311801
  • arty
    #177001
    basszus, tehát még egy félórányit se fogok látni SOHA a játékból?! :(
  • Shep
    #177000
    Jó kis játék ez a Cave csak ne lenne ennyire borzalmas a billes irányítás.
  • ratgab
    #176999
    Zongorát mondjuk nem valószínű, hogy ekkora drónok hoznák. Azokhoz már Fekete Laci képességű réti négerekre lenne szükség, hogy leszedjék őket...XD
  • arty
    #176998
    az elsőt felismerem, az a Stalkerből van :DDD
  • arty
    #176997
    :D

    tehát a játék szeretetéért már nem...? :((( pedig látod, ha az enyém megvan, utána jöhetne DS profilja is ...
    azért a nehezebb ellenfeleknél átadhatom a profilom? ;))) pl a tutorial alatt van az a .... ;))))))
  • DarkSector
    #176996
    Akkor aztán kutathatnátok a Zavvi-s meg Game.co.uk-s cuccokat hogy hol késik. D:

    Én Xbóxomat is lecsúzlizná biztos egy kis taknyos kölyök .:D

    Én rendelnék akkor pár zongorát, hogy hátba a kis taknyosra esik és kilapítja. :D
  • ratgab
    #176995
    Elképzelem, ahogy a cigánygyerekek csúzlival lövöldöznék le tömegével a drónokat...XD
  • DarkSector
    #176994
    Ilyen szállítás kellene nekünk ide magyarországra, az égbolt tele lenne drónokkal. :D

  • Fpocok
    #176993
    Na megcsinálták a steam review-t. Értékeltem is a TR-t :D
  • DarkSector
    #176992
    Hát na látod. :D
    Nem tudnál írni nekik? intézkedjenek már mert megharagszom a vgén. :)
  • jarlaxxe
    #176991
    Hülyék ezek a japcsik hogy kihagyják a te észrevételeidet a játékkal kapcsolatban...
  • ratgab
    #176990
    Tetejére lehet ugrani igen, és közben támadjál is és akkor jó nagyot sebzel majd.

    Milyen kőgolyót?
  • DarkSector
    #176989
    Nem kaptam meghívót, biztos már a sony is ismer. :D
  • jarlaxxe
    #176988
    Miért nem inkább a második részt bétázod...
  • DarkSector
    #176987
    Jó de kicsit lusta vagyok. :D
    Mindegy kikapcsolt a box, mert letelt az 1 óra holnapig már nem lehet visszakapcsolni...:S
  • jarlaxxe
    #176986
    Millió és egy DaS walkthrough van a youtube-n.
  • DarkSector
    #176985
    Hát ez van, de mentségemre 250ft volt a játék. :D

    Régen pc először mikor nekiálltam a nagy dagi sárkányt meg akartam elsőre ölni, ezért hittem hogy baszottnehéz a játék és nem értettem miért.

    Ehhez képest most eljutottam még 1 szobával arrébb ha így megy lehet végigviszem. :D
  • DarkSector
    #176984
    Vagyis ott a fejére lehet esni/ugrani? :D ne menjek jobbra ahol a kögolyot nekem guritják? :D
  • DarkSector
    #176983
    GoW3-ban egy ellenfél is kb annyi poligon mint a régi részekben egy pálya.

  • Shep
    #176982
    Neked lehet, de aki szerint a DS jó játék attól mit is várjunk :D
  • ratgab
    #176981
    Felvetted a cumódat, akkor haladsz tovább előre, felmész egy lépcsőn és balra lesz majd egy nagy kapu ami füsttel van eltakarva. Na ott bemész és akkor a sárkány felett leszel.

    Nem fogod tudni megúszni a harcot, azt ott le kell nyomni ha tovább akarsz menni.

    Gravity alatt azt érti Tin, hogy felülről támadj.
  • Shep
    #176980
    Nem kell itt a célozgatás nyugodtan leírhatod, hogy Zorrora meg rám gondolsz. Az amúgy nem fura számodra, hogy DS-el pl sosem votl vitánk és sosem sértődtünk meg egymásra minden szaron amit pl te a személyeskedés lapra írsz fel, ő miért nem?
  • jarlaxxe
    #176979
    Hát nem a DaS-ról az bizos...
  • DarkSector
    #176978
    Pedig az sajna. :D

    Asszem totti tollából idézek egyetértve vele (vagy nemtudom ki mondta egyszer), hogy ennyire unalmas idióta ellenfeleket még nem láttam, max 1-2 érdekes szörny van benne.
  • DarkSector
    #176977
    Atyaég mivan? Most ez valami vicc a teleportokkal?
    Mert nem ismerem a játékot, nem tudom hogy poén akar lenni vagy nem ugyanarról a játékról beszélünk. :D

    Én a Dark Souls legelején vagyok, bemegyek egy szürke nagy kapunk, egy dagi sárkány rámtámad egy buzigánnyal, elfutok mert szinte sebezhetetlen, megyek felveszem a pajzsot, meg egy uj fegyvert, vagy kardot nem tudom és 1 zárt kapu van ha a lépcsőn felmegyek a várban ha le, kijutok megint a nagy szürke kapuhoz. :D
    iit van a legeslegelső tábortűz ami feltölti az életem, hol vagyok én még teleportok meg dimenzióktól. :D
  • Shep
    #176976
    Az eszed tokja :)
  • genndy
    #176975
    Te most komolyan belinkeltél szerencsétlen DS-nek egy ME1 Normandy térképet?

    Irony Meter OVERLOADED!
  • Shep
    #176974
    Nekem sem azzal volt a gondom, hanem hogy megtörték a játék lendületét a 2-ben ez sokkal jobban meg van oldva.
  • ratgab
    #176973
    Te most tulajdonképpen milyen játékról beszélsz....
  • Tinman #176972
    - Lent a bunkerben az "F" billentyű megnyomásával tudod kinyitni az ajtót... tudod, ahol a kereskedő is van.

    - Aztán ez egy nagyon hasznos térkép! Így talán kitalálsz.


    - Még 1 fontos dolog: Az 1. világ 2. pályáján a pálya vége felé van egy lift. Ugorj fel rá úgy, hogy a téglasor tetejére érkezz. Majdnem kilógsz a képernyőről. Menj teljesen jobbra és ott találod a teleport zónákat, melyek a következő világokba visznek.
  • grebber
    #176971
    A Crytekhez csatlakozott a God of War veterán
    Új Steam rekord: 7 millió felhasználó volt bejelentkezve egyidejűleg
    Jövő ősszel érkezik a The Order: 1886?
  • ratgab
    #176970
    DS in action....
  • DarkSector
    #176969
    Jah a 3.rész az keményen odabasz, mivel a 3. részben régen nem ok nélkül emlegették kis szépítéssel hogy a 3. rész olyan lett mint az első 2 részben a CG videók.
    A GoD 2 és 3 lenne úgymont egymáshoz közel technikailag, ha az időt és platformokat nézzük, mert a PSP-s részek ujabbak dehát ugye azok gyengébbek így is, és még ennek ellenére is egy baromi nagy szakadék van a 2. és 3. rész közt.
  • DarkSector
    #176968
    Most sem éppen értem. :D törjem be a kaput valamivel? :D
  • Tinman #176967
    Use the gravity!
  • ratgab
    #176966
    Említettem, hogy a második részt nagyon várom. A 3-nál meg már azt is várom, hogy az bizony nyomrost fog osztogatni graf terén is. Ráadásul abból láttam részeket, ahol keresgettem az államat minden szempontból.

    PSP-sek kapcsán kicsit most lehangoltál...
  • DarkSector
    #176965
    Na bekapsz. :D nem tudok ugrani. :D
  • DarkSector
    #176964
    Hát nem tudom, nekem nagyon faszán nézett ki a GoW 1-2.
    PSP-s részek meg amolyan 2-es érzést váltanak ki, hiszen néhány tekintetben túlmutat egy PS2-es alkotáson technikailag, de a terep sokkal-de sokkal elnagyoltabb lesz.

    A PSP-s részekből a Sparda-s rész egy hangyányit szerintem jobb.
  • Tinman #176963
    Lenne az a pénz :-D
  • Tinman #176962
    Sok felé nem tudsz menni, menj "körbe" ugorj RÁJA! :-D