311801
  • Micsu
    #176520
    gyerekek ehhez a témához ennyit kellett volna szólni hogy Rip és csókolom
  • IMYke2.0.0.0
    #176519
    Drága Pistukám, hogy egyem a fincsi szívedet, könyörgöm, nem Paul Walker vezetett...
    Elolvastad legalább a cikket?
  • DarkSector
    #176518
    Az egész annyira nevetséges ami történt, hogy amit évekig űzött, még ha film is, abban hal meg egy apró szinte már nevetséges eset révén.
    Függetlenül hogy nagy színész és nagyon sajnálom ami történt.
  • Rapid81
    #176517
    Ha valaki profi sportlövő vagy íjász, nem fog elkezdeni az utcán lövöldözni, ahol bármi történhet. Mondjuk belesétál egy öregasszony a kilőtt nyílba. Érted már az én álláspontomat? Értelmes ember nem kezd el száguldozni olyan helyen, ahol feltámadhatnak a döglött macskák és nekiugorhatnak a szélvédőnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #176516
    S épp ezért írtuk le [direkt többes szám, mert nem csak én], hogy franc se tudja, hogy mi történt a pilótával - lehet, hogy egy döglött macska támadt fel hirtelen, és ugrott a szélvédőnek, vagy szívrohamot kapott, vagy tüsszentett, stb.
    Érted?
    Az 'IJ' kártya akkor sem járja.
  • DarkSector
    #176515
    Tudom, ezt csak mondom, groteszk humor.
  • IMYke2.0.0.0
    #176514
    DarkSector: te vagy a leggyengébb láncszem, fél perced van, hogy elhagyd a villát...

    Bammeg, legalább a cikket olvasd el...
  • Rapid81
    #176513
    Külön kiemelted, hogy a sofőr profi versenyző volt. Tudta, hogy egy bolhafasznyi mozdulat mire képes. Nem egy magam vagy magadfajta emberről van szó, akik sosem vezettek ilyen autót. Ennél jobban már nem tudom elmondani.
  • IMYke2.0.0.0
    #176512
    Rapid81 a téma.
  • DarkSector
    #176511
    Ebből is látszik hogy a filmben látottak nem valóságossak.
    Attól hogy a filmekben 150-el bevesznek egy kanyart a valóságban nem....

    Mert ugye vannak fiatalok akik a filmekből táplálkoznak.
  • Rapid81
    #176510
    Erőssre csupán azért haragszom, mert magával vitt egy tökéletesen ártatlan, önfeláldozásra képes fiatalembert, aki a saját élete árán is megpróbált rajta segíteni. Ha egyedül hal meg fenn a hegyen, csak annyit mondtam volna, hogy ott halt meg, ahová mindig vágyott, de így nem. Véleményem szerint nem összehasonlítható a két dolog.
  • Micsu
    #176509
    gyerekek szerintem inkább a halalos iramba topikba folytassátok vagy a ripbe
  • w77d
    #176508
    pfff.... buta.... jah... ééééédes istenem
  • IMYke2.0.0.0
    #176507
    Nem forszírozom, csak egy gondolat:

    Ültem - utasként!!! - egy 1981-es Chevrolet Corvette-ben, még Németországban, egy olyan ember mellett, akinek sosem volt "nehéz a lába", de mivel ott akkoriban már divat volt [1990-es évek elejéről van szó ám], hogy a márkaszervízek adnak csere autót, miközben javítják a tiédet [azt hiszem, már Magyarországon is működik az ilyesmi, illik is, így a 21. században], így kapott egy autót, míg a Renault Espace-t javították.
    Történetesen, ez egy sportautó volt, mert ő választhatta ki.

    Pap volt. Dortmund-Witten egyházmegyében. A kocsi örömére, néhány suhanc kölyköt és pár kísérőt [, jó pár kör után köztük engem is], kivitt az autópályára és úgy 10-20 km-t vágtázott vele.

    S a lényeg: bolhabajusznyi bokamozdulattal képes volt az a vörös szörnyeteg rágyorsulni végtelennek tűnő sebességre. Érted - hiszen, sok 100.000 km-t autóztál már. Egyetlen milliméternyi mozdulat, és a sportautó száguldott...
  • Rapid81
    #176506
    Meg tudnak érinteni tragédiák, de ez pont nem az. Mivel rámrivalltál, hogy olvassam el a cikket, megtettem és megnéztem még pár videót meg fotót a dologról. Ez nem az, ami meg tud érinteni. Önhibás baleset, és mivel a sofőr még közölte is, hogy elmennek "autókázni" egyet, tuti biztos volt az utas is abban, hogy mi fog történni. Az meg, hogy bízott a sofőrben, az szintén a saját baja. Attól, mert valaki zárt pályán el tud vezetni egy több száz lovas autót, nem jelenti azt, hogy közúton is menni fog neki. Láttál már F1-ben is balesetet, gondolom nem hiszed, hogy ők nem hibázhatnak, csak ugye közúton nincs gumifal, meg hasonlók. Buta volt mindkettő.
  • Shep
    #176505
    Nem erről van szó, csak nem bírod megérteni, hogy attól ,hogy valaki esetleg önhibájából halt meg attól még nem nyilatkozunk róla úgy ahogy te is tetted, vagy ahogy annak idején Erőssről nyilatkoztatok, ennyi!
  • Shep
    #176504
    Na látod, a hülyéje, minek kelt fel egyáltalán. Azért durva ez a Rapid és az ő előítéletei.
  • w77d
    #176503
    nem, de ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy te felfogod.
  • w77d
    #176502
    persze értem én, meg minek kelt fel reggel meg ment ki a házból a mocsokja.... van baj az emberekkel sajnos bőven és most nem Paul Walkerre és a sofőrre gondolok.
  • Rapid81
    #176501
    Akkor szerinted is maguktól gyorsulnak 150+ kmh-ra a sportautók? Okés. befejeztem.
  • Shep
    #176500
    Azért egy olyat megnéznék (természetesen nem kívánok ilyet csak puszta fantazmagória) ,hogy jön a rohadt nagy vihar Rapid lerobbant az út szélén, arra jönne egy pont a jelenség elől menekülő autós aki történetesen egy nő, megállna ,hogy hé Rapid elvigyelek, mert ha nem itt ver agyon a jég. Erre barátunk, hát izé, kösz de nő mellé soha nem ülök be. :DDDDDDDDDDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #176499
    Próbáltalak megérteni, és meggyőzni is, egyik sem ment. Sajnos.

    Egy tragédiáról van szó. Emberekről. A rajongóknak persze nem mindegy, de amúgy akár a szomszéd Józsi néni is lehetne az áldozatok között - a lényeg most a Te reakciód volt. S ez az ami engem mélységesen elszomorított.
  • Shep
    #176498
    Nem érted, hogy ő volt a hülye, minek ült be a másik mellé? De nehezen értitek meg!
  • w77d
    #176497
    Walker utas volt bazdmeg ne borítsd már ki az embert! IJ kategória max a sofőr.
  • Shep
    #176496
    Fejezd már be, mert szinte már fáj ,hogy mennyire előítéletes vagy!
  • Rapid81
    #176495
    Trabanttal is lehet ilyet bukni. Nem kell ahhoz ilyen autó.
  • Rapid81
    #176494
    Milyen tényeket szeretnél még ismerni azon kívül, hogy a roncs állapotából ítélve legalább 150nel haladva elvesztette az uralmát a sportautója fölött és beleszállt egy fába? Egy sportkocsi magától nem gyorsul fel, ha valaki nem nyomja neki. A képeket látszik, hogy a kerekek épek, tehát még csak az sem lehetett, hogy defektet kapott. Vagánykodni akart, aztán nem jött neki össze. Ez az én olvasatomban az IJ kategória. Ezért nem fogok könnyekben úszni.
  • w77d
    #176493
    na látod annyira sajnálom, hogy két sajnos is bement XD tehát -1 sajnos
  • Rapid81
    #176492
    Elnézést kérek. Nem állt szándékomban megbántani téged. Bocs. (Nem irónia)
  • w77d
    #176491
    Rapid részéről én egy pici olyat is érzek, hogy dögöljön meg mindenki, akinek jó, meg akinek luxusautója van meg aki sikeres. Ez amúgy sajnos elég elterjedt mentalitás sajnos.
  • davidka003
    #176490
    Nő mellé én se szoktam.
    Nővérem csinálta meg azt, hogy vezetés közben kicsapta a Kiskegyedet a kormányra és vezetés közben olvasott.
    Na mondom akkor többet ilyen nem lesz, hogy te vezetsz és a kocsiban ülök. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #176489
    Álszenteskedést a t*k*m... hihetetlen már!
    Arról van szó, hogy neked hirtelen IJ-kategória lett a két halott ember. Ez az, ami miatt ki vagyunk itt akadva páran.
    Senki sem ismeri a pontos tényeket [mi sem], de azért osztod a dögöljönmegmindengyorshajtó-kártyát.
  • n000rbi
    #176488
    Kíváncsi lennék milyen alapon kérdőjelezed meg a szavahihetőségem. Ja lehet az előítéletek miatt, ami a sok marha miatt alakult ki benned. Igen jól látod, az ilyeneket én sem tekintem motorostársaimnak.
  • Rapid81
    #176487
    A beszélgetés tárgya sportkocsi tényleg gyorsabban állt meg. Ebben igazad van.

    De egyébként befejeztem, mert ennek így sok értelme nincs. Ha stól buci vagy valami közutálatnak örvendő ember járt volna így, akkor annyi lenne, hogy "jól megérdemelte", aztán jóéccakát.
  • w77d
    #176486
    azért csak hogy számodra is legyen valami, a színészek közül gyakorlatilag a legnagyobb állatvédő volt Walker. Nemrég leírtad, hogy te is az vagy (nagyon helyes, nekem is van kutyám és imádom, jobban mint pár embert), így legalább annyiban mutass tiszteletet, hogy egy teljesen normális és egészséges gondolkodású, nem elszállt színész halt meg az imént.
  • Rapid81
    #176485
    Én meg évi 50k+ kilométert vezetek és valahogy mindig olyan motorosokkal akadok össze, aki vagy a tükröm töri le vagy nekem kell lemásznom az útról miatta. De tudod mit, biztos én vonzom őket vagy netán én hozom ki ezt belőlük. Azt meg légyszi ne, hogy a kilométerórád oda van szögezve a 90-hez. Elhiszem neked, hogy nem hajtasz, mint a sok állat, de azért ezt ne.
  • w77d
    #176484
    de van különbség, a sportkocsi gyorsabban áll meg, mint a busz amikor a kisutcából kifordulnak elé...
  • n000rbi
    #176483
    Na ezt a nincs normális motoros dumát most azonnal befejezheted. Faszt kell általánosítani. Nekem is van egy 750-es youngtimer Honda-m, ami tudna menni 220-al is, de tudod mit? Se magam, se mást nem célom megölni. Több éve használom és még arra se volt példa, higy a kocsisorok közé másszak, nemhogy a megengedettet túllépjem. Arra ott vannak az épített pályák. Kösz a figyelmet.
  • Rapid81
    #176482
    Ha nem egy sokak által ismert és elismert színész lett volna az áldozat, akkor mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye, mint nekem. De mivel ez az általam speciel nem túlságosan ismert (az F&F filmekből is max 2 kellett volna) színész az, így megy az álszentkedés.
  • Rapid81
    #176481
    Mert aztán semmi különbség nincs egy több száz lovas sportautóval városban 200 körül ralizó paraszt (az legutóbbi videón a roncs mögött ~5 méterrel lévő 45-ös tábla valahogy ironikus) és egy rosszabb esetben busszal 80-nal "száguldozó" buszos között. Semmi különbség. Értem én, hogy a kettő tök egy és ugyanaz.

    Biztosan tökéletesen véletlenül száguldozott cirka 200-zal. Vagy egyiküknek sem tűnt föl, hogy "picit" gyorsan mennek?