311802
  • Totti5
    #177882
    Egy deka buggal nem találkoztam a single alatt, végig pörgött s már kínosan változatos volt. Nekem teljes mértékben megfelelt minőségben, s 2 évig készült ez is mint ahogy az AC is, ami egy teljesen normális időintervallum, ami alatt össze lehet hozni egy kiváló játékot, a legtöbb sorozat, vagy inkább kb mindegyik ennyi idővel működik. COD, AC, NFS esetében 2 vagy több csapat végzi a munkákat felváltva, vagy egymást segítve, párhuzamosan.
  • Shep
    #177881
    Hát nem lehet minden annyira igényes, mint amikkel te játszol. Valamint néhány játéknak ki kell elégítenie az alacsonyabb szinten álló, már-már igénytelennek is titulálható játékosközönséget is.
  • Shep
    #177880
    Jól van akkor.
  • kill3r21
    #177879
    Ezt azthiszem meg is jegyeztem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #177878
    Nem öntöm a benzint a tűzre, de tegnap megnéztem Zsömi videójának elejét, és konstatáltam, hogy még mindig nem ott mászik fel az emberkénk, ahol csak akar - miközben a "képességei", és az "ereje", "tudása", "ügyessége" meg van hozzá...
    Szóval, hát, na...
  • zorrobomber
    #177877
    Nem rókabőr, csak simán szar :)
  • IMYke2.0.0.0
    #177876
    Akkor jövőre már az lesz. Sokkal több poligonból is fog állni, a nyála is csillogni fog stb. stb.
    A lényeget érted: minden évben csinosítanak valahol, valamin, mert el kell és el akarják adni - megtehetnék, hogy hosszú évekig nem adnak ki epizódot és gyémánt tisztaságúra csiszolják, 101%-osan? Meg. Persze.
    De, akkor nem lenne évekénti 1 milliárdos rekord eladás, és a részvényesek sem élveznének a zöldhasú kötegekre...
  • Totti5
    #177875
    Szerintem meg nem. AC játékmechanikája is ugyan az mindig, és a CODé is ( általában minden sorozaté ) Valami újdonság faktor mindegyikben van.
  • MerlinW
    #177874
    Most komolyan, aki azt mondja, hogy az AC sorozat rókabőr, az szimplán nem játszott velük és olyanról beszél, amiről gőze sincs. Flame off:)
  • Totti5
    #177873
    Kutya keveset szerepelt benne sajnos. Fel lett fújva meg lett lovagolva vice versa, mind a két oldalról aztán szó nem volt arról hogy Riley a játék szerves része lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #177872
    Nos, ahhoz is lenne ötletem, de nem akarok flame-t indítani...
  • MerlinW
    #177871
    Ez COD-ra lehet, hogy igaz, de az AC sorozatról távolról sem mondható el.
  • IMYke2.0.0.0
    #177870
    Így van - minden évben el kell adni valamivel.
    Jövőre már nem német juhász, hanem rottweiler lesz a kutya... sőt, egyből kettő.
  • MerlinW
    #177869
    "Miért nem írták meg az elsőt is szebbre, ha lehet?"
    Tudod van a gyémánt, majd minden évben csiszolgatnak rajta. Miért nem nézett ki az első Ford úgy mint a mai?:)
  • Rapid81
    #177868
    Egyet ismersz, mindet ismered...
  • Fpocok
    #177867
    Filmet csak szeretnék... néha olyanokba futok bele...
  • Shep
    #177866
    És csak minőségi filmeket nézel :DDDDDDDDDDD
  • arty
    #177865
    sajnos nem :((
  • IMYke2.0.0.0
    #177864
  • Fpocok
    #177863
    Önszántamból én csak minőségi játékkal játszom, de be lehet próbálkozni :D
  • Zóanagyvarázsló
    #177862
    Imy mindenkit bannolt artyn kívül?!
  • IMYke2.0.0.0
    #177861
    Wazz, most nézem már megint meg lett az 1000 km a Porsche Carrerával :)



    Nem nevet - 800*600-ban fut a játék most.
  • Shep
    #177860
    Igen, pont erről beszéltem.
  • arty
    #177859
    multionly-multionly-korában_kurvajó_volt_talán_nem_a_bio_inf_a_jó_viszonyítási_alap_ezzel
  • arty
    #177858
    Tehát az AI remek és a lövöldözés káprázatosan élvezetes?
  • arty
    #177857
    "Minden fps lövölde része középszerü mert már mindent láttál ebben a stilusban újat nem nagyon tudnak kitalálni."

    A Bio1-ben sikerült.
    A jó AI is egy eszköz egy lövölde élvezetessé tételére, ahogyan a sérülésmodell, fizikai is. (hangozzon bármily furán is egy fps esetén e két jellemző). Bioban ezekből SEMMI nincs meg, lövöldeszempontból ócskaság.
  • arty
    #177856
    Nincs ebben semmi félreértés, Tinman az álomvilágáról ír, Zó ezzel szemben a gyakorlatról, miszerint ez az álomvilág évek óta nem létezik. (miszerint a normál a normál)
  • arty
    #177855
    next car game-re :((
  • arty
    #177854
    Te mint 0 cod és 0 bf játszója, ezt nyilván hitelesen meg tudod állapítani.

    (jaja, tudom, 10 éve lenyomtál egy codot...)
  • arty
    #177853
    de az sem igaz, hogy: sokan játsszák =/= szar ;)

    ahol van 5000 játék, ott is kimagaslóan fogy.
    nem ezen múlik.
  • arty
    #177852
    "A változtatható nehézség kérdése érdekes... mi van akkor ha hardon kezdesz, majd 40%-nál kénytelen vagy levenni normalra, a játék utolsó tizedében pedig easy-re. Ilyenkor milyen fokozaton játszottad végig? HaNoEasyn?"

    Kit érdekel, hogy milyen nehézségen játszottad végig?
    Nem az volna a lényeg, hogy élvezd a játékot (amiben benne van, hogy megfelelő kihívást nyújtson)?

    Bio Infet hardon nyomtam, majd a final bossfájtot easyn, mert meguntam, h órák óta nem boldogulok vele. Ha 12 óra után sikerült volna megcsinálnom végül - mint neked a gianát - (vagy esetleg feladom és befejezetlen játék marad) vajon jobb élményként emlékeznék vissza rá?
    Halo Reach - eléggé a végéig elvittem heroicon és imádtam, h volt kihívás, de ott falba ütköztem (vszeg rossz fegyvereim vannak/voltak, vagy nemtom). Lejjebb vettem a nehézséget és letoltam, így a Reach úgy maradt meg, mint "kurvajó halo".

    A játék közben állítható nehézség isten adománya :)
  • jarlaxxe
    #177851
    Szerintem ez a közizlésröl szól pont ugy mint egy film vagy egy zene esetében itt nincs igaza senkinek.
  • Totti5
    #177850
    Boishock egy fps ami rpg elemekkel is vacilált. Na most az Infben még a Bio 1-hez képest sincs semmi. Sima mezei run&gun shúter ( képességek vannak igen, amiknek semmi jelentőségük nincs ).
  • arty
    #177849
    amikből veszel háttérképet? ;))) ugyanmá...
  • Rapid81
    #177848
    De, játszottam a BF 1942-vel és a Vietnammal, meg a COD 1-gyel.
  • Shep
    #177847
    De ez nem egyenlő azzal, hogy nekik van igazuk, mert igaza senkinek nincsen :D
  • Shep
    #177846
    Amikkel természetesen nem is játszottál :D Persze ettől még lehet igazad csak így eléggé érdekes a kijelentésed.
  • kill3r21
    #177845
    Leis tolom most a DLC-t asszem :)
  • kill3r21
    #177844
    +1
  • Rapid81
    #177843
    Semmi baj nincs az AI-val és a játékmenet meg köröket ver az imádott COD_odra és BF-edre.