311802
  • Tinman #176561
    - csak vicceltem kártya - megvolt.
    - személyeskedő kártya - megvolt.

    Nincs miről beszélnünk, egyetértek.
  • Shep
    #176560
    Jó hagyjuk, mivel jelöljem neked ezentúl ha viccről, poénkodásról van szó? Tökre igaza van Zorronak veled kapcsolatban.
  • Tinman #176559
    Itt és a magyarítások fórumán is volt róla szó.

    Alpha Protocol esetében pl.:

    Támogatás fül.

    Ami nekem NAGYON fontos, azért hajlandó vagyok még akkor is tárcát nyitni, ha nekem is éppen nehézkes a havi bejövő... van amikor csak játékot tudok adni, de adtam már pénzt is.

    Fallout New Vegas + DLC-k teljes honosításáért most is azonnal adnék, de akkor csak EZEN tessék ám dolgozni. Tudtommal konkrétan erre a projektre nem csak én áldoznék...
  • DarkSector
    #176558
    Nem!
  • grebber
    #176557
    Valamiért amit nem kérsz kötelező jeleggel minek hözöngsz érte.

    Szerintem nagyon sokan vagyunk akik simán kicsengetnénk 500-1000-1000+ ftot/magyarításért csak hogy gyorsabban elkészüljön.
    De ilyenről soha nem esett szó.
  • Tinman #176556
    Abs. megértelek. Viszont, ha valamiért fizetsz, valamit támogatsz azért, hogy elkészüljön (pl. kickstarter), akkor azért lehetnek elvárásaid.

    Nyilván nem arról beszélek, hogy szaros 200 Ft-ért valaki jogot vásárol arra, hogy havonta beszóljon, hogy hol van már az a rohadt magyarítás, de úgy gondolom, hogy ~2-3k-s támogatásnál, már automatikus tájékoztatás jár külön a "producernek" és elsőbbséget kell élvezzen az a munka amiért szponzorálnak azzal szemben, amit full fordít valaki.

    Aryol ezt pl. mondás nélkül megtette a KB: Wotn esetében. Értékelem.

    Semmi közöm a magyarításokat készítő csapathoz, sem a te munkáidhoz, de azt tudom, hogy minden olajozottabban menne, ha a fordító nem nyomorogna közben! Ezt pedig csak támogatással lehet megoldani!

    Csak idehaza az a divat, hogy nem működik a becsület kassza. -.-
  • Tinman #176555
    #176454

    Légy szíves? Kérlek? Valami?

    Tudod mikor fordítanék én a magyar gamer társadalomnak? Majd ha támogatják a munkám.

    Ez a Pékember csinálja jól. Akinek kell valami, annak nem törik le a keze pár 100 Ft-tól. Az más lapra tartozik, hogy a PékMan kissé bunkó és faragatlan, no meg olyan játékokat fordít, ami ha kínaiul lenne is röhögve végig lehetne játszani, mert olyan szintet képviselnek sztori terén.

    Azért van az a pont, amikor már rég nem csak a hobbiról szól a fordítgatás, hanem kőkemény munkáról...
  • grebber
    #176554
    Amazon DE Borderlands 2 Goty 11 euro
  • Botond #176553
    És ha azt leszarja? Akkor mi van? Mint utas a kiabáláson túl mit tudsz tenni? És ha az nem működik? Na ugye. Pont erről beszéltünk neked egész nap.
  • wantonly
    #176552
    Ez volt már olcsóbb? :)

    Battlefield 3: Premium Service [Online Game Code] 11.49

    ~2500Ft
  • Steve Q
    #176551
    Azért remélem, jópár dlc és patch múlva már egész játszható lesz.
  • Rapid81
    #176550
    Talán, amikor füstölő gumikkal beletapos a gázba ráordítok, hogy azonnal álljon meg. 6 másodperc hosszú idő.
  • davidka003
    #176549
    Minden X rész egy optimizálatlan hulladék volt.
    Egyikkel se bírtam 10 percnél tovább.
    Meg bonyolult is volt a kezelése is.
  • IMYke2.0.0.0
    #176548
    X Rebirth - halva születés - 40%-ot kapott az ipon.hu-tól.
  • davidka003
    #176547
    Tőled vették meg. Ki nem sz*rja le, hogy a vevő nincs bebiztosítva? :D
    Jatekaim.hu-n és már 60 játékot eladtam, ott sincs semmi biztosíték de nem érdekel, mert nem én vagyok a vevő.
    Eladóként meg nem baszom át őket úgyse.

    Én azon tudok ledöbbenni, hogy sok embernek nincs paypal-ja pedig sokat vásárolgatnak a neten.
    Én már ahol csak lehet PP-t használom.
  • MerlinW
    #176546
    Oké, köszi. Tehát még mindig nincs itthon PP féle biztosíték, csak a bizalomjáték. Fasza.
  • davidka003
    #176545
    Elküldöd neki a bankszámlaszámod.
  • Steve Q
    #176544
    Utalással. Még tavaly vettem egy alaplapot onnan, akkor előreutaltam. Szerencsére telefonon keresett is a srác, hogy akkor csomagolja és aznap fel is adja postán, azóta azt az alaplapot használom. Azért mindenesetre igaz a mondás, hogy (ha lehet és nem muszáj) ne utalj előre (egy egész összeget legalábbis).
  • MerlinW
    #176543
    Ezen az új vaterán hogy megy az eladás? Mármint megvették egy termékemet, hogy történik a fizetés?
  • Shep
    #176542
    Szerintem te eltévedtél, én nem várok el tőle semmit.
  • DarkSector
    #176541
    Utalásokkal kapcsolatban tévhit van úgy látom, csak 1 féle utalás létezik, amikor Imike drága utal nekem .
    Más utalás nem folyik itt a topikon bellül. :D
  • MerlinW
    #176540
    A legutóbbi nem volt rossz.
  • IMYke2.0.0.0
    #176539
    Értem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondjuk, emberileg még akkor is furcsállnám az ilyet, ha támogatott volna - én sem cseszegetem hozzánk lejáró Mozgó ABC [mert annyira a világ végén vagyunk, hogy itt még bolt sincs, ezért egy zárt kisteherautó jár délelőtt (inkább már dél körül) és délután (inkább már este 6-7 körül) hozzánk, ahol meg tudjuk venni a nem-hús-és-zöldségáru termékeinket] sofőrjét-és-eladóját egy személyben, mert tudom, hogy nem egyszer előfordult már velük, hogy a popójuk alatt robbant le a járgány... defekt, motor, hűtővíz, árufeltöltés, jégeső, hótorlaszok stb.
    Pedig volt, hogy emiatt egész nap nem ettem semmit, mert a szokásos napi 3 zsemlémre vártam...
    De, ők is emberek, nem rajtuk múlik.

    Én is ember vagyok. S tényleg nem csak rajtam múlik, hogy egy általam beígért fordítás mikor és hogyan.
  • Tinman #176538
    Irónia volt... gondolom nem utalt ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #176537
    Most ez nem tudom hová tenni. Komolyan.
  • DarkSector
    #176536
    Akkor megyek is a természetbe. :D
    Addig fogok menni míg a gatya sem lesz a testemen. :D
  • Fpocok
    #176535
    Az szép!
  • Tinman #176534
    Nem értem miért érzed igazságtalannak... ha utalt már a magyarításodért, akkor igen is joga van piszkálni téged!
  • Tinman #176533
    100%!
  • TBTPumpa
    #176532
    Végre. Az 576 idén is elindította az Adventi naptárát.
    Tavaly elég sok játékot adtak jó áron (a Most Wanted-et féláron adták, jó lenne, ha a Rivals is akciós lenne egy napig, be is húznám).

    Ma, december elsején a Batman Arkham Origins van féláron náluk:
    9999 Ft helyett: 4999Ft
  • Tinman #176531
    Szerintem, aki full ingyen dolgozik valamin, attól elvárni BÁRMIT is picit pofátlanság... vagy tessék motiválni egy utalással.
  • DarkSector
    #176530
    Én a főnökömre haragszom, az ellen is jó? :D
  • Tinman #176529
    Sport off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kisütött a nap, elmentem életem első 10km-es futására. Soha életemben még nem futottam ennyit egyszerre. Ráadásul durva terepen, rohadék nagy dombok, sár, 80% erdő, csúszós utak.

    Az utolsó 2km-en már néha pofoztam magam. Kemény menet volt. Hihetetlen, ahogy az ember egyre közelebb és közelebb kerül a természethez és önmagához. A végére, amikor mászod a rohadék emelkedőket már nem sok marad az ember magára vett "rétegeiből". Erősen ajánlom mindenkinek, aki haragszik a világra, vagy bárkire, akár önmagára...
  • DarkSector
    #176528
    Hátha valakinek kell TF2 kulcs 1.33 euro.
  • DarkSector
    #176527
    Na látod vagy az. :)
    Ezt mondom, vicces néha az élet.

    Nem annyira mint én, de próbálkozik. :)
  • Botond #176526
    Be ülsz egy kocsiba Pistike mellé, az meg 6 másodperccel később már 200-al megy, 11 másodperccel később 300-al. Egész pontosan mit csinálnál? Kiszállsz? Belenyúlsz a kormányba? Az ölébe vetted magad és próbálod kézzel elérni a féket? Imádkozol?
  • Micsu
    #176525
    téged a saját hülyeséged fog a sírba vinni
  • DarkSector
    #176524
    Nah vannak itt véletlenek.
    Engem egy PC vagy Konzol fog megölni, ahogy 1x kicsit nem figyelek majd oda.
  • IMYke2.0.0.0
    #176523
    James Dean is fiatalon, sportautóban [minő irónia, Porschében] halt meg. De ott ő volt a hibás. Paul Walker viszont - ki tudja, senki - vétlen volt.
  • DarkSector
    #176522
    Nem, de nem mondtam hogy ő vezetett, az nem a tárgy része, csak az amiben meghalt.
    Nem lényeg ki vezetett, az a kis irónia, ami a véletlenek sorozatából alakult ki.

    Érted nem úgy halt meg rákban, vagy öregségében, hanem fiatalon egy sportautóban száguldás közben.

    De várjcsak!
    Akkor megvan miben hibáztak, abban hogy nem Paul vezetett!