311801
  • Rapid81
    #176600
    Just Cause 2 Multiplayer Steam kulcsok.
  • Shep
    #176599
    Persze kíváncsi leszek hogyan oldják meg a kiválását a csapatból.
  • Shep
    #176598
    Hát ha most morbid akarnék lenni azt mondanám ,hogy persze, tök élethűre vették a figurát. Egyébként asszem a 7-ben még benne lesz.
  • Dj Tommy
    #176597
    Ha jól olvastam, akkor folyamatban volt a forgatás.
  • Szabi84
    #176596
    A 7. részt leforgatták?
  • Rapid81
    #176595
    Mert? Te vagy a szomszéd? A nagybátyám? A volt iskolatársam? Valamely rokonom? Nem? Akkor asszem hülyeségeket beszélsz. De persze a monitor mögül ez könnyen megy. Én legalább felvállalom a véleményemet.
  • Botond #176594
    Dehogynem, nagyon is sokat.
  • Rapid81
    #176593
    Semmi sem tudsz rólam. Inkább a saját életedben vájkálj. Nem fogok megsiratni egy ismeretlent, de te megteheted, leszarom.

    Nyugodtan személyeskedjél. Ez pont annyit mond el rólad, mint amit szeretnél elhitetni rólam.
  • w77d
    #176592
    100%logikus? az, hogy egy ember meghalt egy másik hibája miatt és akkor az rohadjon meg mert megérdemelte? Beteg ember vagy, nem is folytatom ezt az egész baromságot.
  • Rapid81
    #176591
    Nem, mivel én elmondom a véleményem, ti lehülyéztek, bunkónak, érzéketlennek, satöbbi néztek és ennyi. Bármit írtam, ami 100% logikus, el sem jutott egyikőtök tudatáig sem. Jött a fröcsögés és ennyi. Mint a mellékelt ábra mutatja most részedről.
  • Botond #176590
    Hagyd. Nem zavarják a tények, az ő világában más az igazság. Azt nem tudom eldönteni, hogy vmi gyerekkori trauma miatt ilyen emberi reakciókra képtelen lény, vagy nettó irigység miatt, hogy másnak jobb élete van mint neki, de szerintem ez nem is érdekes, lépjünk tovább.
  • Rapid81
    #176589
    Akiben nem bízom meg 100%-osan, amellé nem ülök be. Ilyen ember meg nem sok van. Aki meg igen, abban pont azért bízom, pont azért ülök be mellé, mert nem akar "hatásos belépőt" produkálni, nem kapja el az adrenalin.

    "Madarat tolláról, embert barátjáról."
  • w77d
    #176588
    egyik sem állta meg a helyét?? baszod te egy troll vagy XXXD
  • w77d
    #176587
    Te tényleg ennyire gátolt vagy? Sosem ültél be még kollegád vagy más ember mellé? Senki sem azzal kezdi, hogy gyere pattanj be haljunk meg együtt. Ha meg elkezd száguldozni, akkor bízol benne vagy hangot adsz az aggodalmadnak. Még a legjobb barát is van, hogy ha elkapja az adrenalin csak oda int egy ne fossá má mondókát azt hagyja annyiban. Amúgy nagy valószínűséggel hatásos belépőt akart a srác produkálni, mivel párszáz méterre haltak meg az uticéltól. Hülyeség volt a sofőrtől de Paul Walkert ne mocskold be a hülye agymenésed miatt.
  • Rapid81
    #176586
    De a szövegértés nálad nem erősség, gondolom, mivel amit írtam elég nehezen értelmezhető arra, amire te értetted...

    "Ha vadidegen, aki meg akar ölni,"
  • Rapid81
    #176585
    Köszönöm. Én is szeretlek. Most akkor már érvetek nincs, mert egyik sem állta meg a helyét és akkor elkezdtek személyeskedni? Kösz, de én ilyenekbe nem megyek bele...
  • Rapid81
    #176584
    Látom továbbra sem érted. A haverom mellé beülök, mert az nem idióta és ha rászólok, akkor nem kezd el mutatványozni. Aki meg nem reagálna arra, ha rászólok, az alapból nem lenne a haverom, vagyis nem ülnék be mellé. De ha nem akarod ezt felfogni, akkor ne tedd. Fura kis világban élsz te.
  • w77d
    #176583
    meg akar ölni??? atya ég te tényleg hülye vagy
  • Botond #176582
    Persze, meg akarta ölni, és ez az áldozat hibája. Beteg kis világban élsz te.
  • Rapid81
    #176581
    Ha a haverom, akkor nem fogja leszarni. Ha vadidegen, aki meg akar ölni, akkor igen. Olyan ember mellé meg nem ülök be. Erről beszéltem nektek egész nap...
  • DarkSector
    #176580
    Oks visszakapod kártyában, vagy más tárgyban.
  • DarkSector
    #176579
    Najóvan, asszem akkor megkérlek, mert nem engedi a maradékot kártyával fizetni, csak euro-t kéne rátöltenem a számlámra. :D

    ez egy fekete recés szélű kártya, fehér kis betükkel és középen narancssárga nagy felirattal hogy Operation BRAVO. :D
  • Shep
    #176578
    Na jó majd jövök később addigra álmodd meg, de nekem csak úgy jó ha kártyában adod vissza, mert walletra kell a pénz, hogy meglegyen majd a keret karácsonykor a Castlevaniára.
  • Shep
    #176577
    Miért te mit? :)
  • DarkSector
    #176576
    jah piacot nézed?

    várj, akkor lehet ott engedi hogy a maradékot kifizessem kártyával. :) ha nem akkor ja megkérnélek rá. :D nekem van 0.28 euro-m....

    Én a játékban néztem!
    Mgeg az áruházban, és játékban nem lehet a maradékot kártyával kifizetni. :D
  • Shep
    #176575
    Marketben megveszem és giftelem neked, nem?
  • Shep
    #176574
    0.78 most. Na mi legyen, mostm ond ha kell és vissza tudod majd adni kártyákban, vagy Castlevaniát elfogadok :D
  • DarkSector
    #176573
    Vissza tudom adni, vagy ha mást nem veszek egy 1 dolcsis bundle-t, de hogy tudod nekem megvenni?
    hát az én accountomhoz kéne. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #176572
    Amazonon ma indult a Cyber Monday Deals. Digitális játékok is vannak.
  • DarkSector
    #176571
    Valami ilyesmi ja, 0.75 euro.
  • Shep
    #176570
    Megvegyem neked és kártyákban visszaadod majd az árát?
  • Shep
    #176569
    Ja operation bravo pass?
  • DarkSector
    #176568
    nem, hanem ez egy belépő, egy kártya, amit írsz egy fegyvertok asszem.
    Most az alapjáték is kurva olcsó, látom sokan megvették és játszanak vele. :D
  • Shep
    #176567
    Ez az operation bravo case amiről beszélsz?
  • DarkSector
    #176566
    Bravo belépőt, ez a baj, nem tudom kártyával....vagy azt is lehet?
    CS GO menüjében van.

    200ft most a kb 1300-1400 helyett
  • DarkSector
    #176565
    Te azt nem piszkálom mert a wallet-emen nincs, az papiron van, azt ha kell neked kézpénzben tudom neked odaadni vagy levásárolni ha szólsz.
    Ezért van minden felirva. :)
    De most wallet-re kell sajna mert CS GO-hoz van olcsón 0.74 euro-ért Bravo belépő, ami máskülönben 4.5 euro kb, ami nem gyengén sokkal olcsóbb. :D
    Most 0.28 euro-m van ehhez kéne egy kicsi, de 5 euro-t nem akarok ez végett rátenni. :S

    Meg a te részedet akkor sem költeném el, nekem max kölcsönbe kéne. :)
  • Shep
    #176564
    Mit akarsz venni?
  • TBTPumpa
    #176563
    Vedd el a részemből. 1,7 euró úgy sem ér semmit.
  • DarkSector
    #176562
    Srácok steam-en ki tudna segíteni valaki 0.5 euronyi kártyával?

    Nem szeretnék ennyiért 5 euro-t ráutalni a wallet-emre, és majd rendeznénk a dolgot, ahogy a másik félnek jól esik.
    Pénzem van, csak a wallet miatt kellene segítség. :)
  • Tinman #176561
    - csak vicceltem kártya - megvolt.
    - személyeskedő kártya - megvolt.

    Nincs miről beszélnünk, egyetértek.