311801
  • Rapid81
    #177561
    PC-n majd nem lesz ez. :)
  • Dzsini
    #177560
    Én ott tartok, hogy napi egyszer belépek, hátha ott jön a Yeti, ahol kell, és hátha kulcsot dob... (és akkor talán egy-egy csillaggal is előrébb vagyok)
    Plusz a heti három kör a Pinata partyval.
  • arty
    #177559
    Látszik még az elején jársz ...
  • arty
    #177558
    asszem te nem vagy tisztában az értékaránytalanság és a rosszhiszeműség JOGI fogalmakkal ... tehát mégiscsak arról van szó, hogy nem érted a történetet ;)
  • arty
    #177557
    Remélem egyszer benézel egy ilyet és jól átbasznak. Nem túl nagy értékben, csak hogy átbillenj a mostani állapotodból.
  • DarkSector
    #177556
    Borderlands 2 GOTY KB 2500ft.

    Azt nem tudni hogy a kulcs régiózáras-e, de meg lehet vásárolni minden gond nélkül.
  • Tinman #177555
    IX-et is letoltam anno, de azt PS2-ön. Kellemes kis FF rész. Kiddie, de még simán a jó ízlés határain belül. Szvsz messze elmarad a VII., VIII., X-től, de pl. az X-2-öt röhögve veri... mondjuk azt a Cod Ghost is -.-
  • Tinman #177554
    MSI-t semmiben nem veszünk. Használtban meg főleg nem.

    30k körül valami olcsóbb Wayteq táblát nézz, azok egész korrektek ennyiért.

    Notiból 30k-ért, kivénhedt hulladékokat kapsz csak sajna...
  • Tinman #177553
    FF VIII. első játék volt amit Day1 vettem PC-re!

    Dobozos, 576-tól származott és 9990 Ft volt. Évekkel később feléért vitték el. Nem sajnálom, mert gép upgrade-be öltem az érte járó pénzt és most teljesen jó ez a digitális verza is.

    Igen! Az idézésekért (is) imádtuk a játékot. Mondjuk arra a mai napig emlékszem, hogy elképesztő mennyiségű grind van ezekben a játékokban.

    Sokkal jobb a Lost Odyssey encounter rendszere, mert ott is van grind, de nem úgy mint ezekben a játékokban, hogy nagyon gyakran kettőt nem tudsz lépni és random encounter.
  • Tinman #177552
  • Dzsini
    #177551
    Nem vagy rákényszerítve mindaddig, amíg nem szeretnéd használni a csak pénzért megvehető növényeket (Snow Pea, Torchwood és társai). Hiába játszod teljesen végig a játékot, azok prémiumok maradnak.
  • Evoluti0N
    #177550
    Láttam már korábban. Oda és vissza vagyok érte. Remélem, hogy a játékmenet élvezhető lesz, mert a grafika/design valami csoda. :)
  • MerlinW
    #177549
    Ööö mi ezzel a gond?
  • Micsu
    #177548
    nincsen csak unalmas a sok újrajátszás a csillagokért mivel egy menetben csak 1et lehet szerezni, backtrack
  • Zóanagyvarázsló
    #177547
    Én mondjuk már az első résznél is azt éreztem, hogy grindheggyel akarnak mikrotranzakcióra kényszeríteni, csak a lehetőséget elfelejtették belerakni :)
  • zorrobomber
    #177546
    Ubisoft...
  • Fpocok
    #177545
    Az ÍJ tipikus esete :)
  • kill3r21
    #177544
    FF VIII-at akarok steamre, magyarítással....MOST :D
  • Bence94
    #177543
    Valakinek nincs véletlenül eladó vagy tudja hol lehet venni Bourne conspiracy Ps3-ra?. Jó régi tudom, de annak idején valahol láttam és egy jó lövöldének tűnt akkor és most már egy ideje tudnám is min játszani..
  • DarkSector
    #177542
    Bocs én 4-500 dollárnál tartottam.
  • DarkSector
    #177541
    :D
  • grebber
    #177540
    Komoly kihívója akad a Microsoftnak avagy PC-ken és notebookokon is terjedni fog az Android
  • Rowlend
    #177539
    Az Xbox One újonnan 500 Font volt.
  • zorrobomber
    #177538
    Nem ilyen brand cuccokat kell tolni telefonon, hanem olyanokat amik vagy eleve ilyen eszközre lettek kitalálva(Sorcery! sorozat), vagy olyanokat amik mintha mobilra lettek volna kitalálva(King of Dragon Pass). A 3d akciójátékok addig amíg nem lesz kontrollerem teljesen felejtősek számomra.
  • Rapid81
    #177537
    Skacok, ez a PvZ2 brutál jó. Most meg vannak mindenféle események is, amiken részt lehet venni és bazi sok zsetont be lehet zsebelni ingyér'. :) Egyáltalán nincs rákényszerítve egyébként az embert a mikrotranzakciózásra.
  • papi08
    #177536
    hmm..igazatok lehet, köszönöm a válaszokat! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez a 30-as keret az, amit max kiadnék egy tábláért, vagy noti/netbookért :D
    Erre valamit tudtok akkor ajánlani? :) :D
  • grebber
    #177535
    Hátha valakit érdekel kijött mobilra a Dragon Age is!
    (Részemről skip vérlázítóan szarnak tűnik)
  • MerlinW
    #177534
    2GB DDR2-vel te nem fogsz fotosopolni Win8.1-el. Ez egy kellemes Linux-os vas, de nem adnék érte 30k-t. Főleg nem használtan. Csak akkor vedd meg, ha nagyon nincs pénzed és mindenképpen kell valami hordozható vacak, de akkor is XP-t telepíts rá és valami régebbi PS-t.
  • bon
    #177533
    Ilyen öreg gépet én már nem vennék meg, a proci nem 2x2.2ghz hanem csak 1x2.2ghz, nem tudom támogatja e a 8.1-et, ha gyári winyó van benne akkor még a méretével is lehetnek gondok, állapotáról nem is beszélve.
  • Myselor
    #177532
    én a FF IX-et tolom .psx emulatorral :D élvezem minden percét bár néha mikor már mennék enni és 1 félóra mire menteni tudok néha az agyamra megy xd
  • papi08
    #177531
    Srácok, kicsi off-al megkérdem tőletek is,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hogy van egy 15,4-es laptop, a régi MSI GE620-as szériából, adatai: intel core 2 duo - 2x2.2GHz, 2gb ddr2 ram, 512-es 8600-as videokártya. 1 éve lett felújítva, és 30k az ára. Az azért megéri, ugye?

    Netezős notinak, Win8.1-el. Meg minimális PS, és képválogatás :D
    Elvileg 2007-es a gép, de a pontos márkáját nem találtam sehol..
  • w77d
    #177530
    Most nézem RaceRoom Racing Experience játékhoz kijött egy DTM DLC, ami végre valami pofás lenne, csak hogy vazze 40 euro az ára XXD beszarok.. ha egyszer végre tesznek egy normal single race opciót a játékba az mennyiért lesz megvásárolható? 200 euróért? XD
  • darkling
    #177529
    Nekem is beugranak, anno a demmót lenyomtam vagy 5x, aztán megvettem a játékot (magyar nyelvű kiadás) zsebpénzből :) Diablos a kedvenc GF-em, már csak az animáció kedvéért is mindig őt idézgettem, de a többi is nagyon jó.

    Volt pár figurám is, de eladtam őket.
    Ifrit
    Bahamut
    Diabolus
  • wantonly
    #177528
    Nagyon silány. :)

    Amúgy elolvastam az eredeti cikket tüzetesebben és abban az van, hogy az eladó a konzol/videó játékok kategóriába tette a hirdetést, és benne volt, hogy ez csak egy fotó, de a leírásban már a konzol paramétereit taglalta. Viszont a rossz kategória miatt így egyértelműen jogosan adta vissza a pénzét az eBay.
  • DarkSector
    #177527
    Tudod mi a vicces hogy amit mutat nyomtatott kép még ráadásul silány minőségü. :D
  • DarkSector
    #177526
    Mindenre oda kell figyelni ha kétes forrásból vásárolsz, sőtt még neten is, ismered te is azt hogy : a kép csak illusztráció, vagy kisbetükkel: hogy a képen látható tv mellé nem jár a lejátszó vagy állvány stb. Meg a hasonlók.

    Megaztán itt van a probléma gyökere:

    FONT 450 ($ 734 USD).
  • wantonly
    #177525
    Mondjuk eBay-en is több fotó szokott lenni a hirdetésekben. Szoktak kérni képeket is pluszba. Ez meg gondolom kirakott 1db fotót a fotóról és a csókának ez egyáltalán nem volt furcsa. Végül is azt kapta ő is amit látott. :D
  • w77d
    #177524
    Most nem azért, de normális ember nem is gondol arra a lehetőségre, hogy egy képet adnak el. Ilyenre csak azok a hülyék gondolnak, akik tapsolnak ilyenkor, hogy de kurva szép volt, csak így tovább... Erkölcsi nulla az eset. Mellesleg nem okos volt az eladó, hanem sunyi és ravasz és az teljesen más.
  • DarkSector
    #177523
    Jó az más, steam-en a market-ben legalább azt kapod amit látsz. :D
  • wantonly
    #177522
    És az megvan amikor a csóka 8,3 millió forint értékben vett valami trágya Dota 2 tárgyat? :D