311802
  • Rapid81
    #176481
    Mert aztán semmi különbség nincs egy több száz lovas sportautóval városban 200 körül ralizó paraszt (az legutóbbi videón a roncs mögött ~5 méterrel lévő 45-ös tábla valahogy ironikus) és egy rosszabb esetben busszal 80-nal "száguldozó" buszos között. Semmi különbség. Értem én, hogy a kettő tök egy és ugyanaz.

    Biztosan tökéletesen véletlenül száguldozott cirka 200-zal. Vagy egyiküknek sem tűnt föl, hogy "picit" gyorsan mennek?
  • jetblack
    #176480
    Nem lenne eleg egy R.I.P. sracok most komolyan ennel azert kicsit ertelmesebbnek ismerem ezen topic lakoit minthogy egy halalhirbol flamewar legyen........
  • w77d
    #176479
    Haggyad má az ilyen mellé beül dumát. Ismerte, barátok voltak, versenyző volt a srác. Nem gondolhatta, hogy ez lesz. Amúgy meg már említette valaki, de ha felszállsz egy buszra és a vezető elkezdi baszni neki (van ilyen dögivel) akkor te is dögölj meg kínok között?
  • Rapid81
    #176478
    Azzal kezdtem, hogy az is hülye, aki ilyen mellé beül. Amúgy meg köszönöm. Nem fogok sírni egy "sztár" miatt, akiket amúgy is ki nem állhatok. Egyébként meg érzékeny vagyok én, csak nem az emberekre. Ezért van kutyamenhelyünk. Azóta még jobban utálom az embereket...
  • w77d
    #176477
    utolsó felvétel a tragédia előtt
  • Botond #176476
    Nem a sofőrről beszélünk, hanem az utasról.

    Mindenesetre példaértékű a szociális érzékenységed.
  • IMYke2.0.0.0
    #176475
    Minden bizonnyal működni fog - a játékok elenyésző kisebbsége az, ami meg van különböztetve UK - US viszonylatban.
  • IMYke2.0.0.0
    #176474
    Nekem rendesen a főmappába küldte. De az oldalon, a profil alatt is ott van.
  • jetblack
    #176473
    Sracok ha amcsibol veszek StarCraft II:Heart of the Swar-ot az angliai peldanyomhoz akkor tudom aktivalni az accomon ? blizzardtol vennem csak ugye amcsiba sokkal olcsobb csak 20 dodo
  • lostprophet
    #176472
    Vótmá? Ingyen Enclave Steam kulcs a regisztrálóknak (Spam mappába küldi elvileg a kódot tartalmazó kulcsot):
    Regejjé
  • IMYke2.0.0.0
    #176471
    Ezzel egyet is értek - csak a Pék-ügyben ugye ők is a kárvallott VIP-tagok nagy részét képezték.
  • IMYke2.0.0.0
    #176470
    Én sem.
  • ratgab
    #176469
    3. Valljuk be a csúnya verziósok ne is igen várjanak el semmit, hanem csöndben a falnak fordulva, a sarokban kukoricán térdelve játsszanak a lopott cuccukkal...
  • DarkSector
    #176468
    Amíg ingyé nyomod nem értem miért kell magyarázkodnod. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #176467
    1. meghirdette a magyarítást és minden VIP a befizetett összegért ingyen letöltést kapott, ígéretben
    2. a magyarítás késett-csúszott, ilyen-olyan okok miatt - és amikor kiadásra került egy verzió, addigra az eredeti játékosok már réges-rég újabb patch-csel játszottak = nem működött
    3. ráadásul, újra meg kell venniük a honosítást. A csúnya verziós, csak Single Player-re kíváncsiak pedig "IJ" kategóriának voltak kezelve.
  • DarkSector
    #176466
    Én még ott vagyok hogy ki az a PÉK. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #176465
    Az elmúlt évek folyamán, amikor csak előkerültem ebben a témában, mindig leírtam: ha tehetném [értsd: nyugodt - anyagilag, lelkileg stb. - körülményeim lennének rá] mi sem lenne egyszerűbb ontani a magyarításokat, hiszen a hobbim, az egyszemélyes őrültségem a dolog. Imádom formálni, megfogalmazni az angol mondatokat, furmányos kifejezéseket stb., és még a monoton-robot meló is élvezetes tud lenni, ha közben-küzben egy-egy új kifejezést, frappánsan sikerült fordítást eszközölhetek.

    De, mióta lerobbantam egészségileg, és hullámzó anyagi körülményem, apámmal kell egy fedél alatt élnem (ez az egyik legnagyobb csapás ami érhetett - itthon ugyanis nem vagyok "otthon"), az ősz és a tél számomra Isten csapása, mert a PC-m egy fűtetlen (!) szobában van, nincs ugye internetem sem otthon, ami nagyban megsegítené a fordításaimat - [Borderlands 2-őt ugye németről is kell fordítsam, mert csak az angolhoz képest idegen nyelvek lokalizációs könyvtárai tartalmaznak minden szöveget szerkeszthető formátumban, és a németet szemeltem ki, mert az angol is a germán nyelvcsalád tagja] -, havi 17,000 Ft-ból élek [ebből kell nekem fizetnem a rezsit, apám miatt és 2 havonta gyógyszert is vennem, mert idén nem kaptam meg a közgyógyot sem, a tavalyi állásom okán] és még sorolhatnám napestig...

    Szóval, igazságtalannak érzem a grebber-féle beszólásokat.
  • Fpocok
    #176464
    Nem ismerem. Mesélj.
  • DarkSector
    #176463
    Jah és majd elfelejtettem:

    R.I.P. Paul Walker.
  • ratgab
    #176462
    Még szép, hogy nem várt rá, mert lefordítja magának...
  • Fabio Capello
    #176461
    Én nem ismerem a BF3 mizériát, mi történt? :(
  • jarlaxxe
    #176460
    Vazze imi, te sose fogsz megérteni minket mert még sose vártál egy forditásra se én pl majd minden héten ránézek, hogy haladsz az AP forditással / sajnos nem haladsz vele / Ettöl még nem vagyunk hálátlanok csak emberek és ahogy hobo énekli ez néha nagyon kevés.
  • DarkSector
    #176459
    Ja akkor én sem.

    Pont tegnap voltam kiakadva, megvan ugye nekem a BO2.

    És eszem faszom megáll, még mindig nem tudták megoldani a világ legszörnyűbb jelenségét a játékban!

    Kb az MW2 óta ez van hogy vannak olyan játékmódok mint pl a SD mód, és ugye 4 körös, ami még alapon is kevés, legalább 7 kellene, de tetejébe az megy hogy bebassza a játékosokat és azonnal indul a játék, vagyis ennek az a hátránya, hogy én pl soha eddig az életembe nem tudtam az első körben játszani, nem tudom miért, valszeg a többiek gépe hamarabb tölt be, de akik kb 10 másodperc után mennek be csak nézőként azaza halottként van a meccsen, és csak a 2. körbe játszhat, vagyis 3 kört a 4-ből.

    Ez baszottul irritál engem.

    És a Demolition játékmódot nagyon szeretem, az szerintem kurvajó.
    És az MW2 óta nem tudták jobban megoldani, itt a Demolition a BO2-ben szerintem nem annyira szuper mint az MW2-ben.
  • IMYke2.0.0.0
    #176458
    Ő mindig (!) így szól hozzám magyarítás ügyben - és emiatt kifejezetten haragszom is rá.
  • ratgab
    #176457
    Szerintem rém gyenge replika volt grebbertől....
  • IMYke2.0.0.0
    #176456
    Tudom, "Alpha Protocol" - megígértem, be is akarom tartani.
  • IMYke2.0.0.0
    #176455
    Ja, és még így is több honosítást adtam ki akár csak az elmúlt 2 évben, mint Pék kolléga a maga 1 honosításával [a Battlefield 3-mizériát nem kell leírnom, mindenki ismeri].
    De, részemről abbahagyom ezt a témát.
  • Shep
    #176454
    Egyet fejezz be, a többi nem érdekel, szerintem kitalálod melyik az az egy :)
  • ratgab
    #176453
    Elég sok rizikócsoport van kis hazánkban is vezetés tekintetében.

    Említettétek a felelőtlen biciklisek tömegeit (Rapid egyetértek, én is vizsgához kötném mert életveszélyes, amit művelnek, így legalább némileg lehetne értelmet tukmálni beléjük talán).

    Tömegével jönnek hozzám 60+-os sofőrök jogiscserére. Biceg, rosszul hall, rosszul lát, nem tudja a tollat megfogni, hogy aláírjon és kénytelen vagyok megújítani a jogsiját. Potenciális gyilkosok ezek gyakorlatilag...

    Ittas sofőrtől meg úgy elvenném legszivesebben a jogsit, hogy soha ne is lássa többet. Az ilyen ember nem való az utakra (gyorshajtóktól szintén ugyanezen módszerrel, ahogy lejárt műszakival közlekedőktől is).

    Ha lenne rá lehetőség nagy részét eltakarítanám a magyar utakról abban biztosak lehettek (mondjuk aki olyan az meg úgyis vezet jogsi nélkül is... ezeket meg szépen leültetném pár hónapra!).
  • IMYke2.0.0.0
    #176452
    #176450...
  • jarlaxxe
    #176451
    Touché...
  • IMYke2.0.0.0
    #176450
    Biztosítasz minden körülményt, és esküszöm, hogy ontom rád a befejezett projekteket.
    Tudod, a körülményeim nem igazán alkalmasak arra, hogy nyugodtan tehessem azt, amit szeretnék - és már 7+ éve...
  • grebber
    #176449
    Én nem ,mert ha ez is csak eredetivel fog menni kb soha nem tolom őket magyarul mert drágák :(
  • Shep
    #176448
    Így könnyebb falme-et indítani :D
  • Rapid81
    #176447
    Fa vagy villanyoszlop, nem tök8? De most komolyan? Most akkor átmegyünk szőrszálhasogatásba? A képet néztem, ott nem igazán tudtam kinézni, mert tuti 45-tel koccantak... De befejeztem, mert ezek szerint az öngyilkosjelöltek a világ legértelmesebb és legelővigyázatosabb emberei.
  • grebber
    #176446
    Te meg befejezhetnéd végre a tieidet!
    A vérmérsékletedre bízom a reakciót.
  • DarkSector
    #176445
    Én örülök neki.
  • IMYke2.0.0.0
    #176444
    "Call of Duty: Ghosts" magyarítás - Pék belevágott.
    Mindenkinek a vérmérsékletére bízom a reakciót.
  • IMYke2.0.0.0
    #176443
    Olvasd el legalább a linkelt cikket... és fába csapódtak bele.
  • Rapid81
    #176442
    Tehát, adott egy autóversenyző, aki egy 45kmh megengedett maximális sebességű parkolóban, a képekből ítélve olyan 150 és 180kmh közötti sebességgel belezúg egy villanyoszlopba és akkor nekem meg kéne dicsérnem, hogy eddig nem ölt meg senkit, csak most vagy mi? Nem nézhetek hülyének egy hülyét? Ok, rendben van. Biztos a gázpedál romlott el, a kézifékkel, a fékkel és a slusszkulccsal együtt...