311801
  • Shep
    #177601
    Bocs, Imy, kicsit hosszú lett.
  • Shep
    #177600
    ÁÁÁ most látom, hogy Bádogos még steamről is törölt. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tinman #177599
    Amúgy jó sorrendben nézem?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A Pickardos vonal első részében az emberiség bűneit akarták leverni a legénységen és letesztelte őket egy csóka, hogy a Fairpont állomás kapcsán, hogy viselkednek. 2 medúza szerű lény, anyagátalakító képességgel volt a titok mélyén. Ez a rész jön a Kirk vonal után ugye tuti?

    Csak azért kérdezem, mert odabaxtak egy klingont a fedélzetre, akik a Kirk vonal utolsó másodperceiben se voltak éppen barátságosak. Erről egy k. szót nem szóltak a 1.5 órás dupla epizód alatt.
  • Shep
    #177598
    DE szerintem a 64%-ban neked is van olyan, mint pl. nekem a HL dmc, vagy a Richochet, DoD stb. amiket nem te vettél hanem a Steam adott ajándékba, meg benne vannak a listában a free játékok is pl. dota 2 test, sonic, viking, meg amikor 1 játékból 2 verzió is szerepel, meg amivel játszottál warezban de megvetted tisztelgésből a készítők előtt. Úgy már lehet, hogy nem 64 csak 50. Ja és akkor még nem beszéltem arról amivel játszottál de mégsem jelez hozzá időt pl. nekem ilyen a Midnight Club 2. Nekem 32%-ot ír, ha leveszem a freeket, meg a Richocet féléket, a többit nem is akkor 25% de amivel egyáltalán nem játszottam az 5 db.
  • Szabi #177597
    hihetetlen, de úgy tűnik, hogy a gálafelajánlásos oldalon is lehet nyerni, már kezdtem azt hinni, hogy nem.. :D

    Points spent: 1.591.851 - GA won: 1
  • Tinman #177596
    Sok játékkal voltam már én is így... megláttam, hogy hány GB és azóta se szántam rá magam.
  • IMYke2.0.0.0
    #177595
    Én szeretem a régi Kirk-ös vonalat is, de a szívemhez közelebb azért tényleg a Picard-os vonal közelebb [és ugye az a hosszabb is].
  • IMYke2.0.0.0
    #177594
    Blade of Darknesst annak idején végigjátszottam, mikor zsenge koromban a honosítást is készítettem hozzá, és tetszett - hú de nagyon terveztem, hogy nem csak egy hőssel játszom végig... - és persze, ha manapság állnék neki, akkor tuti elvéreznék itt-ott [más már berögződés ugye, a mai játékonska kell a piros nyíl], de azért csak nem lenne nagyon nehéz.
    A mentések: akkoriban sem nyomogattam sűrűn a Quick Save-t, manapság meg már egyenesen elfelejtem, ha olyan régi játékkal játszom, és bámulok, mint borjú az új kapura, mikor halál után kezdhetem újra [mert elfelejtettem egyáltalán menteni]: megint a "modern'" kor vívmánya okán: checkpoint.

    Ebből a szempontból a DaS (olds)c(h)oolabb - ott TUDOD, hogy nincs gyors mentés.
  • IMYke2.0.0.0
    #177593
    :))

    A "játszottam" és a "végigjátszottam" közti árnyalatnyi különbség azért sokat számít, gondolom :)
    Mindegyik játékomat minimum ki akarom próbálni, meg akarom nézni - még az egyesek számára leg-lenézettebbeket is -, de épp a korábban jelzett korlátaim miatt erre nincs lehetőségem.
    Például, én akkor fogok játszani nagy valószínűséggel a Max Payne 3-al [WRZ-ben sem láttam egyetlen másodpercet sem belőle], amikor már az 5. részét nyüstölitek :)))
  • Totti5
    #177592
    Nálam a Zsánlúk, Data, Worf, Rájker a beszt. Kirk mai szemmel már vicces és sokszor nem vehető komolyan mint felelős kapitány, de ez az akkori kornak tudható be. Ja igen a macsó nőfaló, szépfiú imidzs a rebútban jól áll az ifjú Körknek, de meg a mai kort tükrözi.
  • Zóanagyvarázsló
    #177591
    Csak helyhiány és letöltési kapacitás okán? Ez esetben az időmillióidból néha szétoszthatnál a topikban egy keveset :)
  • Zóanagyvarázsló
    #177590
    Ez a kismiskaság attól is függ, hogy

    1. milyen nehézségi szinten játszod a Blade of Darknesst;
    2. mentesz-e másodpercenként, csak mert abban lehet (bár harc közben nem feltétlen szerencsés, ha nincs tered).

    Persze a DaS-ban meg ott a New Game+.
  • IMYke2.0.0.0
    #177589
    Én is a játékaim 64%-ával nem játszottam még.
    Mondjuk tény, hogy annak a 64%-nak a 75%-ával helyhiány, és letöltési kapacitás okán :)
  • Tinman #177588
    Pontosan 2.5x vagyok elmebetegebb, mint te :-D

    Lássuk be: Több 100 játék felhalmozása nem egészen normális dolog.
  • Tinman #177587
    Bevallom őszintén minap FF VII-ben az első bossnál meg is haltam rögvest... persze 2.-ra már odafigyeltem, de az ilyen azért jó ómen. Figyelmeztet, hogy nem "mai" játékkal játszom.
  • IMYke2.0.0.0
    #177586
    2,5x "drágább", mint az enyém :)
  • zorrobomber
    #177585
    War of the Vikings és Sonic & All-Stars Racing Transformed free weekend van, utóbbit kipróbáltam, és a drift event-ek kivételével jó móka, haverokkal (split screen), pedig egyenesen kiváló lehet. Amazonon mellesleg 5 dollár.
  • Tinman #177584
    Account worth $9065.23



    Null km-es Duster-ért vihető!
  • Tinman #177583
    A linkeden egy lejárt régi bundle van.
  • IMYke2.0.0.0
    #177582
    A The Humble Bundle Weekly Sale: nyámnyila :(
  • IMYke2.0.0.0
    #177581
    Biztos olyan időszakomban néztem őket, amikor nem nagyon érdekeltek az etikai bakik a történetben :)
  • IMYke2.0.0.0
    #177580
    "Need For Speed: Rivals" kipróbálva otthon.

    Sajnos, ha továbbra is ezzel a hulladékszafostenger-vegyélerősebbgépetmertmiaztakarjuk-Frostbite motorral lesznek a játékok legyártva, akkor nekem szép lassan kihalnak a "várós" játékok.

    HD 4850 - 1280*720-ban is rohadtul beszaggat itt-ott [igen, minden levéve Low-ra, vagy kikapcsolva], főképp a Hot Pursuit 2010-ből pofátlanul ellopott erdős résznél, az építkezéseknél, stb. Játszhatatlan diavetítés.

    A betöltés képernyőket úgy kábé 40-50m p-ig bámultam mindig! Pedig a teljes első fejezetet végigjátszottam, és a Porschét szinte teljesen ki is maxoltam.
    De: az Intel Core 2 Duo E8400 1,2x erősebb, mint az AMD X2 6000+, ami előtt ülök, és ebből következik, ha eredetiben megvenném a Rivalst, itt szó szerint diavetítés lenne.
    Nem segített a parancssor sem [sőt!]

    Szóval, ez a játék nekem kimarad. 4-5 évre vagy egy lottónyereménnyi időre, az biztos.
  • grebber
    #177579
    Meghalsz valahol :D

    Olyan helyen még nem voltam ahol ne jött volna 400 halál / óra.
    2025-ös tervbe benne van hogy a várfalról még talán le is jutok majd!
  • IMYke2.0.0.0
    #177578
    A Blade of Darkness kismiska ehhez a játékhoz képest - idegbajt meg akkor kapsz, ha nem önhibádból lezuhansz és meghalsz valahol. Minden más esetben csakis a saját felelőtlenséged, sietséged, elbizakodásod, és figyelmetlenséged okozhatja a veszted.
    Ez a játék ugyanis nem mutatja hatalmas vörös nyíllal a célt, nincsenek körberajzolva a veszélyes ellenfelek [néha a legkisebb a legveszélyesebb!!!] és nincs "nyomd meg a gombot a túléléshez" sem :)
  • Fpocok
    #177577
    Erről ez jut eszembe :D
  • IMYke2.0.0.0
    #177576
    Jól néz ki, de ez nekem már tényleg túl "csicsás" :)
  • kigyi
    #177575
    Köszi!

    Na ez az ilyen statisztikákat úgy sem látok máshol az accomról és rólam :) Elszomorító mennyit játszottam már :) (kiírja mindegyikhez az időtartamot is :))
  • darkling
    #177574
    Nekem is kb. az 1. vásárlásom volt, talán Media Marktban vettem és még mindig megvan, nem is szándékozom eladni (most így gondolom).
    Az FFVIII-ban az a pláne, h. az ellenfelek a karakterekkel együtt fejlődnek, így nem volt olyan egyszerű a harc.
  • Dzsini
    #177573
    steam account value calculator kulcsszavakat írd be egy neked tetsző keresőbe, és válogass.
  • genndy
    #177572
    http://steamdb.info/calculator/
  • kigyi
    #177571
    Jah neeem akarom én eladni, már hozzám nőtt (amióta steam létezik nekem van acc-om :) Csak az, hogy mekkora a játékok össz értéke (kíváncsiságból csupán).
  • arty
    #177570
    relativ = elméleti érték?
    vagy hogy mennyiért adható el? ha utóbbi, akkor rossz hírem van... az elméleti érték ötvenedéért se lesz egyszerű ;)
  • grebber
    #177569
    Új Bundlestars

    Nem sok újdonság van benn az agyonakciozott 150szer volt már minden pakkba cuccokat rakták egybe!
  • grebber
    #177568
    Fallout 3 GOTY -> Uplay 2.5 euro -> Steam-re aktiválható!
  • kigyi
    #177567
    Egy steam acc relatív értékének meghatározására van lehetőség? (értem én ez alatt a rajta lévő játékok és kiegészítők értékét pl.)
  • Rapid81
    #177566
    Ne akarják a seggemről is lenyúzni a bőrt és az egyik legelső vásárlójuk leszek. Ellenkező esetben meg bekaphatják, ahogy már írtam.
  • Dzsini
    #177565
    Na pont ezért nem sietnek a PC-s változattal, az iOS-Android változatból jól megvannak, ide meg már előrendelhető a Garden Warfare 35 euroért (természeresen 50000 "in game coins" és "exclusive accessories pack" a csomag része)
  • Tinman #177564
    OFF:

    Star Trek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végére értem a 3 évados Star Trek EREDETI szériának. Kegyetlen rendben volt. Megnéztem a 4 db. Kirk filmet is, szintén nagyon tetszettek. Aztán elkezdtem nézni a Pickard vonalat és kb. olyan sokként ért a klasszikus szereplők karakterének hiánya, mintha nagyfesz kábelre verettem volna.

    Ez kemény menet lesz, ha én tényleg végig akarom nézni az összes ST részt, mert kapásból bealudtam az első dupla részen, annyira sekélyesek voltak a karakterek. Pedig 1080p-s verziót nézek, szóval nem a minőséggel van a gond.

    Eredeti szériából Spock és McCoy iszonyat jól tolják. Nekem Kirk picit néha sok. Meghalt 1 milliárd ember x bolygón 5 perccel később már a nyelve egy nő szájába (Imi: kínosan sok az ilyen jelenet!!!), 8 perccel később vigyorogva: Kettes fokozat Mr. Sulu és röhög a fél legénység. ^^
  • Rapid81
    #177563
    Akkor lewarezolom és bekaphatja az EA. Ennyire egyszerű. :)
  • Dzsini
    #177562
    Miért ne, a mikrotranzakciók léteznek itt is, csak legalább valószínűleg az alapjátékért is kell majd fizetni.

    Plusz a PopCap az EA tulajdona, és az Originen láttunk már olyat, hogy egy plusz skinért / épületért / ruháért / akármiért egy-két petákot ki kell fizetni.