311801
  • Fpocok
    #177041
    Már 2,1 millió PS4 ment el.
  • Tinman #177040
    Dark Messiah of M&M-ről mi a vélemény?

    Rosszat mondjatok róla, mert nekem eléggé tetszett :-P
  • ratgab
    #177039
    Enclave-ben nincs olyan nagy harcrendszer, meg úgy a pályák is általában menj A-ból B-be. De valahogy mégis kellemes az összhatás.
  • Sir Quno Jedi
    #177038
    Ugyanis 2002-es játék, azaz 11 éves. Nyilván volt két generációváltás azóta. Vicces mai szemmel, de akkor korrekt kis játék volt és hiánypótló.
  • Sir Quno Jedi
    #177037
    Anno megjelenéskori kritikákat olvass el. Vagy ne. Ki nem szarja le.
  • Shep
    #177036
    Telhetetlen vagy :)
  • Shep
    #177035
    Az a probléma, hogy nem utállak, mert nem utálok senkit, mert annak nincsen értelme.
  • Sir Quno Jedi
    #177034
    NEM! :D
  • Shep
    #177033
    Jó hát de nekem most adatott meg :) Mondjuk metacriticen 71%, annyira lehet mégsem volt jó? :) Amúgy maga a világ nem rossz, meg a körítés csak nekem úgy rémlett ,hogy valami komoly harcrendszer volt benne, jó nem egy Die by the Sword, persze lehet, hogy csak keverem valami másik játékkal.
  • Tinman #177032
    Imádtam... és nem is annyira rég toltam le. Talán 4 éve asszem.
  • Tinman #177031
    Akkor ne tilts csak ne olvass el :-)

    Mit érdekel téged, hogy egy bolond/elmebeteg mit irkál nem? :-)

    Ne legyél Győzike néző! Őt is rengetegen azért nézik, mert utálják... megnézik mit kínlódik, majd másnap halálra szidják. Mi értelme van ennek? SEMMI.
  • Shep
    #177030
    Nem szeretem de nem is utálom, ez nem elég? :)
  • Sir Quno Jedi
    #177029
    Bazki, anno mikor megjelent ez murva jó kis játék volt. Én is csipáztam. Nem most kell megítélni.
  • Tinman #177028
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Párommal 5 éve vagyunk együtt. Azt mondja, hogy kb. 20%-ban már ismer. Ezért mondom, hogy akit fárasztok, untatok, utál, gyűlöl, megölne egy kanál vízben, az kérem NE olvassa el, hogy mit írok. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #177027
    Szeressed má a Bádogot, TE! :D
  • Shep
    #177026
    Tegnap este megnéztem az Enclave-et, ezért volt úgy oda anno mindenki? Lesz ebben normális harcrendszer vagy csak ez a csapkodás?
  • Sir Quno Jedi
    #177025
    Maross úr ma mág beszerez nekem ezt-azt estig, míg lejár az akció. Én mindég olyat kérek tőle, ami nincs a listájában. :DDD
  • Shep
    #177024
    Majd ha leszállsz a magas lóról ... Egyébként többnyire el sem olvasom amit írsz de néha belefutok 1-2 megnyilvánulásodba ami mellett nehéz szó nélkül elmenni, tiltani meg nem akarlak, mert az nem az én műfajom.
  • ratgab
    #177023
    Nem volt egy nagy eresztés amúgy sem, egyébként meg pletyka szinten azt is hallottam, hogy 6-ától jön már a téli....
  • ratgab
    #177022
    Nem igazán sikerült kihámozni a leírtakból, hogy kicsit szarkasztikus vagy... Tényleg kéne valami irony vagy sarcasm jelző erre a célra....XD
  • ratgab
    #177021
    Poseidon challenge kb. közepén járok jelenleg és épp most indulok folytatni.

    Adott részen nem éreztem nehezítésnek a respawn-t. Inkább direkt kibabrálásnak érzem. A fejlesztők biztos úgy gondolkodtak na ide ezt így berakjuk az majd kihívás lesz. Engem az ilyen frusztrál, mert hogy honnan a bánatos fenéből jön ennyi ellenfél? Máshol miért nem spawnolnak folyamatosan (addig játszottam volna egyébként a játékot, ha mindenhol ez lenne).

    Lehet úgy is nehezíteni egy játékot, hogy nem ilyen olcsó dolgokat alkalmazol. És én nekem ez az a dolog, amire ugrok, nem bírom elviselni.
  • Sir Quno Jedi
    #177020
    ejh, ma vége lesz a sale-nek...
  • Tinman #177019
    Nézd, teljesen nyilvánvaló, hogy néhány emberrel annyira más világ vagyunk, hogy TÉNYLEG nincs miről beszélnünk!

    Én ezt szépen be is tartottam volna, ha nem történik a direkt rám szállás, meg a 2 naponta minimum 1 személyeskedő beszólás.

    Miért nem lehet szépen békében elmenni a másik mellett??? Hmmm?

    Én se olvasom el xyz hsz-t és ő sem az enyémet! Ennek így KELL működnie és SEMMI, DE SEMMI probléma nem lesz!

    Nézd meg Fpocok-al milyen jól elvagyunk már. Ignore óta max ha 2-3 alkalommal szúrt át a falon, de mivel vissza nem szúrtam, így teljesen leszokott róla. Azóta béke és nagy adag távolsági szeretet lengi át nem létező kapcsolatunk idilli fonalát.

    Így kell ezt, kérlek mindenki tegyen így, aki úgy érzi, hogy picit sem kedvel.

    Előre is nagyon hálás vagyok érte!
  • Tinman #177018
    Ez így nem megy... ha már ott ilyen gondjai vannak mi lesz később?

    Értem, hogy megérte azt a 250 Ft-ot amennyiért vette, de ez nem az ő játéka.

    Nincs ezzel semmi baj, skip, jöhet a következő!
  • Tinman #177017
    Miért? Tényleg volt aki nem talált ki onnan? Nagyon híres is lett ezért :-D
  • Tinman #177016
    Nem játszok vele mostanában újra, mert nem tud újat mutatni... ebből is látni, hogy sokat nem ér. 600 óra és ki is fulladt. Pfff.
  • Tinman #177015
    - Stalker
    - Mass Effect 1
    - Super Mario Bros 1.

    Miért? Mert ha valaki nem talál ki a DaS 1. világának első pályájáról az pontosan olyan, mint nem kitalálni a bunkerből vagy a Normandy fedélzetéről. Gáz.
  • grebber
    #177014
    Age of Empires Legacy 12.74 euro a steamen!
  • DarkSector
    #177013
    Íme a PS4-es art, ez már nem is banner, hanem művészet. :D

  • Zóanagyvarázsló
    #177012
    minotauruszok kivégzéséhez kapcsolódó gombcsapkodástól kaptam fel a vizet,

    Dettó, de azért engem egy-két bossfightban is ért hasonló meglepetés, hogy a jó bárcás anyjukat! Nagyon nem szeretek ész nélküli, ujjváltást igénylő, őrült sebességes gombcsépelés miatt elbukni egy harcot, melyben én voltam a jobb. Amúgy a minotauroszok esetében legalább opcionális a kivégzés, kinyiffanthatók anélkül is simán.
  • Zóanagyvarázsló
    #177011
    Pedig ez pont egy indokolt mechanika, hiszen figyelned kell arra, hogy eredményesen és gyorsan harcolj, de közben haladj mással is. Én is utálom az időhúzást, de ez akkor lenne az, ha ez nem egy lényegi nehezítés, mechanikamódosítás lenne, hanem csak és kizárólag ismételtetés. Ha az egész játék erre építene, az sok lenne, de pár efféle húzás szerintem bőven belefér.

    A CoD-ban is utálom az elfogyhatatlan ellenfeleket (a CoD4 óta nem játszottam végig kampányt, az meg friss emlék), de ha egy lövöldében csak egy-két indokolt helyen élnek efféle megoldással, az még OK.

    Egyébként hol tartasz pontosan? Mert a legordenárébb rész felemlegetését nagyon hiányolom, de így lespoilerezni nem merem :D
  • ratgab
    #177010
    Ha éppen úgy sikerül őket kinyírni, hogy pont még marad egy akivel pont bíbelődsz még 5-6 másodpercet, akkor cumi van, mert akkor mire kinyírod a társai már újra életben vannak (na ettől aztán még jobban felment a vérnyomásom!)
  • ratgab
    #177009
    Pont ma volt egy rész, ahol el kellett valamit juttatni valahova (tolni) és ráadásul ez egy lejtős részen esett meg. Tehát a tolom-rúgom kombó nemigen volt életképes. Olyan lejtőn tolod, ahol ha elengeded az adott dolgot az szépen lecsússzan a lejtő aljára.

    Közben, hogy a paraszt játékos ne tudja egyszerűen megcsinálni ezt a részt állandó (!) respawnban van 4 darab kaszás-kardos élőhalott. Na ezeket amúgy is elég genyó kinyírni, mivel a mocskok blokkolnak és ellentámadnak.

    Tehát egyrészről ott van, hogy ha nem tolod fel azt a szart a helyére, akkor nem jutsz tovább, másrészt ezektől a tetűktől nem tudod tolni, mert ha eltalálnak rögtön kizökkensz. Harmadrészt nem könnyű őket kinyírni. Negyedrészt, ha épp mind fűbe harapott volna gondolkodhatsz, hogy tolod a következő szintig amit tolni kell (4 szint van gyakorlatilag és az 5 után már nincs respawn) vagy kinyitod a két élettöltő láda egyikét.

    Na mármost 4 kill után ismétlődik a folyamat: Vagy tolsz, vagy healelsz. Persze ritkán van olyan mind a 4 mocsok éppen halott és akkor van kb. 5-6 másodpercet tolni a következő szintre.

    Nekem ez a fajta megoldás nem csak frusztráló egyrészt, hanem legfőképpen időhúzás számba megy, ráadásul mocskós módon lutri, hogy éppen sikerül-e vagy sem. Az időhúzós játékelemeket meg baromira nem tudom szívlelni. Indokolatlan időhúzós (!) respawn-tól, meg a Medal of Honor óta azonnali lincshangulatba kerülők (gyűlölöm ezt a fajta olcsójános ötlethiányos megoldást!).

    És most hogy felidéztem minimum volt még egy ehhez hasonló rész is a játékban, amikor ameddig nem tolod el a valamit oda ahova kell folyamatosan jönnek az ellenek (cserébe itt nem csúszot vissza ha éppen nem toltad... csupán elgurult...XD)

    Mindegy! Nem szeretem és kész. Van akinek a QTE a mumusa én jobban utálom az ilyenfajta megoldásokat. QTE még néha elmegy. Itt speciel a minotauruszok kivégzéséhez kapcsolódó gombcsapkodástól kaptam fel a vizet, csak mert eléggé kontroller pusztítónak érzem.
  • Zóanagyvarázsló
    #177008
    Egyébként fogalmam nincs, hogy hol van benne mechanikailag indokolatlan respawn. Nem szeretem ennek a fölösleges erőltetését, de ha valamivel nem volt gondom a GoW-okban eddig, az ennek az adagolása, pedig a falnak tudok menni tőle.
  • DarkSector
    #177007
    Mondasz valamit. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #177006
    Újra kiderült, hogy nem erősségem matek, négyig sem sikerült elszámolnom. Az, hogy háromig eljutottam, viszont esetemben előrelépés, szóval még így is megveregethetem a vállamat.
  • Zóanagyvarázsló
    #177005
    Én idén játszottam végig a GoW 1-2 és a Chains of Olympust, és az első részről ezt én is írhattam volna - leszámítva, hogy a végeredményt így is ütősnek találtam.

    Fejtegethetném hosszasan, hogy miért tartom jobbnaka második részt, de talán egyszerűbb, ha belinkelem a korabeli sommázataimat a játszott játékokról. GoW, GoW II, GoW: CoO. Mivel részlegesen hasonló alapokon állunk, talán segíthet, hogy mit várj tőlük.

    Három megjegyzés:

    - nekem eddig a megjelenési sorrend tűnik a nyerőnek, a Chains of Olympus például csont nélkül lespoilerezné az utána játszódó első rész flashbackeit;

    - nem tudok egyetlen játékról sem, melyben hasonló keretben élvezkedhetnénk a görög mitológiában, szóval mitológiabuziként erre nem tudok alternatívát (az az Age of Mythology, a Zeus, a Titan Quest és pláne a Rise of the Argonauts nem váltja ki a GoW-ot);

    - nem játszottam még a csodálatos DarkSidersszel, de egymás után tervben van: DarkSiders, Dante's Inferno, God of War III sorrendben jön ez a három egymás hegyén-hátán megjelent játék;

    - számomra akció kaland kategóriában - mely egy elég tág és képlékeny kategória - sokkal inkább a GoW a játék, mint a nyomom előre a gombot AC, az utálatos QTE-k ellenére is inkább ebben érzem azt, hogy játszom. Persze a történelmi helyszínek és a sandbox elviszi a hátán az AC-t, élvezni is tudom, de a sztori és a kibontott - de sehová nem jutott, csak hosszan mesélt abszolút snassz módon tipikus hősfigura - Ezio már nem érdekel annyira sem, mint a GoW története vagy Kratos nulla karaktere. Mindkettőt másért játszom hát.
  • Shep
    #177004
    Hát igen az utolsó küldetés az elég durvára sikeredett benne de azért emlékezetes :)
  • Shep
    #177003
    Van csak bedöglött és a bal analóg össze vissza ad jelet, sajnálom rá a pénzt, hogy évente 1x 2x játsszak vele, amúgy meg csak ott áll a polcon.
  • arty
    #177002
    Vegyél már egy rohadt kontrollert, nem vagy te Rapid ;)))

    Amugy Raven Strike első küldije elég nehéz volt, nagy mákkal sikerült a vége. Előre félek, mit élek majd át az utolsó végén :((
    (alapjáékban is iszonyat mocsok módon nehezítették el a végét)