alatt van 100 km/h és negyed mérföldet gyárilag 11 mp alatt teljesít), és akkora kuriózium, hogy mindenki utána fordul, mert limitált szériában gyártották.... Video
    Mert én, tuti, hogy egyszer kipróbálnám azt a 300+ km/h-t.

    Csak egy érdekesség még:
    Braking 100 mph (160 km/h) to 0: 277 feet (84 m)
    Braking 60 mph (97 km/h) to 0: 101 feet (31 m)
  • arty
    #176397
    :(((
  • arty
    #176396
    Steamen a kényelmet vásárolod meg, uplayen a szopást. Mit nem értesz? :))
  • jarlaxxe
    #176395
    Ez ugy hangzott mintha nem ebben az országban élnél, itt sajnos ilyen az emberek hozállása ez a fórum csak ennek a levetülése.
  • Tinman #176394
    Nekem erre van egy random usa accom, oda be lehet élesíteni, leszedni és tolni akár magyar accal is.

    Gány? Nem szép dolog?

    Szebb dolog idehaza a nyomorban sokszoros áron adni azt, ami szinte mindenhol jóval olcsóbb?

    Gyűlölöm a régiós korlátozásokat. Rasszizmus. Vegytisztán az.
  • Zóanagyvarázsló
    #176393
    Érdekelnének, de amerikai kódokkal nem megyek semmire.
  • w77d
    #176392
    Nem biztos, hogy részeg volt a sofőr. Szeretem az ilyen szóljunk rá mert mi felelősségteljesek vagyunk hozzászólásokat, azt a többség meg sem mukkanna, ha egy porschenak vagy lambonak elkezdené baszatni valaki. Az ilyen aki hülye haljon meg beszólásokat meg hagyjuk, mert ez kétirányú tud lenni. Nem kell már a halála napján mocskolni egy tehetséges és mellesleg emberséges színészt.
  • IMYke2.0.0.0
    #176391
    Nem volt ittas - úgy indultak el a 8 éves Porschéval, hogy "gurulunk kicsit". Gyanítom, hogy drifteltek.
  • Tinman #176390
    Nagyjából 6 éve lehetett, hogy maszek melóba segítettem egy IT vállalkozónak. Relatív jól összehaverkodtunk. Erősen messze volt az otthonom a munkavégzés helyétől, felajánlotta, hogy elvisz a mociján.

    2 gyerek apja, 40 év körüli illető, soha nem iszik, nem dohányzik, semmi agybaja nincs... ill. egy van: imád a fogyasztáson lovagolni. Mindig arra törekszik, hogy alig egyen valamit a jármű.

    Kb. előtte vagy 30x ültem az autójában, vezettem is, mert kérte.

    Most motorról volt szó... miért lenne ez más? Abs. bíztam benne.

    Felültem mögé, de előtte azért szóltam neki, hogy legyen oly jó és finoman menjünk, mert nem szeretnék tolószéket. Rábólintott.

    Kb. 2 percig nem is volt gond. Majd elkezdett kegyetlenül tépni... olyan halálfélelmem volt, mint még az életben soha. Nem mertem neki szólni, mert féltem, hogy elveszíti az uralmat a motor felett. Városban cirka 100-120-al téptünk, gyalogosok, autók között.

    Na most honnan tudjuk, hogy szerencsétlen Walker nem pont így járt, csak nekik nem jött össze a vagizás? Nem tudjuk. Pont.
  • Rapid81
    #176389
    Nebassz. És mit? Kártyákat? Vagy pályákat?
  • Totti5
    #176388
    A haverja lehet hogy 15 éve vezet 500 lóerős autókat és eddig nem volt egy megingása sem. Most valami történt... nyilván nem 90el mentek. Ez az ő hibájuk, ennyit nem ér a száguldozás és az ember ülhet bármilyen autóba az nem véd meg. Azt kétlem hogy ittas lett volna bárki is hisz jótékonysági rendezvényről tartottak hazafele, ott meg nem az a cél hogy bebasszanak.
  • Rapid81
    #176387
    Egy parkoló akkor sem versenypálya...
    Egyébként attól, hogy valaki autóversenyző, még lehet részeg. Vagy ez a kettő kizárja egymást???
  • IMYke2.0.0.0
    #176386
    "Jim Torp, who was also at the event, identified the second victim as Roger Rodas, a pro racer and father of two who owned Always Evolving Performance Motors. Torp described how Rodas’ 8-year-old son tried to save his dad."
  • Malakai
    #176385
    A NY Daily cikk szerint mondjuk ráadásul a sofőr autóversenyző volt.
  • benőmenő
    #176384
    Egy szó: mikrotranzakció.
  • Rapid81
    #176383
    A haverja volt. Biztos tudta, hogy nem tud normálisan vezetni, netalán ittas vagy egyéb befolyásoltság alatt állt. Nem ülök be ilyen ember mellé. Pont.
  • Rapid81
    #176382
    A PvZ 2 hogy lehet ingyenes Androidra? Vagy mi az átcseszés?
  • Tinman #176381
    Nem hiszem el, hogy nem érted!

    NEM ő vezetett! Ő a vétlen utas volt, aki meghalt egy barom sofőr miatt.

    Párom édesapja pontosan így halt meg. A sofőr megúszta egy tolószékkel, de +3 halottat hagyott maga körül. 180-200km/h-val mentek.
  • mester1987
    #176380
    Majdnem.
  • IMYke2.0.0.0
    #176379
    Eléggé alapos cikk.
  • Rapid81
    #176378
    Aki hülye, haljon meg... Ilyen egyszerű. Olyan ez, mint a motorosok. Tiszavirágok.
  • IMYke2.0.0.0
    #176377
    Miért kellett lebuktatnod? :)
  • mester1987
    #176376
    Bocsi i2k...
  • mester1987
    #176375
    Könnyen bele lehet vinni az embert a rosszba - tanulság...dehát akit nem érdekel...:S
  • mester1987
    #176374
    Nemigaz gyerekek majdnem minden hónapban meghal egy tehetségesebbnél tehetségesebb ember...
  • Fpocok
    #176373
    "... majd barátja 2005-ös Porsche GT-jével távozott az eseményről...
    "...a roncsot egy irodaépület parkjában találták meg, itt a maximális sebesség 45 km/h. A roncs közelében égett gumiszag terjengett, és erős féknyomok is látszódtak..."

    Aki hülye...
  • Tinman #176372
    ZÓ!

    Tudom, hogy nem érdekel, de azért a Fatal Frame I és II PS3-ra digitális kód formájában, 7.98 DOLLÁÉRT nem mozgat meg benned semmit?

    Kattintani való sor.

    Szerk: Töklámpás ünnepkor 4 dolcsi volt a kettő együtt(!) US PSN-en... baz ^^
  • Botond #176371
    Nem ő vezetett, hanem a haverja.

    Azért a nevét le lehetett volna rendesen írni, Paul Walker. RIP :(
  • grebber
    #176370
    Sajnálom :(

    De a képek alapján 100% hogy szabálytalan volt és pakeszkodott és ez okozta a vesztüket!
  • Fpocok
    #176369
    Szomorú.
    Remélem most már a halálos iramban sorozat is meghal.
  • kill3r21
    #176368
    Off
    Elhunyt Paul Valker a halálos iramban sztárja, 40 éves volt....RIP :(
  • Dzsini
    #176367
    Egy gif maximum 256 színű, így a színátmenetes képek megjelenítése problémás. Egy flash animációba, scripttel váltogatott képekbe vagy animált png-be (amit nem minden böngésző tud megjeleníteni) pedig a teljes palettát használhatod.
  • Fpocok
    #176366
    Én nem látok semmit.
  • DarkSector
    #176365
    hát akkor hogy? ird már le privibe légyszíves :D
    nem baj ha neked csúnya csak kiváncsiságból hogy mire értette. :D
  • MerlinW
    #176364
    Én nem pfújolok semmit:) Ugyanúgy veszem a GoG-os, Origines, UPlay-es játékokat, mint a Steam-eset. Ez Steam mánia csak itt divat egyeseknél. Mintha nem is a játékot vásárolnák meg, hanem a klienst.
  • Myselor
    #176363
    nem úgy értettem de mindegy:)
  • DarkSector
    #176362
    Hát nem olyan mint a vektorgrafika, de ez tökéletes ahoz képest hogy sima netről mazsolázott képekből van összetákolva, ilyen módon ettől élesebbet nehezen lehetne.

    Flash alapút nem láttam még, de hacsaknem te rajzolod ki a képet, az sem lehet élesebb sokkal. :D
    Ezért tart sokáig, mert a képek , illetve annak részleteit ki kell válogatnom, hiába képzelek el mást, ha a képek minősége szar amiből meg lehetne oldani, attól meg még messze vagyok, hogy én rajzoljak saját kézzel grafikát. :D
  • kekeN7
    #176361
    Én még a megjelenéskor játszottam, de szintén csak ajánlani tudom mindenkinek... óriási hangulata van. :)
    És ugye egyre több pletyka van a folytatással kapcsolatban...
  • Myselor
    #176360
    nem rossz de a minősége nagyon rossz,azért szokták flash alapúra az ilyesmit.sajna gifbe nem lehet jobbat.:)