311801
  • darkling
    #177681
    Én még csak a VIII-at játszottam végig, a VII-ben olyan 20 órám van, a X-et kétszer kezdtem el, kb. 30 óra után rájöttem, h. Tidust rossz irányba fejlesztettem :)

    Most (mea culpa) emulátorral játszom a PS2 JRPG-ket, sógor eladta a PS2-jét, én meg majd az összes játékomat.

    Egyébként FF-ken kívül nekem nagyon tetszik a Shin Megami Tensei széria (Digital Devil Saga 1-2, Lucifer's Call, Persona 3-4) és a Shadow Hearts sorozat is, valamint a Disgaea és társai stratégia/RPG hybridek.

    Kár, h. PC-re nincs túl sok ilyen stílusú játék, pl. egy Anachronox 2-t nagyon díjaznék.
  • Tinman #177680
    GoG akció

    Ezek érdekesek lehetnek:

    Megarace 1+2 - 1.79 dollár
    Megarace 3 - 1.79 dollár
    Dracula 1-2-3 - 2.99 dollár
  • Tinman #177679
    Sajnos ez a FF-ek másik rákfenéje... kibaxott sok grind, néha nevetséges nehézségű boss harcok, meg néha le is ülnek kissé, a random encounterek meg irritálóan szarok.

    Amúgy igen... ha a X. rész ennyire nem jött be, felejtsd el X-2-öt szvsz.
  • benőmenő
    #177678
    Akkor a 2-t a büdös életbe nem fogom játszani :D
    A sima X-et me bírtam végigvinni 2008 óta, talán majd a téli szünetben elkezdem újra. Az elején még érdekes az egész világ, de valahogy nem bír lekötni.
    Mindjuk az sem segített, hogy az egyik boss-t évekbe tellett leverni és mire sikerült totál kizökkentem mond a sztoriból, mind a harcok mikéntjéből, a sphere grid pedig bizonyíték a sátán létezésére, mert a legfeleslegesebben túlbonyolított lvl up screen evör.
  • IMYke2.0.0.0
    #177677
    Csak engem ingerel, hogy kisbetűvel írnak olyan játékokban, amit honosítottak [és szolgalelkűen követik az angolt]?
  • IMYke2.0.0.0
    #177676
    Szexi a hangod - majdnem olyan, mint Tinmané :)

    //Nem a fiúkat szereti
  • Tinman #177675
    Igen!

    Az X-2 részben -nem spoilerkedek-, de kb. rengeteget az X. rész helyszínein kínlódsz...
  • Was
    #177674
    Egyébként ugye egy csomagban lesz a X és a X2 HD . Ekkora volt a különbség a 2 között?
  • Tinman #177673
    FF X baromi jó... FF 7-8 színvonal, de az X-2, az kb. egy Humble Pakkot ér :-D
  • Was
    #177672
    Akkor úgy látom nálam a Vesperia-t az FFX HD Remaster fogja megelőzni, talán az jobb lesz - meg a színek is erőteljesebbek lesznek :). Az eredetit úgysem ismerem, illetve csak próbáltam emulátorral.
  • Tinman #177671
    "Pl a nagycsoportos ovisoknak készült Dust-ot is szerettem :D"

    Az első 3.14-nát én is ott láttam meg, nekem is kellemes emlék (ez most pedofília akkor? WTF?), csak elmúlt azóta pár évtized.

    Jól van meggyőztél... a Vesparia még 2 évig fog ott rohadni a polcon minimum!
  • kill3r21
    #177670
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dumás, hátha valaki nevet :)
    Katt :)
  • Seth
    #177669
    Az én véleményemre nem kell adni, mondtam már. Pl a nagycsoportos ovisoknak készült Dust-ot is szerettem :D

    Vesperiával az a gondom, hogy baromi álmosító a látványvilága,a pasztel,homály színeivel(de ez elmondható szinte az összes ps2 és afeletti Tales of-ról, fejlődésre képtelen a sorozat) . A karakterek meg rezzenéstelen arcal nyomatják a rémunalmas szövegeket, többször is elismételve ugyanazt,jó japán szokáshoz híven.Nem bírok vele ,csak 1-2 órát játszani,így nem tudom mikor érek a végére ilyen tempóban.
  • Tinman #177668
    Na és a Ni No Kuni!?

    Erről meséljen valaki... ezért is egy rekesznyi pénzt fizettem, gépben még nem járt.

    Olyan írjon, aki végig is tolta :-)
  • Sir Quno Jedi
    #177667
    Vesperia iszonyat hosszú nettóba is!!! De az profizmusos izé végig durván. CSak a ríőltájm harcot én nehezn bírom, de ebben tűrtem, mer muszáj.
  • Tinman #177666
    Ne is mondd... egy valagnyi lemaradásom van FF ügyben, pedig a javát toltam már min. 1x.
  • Tinman #177665
    Az eleje lassabb sodrású, szvsz olyan 40% lehet még hátra, jobban felpörög a vége felé. Meg ha nem kivesézősen tolod akkor nyilván hamarabb is megoldható.

    Tales of Vesp. nekem is megvan, megvettem egy vagyonért, de még fel se bontottam. Seth véleménye miatt félek tőle :-D
  • Myselor
    #177664
    nemtudja ki volt xd
  • Myselor
    #177663
    hát olcsón sehol nincs sajna:)
  • grebber
    #177662
    Morrowind Goty 1.74 euro
  • IMYke2.0.0.0
    #177661
    A Bundle Stars teljes dizájnváltáson ment keresztül.
  • Shep
    #177660
    Hát így elnézve nem sokat veszítettünk volna ha nem teszi :)
  • grebber
    #177659
    Hoho egy újabb mobilos cucc tette tiszteletét PC-n:

    Ravensword: Shadowlands (steam-en)
  • darkling
    #177658
    Hát nekem csak ez a 2 játék van meg, gépem belátható időn belül nem valószínű, hogy lesz, szabadidőm játszani pedig még annyira se biztos :D

  • darkling
    #177657
    December 13.-án jön a 4. Witcher könyv magyarul!
  • Shep
    #177656
    Akkor majd elmondja ki volt :D
  • Seth
    #177655
    Feléig sem jutottam,meguntam. Állítóag az egyik legjobb Tales of rész, főleg a sztorija jó, de amíg vittem nem voltam erről meggyőzve.
  • Was
    #177654
    Akkor egyszer majd meglesem, de úgy látom nagyon tartja az árát, nem találom olcsón sehol.
  • Myselor
    #177653
    az jó de sajnos nem ő volt
  • Shep
    #177652
    DS nekem mindent elmond ha adok neki pár kártyát :D
  • Myselor
    #177651
    én ajánlom szerintem nagyon jó ^^
  • Myselor
    #177650
    nekem nagyon tetszett:)
  • Was
    #177649
    Ha már jrpg, a Tales of Vesperia-t mennyire ajánlanátok?
  • Myselor
    #177648
    egy valaki előtt már felfedtem a kilétem innét.személyesen is találkoztunk 2x
    de talán nem leplez le xd
  • IMYke2.0.0.0
    #177647
    //Shhh, nehogy meghallja: és ha már találkozol Myselorral, akkor utána megírhatnád nekünk nagy titokban, hogy fiú-é vagy lány-é... Psssztt, csak csendben, csak halkan, hogy senki meg ne hallja...
  • Myselor
    #177646
    de ha szerzel gépet,cserélhetünk játékokat majd:)
  • Myselor
    #177645
    én is amúgy kecskeméti vagyok,de gépet nemtudok adni öcsém meg is ölne xd
  • darkling
    #177644
    LO nekem is megvan, csak gépem nincs hozzá (valaki Kecskemétről esetleg tud kölcsönadni gépet és hozzá 100 óra szabadidőt? ), így bontatlanul várja további sorsát egy FF XIII-2 társaságában.
  • Was
    #177643
    Most járok a 3. lemez közepe-vége felé (szerintem) 40 óra játékidő körül. Akkor a fele még hátra van? Húha.. (Mondjuk az álmokat nem olvasgattam közben- majd talán a végén)
  • Tinman #177642
    Na jó, de te speedrunner vagy, én meg kivesézős maki :-D