311802
  • grebber
    #176641
    I am the superhero!Szerintem ezt az évet már kihuzom kényszeres vásárlás nélkül.
  • Rapid81
    #176640
    Van sokféle, de a kedvencem a tavalyi saját főzetésű birsalma páleszem.
  • Fpocok
    #176639
    Danih-nál 2k a Metro LL, 3k a franchise pack. Jó ár, nem?
  • wantonly
    #176638
    Kapja be a fórummotor!

    Payday: The Heist 1,89 EURO

    Payday: The Heist Four Pack 5,69 EURO
  • wantonly
    #176637
    Steam: PAYDAY™ The Heist -90% 1,89€

    PAYDAY™ The Heist - Four Pack 5,69€
  • ratgab
    #176636
    Milyen pálesz?
  • Steve Q
    #176635
    Csak a Hollóval kapcsolatban tudtam eddig hasonló halálról, szóval 'this is a first for me'.
  • Tinman #176634
    "A valóban megvásárolt és amúgy is ritkításra ítélt walesi erdős jelenetnél [film eleje], bárhol látom, még is gyorsabban kezd el verni a szívem"

    Akkora +1 mint ide Ortaháza! Abba a jelenetedbe kb. 7x is beleborsództam!

    Stay with me! Hold the line!

    Na meg a barbár üvöltése germánul... epic!!!
  • Botond #176633
    Na, tudsz te, ha akarsz! És utána én vezetek! :D
  • DarkSector
    #176632
    Várj azt énis kérek, akkor gyors összeveszek veled, ha kapok. :D
  • Rapid81
    #176631
    Akkor pálinkázunk.
  • DarkSector
    #176630
    Gina Sisters $2.99
    The Dead Walking 400 days $1.25
    Max Payne 3 + Season Pass $7
    Sanctum 2 $3.74
    Blacklight Tango Down $1.24
    Inversion $5
    Enslaved $10
    Lara Croft and the Guardian of Light $4
  • IMYke2.0.0.0
    #176629
    A legtutibb, az biztos.
  • Shep
    #176628
    Tudom, hogy úgy értetted.
  • Botond #176627
    People should know when they are conquered!
    Would you Quintis, or would I?

    Legjobb film, mi is láttuk ezerszer a nejemmel!
  • IMYke2.0.0.0
    #176626
    Nem - Andreát, és ahogy dúdolja a zenét, mondja a dialógusokat.
  • IMYke2.0.0.0
    #176625
    Én úgy tudom, hogy nem - de nem zárja ki, hogy igen.
    Az biztos, hogy a végén dublőr játssza. A filmklubunkban ezt ki is beszélgettük anno a fiúkkal-lányokkal.
  • Shep
    #176624
    A Gladiátort? :DDDDDDD
  • IMYke2.0.0.0
    #176623
    Ja, és akárhányszor szóba kerül Kiskunhalas, mindig őt látom magam előtt :)
  • Shep
    #176622
    Én úgy tudtam ,hogy az arcát is megcsinálták számítógéppel, mert volt még szerepe.
  • IMYke2.0.0.0
    #176621
    Akkori barátnőm miatt a Gladiátort nem láttam 12-szer, akkor egyszer sem - sokszor csak elindítottuk, és közben beszélgettünk, és végül azon kaptuk magunkat, hogy megint nézzük.
    Andrea (mert így hívták) kívülről fújta a dialógusokat.
    A valóban megvásárolt és amúgy is ritkításra ítélt walesi erdős jelenetnél [film eleje], bárhol látom, még is gyorsabban kezd el verni a szívem, annyira jó az a jelenet - és persze, Andrea emléke is sokat segít a dolgon :)
  • Botond #176620
    Akkor ez így marad, mert nem iszom sört. :)
  • w77d
    #176619
    amúgy valószínűleg most is valakinek el kell játszania a filmbéli halálát, nem csak úgy egyik pillanatról a másikra eltűnik... túl nagy karakter ahhoz.
  • IMYke2.0.0.0
    #176618
    Őt a film totál végén ölték meg. Egészen más. Nem is volt más jelenete, a többit távoli kamera állásból megoldották dublőrrel.
  • Rapid81
    #176617
    Elmehetünk filozófiai vagy akármilyen magasságokba is, de amíg párszor nem söröztünk együtt, addig te engem nem ismersz...
  • w77d
    #176616
    na ezt nem tudtam, valahogy kimaradt...
  • Botond #176615
    Most menjünk el filozófiai vonalra? Mi is az ember? Csontváz hús és bőr? Vagy amit cselekszik, vagy amit gondol? Szerintem ez utóbbi. És itt eléggé szerteágazó témák voltak már. Ebből mindent lehet tudni. Ezt neked kellene legjobban tudni, mint nagy ember ismerő aki 1 másodperc alatt megmondja vkiről, hogy a vezetésével az életedre tör avagy sem. :D
  • Shep
    #176614
    Hát nekem ebben a témában Barndon Lee és a Holló ugrik be.
  • DarkSector
    #176613
    Akinek még nincsen MP3 és LA Noire, annak ez $8-ért akár még jó vétel is lehet. 880ft darabja a játékoknak.
  • IMYke2.0.0.0
    #176612
    Oliver Reed (Proximus) meghalt a film forgatás közben, és ezért - a világon először - posztumusz szerepelt a film vége felé.
    Aki emlékszik, az tudja, hogy amikor először tért Maximus vissza Rómában rabszolga-gladiátorként (Hispánnak hívták, ugye), akkor amikor a döntő csatára készült, a kifutó folyóson még Proximus azt mondja neki, hogy győzze meg a tömeget (újra, mert ugye elmondta ezt a rezidenciáján is) és elmondja a "Shadows and dust!" mondatot is, felfelé - a folyosó és a kamera miatt - tekintve.

    Nos, amikor a film végén, nekünk háttal (!) álva megtámadják és megölik, ugyanúgy felfelé néz, és ugyanúgy "Shadows and dust" - de akkor a hangszínen változtattak.

    Rengeteget cikkeztek erről akkoriban, és a trükk felvételek egy részéről is elárultak titkokat [arénák, tigrisek, stb.]
  • Rapid81
    #176611
    Nagyon messze állsz te attól, hogy engem ismerj. Maximum is annyit mondhatsz el magadról, hogy ismered a véleményem némely témával kapcsolatban.
  • DarkSector
    #176610
    Ja akkor jó, csak mert steam account kell, és nem https-en keresztül azért kételkedtem kicsit.
  • DarkSector
    #176609
    Most ez nem jött át, mint az xfaktorban. :D
  • Rapid81
    #176608
    Én már régen használom. Pár béta tesztben részt is vettem. Nyugodtan beléphetsz. Én már aktiváltam az enyémet.

  • Shep
    #176607
    Nem, az egér a Marsról :)
  • DarkSector
    #176606
    Csá tudsz segíteni akkor steam-en?
    Te vagy amúgy steam-en? :D
  • DarkSector
    #176605
    ja majd be is lépek a profilommal. :D
  • Botond #176604
    Évek óta 100 féle témában cserélünk eszmét. Lehet nem vagyok a szomszéd, de majdnem.
  • w77d
    #176603
    miért ott mi volt?
  • davidka003
    #176602
    Világosítsd fel az elménket. Én semmit nem tudok róla.