311801
  • Maak
    #177641
    :D

  • Myselor
    #177640
    jah oké az nem drága,majd meglesem köszi:)
  • Sir Quno Jedi
    #177639
    nekem csak 81 óra volt tán
  • Tinman #177638
    Már nagyon rég eladtam :-/

    1500 HUF jatekaim.hu

    100 óra tömör gyönyör!
  • Myselor
    #177637
    okés.neked megvan amúgy?kölcsönbe elfogadnám:))
  • Tinman #177636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez nem túl biztató :-((((

    A veled történteket meg őszintén sajnálom... még akkor is, ha a sajnálatom kb. annyit sem ér, mint egy hópihe a Mount Everest csúcsára.

  • IMYke2.0.0.0
    #177635
    [spoiler]Az ég világon semmit sem érzékeltem tudatosan.

    Épp művese-kezelésen voltam [mivel irodai munkám volt akkoriban - Munkaügyi Megyeközpont, vezetőség - ezért nem engedhettem meg magamnak, hogy a karomat nyirbálják, és a lehetőségek közül a nyaki Y-katéteres megoldást választottam, aminek előnye az volt, hogy nem kellett tűvel szúrkálni engem a kezelésekkor, hátránya, hogy mindig ingben, magasabb nyakú öltözékben mászkáltam 2-3 hónapig, míg CAPD-s nem lettem] és épp a szokásos oldattal végezték rajtam a kezelést, amikor kezdtem rosszul érezni magam - még felültem, és szóltam a nővér-lányoknak, hogy "valami baj van lányok, gyengének érzem magam" (erre örökké emlékezni fogok) és utána SEMMI.
    Számomra, a következő pillanat az volt, amikor már rendesen fekszem, és körülöttem a nővérek, és a többi betegtársam susmognak, takarítanak, ilyen-olyan orvosi eszközöket tolnak el, tampont, összegyűrt sterilzacskókat stb. szednek össze, és egyikük meglát és üdvözöl, és lagymatag kérdésemre "mi történt" (vagy ilyesmi, ezt már nem tudom), elmondja, hogy pár percig nem voltam köztük.

    Egy szemhunyásnyi sötétség.
  • Tinman #177634
    LO-t feltétlenül szerezd be! Pontosan azt tudja amit szeretsz, SŐT :-)
  • Myselor
    #177633
    az a baj hogy azok nekem nem tetszenek,lehet hogy nekem végülis csak a jrpg-k jönnek be azok közül is.xd lost odyssey nem volt még meg de hallottam már róla:)
  • Tinman #177632
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az kemény! Olyanom még nem volt szerencsére. Csak fájdalom sokk, amikor nem tudod magad irányítani, meg pár halálközeli amik mp-ek alatt játszódtak le.

    És láttál valamit? Viccen kívül!

  • IMYke2.0.0.0
    #177631
    [spoiler]Jómagam nem "éltem meg" - de a körülöttem kapkodó nővérek később elmondták, hogy pár percig nem voltam "köztük".
  • Tinman #177630
    King's Bounty, Heroes részek, Jagged Alliance, UFO, XCOM, Fantasy Wars, Elven Legacy stratégia vonalon érdemes ezekkel is próbát tenni

    Lost Odyssey (jRPG fronton) mondd, hogy megvolt már? A prevgen legjobb jRPG-je!
  • Tinman #177629
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha volt már halálközeli élményed az a nem semmi... nem fogok itt közhelyeket elsütni, de tényleg mocskosul hamar megöregszünk és tűnünk el a semmibe. A dolgot még jobban árnyalja, hogy a gyermekeink (ha vannak/lesznek) ugyan emlékezni fognak ránk, de az ő gyermekeik már nem igazán, az ő gyermekeik pedig egyáltalán nem.

    Talán ez az igazi halál... amikor már senki nem emlékszik rád.
  • Myselor
    #177628
    ja és nekem a kedvenceim mai napig ezek a körökre osztott rpg-k sajna kevés van belőlük mostanság nincs is teljesen kihaltak:)
  • Myselor
    #177627
    hát igen nagyon szomorúvá is tesznek ezekkel.mindkettőt terveztem megvenni de pl a blue dragontól az életkedvem is elment,másik talán még tetszett volna csak nem bírtam megszerezni.
  • IMYke2.0.0.0
    #177626
    Épp tegnap beszélgettünk egy ismerősnőmmel az Élet rövidségéről...
  • Tinman #177625
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4x néztem meg a videót. Komolyan mondom ez már művészet...

    Elképesztő pofon neki és nekünk arról, hogy mennyire törékenyek és erőtlenek vagyunk.

    Epic ahogy a puha ujjak zuhanás közben végigsimítanak a több millió éves kőfalon. Valószínűleg közben már a halált várta és érezhette, ahogy a vég karmai markolásszák. Látszik, hogy tehetetlen. Nem egyszer beleborzongtam.

    Egyébként nem halt meg, megúszta pár zúzódással, horzsolással.
  • Tinman #177624
    Egyetértek, azért is írtam, hogy még a jó ízlés határain belül. Nézd meg majd a Blue Dragon-t, Eternal Sonata-t. Na azok már ízléstelenek. Utóbbit menti a sztori/mondanivaló.
  • Myselor
    #177623
    engem nem zavar hogy kiddie,igazi classic jrpg attol még ^^
  • IMYke2.0.0.0
    #177622
    Mivel "rohadt adrenalin-függő" - irónia! - ezért sosem hagyja abba, ezt vehetjük 100%-ra.
  • Fpocok
    #177621
    Rohadt hegyoldal... hát nem a semmiből ugrott elő?
    Vajon ezek után abbahagyja az ugrást örökre?
  • Shep
    #177620
    AIMP3-ban hogy hozom be a beépített rádió keresőt, egyszerűen nem találom?
  • Tinman #177619
    Aztarohadt!!!



    Szerk: Zene is jóak!!!

    Awolnation - Sail
  • IMYke2.0.0.0
    #177618
    Nem tudom - tényleg! - hogy láttad-e valaha is a többi Star Trek-et, de ha a vulkáni bácsi bejön, akkor vajh' mit fogsz szólni a többi igazán jó karakterhez később? :)))
    S most nem csak azért, mert változtatásokat eszközöltek [spoiler-warning, ezért még spoilerben sem írok le semmi, nehogy beleszaladj], hanem a kontrasztok miatt.
    Spocknál nekem jobban bejönnek a nagy sorozatok extravagáns karakterei.
    A Star Trek-rebootban meg éppen ellenkezőleg: inkább Spock [miközben őt is elvitték nyálba], mint a főnyámnyila.
  • Tinman #177617
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kirk alapvetően szimpi (a mozifilmek bölcsebb Kirk-je sokkal jobban tetszett), de néha túl sok. Eskü néznék egy 60 epizódott Spock only vezetéssel, amikor csak a logikát ütközteti mindennel és vagy bejön vagy nem :-D

    Spock fan lettem... Nimoy alakítása nekem kegyetlenül bejön. Iszonyat hiteles.

    McCoy-on jókat szoktam röhögni: "Meghalt Jim!" Ezt kb. 25x hallottam az elmúlt 1.5 hónapban :-DDD Ez azért vicces, mert ugye hajóorvos, de néha fingja sincs... na meg ahogy Spock-ot piszkálja, az is mókás :-)
  • Tinman #177616
    Egyetértek. Néhány fejlesztőnek ugyanis elgurult a gyógyszere... sok játékot egyszerűen NEM lehet hardon kezdeni, mert nem ismered eléggé, így egy k. nagy frusztráció lesz az egész játék.

    Jah, kimaradt: Ninja Gaiden 1-2 hardot is várok tőle.
  • Sir Quno Jedi
    #177615
    Amúgy Kirk egy cowboy, aki bármit megtesz, hogy nyerjen és megmentse az embereit/barátait. Nem sokáig bírja a fegyelmet, sem a drámát. Jean Luc pedig már alapjában kőkemény katona és elszánt felfedező, aki szó nélkül beáldozza az egész legénységét, DE saját magát is, ha ez kell a helyes döntéshez. Ezt így a bevezető dupla epizódban le is tisztázzák asszem elég nyilvánvalóan. Itt a morál és az erkölcs sokkal fontosabb már, mint Kirk-ék "tudományos megoldása"... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #177614
    Én mindig cinkosan elmosolygok, amikor valaki leírja, és azt olvasom, hogy adott játékot azonnal Hard-on kezdte...
    Én egyszerűen nem vagyok mazochista. Zokszó nélkül kezdem elsőre könnyebb fokozatban, mint mások, ha olyan kedvem van.
  • Tinman #177613
    Csak abban az egyben bízom, hogy Zó amikor oda kerül, majd hardon kezdi a DMC részéket, a Giana Sisters-t és a Conan-t.
  • Sir Quno Jedi
    #177612
    Azok most sem barátságosak ugyebár. Deee Worf más tészta (bár ő sem barátkozik szívesen :D)
  • IMYke2.0.0.0
    #177611
    Még manapság is fontosabb a játékélmény a számomra, mint az, hogy elmondhassam azonnal Hard-on kezdtem, mert én vagyok az Imi [és közben a játékot még nem is ismerem].
  • Zóanagyvarázsló
    #177610
    Te saját bevallásod szerint régen easyben játszottál mindent, pláne elsőre. Nagyon nem mindegy ez sem. Amúgy többnyire a DaS-nál elvileg semmivel sem könnyebb DeS-ben sem a harcok maguk nehezek, hanem a "túlélés", azaz hogy ne csinálj következő mentésig hülyeséget, mert más játékban lehet lazázni.

    Szerintem elsőre az egyes harcok nehezebbek a Blade of Darknessben, ezen viszont sokat old, ha rendszeresen mentesz, és neki tudsz futni azonnal újra meg újra. Játékstílus kérdése (én pedig Rapidét nem ismerem), hogy melyiket teszed nehezebbé magadnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #177609
    És
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mennyire rohadtul igaza van nem egy kérdésben / állításban az emberiséget illetően!
  • Totti5
    #177608
    Kedvenc "sorozatom" a Q fan collection:)) annyira zseniális lény, hogy nem lehet megunni:DD
  • Shep
    #177607
    Csak szeretnéd ha utálnálak :)
  • Shep
    #177606
    Hát idegen szavak használata nem javallott a fórum eme szegletében :)
  • Tinman #177605
    #177019

    Végtelenül sajnálom, hogy minden áldott nap valamelyikőtök úgy érzi mégsem képes nélkülem meglenni.

    A főnököm átlagosan 1-2 órát bírja nélkülem, szvsz alapvetően kedvel... ti akik ki nem állhattok: 24 órát.

    Not bad meme.
  • IMYke2.0.0.0
    #177604
    Tinman.
  • kill3r21
    #177603
    Bádogos?
  • IMYke2.0.0.0
    #177602
    Annak lesz még jelentősége :) Majd meglátod. Q-t szeretjük :)